Los Angeles Chargers

20 feliratkozó

több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Nem hiszem el...
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 765 — No es importante
'94 Chargers cause-of-deaths haunting: car accident, ValuJet crash, lightning (!), drugs, 3 heart problems and now Junior (suicide)


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Basszus....nyugodjék békében.... 😕 😕 😕


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
RIP Junior! 😕


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
Nyugodjék békében Seau 😕
több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Hadnot 1 évre jött, Troutman valsz IR lesz, de tudta a vezetés...
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
Újabb adag UDFA:
Mike Willie, WR, Arizona State
Sean Cattouse, S, Cal
Cordell Bell, OG, Mississippi State
Hubert Anyiam, WR, Oklahoma State
Nick Guess, LS, Tennessee
Charles Burton, OG/OT, Montana
Jason Barnes, WR, South Carolina
Greg Gatson, CB, Arkansas


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
Tavon Wilson S Illinois: 7. kör-UDFA ő is, pro szinten nem tudni miféle DB lesz belőle, de valszeg ink ST-erempty taxi
😀 😀 😀szaba
GM draftra saccoltam, nem IRL-re 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Tavon Wilson S Illinois: 7. kör-UDFA ő is, pro szinten nem tudni miféle DB lesz belőle, de valszeg ink ST-erempty taxi
😀 😀 😀
több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Mike Harris az új camp body, akinek szurkolok. Remélem rostert csíp.
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
Jönnek az UDFA-k:
Phillip Payne, WR, UNLV
Michael Hayes, RB, Houston - Keenum mellett nem hiszem h agyonhasználták
Jarrett Lee, QB, LSU - lol
Josh Linam, ILB, UCF
De’Andre Pressley, ATH, App St.
Eddie Brown, DT, Texas A&M
Paul Cox, WR, Miss Valley St
Adonis Thomas, RB, Toledo
Christian Tupou, DT, USC
Mike Harris, OG, UCLA
Taylor Embree, WR, UCLA
Kyle Martens, P, Rice
Logan Harrell, DT, Fresno State


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
Edwin Baker for RB2!
Az OL meg legalább mély lett, ha már nem is feltétlen a legjobb, Green meg tényleg jó lesz a poszt-Gates-érára.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Mondjuk most valamit félreolvashatott, mert Kelemete járt a fejembe... 😀
több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Ladarius Green. AJ sztem olvashatott a fejemben. 😀 Óriási upside-ja van, nem hinném, hogy mellé lehetett lőni vele, nagyon bírni fogjuk.
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
3/3 védőjátékos. Eddig nem vagyok elégedetlen.szaba
Jah nem rossz ez, alapvetően nincsen a draftunkban ordas reach, amitől falra tudok mászni AJ-nél, a védelem tavaly nem volt a legjobb, kérdés h ez mennyire a tehetség és mennyire Manusky hibája volt, eddig kb. oda BPA-zott AJ, nem panaszkodhatunk, főleg h egy 4. körös OL is jobb lehet mint Clary 😀empty taxi
Clarynél egy udfa is jobb lehet, ha mákunk van. Reyesnek is örülök, hiszen jövőre ha jól tudom, csak Liuget lesz szerződéssel a DE-k közül, szóval jó kis rotáció lehet ott, meg harc a kezdőért.szaba
Jah Casti, Cézár, Martin mind lejár.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
3/3 védőjátékos. Eddig nem vagyok elégedetlen.szaba
Jah nem rossz ez, alapvetően nincsen a draftunkban ordas reach, amitől falra tudok mászni AJ-nél, a védelem tavaly nem volt a legjobb, kérdés h ez mennyire a tehetség és mennyire Manusky hibája volt, eddig kb. oda BPA-zott AJ, nem panaszkodhatunk, főleg h egy 4. körös OL is jobb lehet mint Clary 😀empty taxi
Clarynél egy udfa is jobb lehet, ha mákunk van. Reyesnek is örülök, hiszen jövőre ha jól tudom, csak Liuget lesz szerződéssel a DE-k közül, szóval jó kis rotáció lehet ott, meg harc a kezdőért.
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
3/3 védőjátékos. Eddig nem vagyok elégedetlen.szaba
Jah nem rossz ez, alapvetően nincsen a draftunkban ordas reach, amitől falra tudok mászni AJ-nél, a védelem tavaly nem volt a legjobb, kérdés h ez mennyire a tehetség és mennyire Manusky hibája volt, eddig kb. oda BPA-zott AJ, nem panaszkodhatunk, főleg h egy 4. körös OL is jobb lehet mint Clary 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
3/3 védőjátékos. Eddig nem vagyok elégedetlen.
több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Hmmm ha abból indulunk ki h 2. körben is olyan jön aki vizitelt itt akk a legvszínűbb pick Bobby Wagner.empty taxi
Mondjuk AJ kb. 5 évente húz viziteltet. 😀
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
Hmmm ha abból indulunk ki h 2. körben is olyan jön aki vizitelt itt akk a legvszínűbb pick Bobby Wagner.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126


Arcnak tűnik. 😀
több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Bízunk benne. AJ mondta, hogy ő volt az első számú cél, de nem hitte, hogy idáig csúszhat. Jó, hogy 4 emberes falban is használható több helyen. Kíváncsi vagyok, Pagano hogy osztja be majd a rotációt. 2. körben is okosan kéne, a legjobbat hoznám, aki benn lesz.
több mint 11 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Ez szép volt, sztem az első kör egyik legjobb pick-je. A Seahawks azért komolyat besegített 😊 .
Lesz itt pass rush.


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
Greg Cosell elemezte a pass rushereket, akik szóba jöhetnek nálunk (Cosell csupán game-tape alapján elemez):

* Ingram a méretéhez képest fürge, jól használja a kezeit, jó 3-4 fit lenne, de valsz nem lesz már benn
* Perry kevésbé gyors, nem elég robbanékony, igazából inkább 4-3ban tudna jó munkát végezni
* Upshaw nagyon jól használja a kezeit, hatékony pass rusher, de futás ellen is nagyon jó munkát végez, nagyon jó fit lenne a Chargersbe - Lamarr Woodley-hoz hasonlította
* C. Jones félelmetes méretekkel bír, de nagyon úgy fest, hogy a 4-3 az ő igazi pályája
* Mercilus robbanékony, nagyon laza mozgása van, jó a koordinációja, de inkább 4-3-ba tudna berobbani hamar
* McClellin is robbanékony, nagyon jó mozgása van, jól vált irányt, használható coverben is, ő a legtisztább 3-4-es OLB az egész csoportból - Clay Matthewshoz hasonlította

Egy McClellin - H. Smith duót el bírnék viselni, oldja meg vhogy AJ. 😀szaba
Ugye Ingram volt viziten nálunk, mondjuk ha Norvék beégnek má megin akk lehet h védelmi átállás is lesz a jövő szezonban szal én örülnék egy olyas vkinek akiben mind2 sémában van fantázia.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Greg Cosell elemezte a pass rushereket, akik szóba jöhetnek nálunk (Cosell csupán game-tape alapján elemez):

* Ingram a méretéhez képest fürge, jól használja a kezeit, jó 3-4 fit lenne, de valsz nem lesz már benn
* Perry kevésbé gyors, nem elég robbanékony, igazából inkább 4-3ban tudna jó munkát végezni
* Upshaw nagyon jól használja a kezeit, hatékony pass rusher, de futás ellen is nagyon jó munkát végez, nagyon jó fit lenne a Chargersbe - Lamarr Woodley-hoz hasonlította
* C. Jones félelmetes méretekkel bír, de nagyon úgy fest, hogy a 4-3 az ő igazi pályája
* Mercilus robbanékony, nagyon laza mozgása van, jó a koordinációja, de inkább 4-3-ba tudna berobbani hamar
* McClellin is robbanékony, nagyon jó mozgása van, jól vált irányt, használható coverben is, ő a legtisztább 3-4-es OLB az egész csoportból - Clay Matthewshoz hasonlította

Egy McClellin - H. Smith duót el bírnék viselni, oldja meg vhogy AJ. 😀