Davante Adams a Raiderstől a Jetshez megy!

Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 6 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 520
Én örülök neki,kellett már ide egy tökös edző, a 10ev végett pedig végre nem bus stop a csapat hanem lehet normális team culture-t kialakítani. Pl GB-ben is vagy NE-ben is bevált az állandóság.



több mint 6 éve
Szivacs Chicago Bears 175
Nem is hiszem el.
Amikor 2 év alatt ennyit változik a liga, kedvelem a Raiderst de ha tényleg 10 év akkor elment az eszük.

Szerkesztette: Szivacs
több mint 6 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 311
6,5-7 millió $/év volt a tévés fizuja, gondolom még kapott emelésre ajánlatot, amire rá akartak licitálni.

Kìváncsi leszek/lennék a szerz részleteire, opt out-ra, stb.

Szerkesztette: Willie Parker
több mint 6 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 894 — Circus Maximus
Gondoltak, kellene egy visszautasithatatlan ajanlat. Bejott. Kerdes, ez most jo vagy sem?


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 6 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 636 — Rise My Nation!
OMFG its 2007 all over again!
10 év bazzmeg, 100.000.000$...Mark te fasz!
több mint 6 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 311
Nem az volt eddig, h Mark Davis a legcsóróbb tulaj? 10m/év egy boom or bust HC-nak jó ég! Davis ebbe nem rokkan bele?

Amúgy Grudent emberileg bìrom, de Tampa- ban ő learatta Dungy-ék babérjait, azon kìvül szakmailag meg nem volt kiugró eredménye.

De jó lenne, ha bevàlna, mert egy erős Raidersnek örülnék a régi - már-már elfeledett😜- rivalizálás miatt.
több mint 6 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 916 — Omar's Coming Yo!
van pénz lóvéra.

több mint 6 éve
skat Las Vegas Raiders 285
Olsontól fázok,emlékszem,akkoriban amikor itt volt kezdtem el aktívabban NFL-t nézni,és emlékszem,hogy mindenki szapulta... Beastmode-al ti mit csinálnátok? mert ez lehet eléggé erős lesz,de az mentalitásbeli gondokat,kicsit az ő nyakába is varrom,sőt tovább megyek,ha nem lett volna itt,lehet jobb lett volna a szezonunk..
több mint 6 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 749
Reggiet megpróbálta elvinni a green bay, de végül nemet mondott. Marad GM nálunk, Gruden mellett.

Szerkesztette: Amadeus the Young

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 62 013 — no es importante
akkor lesz nagyon kínos az egész, ha az első két év igen rosszul alakul és vele "kell" majd Vegas-ba költözni, mint a Rams-nek Fisherrel


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 937 — we almost always almost win
@AdamSchefter: Raiders are giving new head coach Jon Gruden a 10-year contract, the longest coaching deal in NFL history, sources tell ESPN. The deal is likely to be worth about $100 million.

Aztakurva.
Bazzani
10 év az eléggé sok, főleg, hogy 10 éve nem is volt edző sehol. Én adtam volna neki egy ilyen 1-2 éves próba dealt, aztán ha műkszik a dolog had szóljon.
kapitnono
csak azt nem írta volna alá.

100 millió. Kíváncsi vagyok milyen kiszállási opciókkal lesz az 100 millió (és 10 év). Én egy kicsit szkeptikus vagyok vele szemben, de majd kiderül | (meg egyébként se beszéljek, amíg nálunk a messze legszarabb edző a csoportban, és ez addig is igaz, amíg nem nevezitek ki Grudent és nincs edzőtök) | .

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 6 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 749
Mégis mit csinálunk?! MD benyomta a 08-as madden retrot pc-n?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 9 056 — WHO DAT!!!!
@AdamSchefter: Raiders are giving new head coach Jon Gruden a 10-year contract, the longest coaching deal in NFL history, sources tell ESPN. The deal is likely to be worth about $100 million.

Aztakurva.
Bazzani
10 év az eléggé sok, főleg, hogy 10 éve nem is volt edző sehol. Én adtam volna neki egy ilyen 1-2 éves próba dealt, aztán ha műkszik a dolog had szóljon.


több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Adam Schefter @AdamSchefter
Raiders are giving new head coach Jon Gruden a 10-year contract, the longest coaching deal in NFL history, sources tell ESPN. The deal is likely to be worth about $100 million.
több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
@AdamSchefter: Raiders are giving new head coach Jon Gruden a 10-year contract, the longest coaching deal in NFL history, sources tell ESPN. The deal is likely to be worth about $100 million.

Aztakurva.

több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Jövő hét kedden mutatjátok be Grudent.
Beki
@JasonLaCanfora: The Raiders coordinators will be Greg Olson (OC), Paul Guenther (DC) and Rich Bisaccia (ST)

több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Jövő hét kedden mutatjátok be Grudent.
több mint 6 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 749
 www.silverandblackpride.com/2018/1/2/16842532/lack-of-guidance-in-raiders-locker-room-made-jack-del-rio-firing-necessary
Amadeus
Ez érdekes írás, köszi. Nagyjából alátámasztja, hogy ennyi talent hogyan esett vissza egyszerre. Mondjuk sejteni lehetett, de ezt a részt Sehawks szurkolóként bőven valósnak vélem:

"[...]One of the major issues, pointed out by the Athletic’s Vic Tafur, surrounded running back Marshawn Lynch who seemed to get a free-pass from Jack Del Rio to do basically whatever Lynch pleased.

“Lynch participated in practice every day. But he made sure to walk over and chat up his personal video team during sessions.”
The controversial running back also sat for every national anthem and got thrown out of a football game without ever experiencing any backlash from Del Rio, creating a double standard between Lynch and the rest of the team.

Tafur also noted that Lynch’s joking around, which often was at the expense of Carr, could have hurt Carr’s leadership status in the locker room.[...]"

Lynch a Hawksnál is ezt csinálta, csak akkor még a liga legjobb futója volt. RW vezető státusza pl többek között Lynch miatt sem tudodd teljesen kiforrni. (nem elég fekete, edzők kedvence stb. ezeket a kiszivárogtatott sztorikat most a Carr-t célzó beszólások teljesen más fénybe helyezik)

Ráadásul csomó tempertantrumot tolt, amikor megszabadultunk év közben Harvintól, akkor nem akart felszállni a csapatbuszra. Teljesen kontrollálhatatlan, azt csinál amit akar, az edzők meg nem tudnak vele mit kezdeni, így, hogy ne csökkenjen a státuszuk a többi játékos szemében -mégis milyen már, ha egy játékos nyíltan szembemegy az edzővel-hagyták szabadon "alkotni". Pl szinte egyedüliként minden hétfőt megkapta szabadnapnak, hogy Oaklandba utazhasson. Ez sem valami jó üzenet.
undisputedly
ki kell rúgni a picsába.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 942 — SuperBowl Champions 2013/2014
 www.silverandblackpride.com/2018/1/2/16842532/lack-of-guidance-in-raiders-locker-room-made-jack-del-rio-firing-necessary
Amadeus
Ez érdekes írás, köszi. Nagyjából alátámasztja, hogy ennyi talent hogyan esett vissza egyszerre. Mondjuk sejteni lehetett, de ezt a részt Sehawks szurkolóként bőven valósnak vélem:

"[...]One of the major issues, pointed out by the Athletic’s Vic Tafur, surrounded running back Marshawn Lynch who seemed to get a free-pass from Jack Del Rio to do basically whatever Lynch pleased.

“Lynch participated in practice every day. But he made sure to walk over and chat up his personal video team during sessions.”
The controversial running back also sat for every national anthem and got thrown out of a football game without ever experiencing any backlash from Del Rio, creating a double standard between Lynch and the rest of the team.

Tafur also noted that Lynch’s joking around, which often was at the expense of Carr, could have hurt Carr’s leadership status in the locker room.[...]"

Lynch a Hawksnál is ezt csinálta, csak akkor még a liga legjobb futója volt. RW vezető státusza pl többek között Lynch miatt sem tudodd teljesen kiforrni. (nem elég fekete, edzők kedvence stb. ezeket a kiszivárogtatott sztorikat most a Carr-t célzó beszólások teljesen más fénybe helyezik)

Ráadásul csomó tempertantrumot tolt, amikor megszabadultunk év közben Harvintól, akkor nem akart felszállni a csapatbuszra. Teljesen kontrollálhatatlan, azt csinál amit akar, az edzők meg nem tudnak vele mit kezdeni, így, hogy ne csökkenjen a státuszuk a többi játékos szemében -mégis milyen már, ha egy játékos nyíltan szembemegy az edzővel-hagyták szabadon "alkotni". Pl szinte egyedüliként minden hétfőt megkapta szabadnapnak, hogy Oaklandba utazhasson. Ez sem valami jó üzenet.
több mint 6 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 749
 www.silverandblackpride.com/2018/1/2/16842532/lack-of-guidance-in-raiders-locker-room-made-jack-del-rio-firing-necessary

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 520
Ti hogyan rangsorolnátok a hiányainkat?
1, LB
2, T
3, CB
4, DT
5, RB
6, WR
7, G
8, EDGE
9, TE
10, S
11,QB

bár a 2-3-4 nekem holverseny
Pari
1. 3-4 ILB, 4-3 LB mert szarul állunk évek óta
2. FS, mert Joseph inkább SS matéria
3. OT mindkét szélre (Howardot kicsit bánom)
4. CB
Amadeus
Szerintem az RT megoldott, ellenben LT kell mert Sharpe jó de nem klasszis és Penn se lesz fiatalabb Carr-nak meg kell a bunker 😀.
Saftey mint poszt nálam ok, max mélyíteném. Obi, Joseph,Luani
CB viszont kell valahol középtájt 3-4 kör.
Igazából a needek világosak a kérdés majd a sorrend a kérdés, ami a D séma és az FA után dől majd el.



több mint 6 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 749
Ti hogyan rangsorolnátok a hiányainkat?
1, LB
2, T
3, CB
4, DT
5, RB
6, WR
7, G
8, EDGE
9, TE
10, S
11,QB

bár a 2-3-4 nekem holverseny
Pari
1. 3-4 ILB, 4-3 LB mert szarul állunk évek óta
2. FS, mert Joseph inkább SS matéria
3. OT mindkét szélre (Howardot kicsit bánom)
4. CB

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 520
Ti hogyan rangsorolnátok a hiányainkat?
1, LB
2, T
3, CB
4, DT
5, RB
6, WR
7, G
8, EDGE
9, TE
10, S
11,QB

bár a 2-3-4 nekem holverseny
Pari
Nehéz kérdés...főleg a védelmi séma ismerete nélkül...meg ugye a saját FA-k helyzetének ismerete nélkül...
Nálam amúgy a pass rushing DT van talán legelől...egy brutál 3tech DT Mack mellett csodákat tenne a védelmünkkel szerintem.
Rolni
Ahogy írtad Rolni elég nehéz ezt egyenlőre megmondani. Sok még a kérdés. De nálam a #1 sémától függően - 3-4nél egy MLB-t még akkor is ha Bowmant visszahozzuk, ha 4-3 akkor ahogy írtad is egy állat 3 tech DT, aki nem engedi fellépni a QB-t a zsebbe.



több mint 6 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Szerintem meg egy normális DC is csodákat tenne a védelmünkkel. Persze ahhoz ilyen Nelson féléket nem kellene a pályán látni többé.
több mint 6 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 652 — Raiders fan
Ti hogyan rangsorolnátok a hiányainkat?
1, LB
2, T
3, CB
4, DT
5, RB
6, WR
7, G
8, EDGE
9, TE
10, S
11,QB

bár a 2-3-4 nekem holverseny
Pari
Nehéz kérdés...főleg a védelmi séma ismerete nélkül...meg ugye a saját FA-k helyzetének ismerete nélkül...
Nálam amúgy a pass rushing DT van talán legelől...egy brutál 3tech DT Mack mellett csodákat tenne a védelmünkkel szerintem.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!