Los Angeles Chargers

20 feliratkozó

több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 679 — tracker ember
Jövő héten állítólag már HC-t akarunk interjúztatni azaz hamarosan meglesz a döntés. Jelenleg Raye-t tartják a legesélyesebbnek.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 801 — SuperLOL
Jared Gaither távozhat. A porcelán OT nem éri meg az árát.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 679 — tracker ember
Jim L. Mora neve is felmerült, mint lehetséges jelölt HC. Paganoval jóban van, és az a Noel Mazzone az OC-je, aki Rivers college edzője volt. Mondjuk én nem látok rá nagy sanszot, de ki tudja.szaba
Szimpatikus felállás lenne. Jah és ha kérhetem akk 2014-es drafton volt játékosát Anthony Barrt hozza 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Jim L. Mora neve is felmerült, mint lehetséges jelölt HC. Paganoval jóban van, és az a Noel Mazzone az OC-je, aki Rivers college edzője volt. Mondjuk én nem látok rá nagy sanszot, de ki tudja.
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 679 — tracker ember
Azt hittem Lovie Smithről (+tampa 2) beszélünk.

Akkor azt kérdezném, hogy kik volnának ezek a szakemberek, aki szted rebuilding nélkül idejönnek?ulpianus
A 3-4-et pl. nem bolygatnám. A DL hosszú évekre adott, az LB-sorban Ingram függvénye h kell-e vki a vak oldalra, egyébként csak TKO pótlása esedékes a front7-ben. A secondarybe kell egy CB1 ez nem kérdés, de egyébként ott se vészes a helyzet.

Az offense már problémásabb, 2 tackle kell, ez nem kérdés és én örülnék ha mind2 guardot sikerülne visszaigazolni. A WR-corp mondjuk kérdéses, DX mély route-okon a liga egyik legjobbja, de nem egy dropja volt slant után. Spurlock jó volt a slotban, Royal annyira nem. Meachem tán más sémában jó lehet. Vincent Brown rookie éve biztató volt, bokatörésből azért nem lehetetlen visszatérni. Itt nem tudom ki marad, ki megy. Futásnál Mathewst nem írnám le, tavaly jó volt, az idei rossz szereplésében az OL is benne volt vastagon, mindamellett h a srác visionje nem éppen ligaelit. Riversnek is feltétlen adnék egy esélyt új edzővel, jobb OL-lel.

Összefoglalva az új HC nekem mind1 mi csinál a támadóegységgel, de a D-t hagyja meg Paganonak v legalább ne barmolja el a 3-4-et.

Jah és h a napi legalja rovatunk is jelentkezzen egy résszel: #Chargers Takeo Spikes and #Raiders Mike Goodson were both fined $7,875 for fighting Sunday. They were both ejected from the game.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 801 — SuperLOL
Azt hittem Lovie Smithről (+tampa 2) beszélünk.

Akkor azt kérdezném, hogy kik volnának ezek a szakemberek, aki szted rebuilding nélkül idejönnek?


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 679 — tracker ember
Itt beszéltünk el kicsit egymás mellett. Lovie teljes rebuilding hozna, amire szvsz nincs feltétlen szükség.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 801 — SuperLOL
Ez nem így megy. Ez a csapat lehet befejezte. Ha rebuilding van, nem tataroznak semmit. Mire befejezik 3 szezon múlva, lesz 5-10 játékos aki megmarad a mostani keretből.
A kérdés úgy merül fel, hogy az átállás alatt miként képes a Chargers valós teljesítményre? A hosszútávú tervekben a lehető legkisebb kárt okozva kell elérni a rövidtávú sikereket.

A támadófal majd az igazoláspolitikában előkerül. Egyelőre kell egy olyan HC, aki elvállal egy tervet. És ha ez Lovie Smith, akkor az OL nem biztos, hogy akkora nagy proiritást fog kapni.

A safety blitzről nekem az a véleményem egyébként is, amit szintén a Raiders topicba írtam tavaly. Ez jól hangzik, de erre védelmet nem lehet építeni. Ez mindig vészterv kategória marad, és igazi megoldást sosem nyújt.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 679 — tracker ember
Igen. Csak idén azért szép számmal voltak ILB meg S blitzek, ami azért Tampa2-ben nem megszokott és bevallom jelen állapotban én előbb tenném rendbe a támadófalat, mint a pass rusht.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 801 — SuperLOL
A Tampa2-höz kéne egy jó DL, nos korrekt edge rusher jelenleg 0 azaz nulla van a keretben, az LB-sorban mondjuk Butler OK és Demorrio nem rossz coverben ha őt visszaigazoluk van egy jó willünk, de még akk is hiányos az egység.empty taxi
Így van, de mint írtam ezek nem a rendszer hibái.
Ha akármit játszol, ez nem lesz másképp. Vannak lyukak, amiket meg kell oldani. (Ja persze kivéve az álmodozást. De ha csak a pass rusht vesszük, mondtam tavaly a Raidesben is hogy így nem lehet semmit értelmesen játszani, ha egy pass rusher nincs, és a CB sor reménysége két porcelán veterán. Lett is a sack leadernek 4 sackje, ami LOL. És lett szopás passz ellen. De ez nem a védelmi séma hibája.)


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 679 — tracker ember
A Tampa2-höz kéne egy jó DL, nos korrekt edge rusher jelenleg 0 azaz nulla van a keretben, az LB-sorban mondjuk Butler OK és Demorrio nem rossz coverben ha őt visszaigazoluk van egy jó willünk, de még akk is hiányos az egység.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 801 — SuperLOL
Lovie Smith ért annyira a zónázáshoz, hogy felmérje, alkalmas-e a Chargers erre. Anélkül aláírni sem fog. Ha például úgy gondolja neki kell ehhez két védő, vagy bármi kételye támad, feldobja az interjún.

A tampa 2 eredetileg a WCO különböző variációinak elterjedésére volt válasz. Márpedig úgy fest, a Manning fémjelezte pass happy mellett a Denver futásban udvariasan is átlagos. Ha nem is WCO tipikusan, de sok célpontos gyors passzos játék. Ellenben a Chiefs most ír alá valószínűleg a WCO menő A. Reiddel. A Raiders Palmerre WCOt épített idén. Nem lenne hülyeség az egyébként más szempontból is kitűnő tampa2 király Lovie Smith leszerződtetése, mint HC.

Nekem a t2 ott kezdődik, hogy megvan az MLB ehhez. Ez nem könnyű, de egyébként át lehetne szabni a védelmet. Mondjuk CB poszton nem segít semmilyen rendszer, de ez nem a tampa2 hibája.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 614 — Raiders fan
Lovi Smith került képbe.

Mennyire lenne alkalmas a védelmetek tampa2-re? Mert az azért elég éles váltás lenne, pedig idén futás ellen legalábbis jók voltatok...Black_Adder
Lovie-nak nem kell hoznia a tampa2-t, csak megtartania Pagano-t.szaba
Azért ez sokszor nem így működik...

ÚJ HC legtöbbször, új staff...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Lovi Smith került képbe.

Mennyire lenne alkalmas a védelmetek tampa2-re? Mert az azért elég éles váltás lenne, pedig idén futás ellen legalábbis jók voltatok...Black_Adder
Lovie-nak nem kell hoznia a tampa2-t, csak megtartania Pagano-t.
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 885 — we almost always almost win
Lovi Smith került képbe.

Mennyire lenne alkalmas a védelmetek tampa2-re? Mert az azért elég éles váltás lenne, pedig idén futás ellen legalábbis jók voltatok...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 679 — tracker ember
O'Brien marad a Penn State-nél, egy jelölt kihúzva.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Meachem-et igazán elcserélhetnénk valakire, bár azért bízom benne, hogy nem lesz ekkora drop-király a következő szezonban. Gabesz92
Meach egy új rendszerben, egészségesen használható elkapó lesz, én bízom benne. Nem fogja megérni a pénzét, de akkor is jó lesz.

Más:
Chargers have another coach vacancy to fill. Rich Bisaccia, special teams, headed to Auburn. Will be assistant HC in charge of STs/RBs.

Nem örülünk 😕
több mint 11 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 446
Meachem-et igazán elcserélhetnénk valakire, bár azért bízom benne, hogy nem lesz ekkora drop-király a következő szezonban.

több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
WR depth: Floyd, DX, Royal, Brown. Maradni fog még Meachem, és talán Spurlock. ERFA asszem Goodman. Talán WR nem kell. ILB mindenképp kell, de G is, ha csak nem Troutman-ben látjuk a jövőt, Vasquez és Green is FA.
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 679 — tracker ember
Mi sem maradtunk ki Williamson early draft lookjából, ha a needek között a guard helyett ILB-t ír maximálisan egyet értenék, annyi h WR-t a középső körökben húznék.
 espn.go.com/blog/afcwest/post/_/id/53354/early-draft-look-chargers


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 446
Pics@f@sz!

Andy Reid still in talks with the Chiefs, and the Chargers have arranged talks with him for this weekend. We'll see if he makes it out thereempty taxi
Nem jön, nyugi. szaba
Én is valószínűtlennek tartom. A Chiefs-nél részt vett egy 9(!) órás megbeszélésen, nem hinném, hogy az véletlen lett volna.

több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
szaba, csak azt mondd meg, hogy ilyennel miért nem akarsz senkit untatni?tomi-tomi
Mert szaba vagyok. 😊


Pics@f@sz!

Andy Reid still in talks with the Chiefs, and the Chargers have arranged talks with him for this weekend. We'll see if he makes it out thereempty taxi
Nem jön, nyugi.
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 679 — tracker ember
Pics@f@sz!

Andy Reid still in talks with the Chiefs, and the Chargers have arranged talks with him for this weekend. We'll see if he makes it out there


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
szaba, csak azt mondd meg, hogy ilyennel miért nem akarsz senkit untatni?

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 446
The Chargers will interview Colts director of player personnel Tom Telesco, a team source told NFL.com's Albert Breer.

The San Diego Chargers asked for permission to interview with New York Giants Marc Ross for the open GM position.