Los Angeles Chargers

20 feliratkozó

több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
Raye-t máris kikérte a Jets interjúra!szaba
Megelőztél, tudnátok róla infóval szolgálni? 😊
Mekkora tapasztalat, draft talentek felismerésében mennyire van otthon stb. Beki
Anno már az 1. körben akarta David Harrist draftolni, helyette választotta anno Craig Davist AJ, ő sajnos a sérülékenysége miatt nem tudott az NFL-ben kibontakozni, tavaly a Bearsnél volt intejrún, az apja jelenleg senior offensive assistant a Tampánál, de tapasztalt NFL pozíciós edző és OC, nem kizárt h helyet kapna az edzői stábban.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Raye-t máris kikérte a Jets interjúra!szaba
Megelőztél, tudnátok róla infóval szolgálni? 😊
Mekkora tapasztalat, draft talentek felismerésében mennyire van otthon stb.
több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Raye-t máris kikérte a Jets interjúra!
több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Oficiális - deflekció után szabadon - hogy Tom Telesco lett a GM. Sok sikert neki!
több mint 11 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 446
22 dropunk volt idén, ez holtversenyben a legkevesebb a ligában.
empty taxi
Mondjuk ebből pl. Meachemé Cleveland-ben egy W-t érhetett volna.szaba
Nekem is pont ez jutott eszembe, de hát már nem oszt nem szoroz. Meg valószínű, hogy akkor sem lett volna túl nagy jelentősége. Persze ki tudja?!

több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
22 dropunk volt idén, ez holtversenyben a legkevesebb a ligában.
empty taxi
Mondjuk ebből pl. Meachemé Cleveland-ben egy W-t érhetett volna.
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
22 dropunk volt idén, ez holtversenyben a legkevesebb a ligában.

Bill Williamson ‏@espn_afcwest
#Chargers A lot of people have thought the job is Raye’s. Adam Schefter’s report suggests Telesco is still in play.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Telesconak örülök. Bár jobb lett volna JR3, mert a, niga b, RG3 <-> JR3. Na mindegy, szerintem Telesco megújíthatja a közeget a csapat háza táján. Várjuk a HC-t. 😊
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
Viszitek Telescot és Arianst is akarjátok? Luck nem kell?😀FearTomi
Minek? Rivers jobb 😛


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
Viszitek Telescot és Arianst is akarjátok? Luck nem kell?😀

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Adam Schefter ‏@AdamSchefter
On the day the Chargers are expected to name their new GM, Colts VP of football operations Tom Telesco is back in San Diego.
több mint 11 éve
Pocs Los Angeles Chargers 863 — All hail the king
Acee szerint ma lesz kinevezve az új GM.
Edzőként pedig Mora és Zimmer neve merült fel.

több mint 11 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Előkerült Holmgren as I expected.

Tom Gamble meg érkezik GM interjúra.empty taxi
Imádom holmit, elfogult vagyok vele, bár Paul Allen a könyvében azt írja, hogy kevésbé jó GM, viszont remek vezetőedző!

Mindenkit hagyni fog dolgozni! Szerencsére ma már belátta, hogy az ő általa kidolgozott 3. generációs O stratégia idejétmúlt!
több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Ennél jobban én se tudtam volna összeszedni, mi a véleményem az egészről. 😊
www.utsandiego.com/news/2013/jan/06/canepa-chargers-need-make-face/
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
Előkerült Holmgren as I expected.

Tom Gamble meg érkezik GM interjúra.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Simán megoldható. 😊
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
Kb. 20 misi cap space-ünk van, lejár DX, Brown, Cason, Green, Novak, Phillips, Spurlock, Vasquez, Demorrio szerződése h csak a fontosabbakat emltísem.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Raye és Telesco között fog eldőlni, szinte biztos. Doug Marrone is bejött a képbe, mint HC opció.
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
Jövő héten állítólag már HC-t akarunk interjúztatni azaz hamarosan meglesz a döntés. Jelenleg Raye-t tartják a legesélyesebbnek.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 785 — SuperLOL
Jared Gaither távozhat. A porcelán OT nem éri meg az árát.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
Jim L. Mora neve is felmerült, mint lehetséges jelölt HC. Paganoval jóban van, és az a Noel Mazzone az OC-je, aki Rivers college edzője volt. Mondjuk én nem látok rá nagy sanszot, de ki tudja.szaba
Szimpatikus felállás lenne. Jah és ha kérhetem akk 2014-es drafton volt játékosát Anthony Barrt hozza 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Jim L. Mora neve is felmerült, mint lehetséges jelölt HC. Paganoval jóban van, és az a Noel Mazzone az OC-je, aki Rivers college edzője volt. Mondjuk én nem látok rá nagy sanszot, de ki tudja.
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
Azt hittem Lovie Smithről (+tampa 2) beszélünk.

Akkor azt kérdezném, hogy kik volnának ezek a szakemberek, aki szted rebuilding nélkül idejönnek?ulpianus
A 3-4-et pl. nem bolygatnám. A DL hosszú évekre adott, az LB-sorban Ingram függvénye h kell-e vki a vak oldalra, egyébként csak TKO pótlása esedékes a front7-ben. A secondarybe kell egy CB1 ez nem kérdés, de egyébként ott se vészes a helyzet.

Az offense már problémásabb, 2 tackle kell, ez nem kérdés és én örülnék ha mind2 guardot sikerülne visszaigazolni. A WR-corp mondjuk kérdéses, DX mély route-okon a liga egyik legjobbja, de nem egy dropja volt slant után. Spurlock jó volt a slotban, Royal annyira nem. Meachem tán más sémában jó lehet. Vincent Brown rookie éve biztató volt, bokatörésből azért nem lehetetlen visszatérni. Itt nem tudom ki marad, ki megy. Futásnál Mathewst nem írnám le, tavaly jó volt, az idei rossz szereplésében az OL is benne volt vastagon, mindamellett h a srác visionje nem éppen ligaelit. Riversnek is feltétlen adnék egy esélyt új edzővel, jobb OL-lel.

Összefoglalva az új HC nekem mind1 mi csinál a támadóegységgel, de a D-t hagyja meg Paganonak v legalább ne barmolja el a 3-4-et.

Jah és h a napi legalja rovatunk is jelentkezzen egy résszel: #Chargers Takeo Spikes and #Raiders Mike Goodson were both fined $7,875 for fighting Sunday. They were both ejected from the game.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 785 — SuperLOL
Azt hittem Lovie Smithről (+tampa 2) beszélünk.

Akkor azt kérdezném, hogy kik volnának ezek a szakemberek, aki szted rebuilding nélkül idejönnek?


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
Itt beszéltünk el kicsit egymás mellett. Lovie teljes rebuilding hozna, amire szvsz nincs feltétlen szükség.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...