Los Angeles Chargers

20 feliratkozó

több mint 11 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 425 — LIGHTS OUT!
Teleszkópnak is feltűnt h nincs DL depth: #Chargers sign DE Jarius Wynn to a one-year deal.empty taxi
Halleluja 😊Sixo67
Mondjuk inkább, hogy egynek jó. 😀szaba
Mindennek örülni kell. 😀
Egyébként arról tudtok valamit, hogy anno miért vonták vissza Ron Mix mezének visszavonultatását?

több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Teleszkópnak is feltűnt h nincs DL depth: #Chargers sign DE Jarius Wynn to a one-year deal.empty taxi
Halleluja 😊Sixo67
Mondjuk inkább, hogy egynek jó. 😀
több mint 11 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 425 — LIGHTS OUT!
Teleszkópnak is feltűnt h nincs DL depth: #Chargers sign DE Jarius Wynn to a one-year deal.empty taxi
Halleluja 😊

több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Teleszkópnak is feltűnt h nincs DL depth: #Chargers sign DE Jarius Wynn to a one-year deal.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Én ink a former Baylor QB Robert Griffint 😀empty taxi
😕 Az sajnos egyelőre esélytelennek tűnik.
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Én ink a former Baylor QB Robert Griffint 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Whoa:
Former Tulane QB Ryan Griffin is visiting the Chargers, according to his agent, Mark Bloom.

Adnám nagyon. 😀
több mint 11 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 425 — LIGHTS OUT!
Kaeding : Miami -> Tampa , bár sajnos már nem ide tartozik, de azért gondoltam megemlékezek róla, szerettem a játékát.

több mint 11 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 425 — LIGHTS OUT!
Reménykedjünk , hogy jut top játékos a nekünk leginkább kellő posztokra. De én személy szerint nem sírnék ha jó T-ről lecsúsznánk de a legjobb CB még bent lenne, bár nyilván a legjobb az lenne ha jutna nekünk is T és hát CB-re szüksége van előttünk lévő csapatoknak is. Ha még LT lenne a futónk örülnék G-nek is elsőre, de így inkább CB-re szavaznék ha nem lesz T, pláne , hogy Peyton a csoportunkba igazolt tavaly. Lehet , hogy istenkáromlás ilyent mondani, de én már nem bízom Mathewsban.Sixo67
Mathews érdekes kérdés, tavaly előtt nagyon jó szezonja volt, tavaly sérült volt (megint) és a fal is nagyon retek volt, nálam kap még egy esélyt, de egy Battle-féle powerback jöhet még FA-ról/draftról plusz ugye Ronnie Brown visszajött így meglehetünk, plusz én nagyon szeretném ha Bakerből NFL RB lenne.empty taxi
Nekem a legfőbb bajom vele azon kívül, hogy sérülékeny és az látszik az arcán , hogy kb szarik az egészre(Andrew Bynumhoz tudnám hasonlítani NBA-ből) , az az hogy sok labdát veszít. Bár tavaly csak 2őt adott el. Talán túl nagy az elvárás iránta, azok után ,hogy kinek a helyét örökölte, és kit rúgta ki helyette, de én jobban szerettem amikor Battle volt a kezdő futónk-

több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Reménykedjünk , hogy jut top játékos a nekünk leginkább kellő posztokra. De én személy szerint nem sírnék ha jó T-ről lecsúsznánk de a legjobb CB még bent lenne, bár nyilván a legjobb az lenne ha jutna nekünk is T és hát CB-re szüksége van előttünk lévő csapatoknak is. Ha még LT lenne a futónk örülnék G-nek is elsőre, de így inkább CB-re szavaznék ha nem lesz T, pláne , hogy Peyton a csoportunkba igazolt tavaly. Lehet , hogy istenkáromlás ilyent mondani, de én már nem bízom Mathewsban.Sixo67
Mathews érdekes kérdés, tavaly előtt nagyon jó szezonja volt, tavaly sérült volt (megint) és a fal is nagyon retek volt, nálam kap még egy esélyt, de egy Battle-féle powerback jöhet még FA-ról/draftról plusz ugye Ronnie Brown visszajött így meglehetünk, plusz én nagyon szeretném ha Bakerből NFL RB lenne.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 425 — LIGHTS OUT!
 www.utsandiego.com/news/2013/apr/01/chargers-king-dunlap-mike-mccoy/

Nagyon Guard felé megy az első kőr. Bár nyilván nem mindegy , hogy ki marad bent addig.Sixo67
Szerintem sokkal inkább az zavarhat be, hogy az előttünk levő QB need-es csapatok most cserélgetni meg igazolgatni kezdték a QB-kat. Bills vitte Kolbot, amennyit fizettek neki, nem hinném, hogy padra. Cards akarja Palmert. Chiefs szinte biztos, hogy Alex miatt nem húzza Geno-t. Jags kiszámíthatatlan, de szerintem kap Gabbert még egy esélyt. Raiders cserélt Flynn-ért, ez mondjuk talán annyira nem lényeg, mert ők OL-ben úgy-ahogy megvannak. A komoly gond az, hogy a top 10-ben nem maradt olyan csapat, akire nyugodt szívvel rá lehetne mondani, hogy tuti QB-t húz. Persze simán lehet, hogy valaki feljön Geno-ért, csak nem látom azt, ki. És akkor marad az, hogy bízunk a defense-be húzásban, mert a skill posztokon ismét senki nem ér top 10-es picket. Van egy csomó olyan csapat, aki ha akar, D-be fog húzni, ha akar, OL-be: Jags, Eagles, Lions, Cards, Jets, Titans mind-mind húzhat OL-t.szaba
Reménykedjünk , hogy jut top játékos a nekünk leginkább kellő posztokra. De én személy szerint nem sírnék ha jó T-ről lecsúsznánk de a legjobb CB még bent lenne, bár nyilván a legjobb az lenne ha jutna nekünk is T és hát CB-re szüksége van előttünk lévő csapatoknak is. Ha még LT lenne a futónk örülnék G-nek is elsőre, de így inkább CB-re szavaznék ha nem lesz T, pláne , hogy Peyton a csoportunkba igazolt tavaly. Lehet , hogy istenkáromlás ilyent mondani, de én már nem bízom Mathewsban.

több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
 www.utsandiego.com/news/2013/apr/01/chargers-king-dunlap-mike-mccoy/

Nagyon Guard felé megy az első kőr. Bár nyilván nem mindegy , hogy ki marad bent addig.Sixo67
Szerintem sokkal inkább az zavarhat be, hogy az előttünk levő QB need-es csapatok most cserélgetni meg igazolgatni kezdték a QB-kat. Bills vitte Kolbot, amennyit fizettek neki, nem hinném, hogy padra. Cards akarja Palmert. Chiefs szinte biztos, hogy Alex miatt nem húzza Geno-t. Jags kiszámíthatatlan, de szerintem kap Gabbert még egy esélyt. Raiders cserélt Flynn-ért, ez mondjuk talán annyira nem lényeg, mert ők OL-ben úgy-ahogy megvannak. A komoly gond az, hogy a top 10-ben nem maradt olyan csapat, akire nyugodt szívvel rá lehetne mondani, hogy tuti QB-t húz. Persze simán lehet, hogy valaki feljön Geno-ért, csak nem látom azt, ki. És akkor marad az, hogy bízunk a defense-be húzásban, mert a skill posztokon ismét senki nem ér top 10-es picket. Van egy csomó olyan csapat, aki ha akar, D-be fog húzni, ha akar, OL-be: Jags, Eagles, Lions, Cards, Jets, Titans mind-mind húzhat OL-t.
több mint 11 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 425 — LIGHTS OUT!
 www.utsandiego.com/news/2013/apr/01/chargers-king-dunlap-mike-mccoy/

Nagyon Guard felé megy az első kőr. Bár nyilván nem mindegy , hogy ki marad bent addig.

több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Azt jutott eszembe, hogy ha draftról húznánk be egy fiatal NT-t, és hát Cam Thomas is csak 3 szezonon van túl ,nem lenne túl fiatal ez poszt? Ha van olyan poszt ahol a rutin felértékelődik akkor talán ez az.Sixo67
Azért annyiban igazad van, hogy általában kell 1-2 év, mire egy jó NT beletanul a posztba az NFL-ben is. Nagyon nem jellemző, hogy egy 3-4-es sémában újoncként domináljon egy játékos ezen a poszton.
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Azt jutott eszembe, hogy ha draftról húznánk be egy fiatal NT-t, és hát Cam Thomas is csak 3 szezonon van túl ,nem lenne túl fiatal ez poszt? Ha van olyan poszt ahol a rutin felértékelődik akkor talán ez az.Sixo67
Ezt ilyen formában nem mondanám, ink úgy fogalmaznék h egy NT sok évig tudja hozni ugyanazt, a legtöbb poszthoz képest több időn keresztül képesek hozni egy stabil, jó teljesítményt.

Szerk. az ilyet meg nagyon nem szeressem:  www.utsandiego.com/news/2013/apr/01/chargers-ryan-mathews-complacent/


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 425 — LIGHTS OUT!
Azt jutott eszembe, hogy ha draftról húznánk be egy fiatal NT-t, és hát Cam Thomas is csak 3 szezonon van túl ,nem lenne túl fiatal ez poszt? Ha van olyan poszt ahol a rutin felértékelődik akkor talán ez az.

több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Sehol egy DT/NT ? 😊Sixo67
Vannak még depthnek tökéletes harcedzett veteránok a piacon: Sione Pouha, Alan Branch, Maake Kemoeatu, ...empty taxi
És azért az ilyen arcokat elég olcsón meg is lehet szerezni 1 évre.szaba
Szerintetek akkor inkább veteránt fogunk szerződtetni erre a posztra és nem draftolni? Csak azért kérdem, mert ( nem vagyok az NCAA-ben jártas) azt olvastam , hogy ez a draft NT-ben kifejezetten erős. még azért a középső körökben is. Vagy ez nem így van?Sixo67
De, így van, simán elképzelhető h onnan oldják meg, nálam most nem fért be ebbe a 7 pickbe egy NT, de lehet h Teleszkópnak belefog 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 425 — LIGHTS OUT!
Sehol egy DT/NT ? 😊Sixo67
Vannak még depthnek tökéletes harcedzett veteránok a piacon: Sione Pouha, Alan Branch, Maake Kemoeatu, ...empty taxi
És azért az ilyen arcokat elég olcsón meg is lehet szerezni 1 évre.szaba
Szerintetek akkor inkább veteránt fogunk szerződtetni erre a posztra és nem draftolni? Csak azért kérdem, mert ( nem vagyok az NCAA-ben jártas) azt olvastam , hogy ez a draft NT-ben kifejezetten erős. még azért a középső körökben is. Vagy ez nem így van?

több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Sehol egy DT/NT ? 😊Sixo67
Vannak még depthnek tökéletes harcedzett veteránok a piacon: Sione Pouha, Alan Branch, Maake Kemoeatu, ...empty taxi
És azért az ilyen arcokat elég olcsón meg is lehet szerezni 1 évre.
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Sehol egy DT/NT ? 😊Sixo67
Vannak még depthnek tökéletes harcedzett veteránok a piacon: Sione Pouha, Alan Branch, Maake Kemoeatu, ...


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 425 — LIGHTS OUT!
Sehol egy DT/NT ? 😊

több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Én Keelan Johnsont akartam volna, szóltam sonkának de te behúztad Staffordot. Sebaj, viszont a Titans buzizott egyet, mert nagyon nem kellene oda Lane... Landry Jones amúgy day 1 starter.
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
A bowl.hu-s mock draft game eredménye Chargers szemszögből:
1 11 San Diego: Jonathan Cooper, OG (North Carolina)
Nem találtam megfelelőbb value-t ide.
2 15 San Diego: Darius Slay, CB (Mississippi State)
Csak 1 évet volt kezdő, de akkor Banks túloldalán is helyt állt, van benne potenciál gazdagon és kezdő CB meg csak Cox van.
3 14 San Diego: Chris Faulk, OT (LSU)
Nem biztos h azonnali impact lesz, de feltétlen van benne potenciál.
4 13 San Diego: Brandon Jenkins, DE/OLB (Florida State)
Ha felépül akk a 4. körben húztam egy 1. körös tehetséget
5 12 San Diego: Jelani Jenkins, LB (Florida)
Butlerrel hosszú távon lehetnek nagyon zsír páros.
6 11 San Diego: Landry Jones, QB (Oklahoma)
Ezt húzta szaba, bevallom őt akartam Tampába, Whitehursttel küzdhet a QB2 posztért, kicsit luxuspick, de itt belefér.
7 15 San Diego: Daimion Stafford, S (Nebraska)
Akartam egy safetyt, ő volt a legjobb a bent maradtak közül.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 425 — LIGHTS OUT!
Köszi

több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Tudnátok segíteni, hogy milyen programmal lehet aláírást készíteni?Sixo67
Kicsit offnak érzem a kérdést. Photoshop például. Ajánlom a dizájn/aláírás topicot. Van pár komoly versenyző, akik akár segítenek, hogy miként is használd adott programokat (kérdésedből ítélve nem lehetsz benne profi), hogy ne csak aláírást, hanem kimondottan szép aláírást készíthess.


Állat vagyok, ami enni kér...