Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 6 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 652 — Raiders fan
Milyen is Cable ZBS?
 www.fieldgulls.com/2012/4/18/2954139/on-tom-cable-and-the-offensive-lines-identity

 www.fieldgulls.com/2012/7/27/3187907/on-tom-cable-and-the-offensive-lines-identity-part-ii

 www.fieldgulls.com/2012/11/15/3647910/zone-blocking-scheme-seahawks-tom-cable-marshawn-lynch

Hudson a Center poszton ZBS fit.
Jackson mérete ellenére rendszer fit lehet sztem ZBS-ben, még draft idején is említették ezt többen vele kapcsolatban.
KO elég atletikus és ugye, mint fentebb is leírják Cable rendszere nem annyira a kis emberkékre szabott, szóval működhet Ő is.
OT-k kérdésesek és a Sharpe, Vadal, Kirkland trió pl abszolút kuka így sztem...

Egyenlőre marad a WTF...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 6 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 652 — Raiders fan
Ian Rapoport‏@RapSheet
More Ian Rapoport Retweeted Michael Lombardi
The #Raiders have agreed to hire former #Seahawks OL coach Tom Cable, source said. Big hire.

wow...baromi meglepő...Cable ZBS szaki elvileg, mi meg ugye eddig azt gndoltuk, hogy PBS heavy sémára állunk vissza Gruden alatt...érdekes...

Én Cable-t bírtam amikor anno itt volt, de egy kicsit WTF húzás...nagyon kíváncsi vagyok, h ez akkor most ZBS-t jelent-e...
Első igazolása Grudennek, aminek nem örülök igazán...az elmúlt években sokat nem tett le Kábe az asztalra...

Szerkesztette: Rolni

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Tom Cable, a Seahawks támadófalának menesztett edzője, minden jel szerint az Oakland Raiders csapatánál folytatja.

No way?

több mint 6 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 746
OL edző kéne még nagyon, de eddig igen impozáns a stáb. Messze a legkomolyabb Raiders stáb az elmúlt évtizedben...
Rolni
Tom Cable
tüsi91
No way

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
OL edző kéne még nagyon, de eddig igen impozáns a stáb. Messze a legkomolyabb Raiders stáb az elmúlt évtizedben...
Rolni
Tom Cable
több mint 6 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Remélem jól fognak együtt dolgozni a nagy koponyák. Mert mondjuk Bennett nem egy bukott OC. Olsen meg azért nem OC volt...
több mint 6 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 652 — Raiders fan
Az új Wr coach: Edgar Bennett

A Packers OC-ja volt 3 évig előtte még szintén Wr coach volt.
Bruce
Nelson elvileg alatta robbantott...Cobb is alatta indult...
GB futója volt a Favre erában, aztán RB edző, majd WR edző, végül OC.
Ő is jó szakember elvileg és Ő is egy sikeres támadó rendszerből érkezik.

OL edző kéne még nagyon, de eddig igen impozáns a stáb. Messze a legkomolyabb Raiders stáb az elmúlt évtizedben...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 6 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Az új Wr coach: Edgar Bennett

A Packers OC-ja volt 3 évig előtte még szintén Wr coach volt.
több mint 6 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 664
Carlos Dunlapnek hiányozni fog Paul Guenther.

 pbs.twimg.com/media/DTXOo6tV4AAAPyu.jpg

choose life
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 095 — #NoStress
Az eddig a csapatnál lévő edzők közül senki se marad?
Totális a stábcsere?
Sobri Jóska
Mit érzel a Raiders edzőcseréjével kapcsolatosan? A Jagsnél bejött a megérzésed! 😊
Bruce
Gyűrű Vegasban Chuckyval. 😊

több mint 6 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 746
Emlegetitek az edző személye miatti média felhajtàst..., Ebben az is benne van, hogy a Hard Knokcks bekopog a csapathoz? Szerintem esélyes.
Fattyu
Edzőcserén átesett csapatnál nem lehet HK szabály szerint.
empty taxi
Miami ?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 329 — Lájkold a zsűrit!
Emlegetitek az edző személye miatti média felhajtàst..., Ebben az is benne van, hogy a Hard Knokcks bekopog a csapathoz? Szerintem esélyes.
Fattyu
Edzőcserén átesett csapatnál nem lehet HK szabály szerint.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 294
Emlegetitek az edző személye miatti média felhajtàst..., Ebben az is benne van, hogy a Hard Knokcks bekopog a csapathoz? Szerintem esélyes.
Fattyu
tuti nem
inkább a SB-ra Wre tippelnék 😀

Szerkesztette: Surda
több mint 6 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 519
Emlegetitek az edző személye miatti média felhajtàst..., Ebben az is benne van, hogy a Hard Knokcks bekopog a csapathoz? Szerintem esélyes.
Fattyu
Majd LV-ben max



több mint 6 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 746
Emlegetitek az edző személye miatti média felhajtàst..., Ebben az is benne van, hogy a Hard Knokcks bekopog a csapathoz? Szerintem esélyes.
Fattyu
Kizárt

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 867
Emlegetitek az edző személye miatti média felhajtàst..., Ebben az is benne van, hogy a Hard Knokcks bekopog a csapathoz? Szerintem esélyes.

Szerkesztette: Fattyu

több mint 6 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Az eddig a csapatnál lévő edzők közül senki se marad?
Totális a stábcsere?
Sobri Jóska
Mit érzel a Raiders edzőcseréjével kapcsolatosan? A Jagsnél bejött a megérzésed! 😊
több mint 6 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 652 — Raiders fan
Az eddig a csapatnál lévő edzők közül senki se marad?
Totális a stábcsere?
Sobri Jóska
Még vannak páran akiket Gruden meginterjúztat elvileg, de eddig megerősített infó nincs olyanról, hogy valaki visszatért volna. Pletyka szinten a S edzőnk, az ass WR és ass OL edzőnk tűnt keepernek a TE edző mellett...de ugye azóta a TE edző mégis távozott...meglátjuk majd

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 095 — #NoStress
Az eddig a csapatnál lévő edzők közül senki se marad?
Totális a stábcsere?

több mint 6 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 652 — Raiders fan
Adam Caplan@caplannfl
#Raiders are hiring former #49ers and #Browns DC Jim O'Neil as part of their defensive staff (either DBs or LBs), sources said.

Senior defensive assistant szerepkört kapott...

Adam Caplan@caplannfl
#Raiders coaching news, per sources: Team is parting ways with TEs coach Bobby Johnson and is expected to hire Frank Smith, who coached #Bears TEs the past 3 years.

A HC interjún túl sokat nem tett mondjuk Bobby pl Walforddal, akiben szerintem sokkal több van ennél...

Gőzerővel megy az OL edző keresés:
Adam Caplan@caplannfl
#Raiders coaching news, per sources: Team is parting ways with TEs coach Bobby Johnson and is expected to hire Frank Smith, who coached #Bears TEs the past 3 years.

Szerkesztette: Rolni

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 6 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 519
Érdemes elolvasni:
 www.silverandblackpride.com/platform/amp/2018/1/11/16835046/what-addition-of-paul-guenther-should-do-for-the-raiders-defense?utm_campaign=silverandblackpride&utm_content=chorus&utm_medium=social&utm_source=twitter&__twitter_impression=true
Rolni
Ha ezt a rendszert és játék stílust meghonosítja itt is... Iszonyat kíváncsi leszek.
Agresszív sok blitzes man cover alapú séma. Szerintem a mi jelenlegi rosterunknek baromira kell hogy feküdjön. Akár meh a cb-ink is teljesen más fényben ragyoghatnak. Ill ha ebbe se akkor tényleg kuka..



több mint 6 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 62 011 — no es importante
utóbbi évek után nem szívesen hoznék DB-t Alabamaból. LB-ket jókat adnak, de ennyivel ki is fújtak a védők oldalán.
Amadeus
pedig a Sátán díbekk edző, asszem eredetileg....
sutianap
Ettől még Dré Körk kapitány és Díîî Milliner is busted.
Amadeus
Landon Collins és Eddie Jackson smafu? Kareem Jackson már határeset, de DL-ből is játszik épp elég ex-Bamás


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 652 — Raiders fan
Érdemes elolvasni:
 www.silverandblackpride.com/platform/amp/2018/1/11/16835046/what-addition-of-paul-guenther-should-do-for-the-raiders-defense?utm_campaign=silverandblackpride&utm_content=chorus&utm_medium=social&utm_source=twitter&__twitter_impression=true

Szerkesztette: Rolni

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 6 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 746
utóbbi évek után nem szívesen hoznék DB-t Alabamaból. LB-ket jókat adnak, de ennyivel ki is fújtak a védők oldalán.
Amadeus
pedig a Sátán díbekk edző, asszem eredetileg....
sutianap
Ettől még Dré Körk kapitány és Díîî Milliner is busted.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 298 — capitaine du château de Vienne 1487
utóbbi évek után nem szívesen hoznék DB-t Alabamaból. LB-ket jókat adnak, de ennyivel ki is fújtak a védők oldalán.
Amadeus
pedig a Sátán díbekk edző, asszem eredetileg....


Aki nem hiszi, annak utánajárnak