Los Angeles Chargers

20 feliratkozó

több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Minden csapból az folyik, hogy Bruce Arians lehet a következő vezetőedző. Taxi már biztos részeg, ha olvas tvittert. Norv állítólag a Jets és a Colts OC posztjára esélyes. Lehet, hogy így a 7-es meccsek közben írok egy kis értékelőt.
több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Ezzel értek egyet a legjobban legalább egy év pihi aztán hajrá.dande
De lehet tudja, hogy ha kiszáll 1 évre akkor nem egy év lenne és már nem jönne vissza. (Amolyan Cowher-esen.) És túlságosan szereti a focit, az edzősködést, hogy ezt megkockáztassa. Bébé
És ezért cserébe inkább vállalja azt, hogy nagyobb esély van a bukásra máshol? Nem éri meg.
több mint 11 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 478 — rabszolga
Ezzel értek egyet a legjobban legalább egy év pihi aztán hajrá.dande
De lehet tudja, hogy ha kiszáll 1 évre akkor nem egy év lenne és már nem jönne vissza. (Amolyan Cowher-esen.) És túlságosan szereti a focit, az edzősködést, hogy ezt megkockáztassa.
több mint 11 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 310 — Így remélem megfelelek nektek.....
Szerintem Reidre ráférne a pihenés!
Mindig gond volt otthon! Egy két dolgot rendbe kéne tennie. Meg is érdemelné! Nem rossz edző ő, csak most túl magasra csaptak a hullámok.
Megoldhatatlan a szitu, amikor széthullik egyszerre minden, és nincs hova menekülni! Az sem egyszerű, amiklor a legkompetensebb tábornokaid elmennek,meghalnak, és ahelyett, hogy a csapatod építed vissza kell menned embereket nevelni! Amikor egy vezető edző tudja, hogy melyik játékosának mi a hasfájása az már régen rossz! Nem tudom mennyi segítséget kapott a fronttól, de a gyakorlat azt mutatja, hogy van kb. 10-12 GM, aki érti a feladatát, a többieknek vagy túl kicsi a kabát, vagy túl nagy! Ha egy HC egyedül kezdi megoldani a szervezet összes problémáját az interjúztatástól a képzésen át, szó szerint a játékosok viszájainak megoldásáig, akkor a meló alá rogy, pánik, fáradtság, rossz döntések, frusztráció, és az öltöző lassú, de biztos elvesztése!
Rossz otthon, rossz a gyárban! A helyében pihennék, és a Chargers közelébe sem mennék!Helmut Zimmer
Ezzel értek egyet a legjobban legalább egy év pihi aztán hajrá.
több mint 11 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Szerintem Reidre ráférne a pihenés!
Mindig gond volt otthon! Egy két dolgot rendbe kéne tennie. Meg is érdemelné! Nem rossz edző ő, csak most túl magasra csaptak a hullámok.
Megoldhatatlan a szitu, amikor széthullik egyszerre minden, és nincs hova menekülni! Az sem egyszerű, amiklor a legkompetensebb tábornokaid elmennek,meghalnak, és ahelyett, hogy a csapatod építed vissza kell menned embereket nevelni! Amikor egy vezető edző tudja, hogy melyik játékosának mi a hasfájása az már régen rossz! Nem tudom mennyi segítséget kapott a fronttól, de a gyakorlat azt mutatja, hogy van kb. 10-12 GM, aki érti a feladatát, a többieknek vagy túl kicsi a kabát, vagy túl nagy! Ha egy HC egyedül kezdi megoldani a szervezet összes problémáját az interjúztatástól a képzésen át, szó szerint a játékosok viszájainak megoldásáig, akkor a meló alá rogy, pánik, fáradtság, rossz döntések, frusztráció, és az öltöző lassú, de biztos elvesztése!
Rossz otthon, rossz a gyárban! A helyében pihennék, és a Chargers közelébe sem mennék!
több mint 11 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 310 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ez nagyjából így is van főleg ugye D oldalon JJ halála után nem tudta megtalálni az emberét illetve talán akkor már hagyhatta volna végig dolgozni JC-t de hát utólag okos az ember. Kérdés az is Pagano-t meddig hagyják meg nálatok DC-ként.dande
Ha Paganot elküldik, egy évig nem nézek Chargerst, az biztos.szaba
ŰNem arra gondoltam hogy elküldik hanem épp máshol fölfelé buktatják ahogy mondani szokták 😛 Akkor mondjuk úgy fogalmazol elengedik a lényeg ugyan az 😀
több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Ez nagyjából így is van főleg ugye D oldalon JJ halála után nem tudta megtalálni az emberét illetve talán akkor már hagyhatta volna végig dolgozni JC-t de hát utólag okos az ember. Kérdés az is Pagano-t meddig hagyják meg nálatok DC-ként.dande
Ha Paganot elküldik, egy évig nem nézek Chargerst, az biztos.
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
Már Alex Marvez is arról ír h Arians fit nekünk. Alakul a molekula 😊
 msn.foxsports.com/nfl/story/black-monday-bruce-arians-perry-fewell-jay-gruden-ray-horton-future-head-coaches-122612


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 310 — Így remélem megfelelek nektek.....
5.5 M lenne Reid fizuja, plusz még Norv 3 M-ja is ott lenne. Kizártnak tartom... És emellett még sok ellenérv van Reid-el szembe.szaba
Sztem azért egy hasonló 14 évet megspékelve mondjuk egy gyűrűvel azért elfogadnátok. Persze már valószínű nincs Reidben 14 év és a gyűrűre se garancia. Egyértelmű, hogy kellene mellé egy JJ-hez hasonló kaliberű DCdande
Azért Pagano idei éve eléggé reményteljesre sikerült, tekintve, hogy első éve volt DC-ként. De Reid Filiben eléggé szabad kezet is kapott, aminek itt nincs hagyománya. Itt erős GM lesz (JRIII). Ráadásul Reid bukásának okát én - leginkább - abban látom, hogy nem tudott maga mellé megfelelő tudással bíró stábot állítani. Én nem mondom, hogy nem örülnék egy hasonló 14 évnek, sőt, az első 4-5 évével is be tudnék telni, de továbbra is tartom, hogy kizárt, hogy Reid legyen a HC.szaba
Ez nagyjából így is van főleg ugye D oldalon JJ halála után nem tudta megtalálni az emberét illetve talán akkor már hagyhatta volna végig dolgozni JC-t de hát utólag okos az ember. Kérdés az is Pagano-t meddig hagyják meg nálatok DC-ként.
több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
mi volt h 3 edzőt fizettünk egyszerre 😀

egyébként azon kívül, hogy helyesen: Reiddel, másrészt tényleg rengeteg hibáját lehetne sorolni, de 7 divízió győzelem 14 év alatt, 9× volt 0,6 fölött a winning%, 5 konf döntő, és összességében se rossz winning%.

Én nem örülnék, ha hirtelen Broncos HC lenne, de ha Bolts HC lesz belőle, akkor azért mégis elkezdem az aggódást...

//Mondnuk legalább nem McCoyt vagy Del Rio-t lopnátok el tőlünk...Black_Adder
Sosem vitattam Reid teljesítményét, ő egy legendaként fog távozni az Eagles-től, nem lehet kérdés. És azt se tartom kizártnak, hogy jó HC lenne nálunk, de már leírtam, miért is tartom kizártnak az érkezését. Nem mondom, hogy nem érne meg egy próbát, de nagyon meglepne, ha ebbe az irányba akarna elindulni a vezetőség...
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 877 — we almost always almost win
mi volt h 3 edzőt fizettünk egyszerre 😀

egyébként azon kívül, hogy helyesen: Reiddel, másrészt tényleg rengeteg hibáját lehetne sorolni, de 7 divízió győzelem 14 év alatt, 9× volt 0,6 fölött a winning%, 5 konf döntő, és összességében se rossz winning%.

Én nem örülnék, ha hirtelen Broncos HC lenne, de ha Bolts HC lesz belőle, akkor azért mégis elkezdem az aggódást...

//Mondnuk legalább nem McCoyt vagy Del Rio-t lopnátok el tőlünk...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
5.5 M lenne Reid fizuja, plusz még Norv 3 M-ja is ott lenne. Kizártnak tartom... És emellett még sok ellenérv van Reid-el szembe.szaba
Sztem azért egy hasonló 14 évet megspékelve mondjuk egy gyűrűvel azért elfogadnátok. Persze már valószínű nincs Reidben 14 év és a gyűrűre se garancia. Egyértelmű, hogy kellene mellé egy JJ-hez hasonló kaliberű DCdande
Azért Pagano idei éve eléggé reményteljesre sikerült, tekintve, hogy első éve volt DC-ként. De Reid Filiben eléggé szabad kezet is kapott, aminek itt nincs hagyománya. Itt erős GM lesz (JRIII). Ráadásul Reid bukásának okát én - leginkább - abban látom, hogy nem tudott maga mellé megfelelő tudással bíró stábot állítani. Én nem mondom, hogy nem örülnék egy hasonló 14 évnek, sőt, az első 4-5 évével is be tudnék telni, de továbbra is tartom, hogy kizárt, hogy Reid legyen a HC.
több mint 11 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 310 — Így remélem megfelelek nektek.....
5.5 M lenne Reid fizuja, plusz még Norv 3 M-ja is ott lenne. Kizártnak tartom... És emellett még sok ellenérv van Reid-el szembe.szaba
Sztem azért egy hasonló 14 évet megspékelve mondjuk egy gyűrűvel azért elfogadnátok. Persze már valószínű nincs Reidben 14 év és a gyűrűre se garancia. Egyértelmű, hogy kellene mellé egy JJ-hez hasonló kaliberű DC
több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
5.5 M lenne Reid fizuja, plusz még Norv 3 M-ja is ott lenne. Kizártnak tartom... És emellett még sok ellenérv van Reid-el szembe.
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 877 — we almost always almost win
Reid to SD?
 profootballtalk.nbcsports.com/2012/12/29/source-reid-has-his-sights-set-on-san-diego/

hááát, az egyszer biztos, h a timemanagementhez és időkérésekhez nagyon ért, de azért JMDnek mégis jobban örülnék...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
Don Banks írt egy cikket az SI-n a lehetséges HC és GM cseréről. Gm fronton továbbra is a kis Spanos és a kis Raye tűnik befutónak, nem kizárt h co-GM-ek lesznek. HC ügyben szóba került Andy Reid mint kaliforniai ember, állítólag drága lenne Spanosnak, ez zene füleimnek. Szóba került itt is JMD, ez még viccnek is rossz. A Saints OC-ről Pete Carmichael Jr.-ról szintén pletykálnak 2002-05-ig tagja volt a Schotty-féle stábnak és állítólag jó a kapcsolata a Spanos-családdal. A szóba kerültek közül a kedvencem Bruce Arians, idén ugye lehet hogy az év edzője lesz, emellett ő dolgozott együtt anno Paganoval, úgyhogy lehet meghagyná DC-nek. Pozitívum h offensive-minded HC-k kerültek szóba és olyanok akiknek azért voltak sikereik QB-fejlesztésben.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Ma lesz Pro Bowl kerethirdetés. Nem várok csodát, szerintem senkit nem szavaztak be tőlünk idén, de szerintem említést érdemelne Weddle, Stuckey a ST munkája miatt, és Scifres. Emellett Novak is kiválóan teljesített, de nem volt extra, hogy PB kaliberként kezeljük, illetve még Liuget is hasonló szezont tudhat maga mögött, Butlerrel együtt.
több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
DX a 9 meccsen volt aktív, ebből 8 meccsen játszott. Ezek alapján ha a 8 meccsből csinálunk egy 16 meccses szezonnyi átszámolást, ezt kapjuk:
72/1248/12.

Tudom, hogy ez 'ha', de akkor is. VJ-nek nem volt ilyen szezonja, egyszer volt ehhez fogható félszezonja. Meachemet sajnálom, de sajnos a focihoz kell IQ is, ami úgy fest benne nincs meg. Egy valami mentheti meg talán az azonnali kivágástól, a jövő évi 5 M garantált fizuja. De szerintem ez is kevés ellenérv. Lesz itt egy nagyobb takarítás, ha még sok dead money is nyomja majd tőle a sapkát, akkor is. 2-3 év kelleni fog legalább egy jó keret felépítéséhez, de ez nem csoda. Viszont a védelem nagyon ígéretes, arra lehet építeni. Végre.
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
Vincent Jackson has more than 1,000 more receiving yards than his replacement in SD, Robert Meachem.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Jó napja lehet a védelmeteknek az újonc McElroy miatt.Beki
Hát azért McElroy biztonságosabban játszott a meccsén mint Sanchez, nem ment bele hülyeségbe én most nagy dilemmába vagyok, hogy a Colts defense-t vagy Chargers defense-t tegyem be fantasy-be pontosan emiatt.

szampi#33
Nagyon remélem, hogy a Coltsét raktad be. 😂 cápa
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
Defense had 11 sacks today vs. Jets. Last time the Chargers had 11 sacks in a single game was back in 1986 vs. Cowboys. #SDvsNYJ


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
szampi#33 Indianapolis Colts Oregon Ducks 1 357
Jó napja lehet a védelmeteknek az újonc McElroy miatt.Beki
Hát azért McElroy biztonságosabban játszott a meccsén mint Sanchez, nem ment bele hülyeségbe én most nagy dilemmába vagyok, hogy a Colts defense-t vagy Chargers defense-t tegyem be fantasy-be pontosan emiatt.

több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Ma 6 éve történt: #Chargers RB LaDainian Tomlinson set a new NFL record for the most individual points in a season.empty taxi
for those about to rock we salute you!
Nekem az a csapat volt a legnagyobb ikonom!
MShot-Wade-CamCam csapata

Banánhéjon csúszott el a menetelés! Majdnem szétvertem a tv-t amikor emberünk az interceptiont elhajította! 😕

Helmut Zimmer
Én három napig nem aludtam jól utána. Ratriots azóta gyűlölt ellenség.
több mint 11 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Ma 6 éve történt: #Chargers RB LaDainian Tomlinson set a new NFL record for the most individual points in a season.empty taxi
for those about to rock we salute you!
Nekem az a csapat volt a legnagyobb ikonom!
MShot-Wade-CamCam csapata

Banánhéjon csúszott el a menetelés! Majdnem szétvertem a tv-t amikor emberünk az interceptiont elhajította! 😕
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Floyd, Mathews, Wells IRempty taxi
Hú bazze, fél csapatotok IR-re megy a meccsünk előtt? :/Beki
Bigby, Gaither, Vaughn Martin, Antwan Barnes, Vincent Brown, Ajirotutu és Molk után már fel sem tűnik h csak azokat említsem akiknek szerepük volt/lenne az O-ban/D-ben. Nah jó leírom h a legjobb KR-ünk Goodman, a legjobb gunnerünk Stuckey és a kezdő LS-ünk Windt is IR-en van.empty taxi
Remélem izgalmasabb meccs kerekedik belőle, mint az MNF. :/

Jó napja lehet a védelmeteknek az újonc McElroy miatt.
Futás és passz ellen milyen a defense-tek?Beki
Futás ellen TOP5, passz ellen közepes ligaszinten.empty taxi
Zsír, minden adott akkor egy sima Jets vereségre, persze ha Rivers is így gondolja. 😀