Los Angeles Chargers

20 feliratkozó

több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
Floyd, Mathews, Wells IRempty taxi
Hú bazze, fél csapatotok IR-re megy a meccsünk előtt? :/Beki
Bigby, Gaither, Vaughn Martin, Antwan Barnes, Vincent Brown, Ajirotutu és Molk után már fel sem tűnik h csak azokat említsem akiknek szerepük volt/lenne az O-ban/D-ben. Nah jó leírom h a legjobb KR-ünk Goodman, a legjobb gunnerünk Stuckey és a kezdő LS-ünk Windt is IR-en van.empty taxi
Remélem izgalmasabb meccs kerekedik belőle, mint az MNF. :/

Jó napja lehet a védelmeteknek az újonc McElroy miatt.
Futás és passz ellen milyen a defense-tek?Beki
Futás ellen TOP5, passz ellen közepes ligaszinten.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Floyd, Mathews, Wells IRempty taxi
Hú bazze, fél csapatotok IR-re megy a meccsünk előtt? :/Beki
Bigby, Gaither, Vaughn Martin, Antwan Barnes, Vincent Brown, Ajirotutu és Molk után már fel sem tűnik h csak azokat említsem akiknek szerepük volt/lenne az O-ban/D-ben. Nah jó leírom h a legjobb KR-ünk Goodman, a legjobb gunnerünk Stuckey és a kezdő LS-ünk Windt is IR-en van.empty taxi
Remélem izgalmasabb meccs kerekedik belőle, mint az MNF. :/

Jó napja lehet a védelmeteknek az újonc McElroy miatt.
Futás és passz ellen milyen a defense-tek?
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
Floyd, Mathews, Wells IRempty taxi
Hú bazze, fél csapatotok IR-re megy a meccsünk előtt? :/Beki
Bigby, Gaither, Vaughn Martin, Antwan Barnes, Vincent Brown, Ajirotutu és Molk után már fel sem tűnik h csak azokat említsem akiknek szerepük volt/lenne az O-ban/D-ben. Nah jó leírom h a legjobb KR-ünk Goodman, a legjobb gunnerünk Stuckey és a kezdő LS-ünk Windt is IR-en van.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Floyd, Mathews, Wells IRempty taxi
Hú bazze, fél csapatotok IR-re megy a meccsünk előtt? :/
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
Floyd, Mathews, Wells IR


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Örülök a vereségnek, szerencsére nagyon jókor jött, viszont kéne még egy.
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
Ma 6 éve történt: #Chargers RB LaDainian Tomlinson set a new NFL record for the most individual points in a season.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 439 — Panthers fan
Nem láttam a meccset mi történt Danario Alexander-el? 0 yard sehol semmi.szampi#33
De volt egy DPI rajta a TD drive-ban 😊

Perception is reality.
több mint 11 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 446
De jó, hogy inkább aludtam!

több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
Nem láttam a meccset mi történt Danario Alexander-el? 0 yard sehol semmi.szampi#33
Volt 1-2 dropja, de az OL fostaligasága miatt Riversnek nem igazán volt ideje passzolni, pláne nem pontosat.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 785 — SuperLOL
Nem láttam a meccset mi történt Danario Alexander-el? 0 yard sehol semmi.szampi#33
Ha már a jó öreg Danario Alexander se hozza a számokat, nem csoda hogy vereség a vége! 😀

Egyébként dobtak felé párat. De hiába.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
szampi#33 Indianapolis Colts Oregon Ducks 1 357
Nem láttam a meccset mi történt Danario Alexander-el? 0 yard sehol semmi.

több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
Kis pozitívum a mai borzalomban:
TD Antonio Gates- and he is now tied with Lance Alworth with 81 TD catches- most in Chargers history
Íme a 81 TD képekben:  www.chargers.com/media-vault/photo-gallery/Antonio-Gates-History-of-TDs/77a69c48-c73e-433e-b232-d4ef6fc2f2b8


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
Vaughn Martin, Darrell Stuckey to IR; Gary Guyton and Curtis Brinkley Signed


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
Matt Bowen elemzi a két TD passzunkat:  www.nationalfootballpost.com/How-did-Rivers-target-the-Steelers-ZeroPressure.html?utm_medium=twitter&utm_source=twitterfeed


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Kiszámoltam, hogy juthatunk PO-ba. 😂

Win out kell persze. Ezen felül:
PIT (at DAL, vs CIN, vs CLE) 2x szop
CIN (at PHI, at PIT, vs BAL) 2x szop

Jets-et be sem rakom, mert a win out-ban benne van, hogy ütjük őket, onnantól meg ha a másik kettőt nyerik is, kiestek.

Még a CIN ki is kaphat - talán ki is fog - kétszer, de a Steelers nem hinném, hogy háromból kettőt bukna. Illetve tegyük fel, hogy a Steelers bukik kettőt, a Dallas és a Bengals ellen, akkor viszont a Bengalsnak az Eagles otthonában is ki kéne kapni, meg utolsó fordulóban otthon a Ravenstől is. Egyikre sem látok túl sok esélyt. De azt kívánom, hogy kapjuk ki még kétszer, aztán draftoljunk a top10-ben, és hozzunk egy OT-t vagy CB-t. Vagy valami Von Miller féle állatot, nekem mindegy, de legyen értelme jó helyen draftolni. 😀
több mint 11 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 446
Ha megint 8-8-ra hozzuk az alapszakaszt, akkor kéne leginkább kirúgni Norvot. Mert nem elég, hogy hulladék szezont hoz össze, de se PO, se drafthely, ez egyszerűen a legszarabb az egészben... szaba
Pont ezt írtam vasárnap a meccs után empty taxi-nak, hogy ha megint 8-8 lesz akkor megőrülök és lefejelek valakit. Mondjuk szerintem már akkor is kirúgnák Norvot, de nem biztos, hogy sokkal előrébb lennénk akkor. Meg akkor leszek még ideges, ha képesek leszünk hagyni elmenni Danario Alexander-t, de hát már megszokás nálunk, hogy ilyen játékosokat hagyunk eligazolni.

több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Ha megint 8-8-ra hozzuk az alapszakaszt, akkor kéne leginkább kirúgni Norvot. Mert nem elég, hogy hulladék szezont hoz össze, de se PO, se drafthely, ez egyszerűen a legszarabb az egészben...
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
Norv a hétvégén egyébként Haslamnek meg Wellsnek adta a gameballt, nem véletlen.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 785 — SuperLOL
Végigmentünk egy-egy vezérszurkolóval csapatonként a csoport idei főbb igazolásain:
 bowl.hu/forum/nflncaa_-_divizioforumok/afc_west_csevego

Lehet véleményezni, értékelni, vagy csak elolvasni.
Jó szórakozást az érdeklődőknek!


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
Philip Rivers has thrown the ball away 35 times this year. Next most is 24. 13 of those have come when he hasn't been under any pressure. In the PFF Era, the record for most throwaways in a season is 38 (Rivers in 2011). With 24 in the past 4 weeks he's on pace to break it


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Perry nagyon szimpatikus, de én nem hoznám ide. Védőagy, és 4-3, amúgy minden ok. 😀 Én megint hangsúlyozom, hogy szerintem ez a védelem most kezd végre ligaelit szint felé haladni, és ez nagy részben John Pagano és stábjának köszönhető. Ha ezek után ő nem marad itt, nagyon meg fogom gondolni, miért szurkoljak a Chargersnek - azon kívül, hogy szép a powderblue mez. Ha jön Perry, vagy valami másik DC HC-nek, akkor teljes garnitúra cserét kéne csinálni a stábban. Szerintem ez abszolút nem tenne jót a csapatnak. Az offense átszervezése és vérfrissítése alap, hogy meg kell történjen 2-3 év alatt, viszont a védelemben vannak fiatalok, akik remek jövőt garantálhatnak az egységnek. Reyes, Thomas, Liuget. Ezt a hármast le kell kötni 100 évre, mert nagyon jók, már most. Martin is jó depthnek. Donald Butler playmaker ILB poszton, mellé majd valaki kell, mert Spikes kifelé megy a ligából. OLB poszton Ingram meg tudja oldani hosszú távon az erős oldalt, egy elit pass rusher hiányzik. Egyedül a secondary tűnik lukasnak, bár Casont én akár meg is hagynám no2 CB-nek, viszont egy SS és egy no1 CB mindenképp kell majd. szaba
Én idehoznám!
Sikeres franchisenél tanult, egy rendkívüli vezetőedző alatt!
Tomlin 4-3-as volt, azt kb. 0 alkalommal szólt bele Dick Lebeau munkájába!
Egy működő franchisenel sok mindenre van ideje a HC-nek, de arra biztosan nem, hogy OC-t, vagy DC-t játszon! 😊 Aki ezt próbálja, az tutti a meló alatt marad, mert pl. a nyakába zuhan az összes játékos minden gondja baja, stb.! Erre nincs ideje, nem ez a dolga!
több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Perry nagyon szimpatikus, de én nem hoznám ide. Védőagy, és 4-3, amúgy minden ok. 😀 Én megint hangsúlyozom, hogy szerintem ez a védelem most kezd végre ligaelit szint felé haladni, és ez nagy részben John Pagano és stábjának köszönhető. Ha ezek után ő nem marad itt, nagyon meg fogom gondolni, miért szurkoljak a Chargersnek - azon kívül, hogy szép a powderblue mez. Ha jön Perry, vagy valami másik DC HC-nek, akkor teljes garnitúra cserét kéne csinálni a stábban. Szerintem ez abszolút nem tenne jót a csapatnak. Az offense átszervezése és vérfrissítése alap, hogy meg kell történjen 2-3 év alatt, viszont a védelemben vannak fiatalok, akik remek jövőt garantálhatnak az egységnek. Reyes, Thomas, Liuget. Ezt a hármast le kell kötni 100 évre, mert nagyon jók, már most. Martin is jó depthnek. Donald Butler playmaker ILB poszton, mellé majd valaki kell, mert Spikes kifelé megy a ligából. OLB poszton Ingram meg tudja oldani hosszú távon az erős oldalt, egy elit pass rusher hiányzik. Egyedül a secondary tűnik lukasnak, bár Casont én akár meg is hagynám no2 CB-nek, viszont egy SS és egy no1 CB mindenképp kell majd.
több mint 11 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Attól ne félj, hogy nem offenzív gondolkodó HC lesz. Erre rátenném a nyakam is - na jó, csak félig. Csak azt nem vágom ki lenne jó - de vágom, Chucky. Olyan HC fog kelleni, aki hoz valami újat, átütő erőt az offensebe. Persze kell egy retool az OL-nél, meg kell tartani DX-et - illetve egyben is kell tartani - és fel kell hozni Brownt. Ladarius Greent ki kell húzni a kalapból, ez a csávó valami óriási ász lesz. Mondom ezt úgy, hogy max. annyit láttam belőle, mint ti. Azért ha Rivers alá egy működőképes O# kerül, hozni fogja ő a szép számait, nem kell félni. Csak nem az a Rodgers szintű játékos, aki képes OL meg RB nélkül, dropolgató WR-ekkel is meccseket nyerni.

Chip Kelly milyen fit lenne ide? 😛szaba
Ezen magam is sokat gondolkoztam! Chip remek edző, fantasztikus off agy, remek mentor! Chip-re igaz, hogy már nem is edző, hanem stílus! Ez a stílus remekült tud érvényesülni abban a környezetben, amelyben implementálták! Azt azonban látni kell, hogy alapja egy elképesztően gyors O, Missmatchek tömkelege! Az NFL védelmek általában azért nagyon gyorsak, és teljesen másképpen olvasnak, reagálnak!
Nem tartom kizártnak, hogy Kelly eredményes NFL vezetőedző lenne, de úgy vélem, hogy nem a Ducksban alkalmazottjátékrendszer vegytiszta átültetésével! Nyílván van (van)NFL suit rendszere, csak arról nem tudni igazán semmit!

Perry Fewell?
több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Olyasmi volt ezen a meccsen, ami nem sűrűn: pass protectionempty taxi
Jó, azért láttam már szebb zsebeket, de tökéletesen menedzselte le az O-t Norv, a védelem meg egyszerűen zseniális idén, és mondom ezt úgy, hogy nagyon szürke PIT O volt a LOS túlfelén.