Los Angeles Chargers
20 feliratkozó
több mint 12 éve
Green múlt héten azért durván sokat volt pályán, 73 snappet volt fent, eddig 20 felett egyszer volt kb.
több mint 12 éve
"Melvin Ingram is back, activated from PUP list and ready to play Sunday against the New York Giants.""Releasing linebacker Adrian Robinson to make room for Ingram on the roster."
több mint 12 éve
Nálam Dunlap LT, Fluker RT, de maradna a Troutman - Hardwick - Rinehart belső hármas azaz Clary pad.

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Egy kis cikk az LTinkről. www.boltsfromtheblue.com/2013/12/5/5177872/vote-should-king-dunlap-start-at-left-tackle-over-d-j-fluker
Elvileg Dunlap már lesz hétvégén, bár még nem biztos. Egy kis összehasonlítás a cikkből az idei rookie T-ökről ,PFF rating :
D.J. Fluker: -7.0 overall
Eric Fisher: -19.8 overall
Luke Joeckel: -6.1 overall
Lane Johnson: -3.1 overall
több mint 12 éve
Ennél szebben nem lehet összefoglalni az idei szezont:Doug Farrar of Sports Illustrated lists the Chargers as one of the NFL’s underrated contenders down the backstretch of this season. Farrar: “It could be argued that right now, if the 5-7 Chargers and 9-3 Chiefs faced off 10 times in a row, the Chargers would win four or five of these games. One could argue that Philip Rivers has played as well as any quarterback in the NFL this season, but a horrible defense and a penchant for losing games in heartbreaking fashion has all but eliminated San Diego as a postseason contender. Still, the Giants, Broncos, Raiders and Chiefs will be on notice throughout December — if you hit this team on the wrong day, you could be easily embarrassed.”
több mint 12 éve
Nem azt mondom, hogy baj, csak nem feltétlen jellemző ez(?).Egyébként Telescot hidegen hagyja a combine? Mert hát a top draftoljainkat nézzük, Te'o, Allen gyatrák voltak nagyon , mintha Flukerről is azt olvastam volna, hogy nem remekelt , egyedül egy 5 körös Steve Williams volt az aki villantott.Sixo67Nem baj az ha a game tape-eknek hisz, legalább is az 1. draftja ezt bizonyítja. Egyébként Tourek barátunk egyre jobban tetszik, idővel egész frankó Antwan Barnes-pótlék lesz belőle.empty taxi
több mint 12 éve
Azért általában a tiszta workout warriorok inkább besülnek, mint akik letettek valamit az asztalra.
több mint 12 éve
Egyébként Telescot hidegen hagyja a combine? Mert hát a top draftoljainkat nézzük, Te'o, Allen gyatrák voltak nagyon , mintha Flukerről is azt olvastam volna, hogy nem remekelt , egyedül egy 5 körös Steve Williams volt az aki villantott.Sixo67Nem baj az ha a game tape-eknek hisz, legalább is az 1. draftja ezt bizonyítja. Egyébként Tourek barátunk egyre jobban tetszik, idővel egész frankó Antwan Barnes-pótlék lesz belőle.

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Egyébként Telescot hidegen hagyja a combine? Mert hát a top draftoljainkat nézzük, Te'o, Allen gyatrák voltak nagyon , mintha Flukerről is azt olvastam volna, hogy nem remekelt , egyedül egy 5 körös Steve Williams volt az aki villantott.
több mint 12 éve
Szerintem pont azért játszott rosszul a csapat, mert kulcs TOkat vétettek kulcs játékosok. Ezen kívül a coaching is gyenge volt. Sokat kell még fejlődni.
több mint 12 éve
Nem játszott rosszul a csapat, de ennyi TOval nem tudunk nyerni. Troutman ma is jó volt, újabb 100 yardos meccs Allentől és Ződ is odatette magát. Marshall sokkal jobb megoldás , mint Cox. A DLünk a liga legfosabb DLje perpill. Te'o volt pár szép play-e.
több mint 12 éve
Jim Trotter válaszolt a beszólásomra. Höhö
több mint 12 éve
ESPN's Adam Schefter reported on Sunday Countdown that Antonio Gates (hamstring, probable) "doesn't know how long he can go" in Sunday's late-afternoon game against Cincinnati.Gates practiced fully on Friday and the probable tag suggests he's a virtual lock to be active, but the hamstring is clearly still bothering him. If Gates can't make it through a full game, Ladarius Green could be set up for a heavy increase in snaps.

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Ezért kijárna pár komoly pofon AJ-nek.Seyit és DX-et biztos tartanám olcsón. D. Butlert csak tolerálható áron, idei szezonban mikor játszik, se hozza a tőle megszokottat. Rinehart maradhatna, viszont Clary még mindig nem FA, WTF?szabawww.spotrac.com/nfl/san-diego-chargers/jeromey-clary/ itt van a szerződése, ez meg még1 éve van.Sixo67
több mint 12 éve
Seyit és DX-et biztos tartanám olcsón. D. Butlert csak tolerálható áron, idei szezonban mikor játszik, se hozza a tőle megszokottat. Rinehart maradhatna, viszont Clary még mindig nem FA, WTF?szabawww.spotrac.com/nfl/san-diego-chargers/jeromey-clary/ itt van a szerződése, ez meg még1 éve van.
több mint 12 éve
Seyit és DX-et biztos tartanám olcsón. D. Butlert csak tolerálható áron, idei szezonban mikor játszik, se hozza a tőle megszokottat. Rinehart maradhatna, viszont Clary még mindig nem FA, WTF?
több mint 12 éve
Nézegettem , a következő off seasonos free agentjeinket, és hogy kiket lenne érdemes megtartani.Seji Ajirotutu, Danario Alexander, Bront Bird, Ronnie Brown, Donald Butler, Crezdon Butler, Larry English, Lawrence Guy, Lavelle Hawkins, Thomas Keiser, Richard Marshall, Rich Ohrnberger, Chad Rinehart, Adrian Robinson, Willie Smith, Darrell Stuckey, Cam Thomas, Reggie Walker, Charlie Whitehurst.
Hát őszintén szólva olyan akik feltétlen meg kell tartani, az kb 0. Vannak akiket jó lenne kb Reinhart, Reggie Walker, Guy, Stuckey, Alexander(?), meg hát Butler, de neki pocsék szezonja van, és hát istentelenül sérülékeny.
több mint 12 éve
Azon agyaltam, hogy jövőre lehet jobb lenne egy nem sérülékeny LT-t elvinni az első körben( mondjuk Lewant), a D-t meg ráérünk erősíteni a többi körben. Mondjuk tegnap (ma hajnalban) láttam ,hogy oregoni 2 nevű DB-t aki tetszett és jöhetne, de lehet pl Hampton ha jön a 2.-3. körben is simán ott lesz még és akkor ráérünk CB később is draftolni. De ahogy a DL teljesít szerintem az lesz, hogy AJ Smithezzük a draftot és lesz egy első körös DT-nk akiből majd nevelünk DE-t vagy ha sokat eszik NT-t, de én akkor is most jobban örülnék egy LTnek az elején.
több mint 12 éve
Egy kis injury report:Name Pos. Injury Wed Thu Fri Status
Ajirotutu, Seyi WR Hamstring FP FP FP probable
Dunlap, King T Neck DNP LP LP doubtful
Fluker, D.J. T Knee FP FP LP probable
Gates, Antonio TE Hamstring DNP DNP FP probable
Guy, Lawrence DE Toe FP FP FP probable
Hardwick, Nick C Neck DNP DNP FP probable
Johnson, Jarret OLB Hand LP LP LP questionable
Liuget, Corey DE Shin FP FP FP probable
Mathews, Ryan RB Hamstring DNP LP FP probable
Royal, Eddie WR-KR Toe, Chest DNP DNP DNP questionable
Stuckey, Darrell S Concussion DNP DNP FP questionable
Windt, Mike LS Ankle FP FP FP probable
több mint 12 éve
Mondtam én, hogy más séma jobban futna...
több mint 12 éve
Egy kis Cox elemzés:Egy hasonlóan jóra sikeredett cikk ezen az oldalon :
www.boltsfromtheblue.com/2013/11/26/5121590/why-is-san-diego-chargers-cornerback-derek-cox-struggling
Nagyon jó, érdemes megnézni, miért nem lesz jövőre nálunk a tag.szaba
www.boltsfromtheblue.com/2013/11/26/5149644/just-how-bad-is-the-san-diego-chargers-defense
A védelem bénázásáról és annak miértjeire próbált választ adni. Amit én nagyon érdekesnek találtam ,az az amit a DLről írnak:
"The defensive line is made up of guys that are bad fits for the defense John Pagano runs. Corey Liuget, Cam Thomas and Kendall Reyes all struggle when asked to defend two gaps. They are asked to do this on a significant number of snaps. All three are talented players, but few players can succeed when being asked to play to their weaknesses."
több mint 12 éve
Egy kis Cox elemzés:www.boltsfromtheblue.com/2013/11/26/5121590/why-is-san-diego-chargers-cornerback-derek-cox-struggling
Nagyon jó, érdemes megnézni, miért nem lesz jövőre nálunk a tag.