Los Angeles Chargers
20 feliratkozó
több mint 12 éve
Nem volt egy jó meccs finoman szólva sem, -a jobb csapat nyert-, de a szezon annál inkább jó volt. Ilyen mértékű fejlődésre nem számítottam az új stábtól. Ha Whiz helyére sikerül alkalmas embert találni (már ha elmegy) akkor remélhetőleg jövőre legalább ugyaneddig eljutunk, de inkább tovább. 😊
több mint 12 éve
McCoy azt mondta, ez Whiz műve.
több mint 12 éve
És ha Whizz elmegy, akkor mennyire fog visszaesni a O, nyilvan attól is függ, hogy ki jön helyette, de mekkora szerepe van a mostani Oban neki és mekkora McCoynak?
több mint 12 éve
Brandon Marshall chicagoi WR szerint mi fogunk játszani a 49ers ellen a MetLife-ban februárban. 😀 Optimista vagyok, de ha ez a keret SB-ba jut, az egész edzői stáb megérdemelné a HoF-et.szaba2005 óta 8 alkalommal találkozott a PO-ban az első és a hatodik kiemelt, ebből a nyolc meccsből 6-ot a hatodik kiemelt nyert 😉
több mint 12 éve
Valószínűleg Whiz is csak átmenetnek tekintett San Diegora. Viszont hozzá kell tenni, nagyon becsületes, mert a lehető legtovább húzta az időt az interjúkkal kapcsolatban is. Rajta nem fog múlni a vasárnapi meccs, az biztos. És az is, hogy jól jár majd a Detroit vele - szerintem ugyanis oda fog menni.szabaNa igen, mivel a Houston és a Tampa kiesett, a csapat, ahol nagyot alakíthat támadásban jövőre, az Detroitban van...
"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 12 éve
Jah, igaz 😀 gyorsan reagáltam, el számoltam magam hirtelen...😊 Ettől tartok én is, hogy Whiz HC-nak való sok szempontból, de attól még tartom, hogy a Chargersnek az lenne a jó, ha maradásra tudnák bírniremélem a mi OC-unk is visszautasítja a HC állást, mint McDaniels...ezzel a stábbal és csapattal nagy jövő várhat a Chargersre, nem kéne megbontani azért, hogy valaki pl. egy 6-9-es idényért legyen HC valaholChargers LTMondjuk 16 meccs egy szezon, nehéz lenne a 6-9. 😊
Amúgy Whiz sztem HC akar lenni, ez az OC állás csak átmeneti nála. McDaniels kb a cipőjét nem kötheti meg.Bazzani
"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 12 éve
Valószínűleg Whiz is csak átmenetnek tekintett San Diegora. Viszont hozzá kell tenni, nagyon becsületes, mert a lehető legtovább húzta az időt az interjúkkal kapcsolatban is. Rajta nem fog múlni a vasárnapi meccs, az biztos. És az is, hogy jól jár majd a Detroit vele - szerintem ugyanis oda fog menni.
több mint 12 éve
remélem a mi OC-unk is visszautasítja a HC állást, mint McDaniels...ezzel a stábbal és csapattal nagy jövő várhat a Chargersre, nem kéne megbontani azért, hogy valaki pl. egy 6-9-es idényért legyen HC valaholChargers LTMondjuk 16 meccs egy szezon, nehéz lenne a 6-9. 😊
Amúgy Whiz sztem HC akar lenni, ez az OC állás csak átmeneti nála. McDaniels kb a cipőjét nem kötheti meg.
több mint 12 éve
remélem a mi OC-unk is visszautasítja a HC állást, mint McDaniels...ezzel a stábbal és csapattal nagy jövő várhat a Chargersre, nem kéne megbontani azért, hogy valaki pl. egy 6-9-es idényért legyen HC valahol
"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 12 éve
espn.go.com/video/clip?id=espn:10260559Kár, hogy IR-en szerzi majd meg a 2. gyűrűjét. 😕
Kár, hogy nem játszhat. 😕szaba
több mint 12 éve
Brandon Marshall chicagoi WR szerint mi fogunk játszani a 49ers ellen a MetLife-ban februárban. 😀 Optimista vagyok, de ha ez a keret SB-ba jut, az egész edzői stáb megérdemelné a HoF-et.
több mint 12 éve
www.chargers.com/multimedia/videos/Wild-Card-Win-Eric-Weddle-Micd-Up/f9bfe2e5-6257-48b6-9b62-6d8354ac0129Dalton INT-je után asszondja: "C'mon Andy! C'mon!" 😀😀
zseniális!MarioAna
"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 12 éve
Wright 34 yardon tartotta Greent o_o még ha nem is végig 1 az 1ben.Sixo67Hát nem hittem volna, hogy nálunk lesz a jobbik Green 😀
"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 12 éve
Wright 34 yardon tartotta Greent o_o még ha nem is végig 1 az 1ben.
több mint 12 éve
minden esetre jól sikerült a formaidőzítés 😊 olyan igazi Chargers december-január...feltámadtunk, mint mindigGratulálok magam is!Joe D'Alessandris TOP3 OL coach, ezt már Buffaloban is bizonyította, itt pedig folytatja ugyanazt.empty taxi
Szurkoltam a Boltsnak végig a TV előtt. Ami tetszett az a támadófal. Illetve a passzjáték már szezonkezdet óta egyre jobb. A futás szintén. Én védtem is a csapatot, mikor szezon előtt le lett húzva, bár a OL erősségét nagyon rosszul mértem fel. Nem is igazán értem mitől lett ilyen jó. Nem is számít.
ulpianus
"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 12 éve
Grat fiúk, férfimunka vót. nem gondoltam, hogy a front7 ilyen meccset le tud hozni, ott el is dőlt a story.
ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
POntosan azért vagyok pipa idióta Marronera, hogy kirakta. Vele nem itt tartanánk!Gratulálok magam is!Joe D'Alessandris TOP3 OL coach, ezt már Buffaloban is bizonyította, itt pedig folytatja ugyanazt.empty taxi
Szurkoltam a Boltsnak végig a TV előtt. Ami tetszett az a támadófal. Illetve a passzjáték már szezonkezdet óta egyre jobb. A futás szintén. Én védtem is a csapatot, mikor szezon előtt le lett húzva, bár a OL erősségét nagyon rosszul mértem fel. Nem is igazán értem mitől lett ilyen jó. Nem is számít.
ulpianus
Más
Extázisban néztem végig a meccset, imádtam!
több mint 12 éve
Gratulálok magam is!Joe D'Alessandris TOP3 OL coach, ezt már Buffaloban is bizonyította, itt pedig folytatja ugyanazt.
Szurkoltam a Boltsnak végig a TV előtt. Ami tetszett az a támadófal. Illetve a passzjáték már szezonkezdet óta egyre jobb. A futás szintén. Én védtem is a csapatot, mikor szezon előtt le lett húzva, bár a OL erősségét nagyon rosszul mértem fel. Nem is igazán értem mitől lett ilyen jó. Nem is számít.
ulpianus

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Késve ugyan de én is gratulálok nektek. Tessék győzni a Sziklás-hegységben.

több mint 12 éve
Gratulálok magam is!+1
Szurkoltam a Boltsnak végig a TV előtt. Ami tetszett az a támadófal. Illetve a passzjáték már szezonkezdet óta egyre jobb. A futás szintén. Én védtem is a csapatot, mikor szezon előtt le lett húzva, bár a OL erősségét nagyon rosszul mértem fel. Nem is igazán értem mitől lett ilyen jó. Nem is számít.
A védelem nekem továbbra sem volt frenetikus, a DBk sem, bár magukhoz képest ma nagyok voltak. Azt gondolom, ha ennyit szabad homérkodni, ahogy a Chiefs védelmét is féltettem elit QBktől ez itt is fennáll.
Nekem mindegy, hogy a Denver vagy a Bolts jut az AFC döntőbe, csak legyen ott egyik.ulpianus
WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
DISCIPLINE – WORK ETHIC – TEAM
több mint 12 éve
Whisenhunt nem megy Detroitba!Sixo67Ja nem, a Lions vezetés megy hozzá a hét elején. Sőt a Redskins, Vikings és Titans FO is keresi majd.
Interjúztatni lehet, csak hivatalos ajánlatot nem tehetünk a kiesésig.
Gratula minden SD fannak a győzelemhez, szurkoltam!
több mint 12 éve
Gratulálok magam is! Szurkoltam a Boltsnak végig a TV előtt. Ami tetszett az a támadófal. Illetve a passzjáték már szezonkezdet óta egyre jobb. A futás szintén. Én védtem is a csapatot, mikor szezon előtt le lett húzva, bár a OL erősségét nagyon rosszul mértem fel. Nem is igazán értem mitől lett ilyen jó. Nem is számít.
A védelem nekem továbbra sem volt frenetikus, a DBk sem, bár magukhoz képest ma nagyok voltak. Azt gondolom, ha ennyit szabad homérkodni, ahogy a Chiefs védelmét is féltettem elit QBktől ez itt is fennáll.
Nekem mindegy, hogy a Denver vagy a Bolts jut az AFC döntőbe, csak legyen ott egyik.

Állat vagyok, ami enni kér...
