Los Angeles Chargers
20 feliratkozó
több mint 13 éve
60 évesen elhunyt a csapat legendás RB-je, Chuck Muncie. 😕 1981-ben 19 futott touchdown-jával NFL rekordot állított be egy szezonra vonatkozóan. Nyugodj békében, Chuck!
több mint 13 éve
KösziAhhoz képest , hogy kinek a helyét kellett átvenni, nagyon szépen megoldotta a feladatát. Szemember kifejezetten szimpatikus jó játékos volt. Szerintem nagyon alulértékelt játékos."Former Chargers starting guard Tyronne Green has agreed to terms with the New England Patriots."Green milyen volt nálatok?kolok1972
Hát ő akkor már nem jön vissza. 😕Sixo67
(Kizártnak tartom ettől függetlenül , hogy Patsnél kezdő legyen ha nem sérül le senki, de szerintem nagyon hasznos csere lehet, főleg futás blokkolásban volt jó.)Sixo67
Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 13 éve
"Derek Cox replaces free agent Quentin Jammer at left corner. Shareece Wright worked with the ones Monday on the right side, a spot vacated by Cardinals cornerback Antoine Cason. And then there's Gilchrist, replacing free agent Atari Bigby. Ex-right tackle Jeromey Clary worked with the starters Monday at right guard. King Dunlap was at left tackle, Chad Rinehart was at left guard and rookie D.J. Fluker played right tackle, leaving center Nick Hardwick as the only Chargers offensive lineman returning to the position in which he started last year."
több mint 13 éve
"Marcus Gilchrist lined up as the starting strong safety during the first day of OTA's."www.chargers.com/news/article-1/Marcus-Gilchrist-Embraces-Switch-to-Safety/59c61adf-8306-4985-93a3-f6b648e27bdc
több mint 13 éve
Jó jel:Rivers on if Te'o is treated the same "As far as today went, absolutely. I really believe that at this point, it's completely media driven. I see nothing. No players care about what's happened. He's just one of the guys."
több mint 13 éve
abbol is a szarabbik fajta márJustice alapból RT.szabaNagyon nem bíznak abban , hogy King Dunlap kezdő LT lehet. (Tavaly szezon leszámítva azért ez érthető)Sixo67"Former Colts tackle Winston Justice scheduled to arrive in San Diego today for visit with Chargers."Sixo67Na, valamire jó lehet.szaba
több mint 13 éve
De az előtte behívott 10 OT főleg LT volt.Justice alapból RT.szabaNagyon nem bíznak abban , hogy King Dunlap kezdő LT lehet. (Tavaly szezon leszámítva azért ez érthető)Sixo67"Former Colts tackle Winston Justice scheduled to arrive in San Diego today for visit with Chargers."Sixo67Na, valamire jó lehet.szaba
több mint 13 éve
Justice alapból RT.Nagyon nem bíznak abban , hogy King Dunlap kezdő LT lehet. (Tavaly szezon leszámítva azért ez érthető)Sixo67"Former Colts tackle Winston Justice scheduled to arrive in San Diego today for visit with Chargers."Sixo67Na, valamire jó lehet.szaba
több mint 13 éve
Nagyon nem bíznak abban , hogy King Dunlap kezdő LT lehet. (Tavaly szezon leszámítva azért ez érthető)"Former Colts tackle Winston Justice scheduled to arrive in San Diego today for visit with Chargers."Sixo67Na, valamire jó lehet.szaba
több mint 13 éve
"Former Colts tackle Winston Justice scheduled to arrive in San Diego today for visit with Chargers."Sixo67Na, valamire jó lehet.
több mint 13 éve
www.chargers.com/media-vault/videos/513-OTA-Snapshot/853270a3-443e-4474-b4af-5d48c52e2806Egy kis edzés munka ha érdekel valakit.
több mint 13 éve
Ahhoz képest , hogy kinek a helyét kellett átvenni, nagyon szépen megoldotta a feladatát. Szemember kifejezetten szimpatikus jó játékos volt. Szerintem nagyon alulértékelt játékos."Former Chargers starting guard Tyronne Green has agreed to terms with the New England Patriots."Green milyen volt nálatok?kolok1972
Hát ő akkor már nem jön vissza. 😕Sixo67
(Kizártnak tartom ettől függetlenül , hogy Patsnél kezdő legyen ha nem sérül le senki, de szerintem nagyon hasznos csere lehet, főleg futás blokkolásban volt jó.)
több mint 13 éve
"Former Chargers starting guard Tyronne Green has agreed to terms with the New England Patriots."Green milyen volt nálatok?
Hát ő akkor már nem jön vissza. 😕Sixo67
Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 13 éve
"Former Colts tackle Winston Justice scheduled to arrive in San Diego today for visit with Chargers."
több mint 13 éve
SAN DIEGOFirst Day:April 1
OTA Offseason Workouts:May 13-15,May 20-22,June 3-6
Voluntary Minicamp:April 16-18
Mandatory Minicamp:June 11-13
Rookie Minicamp:May 10-12
több mint 13 éve
"Former Chargers starting guard Tyronne Green has agreed to terms with the New England Patriots."Hát ő akkor már nem jön vissza. 😕
több mint 13 éve
Mit befolyásolhat az a teljesítményén?Ha valaki buzettó, az sosem pozitív.szabaÉn csak vázoltam egy pozitív lehetőséget.Sixo67Elég így is a média által generált hülyeségből, nehogy már mi is ezen lovagoljunk.szabaNem buzi és nem hülye, téma lezárva!szabaJogos, én kérek elnézést.Sixo67
több mint 13 éve
Óriás +1. Miért nem arról beszél mindenki (legalább itt) hogy jól játszik a srác vagy vezér alkat ne adj isten egy balfék a focihoz!? Neem beszivatták szegényt + még talán nem is egy észlény és ez megy mindenhol... Remélem nem csak nekem unalmas.Elég így is a média által generált hülyeségből, nehogy már mi is ezen lovagoljunk.szabaNem buzi és nem hülye, téma lezárva!szabaJogos, én kérek elnézést.Sixo67

A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 13 éve
Ha valaki buzettó, az sosem pozitív.Én csak vázoltam egy pozitív lehetőséget.Sixo67Elég így is a média által generált hülyeségből, nehogy már mi is ezen lovagoljunk.szabaNem buzi és nem hülye, téma lezárva!szabaJogos, én kérek elnézést.Sixo67
több mint 13 éve
Én csak vázoltam egy pozitív lehetőséget.Elég így is a média által generált hülyeségből, nehogy már mi is ezen lovagoljunk.szabaNem buzi és nem hülye, téma lezárva!szabaJogos, én kérek elnézést.Sixo67
több mint 13 éve
Elég így is a média által generált hülyeségből, nehogy már mi is ezen lovagoljunk.Nem buzi és nem hülye, téma lezárva!szabaJogos, én kérek elnézést.Sixo67
több mint 13 éve
Jogos, én kérek elnézést.Mantival kapcsolatban , remélem a legjobbakat, mégpedig , hogy kiderül/bevallja , hogy meleg. A pályán mutatott teljesítményét az nem nagyon befolyásolná , max a megszokottnál gyakrabban ad seggre pacsit , szerelés után tovább fekszik a játékosokon és első sorban hátulról hajtja végre a szereléseket. De ha kiderülne , hogy mégsem meleg akkor nagy mentális gondok is lehetnek vele.Sixo67Nem buzi és nem hülye, téma lezárva!szaba
több mint 13 éve
Mantival kapcsolatban , remélem a legjobbakat, mégpedig , hogy kiderül/bevallja , hogy meleg. A pályán mutatott teljesítményét az nem nagyon befolyásolná , max a megszokottnál gyakrabban ad seggre pacsit , szerelés után tovább fekszik a játékosokon és első sorban hátulról hajtja végre a szereléseket. De ha kiderülne , hogy mégsem meleg akkor nagy mentális gondok is lehetnek vele.Sixo67Nem buzi és nem hülye, téma lezárva!
több mint 13 éve
Mantival kapcsolatban , remélem a legjobbakat, mégpedig , hogy kiderül/bevallja , hogy meleg. A pályán mutatott teljesítményét az nem nagyon befolyásolná , max a megszokottnál gyakrabban ad seggre pacsit , szerelés után tovább fekszik a játékosokon és első sorban hátulról hajtja végre a szereléseket. De ha kiderülne , hogy mégsem meleg akkor nagy mentális gondok is lehetnek vele.