Los Angeles Chargers
20 feliratkozó
több mint 12 éve
Mathews megsérült azért nem játszott a meccs végén. Weddle nagyrészt fel volt tolva a boxba, így kevesebbet tudott segíteni a CB-knek.

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Mostanra sikerült végeznem a KC elleni meccsel, élőben családi okok miatt csak az 1. és 4. láttam. És hát megosztanám veletek, hogy én hogy láttam a meccset.Számomra meglepően barátságos hangulatú volt az egész meccs leszámítva 1-2 Troutman keménykedést és Rivers Vs Reid momentumot. Mindenki pacsizik mindenkivel, mindenkit megpaskol mindenki mindenkit, azt hittem ennél paprikásabb hangulatú lesz, barátságos meccs érzését keltette.
OL főleg az első félidőben a futás blokkolásban jeleskedett, pass protection elég tessék lássék volt, az , hogy nem volt sack Rivers remek mozgásának volt köszönhető. Viszont Troutman meg Fluker ma is ette meg aki elé kerülőket futás blokkolás közben. Clary protection pocsék volt, és nem csak akkor amikor Houston ment ellene, volt amikor Berry is simán betolta és földhöz vágta és Zombo is jól dolgozott ellene. Woodhead és Mathews is remek meccset hoztak le ismét. Azt figyeltem, hogy Mathewst a 2. félidőben alig használjuk, és passzjátéknál szinte soha, pedig volt neki 400+ yardos elkapott szezonja is, de idén semmi. Végjátékban Woodhead dominál, aki Telesco egyik fantasztikus szerzeménye, és pl miatta sem értem a GM kritikusait, meg hát a draftolt játékosok teljesítménye miatt sem. Allen ma is elképesztő volt, ahogy egyes playben megtáncoltatta testcseleivel/double movejaival a CB-eket(főleg Smitht) az alá mehetett volna Benny Hill zene, és nem csak route futás közben, de elkapás után is olyanokat dancelt, hogy hajaj. Blokkolásban most nem volt sok feladata, de azokat jól megoldotta, bár egy alkalommal túl jól is, zászló ment ellene. Szinte első meccse óta NFLben kész játékot mutat, és olyan dolgokban remekel amit a WR-k elsősorban itt szoktak megtanulni. Azt hittem, hogy a GMek/scoutok az ilyen játékosokat szeretik, akiknek már nem kell sokat tanítani training campben még akkor is ha adott esetben combineon nem remekelnek sérülés miatt. V.Brown ma is halovány volt, akármennyire is csípem, úgy látszik megmarad a legjobb training camp WRnek , de nem tud tovább lépni, ami 2 éve erőssége volt, a route futás idén abban hibázik folyamatosan. Green hatalmas volt, kezdem látni benne a következő Gateset, de azért van 1-2 dolog amiben fejlődni kell, és nem csak blokkolásra gondolok, nem elég erőszakos. Most is volt olyanja , hogy egyszerűen a DB-t hagyta maga elé bemenni és leütötte előle a labdát, pedig ha akarta volna simán lenyomhatta volna, 2szer akkora darab, és ez csak akarás kérdése.
DLünk ma sem volt pályán, Chiefs OL ledominálta őket. Reggie Walkert OLBként játszattuk és remek volt, jobb mint amilyen ILB volt. Keiser is egyre jobb, Indy meccs után nem gondoltam volna , hogy még pályán látjuk, de meccsről meccsre jobb. Szerintem hosszútávon, jó depth lehetne a poszton, olyan Antwan Barnes szerű. Ami nagyon tetszett az a WRekre és DLra hívott routeok. Olyan keresztezések mentek amiket élmény volt nézni, 2 TDnk és sackünk is született ezekből, korábban nem nagyon fedeztem fel ilyent egyik oldalon sem, de ennyire eredményes biztos nem volt. Teo futás ellen továbbra sem tud rendesen tacklet csinálni , ha egy leszegett fejű futó jön vele szembe, de pass játékoknál jól követi/fedezi az éppen rá eső slot WR-t vagy TE-et, ami meglepő mert nem éppen a gyorsaságáról híres. Secondarynek most is volt missed tackleje, de talán már kevesebb , mint korábban. Cox-ot a meccs elején megette Avery amikor akarta, még akkor is amikor nem ment felé labda, de hozzá kell tegyem szerintem az egyik safety besegíthetett volna. Összeségében úgy láttam, hogy inkább a safetykre mentek a jó passzjátékok a meccs nagy részében. Weddle amellett , hogy sokszor hiányoltam a besegítését, volt pár missed tackleje is és pass ellen sem volt jó ma (sem?). Gilchrist jó volt az első félidőben futás ellen és jól blitzelt , de passzokat kapkodtak el ellene folyamatosan. Wright játéka nekem ma tetszett a korábbihoz képest. Bár kaptak el mellette , de majdnem mindig a WRek nyakán lógott (kivéve az uccsó TD előtti Avery passznál). Vagy az volt , hogy kívülre futott a WR és külső vállhoz kapta a labdát , vagy belülre futott és belsőre kapta, jókat dobott felé Smith.
több mint 12 éve
"Derek Cox's next start not guaranteed.Chargers cornerback Derek Cox was benched Sunday for the third time in four games.After the first benching, he remained the starter. After the second benching, he remained the starter. This third one could buck the trend." Jobban járnánk Patrickkal a kezdőben vagy Marshallal?Sixo67Green a legtöbbször Wright oldalán fog felállna utána meg kb. mind1.

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
"Dan DePalma returning to Chargers .Dan DePalma had a good showing at Chargers training camp. Three months later, he gets his reward." Kedvenc camp buddym."Derek Cox's next start not guaranteed.Chargers cornerback Derek Cox was benched Sunday for the third time in four games.After the first benching, he remained the starter. After the second benching, he remained the starter. This third one could buck the trend." Jobban járnánk Patrickkal a kezdőben vagy Marshallal?
több mint 12 éve
Jó hírek:"Corey Liuget says he’s OK after injury on final play."
"San Diego Chargers Offensive Tackle D.J. Fluker expected to play versus Cincinnati Bengals."
több mint 12 éve
Egy kis snapcount a meccsről:www.footballoutsiders.com/stats/snapcounts
Cam Thomast hanyagoljuk rendesen, bár az idei teljesítménye után ez nem meglepő.
több mint 12 éve
#Chargers QB Phillip Rivers has passed for at least 390 yards in 4 gms in 2013 and tied D. Marino and J. Montana for the most in 1 season.

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Ingram 6 hónappal az után, hogy megműtötték, edzett. Nem rossz.
több mint 12 éve
Jelige: szart szarért.

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
"San Diego Chargers sign OT Willie Smith, waive OT Kenny Wiggins."
több mint 12 éve
Hagyjuk már, ilyen missed tackle nincs máshol.
több mint 12 éve
Óriási aranyköpés:Chargers can snap Epic drought today against Dolphins > Hope it goes to overtime & Gates blocks a FG
több mint 12 éve
Meccsenként 10 snap-et szoktak a cserék kapni.
több mint 12 éve
OL-eknél nem olyan sűrű a meccs közbeni rotáció, én nem ennek tudnám be a dolgot.

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Nem rég hallgattam meg az UT Chargers eheti podcastjét, amiben a sok OL sérülést McCoy rookie évének írnak be, 7 OL ember tart mindösszesen a rosteren, így túlterheli az ott játszó embereket. Valóban okozhatja ez a sérüléseket?
több mint 12 éve
Nem is illene máshoz viszonyítani. De azért ez nagyon durva, mennyi sérülés sújtja a posztot...Pedig Larry jó volt idén.szabaMagához képest igen.empty taxi
több mint 12 éve
Pedig Larry jó volt idén.szabaMagához képest igen.

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Pedig Larry jó volt idén.
több mint 12 éve
English IR, Adrian Robinson leigazolva.

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
www.profootballfocus.com/blog/2013/11/11/refo-broncos-chargers-week-10/Egy kis elemzés. Amúgy Wright jópofa volt, meccs után azt mondta, hogy szerinte tudná tartani Thomassal a lépést lényegében. Nem is értem... Mindenesetre kelleni fog két új kezdő CB.
több mint 12 éve
Nem tiszta zónázás, de nekem túl gyakori.Nem tudom Pagano nálatok mit játszat, de tiszta zónázást nem nagyon látok mostanában. Illetve akkor, ha valahol nagy a baj, és éppen az ellenfél elkapói agyonverik man coverage-ben az összes CB-t. 😀peterk2005Azért ehhez hasonló védelmi sémákat én az utóbbi időben nem láttam beválni.szabaNekem amúgy ezek a köcsög zónák se tetszenek, hogy őszinte legyek.szabaEz meg filozófia, Pagano ebben hisz, én meg benne hiszek 😀empty taxi
több mint 12 éve
Egy kis Mathews statisztika :2010: Fumble every 45 touches
2011: Fumble every 54.5 touches
2012: Fumble every 111.5 touches
2013: Fumble every 139 touches
több mint 12 éve
Nem tudom Pagano nálatok mit játszat, de tiszta zónázást nem nagyon látok mostanában. Illetve akkor, ha valahol nagy a baj, és éppen az ellenfél elkapói agyonverik man coverage-ben az összes CB-t. 😀Azért ehhez hasonló védelmi sémákat én az utóbbi időben nem láttam beválni.szabaNekem amúgy ezek a köcsög zónák se tetszenek, hogy őszinte legyek.szabaEz meg filozófia, Pagano ebben hisz, én meg benne hiszek 😀empty taxi


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)