Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 6 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 132 — Deion Sanders for president!
 www.msn.com/en-us/sports/nfl/report-nfl-wants-raiders-to-sign-kaepernick-after-rooney-ruling/ar-AAv4PIC?li=BBmkt5R&ocid=spartanntp
Helmut Zimmer
Meg a faszom!

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 6 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 229 — én ezt meguntam
 www.msn.com/en-us/sports/nfl/report-nfl-wants-raiders-to-sign-kaepernick-after-rooney-ruling/ar-AAv4PIC?li=BBmkt5R&ocid=spartanntp
több mint 6 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 746
Kintről másolva:
"No key dates for roster bonuses or guarantees for the following players, so there is no rush to let any of them go - I've included the player's estimated cap hit in 2018 for reference as well:

Michael Crabtree - cap hit $7.7 million
Sean Smith - $8.5
Bruce Irvin - $8.25
Jared Cook - $5.3
Seth Roberts - $ 4.45 million, $2 million of which is already guaranteed
Cordarrelle Patterson $3.25
Jamize Olawale - $1.83
Marshall Newhouse - $1.75

The following players have some key dates where roster bonuses are paid or money is guaranteed - basically to trigger the decision whether to keep them for 2018 or part ways, or potentially trade their rights.

David Amerson - full $5.5 million salary guarantees if he's on the roster Feb 7. However, if he can't pass a physical by Feb. 7 then I'm pretty sure we can't release him until the new league year starts in March and it will guarantee regardless. Total cap hit if retained - $6 million.

Donald Penn - $3 million of his $6 million salary is already guaranteed and if he's on the roster March 16 then he's paid a $1.75 million roster bonus. Total cap hit if retained - $8.6 million.

Marshawn Lynch - $1 million roster bonus is paid if he's on the roster March 18. Total cap hit if retained - $6 million."

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 746
DC4 megy támbrédi helyett pro bowlra.
Amadeus
Én a helyében az idei szezon után inkább lemondanám.
bmg
Nem érdemli meg, de ki tudja lesz-e még lehetősége.
gaben
Fő az optimizmus gyerekek! Jó, hogy nem lincselitek meg. 😀
TST
szar éve volt.
Amadeus
Elfogadta a meghívást/felkérést. Attól hogy szar éve volt, nem tehet róla, hogy mégis őt kérték fel. Később ezt senki nem fogja nézni, hanem csak azt, hogy pro bowler volt.
Bruce
Nincs ezzel gond, csak nem kéne magáról elhinnie, hogy ez a teljesítmény pro bowl szint volt.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 327 — Lájkold a zsűrit!
DC4 megy támbrédi helyett pro bowlra.
Amadeus
Én a helyében az idei szezon után inkább lemondanám.
bmg
Nem érdemli meg, de ki tudja lesz-e még lehetősége.
gaben
Fő az optimizmus gyerekek! Jó, hogy nem lincselitek meg. 😀
TST
szar éve volt.
Amadeus
Elfogadta a meghívást/felkérést. Attól hogy szar éve volt, nem tehet róla, hogy mégis őt kérték fel. Később ezt senki nem fogja nézni, hanem csak azt, hogy pro bowler volt.
Bruce
Illetve nem tom milyen a szerződése, de lehet h vmi teljesítménybónuszt csak így tud lehívni...


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
DC4 megy támbrédi helyett pro bowlra.
Amadeus
Én a helyében az idei szezon után inkább lemondanám.
bmg
Nem érdemli meg, de ki tudja lesz-e még lehetősége.
gaben
Fő az optimizmus gyerekek! Jó, hogy nem lincselitek meg. 😀
TST
szar éve volt.
Amadeus
Elfogadta a meghívást/felkérést. Attól hogy szar éve volt, nem tehet róla, hogy mégis őt kérték fel. Később ezt senki nem fogja nézni, hanem csak azt, hogy pro bowler volt.
több mint 6 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 746
DC4 megy támbrédi helyett pro bowlra.
Amadeus
Én a helyében az idei szezon után inkább lemondanám.
bmg
Nem érdemli meg, de ki tudja lesz-e még lehetősége.
gaben
Fő az optimizmus gyerekek! Jó, hogy nem lincselitek meg. 😀
TST
szar éve volt.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
DC4 megy támbrédi helyett pro bowlra.
Amadeus
Én a helyében az idei szezon után inkább lemondanám.
bmg
Nem érdemli meg, de ki tudja lesz-e még lehetősége.
gaben
Fő az optimizmus gyerekek! Jó, hogy nem lincselitek meg. 😀
több mint 6 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 132 — Deion Sanders for president!
DC4 megy támbrédi helyett pro bowlra.
Amadeus
Én a helyében az idei szezon után inkább lemondanám.
bmg
Nem érdemli meg, de ki tudja lesz-e még lehetősége.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 6 éve
skat Las Vegas Raiders 285
DC4 megy támbrédi helyett pro bowlra.
Amadeus
Én a helyében az idei szezon után inkább lemondanám.
bmg
Nem fogja sajnos, még promózza is... :/

Szerkesztette: skat
több mint 6 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 665
DC4 megy támbrédi helyett pro bowlra.
Amadeus
Én a helyében az idei szezon után inkább lemondanám.
több mint 6 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 746
DC4 megy támbrédi helyett pro bowlra.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 519
Még pár random gondolat:

WR FA célpont:
Marqise Lee, Donte Moncrief
RB FA célpont:
Isaiah Crowell, Carlos Hyde
LB FA célpont:
Anthony Hitchens

Rolni
Ha FA akkor Lee-t és/vagy Crowell-t like-lnám én is
Mondjuk ha a browns elengedi Crowell-t akkor gyökerek. Mondjuk ez amúgy is felvetődik az emberben olvasva hogy McAdoo szóba jött náluk mint OC,azok után amit NY-ban művelt. Annak aki nem lenne képben még TD is jobb volt
Cubehead
Koordinátornak akár még jó is lehet, lásd GusBradley.
Giowa
Hát..... I didn't think so. De szurkolók hogy ne legyen igazam. A ligának is jó lenne ha a browns is elindulna felfelé. A raiders,titans,jags is meglépte. A teljes körforgáshoz már csak nekik kellene megtörni a sok évi sikertelenséget



több mint 6 éve
Giowa Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 534 — Pocsék ST-nk van ma is. ¯\_(ツ)_/¯
Még pár random gondolat:

WR FA célpont:
Marqise Lee, Donte Moncrief
RB FA célpont:
Isaiah Crowell, Carlos Hyde
LB FA célpont:
Anthony Hitchens

Rolni
Ha FA akkor Lee-t és/vagy Crowell-t like-lnám én is
Mondjuk ha a browns elengedi Crowell-t akkor gyökerek. Mondjuk ez amúgy is felvetődik az emberben olvasva hogy McAdoo szóba jött náluk mint OC,azok után amit NY-ban művelt. Annak aki nem lenne képben még TD is jobb volt
Cubehead
Koordinátornak akár még jó is lehet, lásd GusBradley.

több mint 6 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 519
Még pár random gondolat:

WR FA célpont:
Marqise Lee, Donte Moncrief
RB FA célpont:
Isaiah Crowell, Carlos Hyde
LB FA célpont:
Anthony Hitchens

Rolni
Ha FA akkor Lee-t és/vagy Crowell-t like-lnám én is
Mondjuk ha a browns elengedi Crowell-t akkor gyökerek. Mondjuk ez amúgy is felvetődik az emberben olvasva hogy McAdoo szóba jött náluk mint OC,azok után amit NY-ban művelt. Annak aki nem lenne képben még TD is jobb volt

Szerkesztette: Cubehead



több mint 6 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 652 — Raiders fan
Még pár random gondolat:

WR FA célpont:
Marqise Lee, Donte Moncrief
RB FA célpont:
Isaiah Crowell, Carlos Hyde
LB FA célpont:
Anthony Hitchens


Drafton, ha Chubb, Barkley, Fitzpatrick kiment és van QB needes csapat aki ugrana szerintem jó lenne hátrafelé mozognunk.

Harold Landry, Maurice Hurst, Derrius Guice, Joshua Jackson, Denzel Ward, Jaire Alexander, Courtland Sutton...az OT-kről nem is beszélve...elég mély az első kör közepe a jelen állás szerint...

Anthony Barr role-ra:
 draftwire.usatoday.com/2017/12/31/tremaine-edmunds-nfl-draft-profile/

Szerkesztette: Rolni

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 6 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 652 — Raiders fan
Érdemes átolvasni szerintem:
 bleacherreport.com/articles/2751939-nfl1000-ranking-the-top-defensive-tackles-of-2017-season

Ez alapján elég egyértelmű, hogy Ellis sétálhat, míg Autry-t vissza kéne hozni. Főleg amiatt, mert az 1 gap rendszer neki nagyon feküdne. Persze kérdés ezzel együtt mennyit ér, mert azért nem egy kezdő DT-ről vagy DE-ről beszélünk szerintem. Láttuk Stacy McGee mennyit kapott tavaly a piacon...

Én örülnék neki, ha Autry visszatérne és Edwardssal, valamint a fiatalokkal bedolgozhatná magát ebbe az 1 gap rendszerbe Trgovac keze alatt...
Mondjuk az is édekes lesz/lenne, hogy ki marad végül kereten...
Ami a pénz mellett még Autry ellen dolgozhat az Edwards, akivel elég hasonló a felhasználhatóságuk...Mario mellett nem biztos, hogy meg tudunk/akarunk fizetni jobban egy veteránt is, erre a DT/DE posztra. Persze, ha mondjuk Eddie sérülése miatt kuka '18ban és Warddal egyáltalán nem számolnak (megérthető lenne), akkor meg beleférhet...valószínű ebbe a döntésbe még draft nem szól bele, hacsak nem találták már most ki, hogy Hurst az 1. körös pick 😊

A legnagyobb kérdés, hogy kibe mit látnak bele PG-ék, mert darabra megvagyunk és főleg fiatal srácokkal a DL-ben. Simán lehet, hogy azt mondják, hogy az Edwards, Eddie, Hester, Ward és Autry 5ösből megoldják a DT posztot, hoznak Ellis helyére egy új 2 down NT-t FA piacról és a drafton DE-re lövünk, aki Mack párja lesz idővel és az első évében pedig forog Irvinnel.
Így Irvin be tud segíteni SLB posztra is és remekül tudna az A gap blitzekhez betömörülni LB posztról...

Sok a kérdés 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 6 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 746
Rooney rule ügyileg fasza minden

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 746
Eddig a Cable igazoláson kívül védhető minden. Örülök, hogy minőségi staff lesz.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 652 — Raiders fan
Dave Razzano director of football research titulussal érkezik hozzánk a Colts-tól. Eddig scout volt emberünk, twitteren többen jó véleménnyel vannak róla pl. Vic Tafur is.

Mike Trgovac nevét érdemes még kiemelni szerintem. Remek DL szakember, '84 óta edzősködik, 95' óta az NFL-ben. Panthersnél még DC is volt '03-'08 között, előtte és utána végig DL edzőként tevékenykedett.
Persze ez nem csak a DL edző érdeme, de azért beszédes:
Since Mike Trgovac took over as D-Line coach for the Packers in 2009, their defense ranks 4th in sacks (364.0) and 5th in rushing touchdowns allowed (94).

Packers have developed the DL nicely over the years. Daniels and Clark to name a few.

Ha Ő sem tud semmit kihozni Jihad Wardból, akkor keretszűkítéskor mehet is a levesbe. Hester, Eddie és Edwards is profitálhat ebből gazdagon szerintem.
Edwards kapcsán egyre inkább azt gondolom, hogy a 3T DT lehet talán a legjobb posztja PG alatt...Ehhez persze kell egy kis izmot még rápakolni, de futás ellen kifejezetten jó volt idén 5T posztról, míg pass rush terén nem tudott szélről sokat mutatni. Szerintem belül is megállná a helyét futás ellen, főleg az 1 gap felelősségi körrel és az interior OL emberek ellen talán jobban érvényesülne a sebessége...persze nem azt mondom, h hirtelen All-Pro lenne, hiszen, azért idén is volt benn DT poszton a nickel csomagokban, de talán ez lenne a legjobb posztja...Azt gondolom, hogy a LDE poszthoz mondjuk Dunlaphoz hasonlítva nincs meg a kellő robbanékonysága.
Rolni
pont a lényeget nem mondod 8 év GB..
sutianap
Az alap 😊
Amugy volt egy GB utalás

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 6 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 298 — capitaine du château de Vienne 1487
Dave Razzano director of football research titulussal érkezik hozzánk a Colts-tól. Eddig scout volt emberünk, twitteren többen jó véleménnyel vannak róla pl. Vic Tafur is.

Mike Trgovac nevét érdemes még kiemelni szerintem. Remek DL szakember, '84 óta edzősködik, 95' óta az NFL-ben. Panthersnél még DC is volt '03-'08 között, előtte és utána végig DL edzőként tevékenykedett.
Persze ez nem csak a DL edző érdeme, de azért beszédes:
Since Mike Trgovac took over as D-Line coach for the Packers in 2009, their defense ranks 4th in sacks (364.0) and 5th in rushing touchdowns allowed (94).

Packers have developed the DL nicely over the years. Daniels and Clark to name a few.

Ha Ő sem tud semmit kihozni Jihad Wardból, akkor keretszűkítéskor mehet is a levesbe. Hester, Eddie és Edwards is profitálhat ebből gazdagon szerintem.
Edwards kapcsán egyre inkább azt gondolom, hogy a 3T DT lehet talán a legjobb posztja PG alatt...Ehhez persze kell egy kis izmot még rápakolni, de futás ellen kifejezetten jó volt idén 5T posztról, míg pass rush terén nem tudott szélről sokat mutatni. Szerintem belül is megállná a helyét futás ellen, főleg az 1 gap felelősségi körrel és az interior OL emberek ellen talán jobban érvényesülne a sebessége...persze nem azt mondom, h hirtelen All-Pro lenne, hiszen, azért idén is volt benn DT poszton a nickel csomagokban, de talán ez lenne a legjobb posztja...Azt gondolom, hogy a LDE poszthoz mondjuk Dunlaphoz hasonlítva nincs meg a kellő robbanékonysága.
Rolni
pont a lényeget nem mondod 8 év GB..


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 6 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 652 — Raiders fan
Dave Razzano director of football research titulussal érkezik hozzánk a Colts-tól. Eddig scout volt emberünk, twitteren többen jó véleménnyel vannak róla pl. Vic Tafur is.

Mike Trgovac nevét érdemes még kiemelni szerintem. Remek DL szakember, '84 óta edzősködik, 95' óta az NFL-ben. Panthersnél még DC is volt '03-'08 között, előtte és utána végig DL edzőként tevékenykedett.
Persze ez nem csak a DL edző érdeme, de azért beszédes:
Since Mike Trgovac took over as D-Line coach for the Packers in 2009, their defense ranks 4th in sacks (364.0) and 5th in rushing touchdowns allowed (94).

Packers have developed the DL nicely over the years. Daniels and Clark to name a few.

Ha Ő sem tud semmit kihozni Jihad Wardból, akkor keretszűkítéskor mehet is a levesbe. Hester, Eddie és Edwards is profitálhat ebből gazdagon szerintem.
Edwards kapcsán egyre inkább azt gondolom, hogy a 3T DT lehet talán a legjobb posztja PG alatt...Ehhez persze kell egy kis izmot még rápakolni, de futás ellen kifejezetten jó volt idén 5T posztról, míg pass rush terén nem tudott szélről sokat mutatni. Szerintem belül is megállná a helyét futás ellen, főleg az 1 gap felelősségi körrel és az interior OL emberek ellen talán jobban érvényesülne a sebessége...persze nem azt mondom, h hirtelen All-Pro lenne, hiszen, azért idén is volt benn DT poszton a nickel csomagokban, de talán ez lenne a legjobb posztja...Azt gondolom, hogy a LDE poszthoz mondjuk Dunlaphoz hasonlítva nincs meg a kellő robbanékonysága.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 6 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 294
bár már nincs jelentősége, csak érdekességképpen: JDR komolyan fontolgatta, hogy jövőre is Downingot hozza vissza OC-nek.
Amadeus
anyám ezt megúsztuk.
kíváncsi lennék, h egy ilyen év után, mi az a pozitívum ami miatt ez volt a terve??
mivel volt elégedett, milyen utat láthatott.
költői a kérdés.
de jó h nem ez lett.
több mint 6 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 519
bár már nincs jelentősége, csak érdekességképpen: JDR komolyan fontolgatta, hogy jövőre is Downingot hozza vissza OC-nek.
Amadeus
szomorú. pedig az igazi az lett volna, ha Downingot kirúgja és visszahozza Greg Knappet.
deyell
Mondok jobbat. TD megy Chicago-ba OC meghallgatásra
Cubehead
QB edzői posztra interjúzott, az OC megvan már ott.
mustaine
Thx a pontosításért



több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 327 — Lájkold a zsűrit!
bár már nincs jelentősége, csak érdekességképpen: JDR komolyan fontolgatta, hogy jövőre is Downingot hozza vissza OC-nek.
Amadeus
szomorú. pedig az igazi az lett volna, ha Downingot kirúgja és visszahozza Greg Knappet.
deyell
Greg Knapp most Atlantában volt viziten...


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...