Los Angeles Chargers

20 feliratkozó

több mint 11 éve
Sparxx 9
Értem, köszönöm a gyors választ.
Akkor marad tovább a reménykedés! 😊
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 678 — tracker ember
Kb 4-5 éve olvasom a topicot, még anno LT miatt lettem Chargers fan.
Mi lehet az oka annak, hogy Rivers 2-3 éve még no name wr-ekből is "sztárt" csinált (tisztán emlékszem egy meccsre, ahol az nfl gameday-ben azon visítottak, hogy még Ajirotutu is TD-t csinált), az utóbbi kettőben meg szórja az inteket és nem megy neki?

Illetve hogyan látjátok, mennyi esély van Norv elküldésére?Sparxx
Üdv köztünk!

Rivers előtt a támadófal minősége az évek során folyamatosan romlott, a hétvégi közvetítésben kb. 60-szor mondta el Rich Gannon h Rivers nem bízik (jogosan) a protectionben.

Norv (és AJ Smith GM) elküldésére pedig nagy az esély, de volt már ilyen. Bár tán ilyen nagy még nem.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Sparxx 9
Kb 4-5 éve olvasom a topicot, még anno LT miatt lettem Chargers fan.
Mi lehet az oka annak, hogy Rivers 2-3 éve még no name wr-ekből is "sztárt" csinált (tisztán emlékszem egy meccsre, ahol az nfl gameday-ben azon visítottak, hogy még Ajirotutu is TD-t csinált), az utóbbi kettőben meg szórja az inteket és nem megy neki?

Illetve hogyan látjátok, mennyi esély van Norv elküldésére?
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 678 — tracker ember
Most sikerült megnéznem a meccset, komolyan mondom most még reménykedtem is, de ez a 15 yardról 1:30-1:00 környékén timeouttal a zsebben dobáljuk be mind a 4 kísérletet az end zone-ba ötlet tökéletesen jellemzi a szezonunk. Haslam Clary-szint. A D-nek respect, a hiányzók látszottak, de küzdöttek. Azt is láttuk h miért Bigby volt a kezdő és miért nem Lynch.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Pedig lehet ám, hogy AJ mindent úgy tesz, mint korábban, csak a régi sulit elmosta az idő, lásd Nix, lásd Polian! Ez az 1. körös skill player, vagy elég egy jó 3-4 körös workhorse is remek példa! Megváltoztak a csapatépítési elvek! Persze ez nem csak ezen múlt, de a csapat szerkezetén évek óta jelennek meg a repedések, és a (ma már tudjuk)korszerűen épülő csapatokhoz képest a vadhajtások! 😕Helmut Zimmer
Te mit tennél, ha te lennél a GM? 😊 Csak pusztán kíváncsiságból.szaba
Én nem nagyon tudom, mert, ha ma én lennék a GM, kiraknám magam!
Ha én lennék a tulajdonos, akkor felvenném John Schneidert, aki felvenné Pete Carrollt! Ja nem, mégsem, őket már felvette Paul Allen! És azt se, mondhatnám, hogy ez a recept, lásd Reggie McKenzie ténykedése a Raidersben! Ja igen lehet, hogy valami múlik a tulajon is. Paul Allen anno 1 év után megköszönte Jim Mora, és az őt kiválasztó Ruskell munkáját, és berántotta Johnt! Mindenki készen volt teljesen, hogy 1 év után nem szokás HC-t kirakni, Allen megcsinálta! Kopogjuk le, működik! Most Spanoson a sor, nem tudom, hogy eddig miért nem rakta ki AJ-t, ha csak azért, mert így kényelmesebb, akkor nem tudom mire gondolt!

Amennyire én látom a legnagyobb baj ugyanaz, ami számos másik gárdánál! Tehetség az lenne, de a játékosok közössége nem funkcionál csapatként! Nagy szavak, de nem véletlen, hogy egy totál apátiába zuhant gárdát egy "együtt" érzés, ami lehet edzőváltás, vagy egy csapattárs, szeretett barát elvesztése rá tud ébreszteni, arra, hogy ők egy csapat.
Ilyenkor átmenetileg tudnak csapatként menni, és győzni, csak, ha a struktúra nem változik, akkor visszazuhannak!
Szerintem Norv elvesztette az öltöző jelentős részét, a játékosok lelkülettől, intelligenciától függően várják a végét, szóval az özönvizet! Ebben a helyzetben kis túlzással 1 - 1 meccsre Komora Imre bácsit ültethetnéd a kispadra...

Ha GM lennék, akkor keresnék egy tehetséges, és sikeres, és eredményes franchisenél évek óta dolgozó koordinátort, vagy egy ugyanilyen NCAA vezetőedzőt! Mindegy is csak égjen a szemében az elhivatottság, és tudjunk együtt dolgozni! Amúgy szerintem a csapatot 3 év alatt át kell építeni a pincétől a padlásig, úgy, hogy ebben benne van a bizonyítási idő azoknak a játékosoknak, akikkel egyáltalán együtt akarok dolgozni.És igen ebbe n benne van Rivers is! nem mondom, hogy 1. kör QB draft, de nálam benne lenne a pakliban, mert idén jó az eresztés, és mert, ha jól dolgozom következő évben nem fogok tudni ilyen jó helyről húzni!

u.i. ja és annyi, hogy a GM legyen GM a HC legyen HC, a tulajdonos pedig tulajdonos! Úgy gondolom, hogy erős szereptévesztés volt az elmúlt években! A Jerry Jones effekt felé vezető úton létezik az az egészséges kompromisszum! Igenis kell a tulajdonos gondossága, nem lehet mindent egy kvázi tulajdonosi jogokkal felruházott intendánsra bízni! Nem kell szétverni a házat, de némi törődés nem árt!Alex Spanos vegye tudomásul, hogy van egy csapata, és néhány fanatikus szurkolója, ez némi felelősséggel jár!

kb. ennyit tudok hozzáfűzni!
több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Pedig lehet ám, hogy AJ mindent úgy tesz, mint korábban, csak a régi sulit elmosta az idő, lásd Nix, lásd Polian! Ez az 1. körös skill player, vagy elég egy jó 3-4 körös workhorse is remek példa! Megváltoztak a csapatépítési elvek! Persze ez nem csak ezen múlt, de a csapat szerkezetén évek óta jelennek meg a repedések, és a (ma már tudjuk)korszerűen épülő csapatokhoz képest a vadhajtások! 😕Helmut Zimmer
Te mit tennél, ha te lennél a GM? 😊 Csak pusztán kíváncsiságból.
több mint 11 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Pedig lehet ám, hogy AJ mindent úgy tesz, mint korábban, csak a régi sulit elmosta az idő, lásd Nix, lásd Polian! Ez az 1. körös skill player, vagy elég egy jó 3-4 körös workhorse is remek példa! Megváltoztak a csapatépítési elvek! Persze ez nem csak ezen múlt, de a csapat szerkezetén évek óta jelennek meg a repedések, és a (ma már tudjuk)korszerűen épülő csapatokhoz képest a vadhajtások! 😕
több mint 11 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 446
Meglepődtem volna, ha a második félidőben pontot szerzünk. Szerencse, hogy nem tettük.

több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
I'm hearing Norv Turner told the CBS TV crew that Ryan Mathews doesn't have the vision to be a franchise RB. I think the truth is that Mathews is not smart on the football field.

Pech.szaba
A legjobbakkal is megesik. Velünk meg pláne. Amúgy is túl sérülékeny és sok labdát veszít. Nem ő lesz a következő LT.Gabesz92
Az senki se lesz. 😀 Én abban bízom, hogy nem is fogunk 1. körös RB-vel próbálkozni, sokkal jobban tetszenek a 2-4. körös RB-k, be tudnak válni azok is.
több mint 11 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 446
I'm hearing Norv Turner told the CBS TV crew that Ryan Mathews doesn't have the vision to be a franchise RB. I think the truth is that Mathews is not smart on the football field.

Pech.szaba
A legjobbakkal is megesik. Velünk meg pláne. Amúgy is túl sérülékeny és sok labdát veszít. Nem ő lesz a következő LT.

több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
I'm hearing Norv Turner told the CBS TV crew that Ryan Mathews doesn't have the vision to be a franchise RB. I think the truth is that Mathews is not smart on the football field.

Pech.
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 678 — tracker ember
1. 5
2. Bengals
3. Nem
4. Nem

Bocs a késés miatt, remélem még beleférek.szaba
You are the boss, alap 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
1. 5
2. Bengals
3. Nem
4. Nem

Bocs a késés miatt, remélem még beleférek.
több mint 11 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 446
"The Chargers game is blacked out again..." Ki hitte volna?!

több mint 11 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 446
1. 4
2. Bengals
3. Igen
4. Nem

több mint 11 éve
bojan19 Los Angeles Chargers 22
1.5
2.Bengals
3.igen
4.igen

"Az a buzi nem volt képes megérteni, hogy az ellenfelek néha berogyasztanak, így hiába célzom meg a testüket, végül fejen találom őket. Hát hülye ez?!"
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 678 — tracker ember
1. 4
2. Bengals
3. Igen
4. Igen


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
13. fordulós tippelde (határidő: vasárnap, 22:00)

1. Mennyi touchback lesz a meccsen? (kickoff, punt, akár int vagy fumb. rec az endzone-ban is.)
2. Melyik csapat véti az első turnovert?
3. Tartja-e Andy Dalton a 100 feletti QB rating-sorozatát?
4. Áttori-e a 3000 passzolt yardos határt valamelyik QB a meccsen? (Dalton 2769, Rivers 2689)
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 678 — tracker ember
Egy kis Weddle show:
 www.chargers.com/media-vault/photo-gallery/Eric-Weddle-Ball-Hawk/01b06283-9391-41ba-bcd0-a1c755f812e1


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 678 — tracker ember
Franklin a legjobb run stuffer a PFF szerint:  www.profootballfocus.com/blog/2012/11/29/sig-stats-snapshot-run-stop-percentage-dts/


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 446
Practice period expired for Troutman and Dombrowski. They'll remain on IR/Non Football Injury for rest of year.
Barna Vince lassan előkerülhetnél...empty taxi
Áh, már felesleges. 😀 Amilyen peches tuti rásérül.

több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 678 — tracker ember
Practice period expired for Troutman and Dombrowski. They'll remain on IR/Non Football Injury for rest of year.
Barna Vince lassan előkerülhetnél...


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
12. fordulós tippelde (határidő: vasárnap, 22:00)

1. Melyik védelem enged kevesebb futott yardot? BAL
2. Melyik punter fog több in20-at rúgni? SD
3. Hány néző lesz kinn a meccsen? (espn alapján legközelebbi tipp nyer 😀) 57.882
4. Lesz-e Jacoby Jones-nak 35 yardnál hosszabb returnje? Nem voltszaba
Gabesz, taxi 2-2 pont
szaba 1 pont
bojan 0 pont

Tabella:
1. taxi 19 pont
2. Gabesz 16 pont
3. szaba 14 pont
4. bojan 11 pont
5. Pocs 10 pont
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 678 — tracker ember
Amúgy én Bisacchiat is tartanám a stábból, egyrészt emberileg is remek, de szakmailag is nagyon ott van.szaba
Scit azért blokkolták idén, de felőlem maradhat, van itt komolyabb gond is.
Szerk. Bigby sérülésével remélem Brandon Taylor time jön.empty taxi
Lynch timeszaba


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Amúgy én Bisacchiat is tartanám a stábból, egyrészt emberileg is remek, de szakmailag is nagyon ott van.szaba
Scit azért blokkolták idén, de felőlem maradhat, van itt komolyabb gond is.
Szerk. Bigby sérülésével remélem Brandon Taylor time jön.empty taxi
Lynch time