Los Angeles Chargers
20 feliratkozó
több mint 12 éve
CB-t azt nem későbbi körökben szoktak húzni, mondjuk 2.-3.ben? Van olyan CB akinek kifejezetten örülnél? (Vic Hamptont leszámítva aki már bejelentette , hogy jönni fog a draftra) Én azt 2 nevű Notre Dam-i CB-t láttam vmelyik héten, és nagyon tetszett amit mutatott.Nagy hülyeségnek tartanátok egy első körös NT draftot jövőre? Mondjuk Nix-et?Sixo67Nem ismerem még eléggé a felhozatalt, de inkább a CB posztot erőltetném, utána meg akár pass rushert is.szaba
több mint 12 éve
Nagy hülyeségnek tartanátok egy első körös NT draftot jövőre? Mondjuk Nix-et?Sixo67Nem ismerem még eléggé a felhozatalt, de inkább a CB posztot erőltetném, utána meg akár pass rushert is.
több mint 12 éve
Nagy hülyeségnek tartanátok egy első körös NT draftot jövőre? Mondjuk Nix-et?
több mint 12 éve

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Ha nem lettek volna azok a meccsek amiket szaba is írt, akkor annyira nem zavarna, hogy nincs PO. Ha azokat hozzuk akkor nem hiszem, hogy lenne miről beszélni a rájátszás kapcsán. De ha 8-8 lesz, vagy 9-7 PO nélkül azt sem fogom annyira bánni, mert évek óta először tetszik amit látok és képesnek tartom az új front office-t, hogy egy fasza csapatot rakjon össze rövid időn belül, ami stabilan ott lehet.
több mint 12 éve
Hibátlan, volt a game plan és annak megvalósítása , leginkább az tetszett amit John Pagano és a D a legutolsó drive-ban művelt. Grat Mathewsnak az 1000 yardhoz, hátralévő 2 meccsen elérheti a karrier csúcsát is. Én valahogy nem nagyon hiszek ebben a POban, még ha mi megnyerjük minden meccsünket is, és a Miami kikap hétvégén a Patstől akkor is elég ha Bills - Jets párost megverik és akkor előttünk vannak.
több mint 12 éve
Ilyenkor gáz a Hou, Was, Oak elleni égésszabaÉn is pont erre gondoltam miután megláttam a mai eredményt. Abban is biztos vagyok, hogy nagyobb eséllyel fogunk nekiindulni a Chiefs elleni meccsnek mint a Raiders elleninek.
több mint 12 éve
Ilyenkor gáz a Hou, Was, Oak elleni égés
több mint 12 éve
ÖÖÖÖÖÖÖö nem biztos hogy a többi PO csapat örülne ha bejutna az a csapat a rájátszásba akivel mi az első otthoni meccsünket játszottuk 😉 😛 amúgy gratula 😀
több mint 12 éve
OPoY: Philip Riversuhhh....ez egy kicsit eros volt!
ORoY: Keenan Allen
és a legszebb, hogy van is benne ráció. Underdogként ha a Ravens helyett beesnétek a PO-ba, még SB-t is ti nyeritek!
just sayinMarioAna
több mint 12 éve
Most lesz pár átmeneti Brady szurkoló itt úgy látom. A New England most a Miamival játszik, utána a Ravens-el. Ha mind a kettőt legyőzi, komoly esélye vagy a Chargersnek, hogy bejusson a wild card-ra. Remélem megteszi a Pats ezt a szívességét, ha a Bolts volt olyan rendes és esélyt adott a 1. seed-re!
több mint 12 éve
MarioAna
1 997
OPoY: Philip RiversORoY: Keenan Allen
és a legszebb, hogy van is benne ráció. Underdogként ha a Ravens helyett beesnétek a PO-ba, még SB-t is ti nyeritek!
just sayin
Burrow > Luck valaha is
több mint 12 éve
Ez az interjú a Network-ön Rivers-el felért a meccs nyújtotta élménnyel. 😀
több mint 12 éve
"Johnny Patrick will NOT play today." Az amúgy sem vastag CB rotációnkból kiesett vki a mai meccsre.
több mint 12 éve
Walker ST-ász, Spencer embere, h a védelemben is segít az csak plusz. Marshall meg kb. ezt hozta eddig minden állomáshelyén, engem személy szerint az lepett meg h ennyire hátul kezdett a DC-n.empty taxiAz elmúlt 2 meccsen a legjobb passrusherünk volt Walker, észre sem vettem , hogy STben is pályán van xD
több mint 12 éve
Walker ST-ász, Spencer embere, h a védelemben is segít az csak plusz. Marshall meg kb. ezt hozta eddig minden állomáshelyén, engem személy szerint az lepett meg h ennyire hátul kezdett a DC-n.

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Egész jó volt a D tegnap, de nem tudom, hogy ez nem-e inkább a Giants érdeme és nem a miénk. Mindenesetre Marshall egész korrekt már a 2. meccsén, lehet meg kéne tartani(?). De Reggie Walkert már biztosan.Sixo67Igazából nekem is szimpatikus Walker, és Marshall is upgrade Cox-hoz képest, de nem éri meg belefeccölni nagyobb összeget ilyen szintű játékosokba, mert alkalomadtán a draft végén is lehet találni hasonló szintű játékosokat. Korrekt pénzért maradhatnak persze, de a normális GM-ek játékospolitikája azt diktálja, hogy józanul kell viselkedni az ilyen epizodistákkal.
több mint 12 éve
Egész jó volt a D tegnap, de nem tudom, hogy ez nem-e inkább a Giants érdeme és nem a miénk. Mindenesetre Marshall egész korrekt már a 2. meccsén, lehet meg kéne tartani(?). De Reggie Walkert már biztosan.
több mint 12 éve
A 73 snapből egyébként 13 ST volt, de a 60 snap is annyi amennyit Gates vállalt aznap (a támadó snapek 92%-a).

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Green múlt héten azért durván sokat volt pályán, 73 snappet volt fent, eddig 20 felett egyszer volt kb.Sixo67Amilyen rosszul játszott Gates sajnos, nem csodálom. De nem baj, hogy ennyit játszik, jó lesz ő Gates mellett/helyett/után.
Bob McNair a Texans tulaja állítólag Whizt szeretné HC-nak.empty taxiMi ezt annyira nem szeretnénk.
több mint 12 éve
Bob McNair a Texans tulaja állítólag Whizt szeretné HC-nak.

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...

