Los Angeles Chargers
20 feliratkozó
több mint 12 éve
Megyünk a Bengalshoz, régen nyertünk ellenük és a mai teljesítménnyel nem sok esélyünk van ellenük. Mondjuk mi játszottunk idén először Philadelphiában meg egyébként se legyünk telhetetlenek, én magam a szezon közben egy podcastben mondtam h kinézem ebből a csapatból a 9-7-et viszont az kevés lesz a wild cardra, tévedtem.

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
A lényeg a rájátszás!AFC West power. És úgy általában a nyugat kijött a liga legszarabb csoportjai sémából elég szépen. Ki gondolta volna pár éve?

Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Ja és remélem ezt a meccset is párszor visszanézik az edzők, és kirúgják az alkalmatlan játékosokat.
több mint 12 éve
Mathews for elnök, amúgy elég komoly szégyen volt.
több mint 12 éve
Monnyon le: Rivers, OL, D#, Pagano, Whisenhunt, McCoy!szabaNem sokan maradnának xD
több mint 12 éve
Monnyon le: Rivers, OL, D#, Pagano, Whisenhunt, McCoy!
több mint 12 éve
Hát megelőlegezve h nem történik csoda azon a 2 meccsen, hajrá, én örülnék ha hárman is képviselnénk az évek óta lesajnált AFCWestet a PO-ban, de én igazából komoly hátránynak érzem, h a ti meccsetek a másik három után jön. Ha egyszerre lettek volna jóval kisebb nyomás lenne a csapaton, csak a meccsel foglalkoztok ha nyertek majd meglátjátok mire elég. Most úgy kell pályára lépni, h tudjátok győzelem esetén megvan a PO.Black_AdderMi késsel a nyakunkon játszunk, mióta kikaptunk a Bengals ellen.
több mint 12 éve
A Steelers fanok 1 estére mennyire fognak utálni titeket 😀 Főleg hogy a KC leadja majd a szerelést ...
több mint 12 éve
Steelers are alive but need Chiefs to win in San Diego. And Andy Reid is resting 20 of 22 starters.
több mint 12 éve
Alabama CB-k hozták a mai napot szépen. 😛 Geno király volt, Dalton szar, de nem számít, most már rajtunk a sor! Nem hittem volna, de a Bills-Fins meg a Ravens-Pats után valahol éreztem, hogy benne van a levegőben.
több mint 12 éve
Hát megelőlegezve h nem történik csoda azon a 2 meccsen, hajrá, én örülnék ha hárman is képviselnénk az évek óta lesajnált AFCWestet a PO-ban, de én igazából komoly hátránynak érzem, h a ti meccsetek a másik három után jön. Ha egyszerre lettek volna jóval kisebb nyomás lenne a csapaton, csak a meccsel foglalkoztok ha nyertek majd meglátjátok mire elég. Most úgy kell pályára lépni, h tudjátok győzelem esetén megvan a PO.
Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now
Nothing is more permanent than a temporary solution
If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
The world is made of 2 types of people. Those who can extrapolate from incomplete data
több mint 12 éve
Ha bejutunk, ott nem kötelezők lesznek. 😉Innen nem lehet eljinxelni. Ráadásul a KC a C-csapattal áll ki. Gyerekek, ezt be kell húzni.Nem a "kötelezőket" húztuk be idén az a baj.
szerk: azért Dalton még mindig odateszi magát, 1 yardról INT...szaba
Flacco javította Dalton hibáját.Sixo67
több mint 12 éve
Innen nem lehet eljinxelni. Ráadásul a KC a C-csapattal áll ki. Gyerekek, ezt be kell húzni.Nem a "kötelezőket" húztuk be idén az a baj.
szerk: azért Dalton még mindig odateszi magát, 1 yardról INT...szaba
Flacco javította Dalton hibáját.
több mint 12 éve
Innen nem lehet eljinxelni. Ráadásul a KC a C-csapattal áll ki. Gyerekek, ezt be kell húzni.szerk: azért Dalton még mindig odateszi magát, 1 yardról INT...
több mint 12 éve
Jah akkor jó, bár most ravens redzone van.Arra csak Iktriad képes, egyelőre minden rendben. 😀Gabesz92Félidőben vezet a Ginos és a Daltons.szabaeljinxelted...Sixo67
több mint 12 éve
Arra csak Iktriad képes, egyelőre minden rendben. 😀Félidőben vezet a Ginos és a Daltons.szabaeljinxelted...Sixo67
több mint 12 éve
Félidőben vezet a Ginos és a Daltons.
több mint 12 éve
Tavaly sokkal jobb szezonnal nem került be.Weddle a probowl-on? Lemaradtam vmiről?Sixo67Weddle és Rivers. Weddle szerintem csak alternate szintet hozott idén, azért a szezon elején-közepén volt, hogy a fejem fogtam miatta... Viszont Stuckey elég szomorú, hogy nem mehet.szaba
több mint 12 éve
Weddle a probowl-on? Lemaradtam vmiről?Sixo67Weddle és Rivers. Weddle szerintem csak alternate szintet hozott idén, azért a szezon elején-közepén volt, hogy a fejem fogtam miatta... Viszont Stuckey elég szomorú, hogy nem mehet.
több mint 12 éve
2. Victor Hampton CB South CarolinaÉpp most avatlak boldoggá!
Komoly CB-run volt, kellett vki, ráadásul így elvárhatom Sixo67-től h kezdeményezze a szentté avatásom.
empty taxi
több mint 12 éve
Teleszkóp figyeljél, mondom a tutit!Ez lett a 7-körös szimulációm végeredménye itt
1. Trent Murphy, DE/OLB Stanford
Vezeti az FBS-t sackekben, őt csak nem kell bemutatni Neked, BPA volt itt.
2. Victor Hampton CB South Carolina
Komoly CB-run volt, kellett vki, ráadásul így elvárhatom Sixo67-től h kezdeményezze a szentté avatásom.
3. Deone Bucannon S Washington State
Gilchrist nickel, Bucannon BPA-nak is jó volt itt.
4. Joel Bitonio OT Nevada
Ha már a 2. körben jön sem szólok egy szót se. 6-4 315 mauler OL, ilyeneket gyűjtünk. Gyors és erős, Barrt is leradírozta a UCLA ellen.
5. Ryan Carrethers NT Arkansas State
330 fontos disznaj, kell vki akivel lehet Camet rotálni.
6. Chris Watt OG Notre Dame
Még egy zsírsonka 6-3 321, jó játékos ő, csak megsérült. Emlékezz Troutmanre!
7. Jermey Gallon WR Michigan
5-8 magas (alacsony) zsebrakéta, ne töressük már össze Allent visszahordásoknál!

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
