Los Angeles Chargers
20 feliratkozó
több mint 12 éve
Félek egy nagy zakótól, meg kell mondjam.
több mint 12 éve
AP-s meccsbeharangozó, érdekes történelmi tényekkel: pro32.ap.org/article/vick-set-face-only-team-passed-him#overlay-context=users/dzelioaporg

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
San Diego Chargers:Out:
Manti Te'o, LB (foot)
Probable:
Sean Lissemore, DE (elbow)
Corey Liuget, DE (shoulder)
Brandon Taylor, S (knee)
több mint 12 éve
"San Diego Chargers LT D.J. Fluker Received Extra Benefits While Attending Alabama."
több mint 12 éve
Csak a meccs ment el rajta, nem gáz.
több mint 12 éve
"NFL Executive Admits Penalty on Cam Thomas against Texans Was Bad Calll."www.boltsfromtheblue.com/texans-chargers-mnf-2013-espn/2013/9/10/4717278/nfl-chargers-texans-mistake-bad-call-new-rule-cam-thomas
több mint 12 éve
Birdöt nem nagyon kéne erőltetni...braxa88Pedig jó arc, a TE-k is szeretik.
több mint 12 éve
Birdöt nem nagyon kéne erőltetni...
több mint 12 éve
Jó kis meccset vívtunk tegnap. Megmondom őszintén szerintem a csapatotok a PO-ért simán harcban lehet majd.
több mint 12 éve
Igen, jó meccse volt Freeneynek.Azért az öreg Freeney most is megfingatta rendesen. Legyen akármilyen jó Duane, ő még mindig gondokat okoz neki, igazi nemesis számáraDCSixo67 köszi a kommenteket a meccs topicba, rendesen feldobták a hangulatot a hajnali órákbanSok energiaitaltól nagyon fel voltam pörögve, és rám jött a szófosás xD
Csapatnak meg további sok sikert és kitartástDC
Nektek is sok sikert, és ha esetleg elcserélnétek Duane Brownt King Dunlapre, csak szólj nyugodtan, lezsírozzuk.Sixo67
több mint 12 éve
Azért az öreg Freeney most is megfingatta rendesen. Legyen akármilyen jó Duane, ő még mindig gondokat okoz neki, igazi nemesis számáraSixo67 köszi a kommenteket a meccs topicba, rendesen feldobták a hangulatot a hajnali órákbanSok energiaitaltól nagyon fel voltam pörögve, és rám jött a szófosás xD
Csapatnak meg további sok sikert és kitartástDC
Nektek is sok sikert, és ha esetleg elcserélnétek Duane Brownt King Dunlapre, csak szólj nyugodtan, lezsírozzuk.Sixo67
több mint 12 éve
Sixo67 köszi a kommenteket a meccs topicba, rendesen feldobták a hangulatot a hajnali órákbanSok energiaitaltól nagyon fel voltam pörögve, és rám jött a szófosás xD
Csapatnak meg további sok sikert és kitartástDC
Nektek is sok sikert, és ha esetleg elcserélnétek Duane Brownt King Dunlapre, csak szólj nyugodtan, lezsírozzuk.
több mint 12 éve
Sixo67 köszi a kommenteket a meccs topicba, rendesen feldobták a hangulatot a hajnali órákbanCsapatnak meg további sok sikert és kitartást
több mint 12 éve
Nem same old. Kikaptunk, és kiütközött nagyon, hogy miben gyenge a csapat. Elfáradtunk, és sok helyen nincs mélysége a keretnek, ez összefügg. Az OL jó szándékkal sem volt több, mint közepes, viszont Rivers mozgása a "zsebben" biztató volt. Egy sokkal erősebb kerettel rendelkező csapattól kikapni 3 ponttal szerintem nem szégyen, de nyilván ahogy kikaptunk, az maga nagyon bántó. Meg kell tanulni befejezni meccseket. Ami hatalmas pozitívum volt, az a game plan és a playcall. Szerintem nagyon egyben van az edzői kollektíva. Nem mondom, hogy nem várok győzelmeket, azonban reálisan nézve ez egy tanulóév lesz még sokaknak szerintem. Mindenesetre elindult valami, az látszik.
több mint 12 éve
Ha már a kezdőbe nem tették be Vincent Brownt, egy hatalmasat TD-t szerzett (bár mintha nem lett volna az de mind1).
több mint 12 éve
Jah, 10 óra múlva, hajnalban , Chargers mezben 😀.Nah végre , eljött a nagy nap.Sixo67Megnősülsz?szaba
több mint 12 éve
Manti nem játszik a Texans ellen. Floyd és Royal is probable, viszont ők edzettek egész héten.Gabesz92Remélem nem veszítjük őt is el hosszabb időre, nagy szükség lesz rá.
több mint 12 éve
Manti nem játszik a Texans ellen. Floyd és Royal is probable, viszont ők edzettek egész héten.
több mint 12 éve
"LB Manti Te'o did not practice Wednesday due to foot injury. Chargers preparing Bront Bird to start Monday vs. Texans."Hozzá téve , hogy tegnap sem edzett még.
több mint 12 éve
"Chargers QB Philip Rivers restructured his contract. Cut $12M base to $7M, received $5M signing bonus. Move creates $6.7M in 2013 cap space."
több mint 12 éve
Hát, a ma hajnali meccset elnézve, nagyon sajnálom , hogy Phillips elhagyta a csapatot (és nem csak a trash-talkjai fognak hiányozni www.youtube.com/watch?v=ddv1l3DTH8Q ). Bár az előszezon alapján nagyon jó lesz Freeney.