Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Los Angeles Chargers

20 feliratkozó

több mint 12 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 489
Nem volt egy jó meccs finoman szólva sem, -a jobb csapat nyert-, de a szezon annál inkább jó volt. Ilyen mértékű fejlődésre nem számítottam az új stábtól. Ha Whiz helyére sikerül alkalmas embert találni (már ha elmegy) akkor remélhetőleg jövőre legalább ugyaneddig eljutunk, de inkább tovább. 😊

több mint 12 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 41 875 — LIGHTS OUT!

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 12 899
McCoy azt mondta, ez Whiz műve.
több mint 12 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 41 875 — LIGHTS OUT!
És ha Whizz elmegy, akkor mennyire fog visszaesni a O, nyilvan attól is függ, hogy ki jön helyette, de mekkora szerepe van a mostani Oban neki és mekkora McCoynak?

több mint 12 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 598 — JAFL Tampa GM
Brandon Marshall chicagoi WR szerint mi fogunk játszani a 49ers ellen a MetLife-ban februárban. 😀 Optimista vagyok, de ha ez a keret SB-ba jut, az egész edzői stáb megérdemelné a HoF-et.szaba
2005 óta 8 alkalommal találkozott a PO-ban az első és a hatodik kiemelt, ebből a nyolc meccsből 6-ot a hatodik kiemelt nyert 😉
több mint 12 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 737 — Jedi Master
Valószínűleg Whiz is csak átmenetnek tekintett San Diegora. Viszont hozzá kell tenni, nagyon becsületes, mert a lehető legtovább húzta az időt az interjúkkal kapcsolatban is. Rajta nem fog múlni a vasárnapi meccs, az biztos. És az is, hogy jól jár majd a Detroit vele - szerintem ugyanis oda fog menni.szaba
Na igen, mivel a Houston és a Tampa kiesett, a csapat, ahol nagyot alakíthat támadásban jövőre, az Detroitban van...

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 12 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 737 — Jedi Master
remélem a mi OC-unk is visszautasítja a HC állást, mint McDaniels...ezzel a stábbal és csapattal nagy jövő várhat a Chargersre, nem kéne megbontani azért, hogy valaki pl. egy 6-9-es idényért legyen HC valaholChargers LT
Mondjuk 16 meccs egy szezon, nehéz lenne a 6-9. 😊
Amúgy Whiz sztem HC akar lenni, ez az OC állás csak átmeneti nála. McDaniels kb a cipőjét nem kötheti meg.Bazzani
Jah, igaz 😀 gyorsan reagáltam, el számoltam magam hirtelen...😊 Ettől tartok én is, hogy Whiz HC-nak való sok szempontból, de attól még tartom, hogy a Chargersnek az lenne a jó, ha maradásra tudnák bírni

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 12 899
Valószínűleg Whiz is csak átmenetnek tekintett San Diegora. Viszont hozzá kell tenni, nagyon becsületes, mert a lehető legtovább húzta az időt az interjúkkal kapcsolatban is. Rajta nem fog múlni a vasárnapi meccs, az biztos. És az is, hogy jól jár majd a Detroit vele - szerintem ugyanis oda fog menni.
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 246 — Axel Foley
remélem a mi OC-unk is visszautasítja a HC állást, mint McDaniels...ezzel a stábbal és csapattal nagy jövő várhat a Chargersre, nem kéne megbontani azért, hogy valaki pl. egy 6-9-es idényért legyen HC valaholChargers LT
Mondjuk 16 meccs egy szezon, nehéz lenne a 6-9. 😊
Amúgy Whiz sztem HC akar lenni, ez az OC állás csak átmeneti nála. McDaniels kb a cipőjét nem kötheti meg.

több mint 12 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 737 — Jedi Master
remélem a mi OC-unk is visszautasítja a HC állást, mint McDaniels...ezzel a stábbal és csapattal nagy jövő várhat a Chargersre, nem kéne megbontani azért, hogy valaki pl. egy 6-9-es idényért legyen HC valahol

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 12 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 41 875 — LIGHTS OUT!
 espn.go.com/video/clip?id=espn:10260559
Kár, hogy nem játszhat. 😕szaba
Kár, hogy IR-en szerzi majd meg a 2. gyűrűjét. 😕

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 12 899
 espn.go.com/video/clip?id=espn:10260559
Kár, hogy nem játszhat. 😕
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 12 899
Brandon Marshall chicagoi WR szerint mi fogunk játszani a 49ers ellen a MetLife-ban februárban. 😀 Optimista vagyok, de ha ez a keret SB-ba jut, az egész edzői stáb megérdemelné a HoF-et.
több mint 12 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 737 — Jedi Master
 www.chargers.com/multimedia/videos/Wild-Card-Win-Eric-Weddle-Micd-Up/f9bfe2e5-6257-48b6-9b62-6d8354ac0129

zseniális!MarioAna
Dalton INT-je után asszondja: "C'mon Andy! C'mon!" 😀😀

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 12 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 737 — Jedi Master
Wright 34 yardon tartotta Greent o_o még ha nem is végig 1 az 1ben.Sixo67
Hát nem hittem volna, hogy nálunk lesz a jobbik Green 😀

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 12 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 41 875 — LIGHTS OUT!
Wright 34 yardon tartotta Greent o_o még ha nem is végig 1 az 1ben.

több mint 12 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 737 — Jedi Master
Gratulálok magam is!

Szurkoltam a Boltsnak végig a TV előtt. Ami tetszett az a támadófal. Illetve a passzjáték már szezonkezdet óta egyre jobb. A futás szintén. Én védtem is a csapatot, mikor szezon előtt le lett húzva, bár a OL erősségét nagyon rosszul mértem fel. Nem is igazán értem mitől lett ilyen jó. Nem is számít.
ulpianus
Joe D'Alessandris TOP3 OL coach, ezt már Buffaloban is bizonyította, itt pedig folytatja ugyanazt.empty taxi
minden esetre jól sikerült a formaidőzítés 😊 olyan igazi Chargers december-január...feltámadtunk, mint mindig

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 12 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 369 — E/1
Remelem megveriteg PM-eket megint! :-P

Grat. 😉
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Grat fiúk, férfimunka vót. nem gondoltam, hogy a front7 ilyen meccset le tud hozni, ott el is dőlt a story.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Oregon Ducks 7 032 — Terry bohóc szülinapokat játszóházban is vállal.
Gratulálok magam is!

Szurkoltam a Boltsnak végig a TV előtt. Ami tetszett az a támadófal. Illetve a passzjáték már szezonkezdet óta egyre jobb. A futás szintén. Én védtem is a csapatot, mikor szezon előtt le lett húzva, bár a OL erősségét nagyon rosszul mértem fel. Nem is igazán értem mitől lett ilyen jó. Nem is számít.
ulpianus
Joe D'Alessandris TOP3 OL coach, ezt már Buffaloban is bizonyította, itt pedig folytatja ugyanazt.empty taxi
POntosan azért vagyok pipa idióta Marronera, hogy kirakta. Vele nem itt tartanánk!

Más
Extázisban néztem végig a meccset, imádtam!
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 317 — NFL bracket champion '26
Gratulálok magam is!

Szurkoltam a Boltsnak végig a TV előtt. Ami tetszett az a támadófal. Illetve a passzjáték már szezonkezdet óta egyre jobb. A futás szintén. Én védtem is a csapatot, mikor szezon előtt le lett húzva, bár a OL erősségét nagyon rosszul mértem fel. Nem is igazán értem mitől lett ilyen jó. Nem is számít.
ulpianus
Joe D'Alessandris TOP3 OL coach, ezt már Buffaloban is bizonyította, itt pedig folytatja ugyanazt.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
Késve ugyan de én is gratulálok nektek. Tessék győzni a Sziklás-hegységben.


több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 10 427 — Raiders fan
Gratulálok magam is!

Szurkoltam a Boltsnak végig a TV előtt. Ami tetszett az a támadófal. Illetve a passzjáték már szezonkezdet óta egyre jobb. A futás szintén. Én védtem is a csapatot, mikor szezon előtt le lett húzva, bár a OL erősségét nagyon rosszul mértem fel. Nem is igazán értem mitől lett ilyen jó. Nem is számít.
A védelem nekem továbbra sem volt frenetikus, a DBk sem, bár magukhoz képest ma nagyok voltak. Azt gondolom, ha ennyit szabad homérkodni, ahogy a Chiefs védelmét is féltettem elit QBktől ez itt is fennáll.
Nekem mindegy, hogy a Denver vagy a Bolts jut az AFC döntőbe, csak legyen ott egyik.ulpianus
+1

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
DISCIPLINE – WORK ETHIC – TEAM
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 246 — Axel Foley
Whisenhunt nem megy Detroitba!Sixo67
Ja nem, a Lions vezetés megy hozzá a hét elején. Sőt a Redskins, Vikings és Titans FO is keresi majd.
Interjúztatni lehet, csak hivatalos ajánlatot nem tehetünk a kiesésig.

Gratula minden SD fannak a győzelemhez, szurkoltam!

több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 18 009 — Circus Maximus
Gratulálok magam is!

Szurkoltam a Boltsnak végig a TV előtt. Ami tetszett az a támadófal. Illetve a passzjáték már szezonkezdet óta egyre jobb. A futás szintén. Én védtem is a csapatot, mikor szezon előtt le lett húzva, bár a OL erősségét nagyon rosszul mértem fel. Nem is igazán értem mitől lett ilyen jó. Nem is számít.
A védelem nekem továbbra sem volt frenetikus, a DBk sem, bár magukhoz képest ma nagyok voltak. Azt gondolom, ha ennyit szabad homérkodni, ahogy a Chiefs védelmét is féltettem elit QBktől ez itt is fennáll.
Nekem mindegy, hogy a Denver vagy a Bolts jut az AFC döntőbe, csak legyen ott egyik.


Állat vagyok, ami enni kér...