Los Angeles Chargers

20 feliratkozó

több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Rivers nyilatkozta h PM is Brees is a 9. szezonjában nyerte 1. SB-ját és ő is a 9. szezonját kezdi. Reméljük igaza lesz 😊
Ez a mondat viszont kif tetszik:
My objective this year is to throw completions instead of trying to make the difficult throws downfield so much.
empty taxi
Az első részben már igaza van. Ha arra, utal, hogy SB-t fog nyerni, nem tenném érte tűzbe a kezem. Persze az NFL-ben bármi megtörténhet. Én egy PO-ba jutással már bőven beérném idén. Összedobnék egy szezonról szóló tippjátékot, ha lenne rá jelentkező. Ha csak mi ketten, akkor PM-ben lenyomjuk, taxi. 😛
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 704 — Scream and scout
Rivers nyilatkozta h PM is Brees is a 9. szezonjában nyerte 1. SB-ját és ő is a 9. szezonját kezdi. Reméljük igaza lesz 😊
Ez a mondat viszont kif tetszik:
My objective this year is to throw completions instead of trying to make the difficult throws downfield so much.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Az edzői stáb meg Hardwick is továbbra is nagyon elégedett Harris-szel meg Molkkal. Legyen igazuk és váljanak be.
 www.chargers.com/news/article-1/Bolts-Pleased-with-Pair-of-Rookie-Linemen/ebe3a60d-434f-4793-b109-0689832ac879empty taxi
Szerintem Harris azért hosszútávon beválhat. Jó a mozgáskoordinációja, tanulnia kell még a játék technikai részét, de amúgy jó "alapanyag".
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 704 — Scream and scout
Az edzői stáb meg Hardwick is továbbra is nagyon elégedett Harris-szel meg Molkkal. Legyen igazuk és váljanak be.
 www.chargers.com/news/article-1/Bolts-Pleased-with-Pair-of-Rookie-Linemen/ebe3a60d-434f-4793-b109-0689832ac879


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 446
Engem pedig konkrétan a támadófal fog érdekelni, főleg ha Gaither nem is játszik.ulpianus
Nagyrészt azon fog múlni az offense. 😀 Raiders ellen szokott amúgy is gond lenni, mert fizikális a DL-jük. Erős futójátékra lesz szükség, és - meglepő - labdabiztosságra.szaba
Na én ettől a labdabiztosságtól tartok eléggé sajnos.

több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Engem pedig konkrétan a támadófal fog érdekelni, főleg ha Gaither nem is játszik.ulpianus
Nagyrészt azon fog múlni az offense. 😀 Raiders ellen szokott amúgy is gond lenni, mert fizikális a DL-jük. Erős futójátékra lesz szükség, és - meglepő - labdabiztosságra.
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 810 — SuperLOL
Engem pedig konkrétan a támadófal fog érdekelni, főleg ha Gaither nem is játszik.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Beszúrok egy 53-as tippet:

QB: Rivers, Charlie, Lee - 3
RB: Mathews, R. Brown, Brinkley - 6
FB: McClain, Hester - 8
WR: Floyd, Meachem, Royal, V. Brown, Spurlock - 13
TE: Gates, McMichael, Rosario, Green - 17
OL: Gaither, Harris, Green, Hadnot, Hardwick, Baxter, Vasquez, Schilling, Clary - 26

DL: Franklin, Garay, Thomas, Reyes, Liuget, Martin - 32
LB: Butler, Spikes, Mouton, Williams, Johnson, Ingram, Phillips, Barnes, English - 41
CB: Jammer, Cason, Gilchrist, Wright - 45
S: Weddle, Bigby, Taylor, Stuckey, Lynch - 50
K: Kaeding
P: Scifres
LS: Windt - 53

Akit nagyon fogok sajnálni, ha ez bejön, az Cesaire. Edzőnek mindenképp használnám, mentorkodni tökéletes lenne. OL-ben lehet beáldoznak még vkit, és Willie/Goodman rostert csíp a WR-ek közé, Schilling számomra talány, hogy ér-e rosterhelyet. Stuckey-t érzem még labilisnek.szaba
Na akkor: Lee PS-re megy, Hester helyett Battle, Baxter helyett Molk, Schilling nem nyert hangszórót. Lee helyére Goodman fért még be. D-ben mindenki megérte a rostert, de így Schilling általi szabad helyre Gachkar befért. Nagyon nem lehetett mellélőni igazából. V. Brown menni fog IR-re valószínűleg, és jöhet egy CB/OL. (Florence és Hanson nevét most benyomom, mint esélyes CB-k.) És kíváncsian várom a Raiders elleni meccset, az offense nagyon fog érdekelni.
több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Sok olyan dolgot nem láttam a preseason alatt az offense-től, ami miatt reménykedni lehetne. Max annyi, hogy Gates egészséges.
több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Former San Diego running back LaDainian Tomlinson has joined NFL network as an analyst.
több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Gaither szezonnyitánya is kérdéses ESPN szerint...
Azért Mathews, gaither nélkül necces lesz nekivágni a szezonnak, bár ha Rivers elkapja a fonalat így is rendben lehettek...
Ingram visszatért már? Vagy vissza fog térni nyitányra?Rolni
Ingram lehet pihen még a 49ers ellen, mert csak különedzéseket csinált eddig. Gaither meg kapja be 😛 Mathews szerintem 1 hetet fog kihagyni, max. 2-t. Itt a támadófalon lesz a hangsúly, főleg Mike Harris-en. Royal jó lenne, ha játszana holnap, de én attól se félek, ha Spurlock lesz a slot, nagyon bevált eddig.
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 629 — Raiders fan
Gaither szezonnyitánya is kérdéses ESPN szerint...
Azért Mathews, gaither nélkül necces lesz nekivágni a szezonnak, bár ha Rivers elkapja a fonalat így is rendben lehettek...
Ingram visszatért már? Vagy vissza fog térni nyitányra?

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Beszúrok egy 53-as tippet:

QB: Rivers, Charlie, Lee - 3
RB: Mathews, R. Brown, Brinkley - 6
FB: McClain, Hester - 8
WR: Floyd, Meachem, Royal, V. Brown, Spurlock - 13
TE: Gates, McMichael, Rosario, Green - 17
OL: Gaither, Harris, Green, Hadnot, Hardwick, Baxter, Vasquez, Schilling, Clary - 26

DL: Franklin, Garay, Thomas, Reyes, Liuget, Martin - 32
LB: Butler, Spikes, Mouton, Williams, Johnson, Ingram, Phillips, Barnes, English - 41
CB: Jammer, Cason, Gilchrist, Wright - 45
S: Weddle, Bigby, Taylor, Stuckey, Lynch - 50
K: Kaeding
P: Scifres
LS: Windt - 53

Akit nagyon fogok sajnálni, ha ez bejön, az Cesaire. Edzőnek mindenképp használnám, mentorkodni tökéletes lenne. OL-ben lehet beáldoznak még vkit, és Willie/Goodman rostert csíp a WR-ek közé, Schilling számomra talány, hogy ér-e rosterhelyet. Stuckey-t érzem még labilisnek.
több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Azért az szánalmas, hogy minden meccsre jut legalább 1 kieső...
több mint 11 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 446
Ingram:
Thanking god my injury wasn't to serious with the help of my trainers and Prayer I will be back ASAP!!! Minor set back for a major cone backempty taxi
Nagyon pipa lettem volna, ha ő is valami súlyos sérülést összeszed. Szerencsére megúszta. 😊

több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 704 — Scream and scout
Ingram:
Thanking god my injury wasn't to serious with the help of my trainers and Prayer I will be back ASAP!!! Minor set back for a major cone back


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
köszi a válaszokat, örülök 😊kristof
Add el olcsón, és én is. 😀
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
köszi a válaszokat, örülök 😊
több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Norv nagyon dicsérte tábor alatt is Wrightot, én is bízom benne. Jó CB volt ő a USC-n is, csak ne sérüljön meg, és jó játékos lehet ő.
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 704 — Scream and scout
csak a statokat néztem, Shareece Wright tényleg ilyen monster meccset hozott? 😀 nickel pozícióba odaérhet?kristof
Jammer tavaly nagyon rossz volt eléggé megöregedett, lehet évközben kiszorul a kezdőből, van egy Cason aki nem rossz, utánuk viszont már Wright és Gilchrist jön.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
csak a statokat néztem, Shareece Wright tényleg ilyen monster meccset hozott? 😀 nickel pozícióba odaérhet?
több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
H hozzak egy rossz hírt: Vincent Brown bokatörés 😕empty taxi
Írtam követőbe, hogy örüljünk, ha nem lesz IR. 8-10 hét a felépülési idő, plusz a formát is vissza kell nyerni, márpedig nagy formában volt. Hihetetlen szerencsétlen ez a csapat továbbra is...
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 704 — Scream and scout
H hozzak egy rossz hírt: Vincent Brown bokatörés 😕


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Inkább ide, mint követőbe: Corey Lynch will make the roster, and he will block at least one punt this season.
több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
https://scontent.cdninstagram.com/v/t51.2885-15/11195602_1430435633929444_252332776_n.jpg?stp=c122.0.367.367a_dst-jpg_s640x640&_nc_cat=110&ccb=1-7&_nc_sid=18de74&_nc_ohc=acTKYUG5844Ab5pkvlY&_nc_ht=scontent.cdninstagram.com&oh=00_AfDAuStf20V-W347MG4y1i4RU0wI6CBfNTi9BdeBPrfLtg&oe=662C92D6
Los Angeles Chargers on Instagram: ""Got the moves like Jammer" #BOLTUP"
1,502 likes, 39 comments - chargersJune 26, 2015 on : ""Got the moves like Jammer" #BOLTUP".


Kicsit erős. 😀