Los Angeles Chargers
20 feliratkozó
több mint 12 éve
A game ball Paganoé nálam. Nem tudom mi a rossemet talált ki mára, de a front7 dominált egy ligaelit OL-t és mindemellé a DB-k is az idény legjobbját hozták.

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Gratulalok. Megerdemeltetek a gyözelmet! Ti az idény egyik legjobb formajat hoztatok, mi az egyik legrosszabat. A ma napon megerdemelten mentek tovabb! Megegyszer gratula
Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot...
több mint 12 éve
Gratula! Megérdemelt győzelem volt.
Hungary has for some time felt like two different worlds running in tandem.
On Sunday night, those two worlds collided, and only one was real.
P.Kirby BBC 2026.04.13.
több mint 12 éve
Whisenhunt nem megy Detroitba!Sixo67De igen csak később. 😛
Graz srácok jó meccs volt.
több mint 12 éve
Grat srácok! Jó kis meccs lesz ez a Denver ellen, öröm lesz nézni. 😀
több mint 12 éve
Gratu! Sok sikert a denver ellen 😉
A Laziale egyik szeme mindig sír, de a másik nevet, mert jövőnk dicső, a múlt büszke. Nézzünk előre, Non Mollare Mai.
One Love, One United, This is Manchester United!!
több mint 12 éve
Aaaaz szép volt skacok! Csak így a Denver ellen is!
több mint 12 éve
Ha SB lesz, akkor majd lehet azért megköszönni az Eaglesnek 😀EazzyMajd Ano-nak küldök egy üveg Blue Labelt.
több mint 12 éve
Egyelőre marad Wiz. Bár ma elég konzerv volt a playcall, kivéve a 2. félidő elején a no huddle.
több mint 12 éve
Ha SB lesz, akkor majd lehet azért megköszönni az Eaglesnek 😀
Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
Whiz miatt felültem a wagonotokra... hasonlóan underdogok vagytok mint mi amikor SB-t játszottunk 😉
több mint 12 éve
Shit... Liss nem játszik vállsérülés miatt... Cam Thomasnak fel kell kötnie a nacit.szaba" Rookie NT Kwame Geathers active for first time since Week 10"
több mint 12 éve
Chargers inactives: DT S. Lissemore, SS B. Taylor, WR L. Hawkins, CB M. Cromartie, OT K. Wiggins, OG S. Schilling and QB B. Sorensen.
több mint 12 éve
Shit... Liss nem játszik vállsérülés miatt... Cam Thomasnak fel kell kötnie a nacit.
több mint 12 éve
A Detroit meg hülye, ha nem Zimmert próbálja megszerezni
"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 12 éve
Innentől van tétje a meccsnek:hát már csak ezért is muszáj nyerni... ezt az edzői gárdát muszáj lenne együtt tartani...akárhogy is, remélem Telesco maradásra bírja
ESPN's Adam Schefter reported on Sunday Countdown that the Lions' head-coaching job is considered Ken Whisenhunt's "to lose."
Whisenhunt and Lions GM Martin Mayhew played together on Joe Gibbs' Redskins in 1990, and multiple reports from various outlets have linked the sides despite no interviews. The Lions did interview Ravens OC Jim Caldwell late this past week, satisfying the Rooney Rule. Mayhew could move quickly on Whisenhunt especially if the Chargers lose Sunday's game to the Bengals.szaba
"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 12 éve
Innentől van tétje a meccsnek:ESPN's Adam Schefter reported on Sunday Countdown that the Lions' head-coaching job is considered Ken Whisenhunt's "to lose."
Whisenhunt and Lions GM Martin Mayhew played together on Joe Gibbs' Redskins in 1990, and multiple reports from various outlets have linked the sides despite no interviews. The Lions did interview Ravens OC Jim Caldwell late this past week, satisfying the Rooney Rule. Mayhew could move quickly on Whisenhunt especially if the Chargers lose Sunday's game to the Bengals.
több mint 12 éve
Jelenleg 5 fok van, amit 1-nek érezni, hó egyenlőre nincs... ám estére 100% havat jósolnak, kérdés megjön-e a meccsre... és hogy az jó-e nekünk egyáltalán
"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 12 éve
Ohio ilyen.
több mint 12 éve
Srácok megnézték mi is ez a hó cucc, furán nézett ki a képeken biztos.Hó cucc? Miaretek, átköltözött a csapat a Csomolungmára? 😀
Gabesz92
több mint 12 éve
Hát C.Kelly , mint másik újonc HC a PO-ban kiesett, szóval McCoy lehet az egyetlen aki túléli ezt a kör , és túl is fogja.
több mint 12 éve
Srácok megnézték mi is ez a hó cucc, furán nézett ki a képeken biztos.
több mint 12 éve
De az nekünk sem jó ám. Allen életében nem volt még hidegben.Sixo67Hülyeséget ne beszélj, Denverben a 15. héten 0°C körül volt.
