Los Angeles Chargers
20 feliratkozó
több mint 12 éve
Üröm az örömben:San Diego Chargers linebacker Thomas Keiser is facing a misdemeanor battery charge after being arrested in downtown San Diego Sunday night, according to the San Diego Union-Tribune.
Per the report, Keiser and another man got into an altercation with the other man suffering minor injuries and refusing treatment.
Keiser is out of jail after posting an $8,000 bail.
“We’re aware of the issue involving Thomas,” the Chargers said in a statement. “We’ll continue to monitor the situation and let the legal process run its course.”
Keiser recorded 17 tackles, 4.5 sacks and one interception this season.

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Leginkább azért örülök annak , hogy PO-ba jutottunk, hogy nem tud Whisenhunt interjúkra menni xDSixo67Amúgy én is. Bengalst meg kéne verni, épp emiatt. Állítólag ha tavaly a Ravens nem veri a Denvert, most Wiz a HC nálunk.
több mint 12 éve
Leginkább azért örülök annak , hogy PO-ba jutottunk, hogy nem tud Whisenhunt interjúkra menni xD
több mint 12 éve
Rinehart nem bánnám, ha maradna ésszerű pénzért, inkább vágjuk ki Claryt. Troutman fizikális képességei nagyon jók, de neki azért fejben még erősödnie kell.szabaNe hülyéskedj már, ki ne találd már, hogy Clary nem éri meg azt a 6.25M dollárt amit AJ-nek köszönhetően jövőre a cap-ben foglal.
Egyébként 1.7M deadmoney-ja van a szerződésének jövőre.
több mint 12 éve
Rinehart nem bánnám, ha maradna ésszerű pénzért, inkább vágjuk ki Claryt. Troutman fizikális képességei nagyon jók, de neki azért fejben még erősödnie kell.
több mint 12 éve
Egész jó helyzetbe kerültünk az idén lejáró szerződésekkel. A kezdők közül mind Cam T mind Butler jópár milliót buktak az idei teljesítményükkel , már ha maradnak. English volt aki magához képest jó volt , de ő meg csak egy csere. Alexander sérülése is kedvez a pénztárcsánknak ha meg akarjuk még tartani, és hát Reinhard lejárója sem gáz mert van helyette Troutman. Mindez persze csak akkor igaz , ha nem homorítanak vmi nagyot a POban.
több mint 12 éve
9-7-et hoztatok össze, a többiektől függetlenül (na jó, ez az utolsó meccs kivétel 😀), akármi is volt az oka.Ez realizmus volt szerintem. Ha őszinte akarok lenni , szerintem nem volt esélyünk a PO-ra, a többiek bénázták el a végét. A keret szerintem kb 30. ligán belül, de a legjobbak a legfontosabb posztokon vannak, és az edzők is kitettek magukért idén. Nem hinném, hogy a keret erőssége döntené el, hogy ki jut PO-ba, lásd pl a Houstont.Sixo67Túl pesszimista vagy. Ha ennyire rosszak lennétek, esélyetek se lett volna a playoffra.ender1112A keret nem csak a PO mezőnyt nézve , hanem az egész NFL-t nézni is hátul kullog. Én minden győzelmet ajándéknak éltem meg idén. Ne hülyéskedj már hát 6-7 éve játszott a liga legjobb passrushere nálunk, azok voltak a szép idők.Sixo67Szerintem Sixo ironizált 😊Nem látom , hogy ki állítana meg minket.Sixo67A Chiefs kezdője lehet hogy boldogulna ott, ahol a tarcsi elbénázta 😉ender1112
Amúgy gratulálok a győzelemhez, amennyire irritáló csapat voltatok még 6-7 éve a számomra, most úgy drukkoltam a PO-ért. Innentől szerintem semmilyen teher nincs a csapaton,hiszen már ez is eléggé lehetetlen küldetés volt, innentől minden play ajándék, és ebből a kellő tehermentességből még akár ki is sülhet valami, habár a keret erősségét elnézve, valahol hátul kullogtok az AFC PO résztvevők között, de ez is mutatja mekkora siker ez a rájátszás.
Hawks meccsel együtt osztott képernyőn néztem, a végén bevallom már sajnáltam kicsit a Steelers fanokat, mert ami tegnap-ma történt, az kimeríti a mézedmadzag elhúzását-undisputedly
több mint 12 éve
Illegális formációban állt fel a ST, mikor kihagyta Succop a FG-t. Túl sokan álltak a labda egyik oldalán.szabaEnnek ellenére is őszintén gratulálok nektek. Elképesztő amit decemberben produkáltok és ez mindenképp PO-t ér, akármi is volt tegnap a meccsen itt az utolsó szituációnál.
több mint 12 éve
Ez realizmus volt szerintem. Ha őszinte akarok lenni , szerintem nem volt esélyünk a PO-ra, a többiek bénázták el a végét. A keret szerintem kb 30. ligán belül, de a legjobbak a legfontosabb posztokon vannak, és az edzők is kitettek magukért idén. Nem hinném, hogy a keret erőssége döntené el, hogy ki jut PO-ba, lásd pl a Houstont.Túl pesszimista vagy. Ha ennyire rosszak lennétek, esélyetek se lett volna a playoffra.ender1112A keret nem csak a PO mezőnyt nézve , hanem az egész NFL-t nézni is hátul kullog. Én minden győzelmet ajándéknak éltem meg idén. Ne hülyéskedj már hát 6-7 éve játszott a liga legjobb passrushere nálunk, azok voltak a szép idők.Sixo67Szerintem Sixo ironizált 😊Nem látom , hogy ki állítana meg minket.Sixo67A Chiefs kezdője lehet hogy boldogulna ott, ahol a tarcsi elbénázta 😉ender1112
Amúgy gratulálok a győzelemhez, amennyire irritáló csapat voltatok még 6-7 éve a számomra, most úgy drukkoltam a PO-ért. Innentől szerintem semmilyen teher nincs a csapaton,hiszen már ez is eléggé lehetetlen küldetés volt, innentől minden play ajándék, és ebből a kellő tehermentességből még akár ki is sülhet valami, habár a keret erősségét elnézve, valahol hátul kullogtok az AFC PO résztvevők között, de ez is mutatja mekkora siker ez a rájátszás.
Hawks meccsel együtt osztott képernyőn néztem, a végén bevallom már sajnáltam kicsit a Steelers fanokat, mert ami tegnap-ma történt, az kimeríti a mézedmadzag elhúzását-undisputedly
több mint 12 éve
Túl pesszimista vagy. Ha ennyire rosszak lennétek, esélyetek se lett volna a playoffra.A keret nem csak a PO mezőnyt nézve , hanem az egész NFL-t nézni is hátul kullog. Én minden győzelmet ajándéknak éltem meg idén. Ne hülyéskedj már hát 6-7 éve játszott a liga legjobb passrushere nálunk, azok voltak a szép idők.Sixo67Szerintem Sixo ironizált 😊Nem látom , hogy ki állítana meg minket.Sixo67A Chiefs kezdője lehet hogy boldogulna ott, ahol a tarcsi elbénázta 😉ender1112
Amúgy gratulálok a győzelemhez, amennyire irritáló csapat voltatok még 6-7 éve a számomra, most úgy drukkoltam a PO-ért. Innentől szerintem semmilyen teher nincs a csapaton,hiszen már ez is eléggé lehetetlen küldetés volt, innentől minden play ajándék, és ebből a kellő tehermentességből még akár ki is sülhet valami, habár a keret erősségét elnézve, valahol hátul kullogtok az AFC PO résztvevők között, de ez is mutatja mekkora siker ez a rájátszás.
Hawks meccsel együtt osztott képernyőn néztem, a végén bevallom már sajnáltam kicsit a Steelers fanokat, mert ami tegnap-ma történt, az kimeríti a mézedmadzag elhúzását-undisputedly
több mint 12 éve
A keret nem csak a PO mezőnyt nézve , hanem az egész NFL-t nézni is hátul kullog. Én minden győzelmet ajándéknak éltem meg idén. Ne hülyéskedj már hát 6-7 éve játszott a liga legjobb passrushere nálunk, azok voltak a szép idők.Szerintem Sixo ironizált 😊Nem látom , hogy ki állítana meg minket.Sixo67A Chiefs kezdője lehet hogy boldogulna ott, ahol a tarcsi elbénázta 😉ender1112
Amúgy gratulálok a győzelemhez, amennyire irritáló csapat voltatok még 6-7 éve a számomra, most úgy drukkoltam a PO-ért. Innentől szerintem semmilyen teher nincs a csapaton,hiszen már ez is eléggé lehetetlen küldetés volt, innentől minden play ajándék, és ebből a kellő tehermentességből még akár ki is sülhet valami, habár a keret erősségét elnézve, valahol hátul kullogtok az AFC PO résztvevők között, de ez is mutatja mekkora siker ez a rájátszás.
Hawks meccsel együtt osztott képernyőn néztem, a végén bevallom már sajnáltam kicsit a Steelers fanokat, mert ami tegnap-ma történt, az kimeríti a mézedmadzag elhúzását-undisputedly
több mint 12 éve
Oké, legyen újabb meccs köztünk, és akkor meglátjuk 😊38-41 at ArrowheadszabaNem látom , hogy ki állítana meg minket.Sixo67A Chiefs kezdője lehet hogy boldogulna ott, ahol a tarcsi elbénázta 😉ender1112
több mint 12 éve
38-41 at ArrowheadNem látom , hogy ki állítana meg minket.Sixo67A Chiefs kezdője lehet hogy boldogulna ott, ahol a tarcsi elbénázta 😉ender1112
több mint 12 éve
Ja, hogy irónia nem egy ország 😊 Azt hittem, elkapta "az égiek velünk vannak" szindróma egy ilyen meccs után. Meg tudnám érteni 😊Szerintem Sixo ironizált 😊Nem látom , hogy ki állítana meg minket.Sixo67A Chiefs kezdője lehet hogy boldogulna ott, ahol a tarcsi elbénázta 😉ender1112
Amúgy gratulálok a győzelemhez, amennyire irritáló csapat voltatok még 6-7 éve a számomra, most úgy drukkoltam a PO-ért. Innentől szerintem semmilyen teher nincs a csapaton,hiszen már ez is eléggé lehetetlen küldetés volt, innentől minden play ajándék, és ebből a kellő tehermentességből még akár ki is sülhet valami, habár a keret erősségét elnézve, valahol hátul kullogtok az AFC PO résztvevők között, de ez is mutatja mekkora siker ez a rájátszás.
Hawks meccsel együtt osztott képernyőn néztem, a végén bevallom már sajnáltam kicsit a Steelers fanokat, mert ami tegnap-ma történt, az kimeríti a mézedmadzag elhúzását-undisputedly
több mint 12 éve
Szerintem Sixo ironizált 😊Nem látom , hogy ki állítana meg minket.Sixo67A Chiefs kezdője lehet hogy boldogulna ott, ahol a tarcsi elbénázta 😉ender1112
Amúgy gratulálok a győzelemhez, amennyire irritáló csapat voltatok még 6-7 éve a számomra, most úgy drukkoltam a PO-ért. Innentől szerintem semmilyen teher nincs a csapaton,hiszen már ez is eléggé lehetetlen küldetés volt, innentől minden play ajándék, és ebből a kellő tehermentességből még akár ki is sülhet valami, habár a keret erősségét elnézve, valahol hátul kullogtok az AFC PO résztvevők között, de ez is mutatja mekkora siker ez a rájátszás.
Hawks meccsel együtt osztott képernyőn néztem, a végén bevallom már sajnáltam kicsit a Steelers fanokat, mert ami tegnap-ma történt, az kimeríti a mézedmadzag elhúzását-
több mint 12 éve
Nem látom , hogy ki állítana meg minket.Sixo67A Chiefs kezdője lehet hogy boldogulna ott, ahol a tarcsi elbénázta 😉
több mint 12 éve
Gratulálok a csapatnak.Megérdemeltétek. Most már meg ne álljatok az SB-ig!
Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 12 éve
Ja, és gyorsan egy házon belüli regulárszezon díjkiosztást tartok:MVP - Rivers
OPoY - Mathews
DPoY - Weddle
STPoY - Novák
Az évértékelőt csak azután, hogy nincs több meccs hátra.
több mint 12 éve
Illegális formációban állt fel a ST, mikor kihagyta Succop a FG-t. Túl sokan álltak a labda egyik oldalán.
több mint 12 éve
Már nincs Ellis Hobbs , most már megy. xDHát figyi, az azt jelenti, hogy AFC-döntőzünk egymás ellen, az pedig annyira nem hangzik rosszul 😊Szurkoltam nektek, ti vagytok a legszimpatikusabb csapat, már rajtunk kívül, az AFC-ből, tessék megcsapni a Bengalst is 😊WyattDe majd ha kiverünk titeket a PO-ból akkor is ilyen szimpatikusak leszünk -e, nyahahaha 😀Sixo67
Mondjuk abban reménykedem, hogy ellenünk nem szokott menni nektek 😉Wyatt
több mint 12 éve
Csak az AFC döntőben találkozhatunk a Gilette-ben.Ha ott megvertek, megérdemlitek. De vigyázz, utána már az SB jön!Szurkoltam nektek, ti vagytok a legszimpatikusabb csapat, már rajtunk kívül, az AFC-ből, tessék megcsapni a Bengalst is 😊WyattDe majd ha kiverünk titeket a PO-ból akkor is ilyen szimpatikusak leszünk -e, nyahahaha 😀Sixo67
több mint 12 éve
Hát figyi, az azt jelenti, hogy AFC-döntőzünk egymás ellen, az pedig annyira nem hangzik rosszul 😊Szurkoltam nektek, ti vagytok a legszimpatikusabb csapat, már rajtunk kívül, az AFC-ből, tessék megcsapni a Bengalst is 😊WyattDe majd ha kiverünk titeket a PO-ból akkor is ilyen szimpatikusak leszünk -e, nyahahaha 😀Sixo67
Mondjuk abban reménykedem, hogy ellenünk nem szokott menni nektek 😉

több mint 12 éve
Szurkoltam nektek, ti vagytok a legszimpatikusabb csapat, már rajtunk kívül, az AFC-ből, tessék megcsapni a Bengalst is 😊WyattDe majd ha kiverünk titeket a PO-ból akkor is ilyen szimpatikusak leszünk -e, nyahahaha 😀
több mint 12 éve
Szurkoltam nektek, ti vagytok a legszimpatikusabb csapat, már rajtunk kívül, az AFC-ből, tessék megcsapni a Bengalst is 😊

