Los Angeles Chargers

20 feliratkozó

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Adam Schefter ‏@AdamSchefter
SD releasing LB Takeo Spikes today.
több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Állítólag nagy bejött az OL coachunknak Terron Armstead a Pro Dayén.
Nem kéne hülyeséget csinálni.empty taxi
2. körben jöhet. 😊
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 681 — tracker ember
Állítólag nagy bejött az OL coachunknak Terron Armstead a Pro Dayén.
Nem kéne hülyeséget csinálni.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 681 — tracker ember
 espn.go.com/blog/afcwest/post/_/id/55062/culture-change-underway-in-san-diego

Az új vezetés meg akarja változtatni a szervezeti kultúrát, not a bad idea.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Teleszkóp azt mondta h hisz Mathewsban ugyanakkor ő a 2 RB-s rendszert kedveli. Nem kéne az első 3 körben futót draftolni.empty taxi
Jöhet 5-ben Lattimore. 😊
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 681 — tracker ember
Teleszkóp azt mondta h hisz Mathewsban ugyanakkor ő a 2 RB-s rendszert kedveli. Nem kéne az első 3 körben futót draftolni.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
klémöltétek Johnny Patrickot NO-ból.

több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 681 — tracker ember
McCoy Riversről:
“I think Philip’s gonna do a great job with us. We’re very fortunate to have him here. A very talented player and a great guy to have as the face of your franchise.”
“In this league you’ve gotta have a franchise quarterback to have a good opportunity to do great things. So it’s gonna start there.”


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 681 — tracker ember
A Qualcomm már nagyon öreg stadion, sztem ez egy szimpla burkolt zsarolás a város felé h kéne új.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 446
Zavart már, hogy legalul voltunk. 😀

 profootballtalk.nbcsports.com/2013/02/15/rick-perry-would-love-to-bring-the-chargers-to-san-antonio/

Nem tudom mennyire lenne jó, Texas forever az biztos, de nem gondolnám, hogy San Antonio jó ötlet.

több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 681 — tracker ember
Ron Milus lett a DB coach, Denverben alapvetően jó munkát végzett szvsz, a PO-meccset rajta verték el, itt javíthat.
Megvan az új erőnléti edzőnk is Kent Johnston személyében, ugyanezt a posztot töltötte be korábban a Brownsnál, a Seahawksnál, a Packersnél és a Bucsnál is.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 681 — tracker ember
Alakulgat az edzői stáb, támadóoldalt McCoy és Whisenhunt megtartotta az RB coach Ollie Wilsont és a TE coach Jason Michaelt. A WR coachunk (egykori játékosunk és HoF Wr-ünk) Charlie Joiner visszavonult így érkezett a Carolinától Fred Graves rutinos WR edző, nem kiemelkedően jó szaki, de azért OK választás. QB coachunk egy egykori NFL irányító Frank Reich lett, anno PM mellett volt QB edző a Coltsban, gyanítom ez volt az egyik fő ok amiért rá esett a választás, Whisenhunt embere, legutóbb a Cardsnál volt WR edző. OL coachnak érkezett Joe D'Alessandris a Billstől, nah ez egy rohadt jó választás. Tavaly a Bills OL engedélyezte a legkevesebb sacket és azért a futás is elég jól ment.
Védőoldalon Paganoval együtt megmarad Don Johnson DL coach, Joe Barry LB coach és Greg Williams ast. LB coach,, Meeksről nem tudni h marad-e DB coachnak (állítólag esélyes volt Bears DC-nek, de az ugye Mel Tucker lett).
Van új ST coordinatorunk Kevin Spencer személyében, ő is Whiz embere együtt dolgoztak a Cardsnál és a Steelersnél is, 2003-ban az év ST edzője volt az NFL-ben.
Edzői fronton eddig tetszik ami itt folyik, remélem a játékosmozgások után is megmarad az optimizmusom 😊 Hajrá Teleszkóp!


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Biza nem feledkeztem el a szezon-tippeldéről sem!

Íme a helyes sor:
1. Philip Rivers összesen hány eladott labdával (fumble, int, safety) zárja az idényt?
22 - szaba 1 pont, 19-es tippel ő volt legközelebb hozzá

2. Ryan Mathews (ha 13+ meccsen játszik) összesen hány yardot termel (futás, elkapás)?
12 meccsen játszott - senkié

3. Melyik WR végez az idényben a legtöbb elkapással? (catch, nem yard)
Floyd - szaba, Pocs, Gabesz92 1-1 pont

4. Sikerül-e Gates-nek újra 10+ TD-t szereznie?
nem - senkié

5. Hány mérkőzésen fog pályára lépni Jared Gaither?
4 - taxi 1 pont, 10 meccset írt, többiek többet

6. Hányadik héten lép újra pályára Vincent Brown?
IR - senkié

7. Hány támadó játékos fog bekerülni a Pro Bowlra? (nem csereként, alapból)
0 - szaba, Pocs 1-1 pont, mindeketten 1-et írtak

8. A védőfalból melyik játékos jegyzi a legtöbb szerelést a szezon végére?
Liuget - 1 pont szabának, mindenki más Garayt írta

9. Larry English hány mérkőzésen fog pályára lépni?
14 - szaba, Pocs, Gabesz92 1-1 pont, mindannyian 16-ot írtak, taxi 10-et

10. Lesz-e ismét 100 felett Takeo Spikes szereléseinek száma?
nem - szaba, Gabesz 92 1-1 pont

11. Összesen hány interception-t fog szerezni a front7?
3 - szaba 1 pont, telibe találta

12. Benne lesz-e Melvin Ingram a top 2-ben a DRoY szavazáson?
nem - taxi, Gabesz92 1-1 pont

13. Antoine Cason vagy Eric Weddle fog több interception-t szerezni?
Weddle - mindenki kap pontot, mindenki Weddle-t írta

14. Lesz-e idén kezdő Brandon Taylor?
Igen - mindenki kap pontot

15. A futás, vagy a passz elleni védekezés lesz előkelőbb helyen rangsorolva a ligában idény végén?
futás - Pocs 1 pont

16. Kié lesz az első sack szezon során?
Donald Butler - senkié

17. Kié lesz az első INT az idény során?
Eric Weddle - taxi 1 pont

18. Pozitív vagy negatív lesz a turnover mutató?
+2 - Pocs 1 pont

19. Hány védőjátékost választanak be All-Pro csapatba? (első, második játszik)
1 db (Weddle) - mindenki kap 1 pontot

20. Fog-e TD-t csinálni a special team?
Igen - taxi, szaba, Gabesz92 1-1 pont

21. Tud-e FG-t vagy puntot blokkolni a special team?
Igen, @OAK – Week 1 - szaba 1 pont

22. Nyeri-e legalább négy decemberi meccsét (vsCIN, @PIT, vsCAR, @NYJ, vsOAK) a csapat?
Nem - senkié

Összesítve: szaba 12/22, Pocs 8/22, Gabesz92, taxi 7/22

Azért nem semmi, 50% fölé karistoltam, gratulálok a győztesnek és a helyezetteknek!
több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Hivatalos az is, hogy Pagano marad, a kollektív D stábbal, egyedül a secondary edzőjéről, Ron Meeks-ről nincs hír.
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 681 — tracker ember
Mind Pittsburghben mind Arizonában eléggé fostaliga OL volt, remélem nem folytatódik Whiz efféle tendenciája.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 849 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Most már azért sok lesz a jóból. 😀Gabesz92
Eddig szenvedtek Norvval. Megérdemlik a sok viszontagságért.
több mint 11 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 446
Most már azért sok lesz a jóból. 😀

több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 849 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Whisenhunt jöhet OC-nek. 😊 Jó lenne. McCoy mondta, hogy kelleni fog egy play caller. Ez szimpatikus.szaba
Wisenhunt az új OC.
Former Cardinals HC Ken Whisenhunt will become offensive coordinator for the Chargers.(Schefter)
több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Whisenhunt jöhet OC-nek. 😊 Jó lenne. McCoy mondta, hogy kelleni fog egy play caller. Ez szimpatikus.
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 681 — tracker ember
Twitteren azt olvastam marad Pagano a DC.
Rolni
Öröm és bódottá ha így van, eddig Teleszkóp jól tolja.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 452 — Sic semper tyrannis!
Nem megyek bele a vitába, nem fikáztam le, csak elmondtam hogy túlértékeltnek tartom. Capishe? 😊
Úgyis jó lesz, elmondtam már az okokat, hogy miért 😊
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 614 — Raiders fan
Twitteren azt olvastam marad Pagano a DC.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Én is így érzem, nagyjából a legjobb elérhető edzőt sikerült beszerezni. A legtöbben, ahogy látom, elég jó kinevezésnek tartják az övét, illetve én nagyon megbízom Telescoban, tudja, mit akar. Ha ebbe McCoy illik bele leginkább, akkor őt kell kinevezni. Ennyi.
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 885 — we almost always almost win
Azért tartják jónak, mert kidolgozott egy rendszert Orton képességeire. Egyébként nem ment túl jól, de egy percig se merült fel, h mást kéne játszani offensben, esetleg h jobban.
Aztán szezon közben átváltottunk Tebow-ra és implementált egy homlokegyenest más rendszert, amibe tökéletesen illett Tebow, aki viszont másba nem nagyon illett volna. #1 rushing offenseről sokan megfeledkeznek. Arról nem is beszélve, h az edzők jelentős része meg próbál mindenkit betörni abba a rendszerbe amit elképzelt, McCoy viszont abból főz ami van.
Aztán idén megint irányító váltás, megint teljesen más rendszer, ami szintén megállta a helyét. Manninggel könnyű? Persze, de nem McCoy se nehezítette meg.

Rövid időn belül 3 teljesen különböző offense-t össze tudott rakni, amik egyrészt megfeleltek a játékosok képességeinek, másrészt nem sok hiányérzet volt az offense miatt. Mármint ami McCoyon múlt. Arról nem ő tehet, h "Tebow nem tud passzolni".

Emellett neki nem 1 éves coordinátor és playcall tapasztalata van, hanem hosszabb.

Mondj jobbat az elérhető edző jelöltek közül, mielőtt lefikázod 😛

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 452 — Sic semper tyrannis!
Én McCoy-t túlértékeltnek tartom. Idén Manning miatt volt olyan az O, amilyen Denverben. Tavaly meg igazából a védelem miatt jutott a PO-ba a Broncos. De meglátjuk. Két dolog szól mellette, az egyik hogy fiatal és bevállalós, ami jól is elsülhet. A másik, hogy beírtam ide, hogy sztem túlértékelt, emiatt biztos hogy kurva sikeres edző lesz. 😀