Los Angeles Chargers
20 feliratkozó
több mint 13 éve
kíváncsi vagyok mennyi pénzt kapott, jól illusztrálja majd hogy mekkora igény volt rá máshol. azért itt a gyűrű miatt nem kell majd izgulnia
több mint 13 éve
Nálunk is 4-3-ból indult mindig, mert hibridet toltunk, de valahogy baromira nem feküdt neki az egész rendszer. De meglátjuk, kíváncsian várom, hogy mit alkot.
több mint 13 éve
"Understand the questions about Freeney joining a 3-4 team. But teams play more than 50% sub packages. He'll rush as a DE more than anything."
több mint 13 éve
Remek, utálja a 3-4-et, Paganonál is szenvedett a sémával, a tesónál is így lesz.StezMajd nickelben négy emberes DL-t használunk.
több mint 13 éve
Remek, utálja a 3-4-et, Paganonál is szenvedett a sémával, a tesónál is így lesz.
több mint 13 éve
"Chargers have an agreement in principle for a 2-year deal with Dwight Freeney."
több mint 13 éve
OLB depthnek simán jó lesz.

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
"Chargers Sign Former Panthers Linebacker Thomas Keiser."www.chargers.com/news/article-1/Chargers-Sign-Former-Panthers-Linebacker-Thomas-Keiser/2f86fc86-fe0a-4305-8490-d97fe3920b9b?campaign=sd:fanshare:twitter
több mint 13 éve
Nem biztos.Komolyan mondom ha szezon elejére visszajön , beajánllak az Ezo TV-nek.
Ingram-et James Andrews műti = néhány hét és játszhat. 😀szaba
több mint 13 éve
Nem biztos.Jós szóljon belőled.
Ingram-et James Andrews műti = néhány hét és játszhat. 😀szaba
több mint 13 éve
www.nfl.com/news/story/0ap1000000169313/article/worst-position-groups-in-the-nfl-offenseNem biztos.
Kaptunk 2 szavazatot is , miénk a legrosszabb OL, ez érthető, és miénk az egyik legrosszabb WR sor, ez már kevésbé.
"The Chargers' top guy is Malcom Floyd, then five more players who should be No. 3 receivers."
Gregg Rosenthalt sem olvasok többé, ez egy gyökér ...Sixo67
Ingram-et James Andrews műti = néhány hét és játszhat. 😀
több mint 13 éve
Kaptunk 2 szavazatot is , miénk a legrosszabb OL, ez érthető, és miénk az egyik legrosszabb WR sor, ez már kevésbé.
"The Chargers' top guy is Malcom Floyd, then five more players who should be No. 3 receivers."
Gregg Rosenthalt sem olvasok többé, ez egy gyökér ...
több mint 13 éve
Tavaly a legmélyebb csapatérszünk volt az OLB, ment is belőle Phillips meg Barnes plusz Ingram IR-re. A végén Englishből all-down playa lesz bmeg, legalja...empty taxi"Consensus in locker room is Larry English is ready to step up in Ingram's place. Said Jarret Johnson, "Thank God Larry's here." " -Ricky Henne-
több mint 13 éve
Jön mind a 3, csak sokat kell tradelni.False.jön is vizitre Freeney 😮 ennyit a linebacker utálatról. nyomjatok 43-atHöriJövőre jön Clowney , akkor úgyis kell majd, így 1 évvel előrébb hoztuk.Sixo67
Jövő évi 1. körösnek Taylor Lewant v. Jake Matthewst szeretném jelenleg.empty taxi
több mint 13 éve
False.jön is vizitre Freeney 😮 ennyit a linebacker utálatról. nyomjatok 43-atHöriJövőre jön Clowney , akkor úgyis kell majd, így 1 évvel előrébb hoztuk.Sixo67
Jövő évi 1. körösnek Taylor Lewant v. Jake Matthewst szeretném jelenleg.

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
Tavaly a legmélyebb csapatérszünk volt az OLB, ment is belőle Phillips meg Barnes plusz Ingram IR-re. A végén Englishből all-down playa lesz bmeg, legalja...empty taxiHát ha csak Tourek Williams nem lesz az, és nem lép elő rookie évében akkor nem nagyon lesz más, max valami vén idehozni.
több mint 13 éve
jön is vizitre Freeney 😮 ennyit a linebacker utálatról. nyomjatok 43-atHöriJövőre jön Clowney , akkor úgyis kell majd, így 1 évvel előrébb hoztuk.
több mint 13 éve
Tavaly a legmélyebb csapatérszünk volt az OLB, ment is belőle Phillips meg Barnes plusz Ingram IR-re. A végén Englishből all-down playa lesz bmeg, legalja...

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
Ezt nem hiszem el...
több mint 13 éve
jön is vizitre Freeney 😮 ennyit a linebacker utálatról. nyomjatok 43-at
több mint 13 éve
"Melvin Ingram sustained a torn anterior cruciate ligament (ACL) in his left knee during today's OTA practice."Ricky Henne írta, elég hivatalosnak tűnik , hogy idén már nem lesz Ingram. 😕
több mint 13 éve
"Doctors fear Chargers LB Melvin Ingram has suffered a torn ACL."Na ez bebaszna.
www.nfl.com/news/story/0ap1000000202002/article/chargers-fear-melvin-ingram-suffered-torn-acl?campaign=Twitter_atl
több mint 13 éve
www.cbssports.com/nfl/story/22240365/nfl-top-100-on-a-list-loaded-with-quarterbacks-rodgers-is-clear-no-1Szerintük magabiztosan Weddle a legjobb safety, top50ben nincs már, jó ilyent olvasni .
több mint 13 éve
RIP Muncie! 😕

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
60 évesen elhunyt a csapat legendás RB-je, Chuck Muncie. 😕 1981-ben 19 futott touchdown-jával NFL rekordot állított be egy szezonra vonatkozóan. Nyugodj békében, Chuck!szabaRIP