Los Angeles Chargers

20 feliratkozó

több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 610 — Raiders fan
McNeil miatt nem lesz pénzetek megtartani Gaithert ugye??Rolni
Gaither jövőre itt mit kap nemtom. De nálunk 685k$ pénzt kapott 2011re. Gyakorlatilag annál olcsóbban már nem lehet (nem UDFA rookie) bevethető LOT-t igazolni. Főleg nem Gaither szintűt.ulpianus
Tudom, h nálatok se kapott semmit, meg most itt se kap, de az elmúlt 3 meccsen igen jó. Ha még két meccset így lehoz sztem mint kezdő LT lehet kinn az FA piacon és azért akkor már kaphat nagyobb pénzt. Persze a vele és a pénzzel kapcsolatos kérdőjelek miatt lehet nem kap annyit mint amennyit a játéka indokolna...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 785 — SuperLOL
McNeil miatt nem lesz pénzetek megtartani Gaithert ugye??Rolni
Gaither jövőre itt mit kap nemtom. De nálunk 685k$ pénzt kapott 2011re. Gyakorlatilag annál olcsóbban már nem lehet (nem UDFA rookie) bevethető LOT-t igazolni. Főleg nem Gaither szintűt.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 610 — Raiders fan
McNeil miatt nem lesz pénzetek megtartani Gaithert ugye??

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
New Chargers LT Jared Gaither has yet to allow a sack in three starts.
In fact, he's yet to allow pressure of any kind, according to Pro Football Focus. Gaither shut out a red-hot Terrell Suggs, getting a bit of vengeance against his former team Sunday night. Freely available on waivers after riding the pine in Kansas City, Gaither's insertion on Philip Rivers' blindside has helped spark the Bolts' recent resurgence.
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Jólvigyázz, mert időzónákon át suhanok tegnap (vagy ma óta) becenevem timeman, egyész nap tudok válaszoln!

Szaba, hogyúgyvan! És tényleg a Billsnek semmiféle passrusha nincs! Az egyik OLB-nk donkrétan DT volt DJ alatt 😊
Amúgy örülök G -nek, meg amúgy a jó teljesítménynek is.
Szégyen kimondani a Bills meccset nem néztem, de nem a Billsnek szurkoltam, mondván úgyis mindegy! 😕Helmut Zimmer
😀 Ok.
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Jólvigyázz, mert időzónákon át suhanok tegnap (vagy ma óta) becenevem timeman, egyész nap tudok válaszoln!

Szaba, hogyúgyvan! És tényleg a Billsnek semmiféle passrusha nincs! Az egyik OLB-nk donkrétan DT volt DJ alatt 😊
Amúgy örülök G -nek, meg amúgy a jó teljesítménynek is.
Szégyen kimondani a Bills meccset nem néztem, de nem a Billsnek szurkoltam, mondván úgyis mindegy! 😕
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Mert buzik, kérem a belépőt 😀Wyatt
Na bakker. 😀 +1. 😀

Decemberben már sok a sérült azoknál a csapatoknál, amelyek hajtottak eddig 😛
Azért vannak olyan pályák, ahol helyre kerülne a kicsi sötét lelkivilágotok.😊
Gaither jó játéka ritka kincs, mert szálirányba törik a pali, de ott határozottan! Ja hogy ő elég jól ösmeri ám azt az embertömeget, aki próbált rajta áthaladi, mert anno sokat gyakoroltak. Ez nem lehet, hogy hozzájárult a jó játékához?

Mindegy is én örülök a győzelemnek! Az okokat nem keresem!Helmut Zimmer
Nem tudom Helm. Azért Suggs idén sztem sokat fejlődött, ahhoz képest, amilyen volt, mikor pl. Gaither még felállhatott vele szemben Baltimoreban. Sőt, mint írtam, mikor lett volna alkalma utcsó évévben is felállni ellene, akkor is inkább otthon pihent, várva a nagy lóvét. A Jags meg a Bills játékosait nem ismerte annyira sem, de tudom, hogy ők meg szarok, és azért volt jó Jared. 😀
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
Mondjuk erre az évre még tán van is magyarázat: Ugye a 3. héten volt az a bizonyos Wake-Rivers találkozó, ahol arról ment a pletyka h Rivers bordája megsérült. Az azóta eltelt időben ez nyugodtan rendbe jöhetett.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Az gáz, ha esetleg majd marad Norv? :rolleyes:szaba
Ha innen bementek a PO-ba, akkor max. azért lehet lobbizni, hogy csak decemberben játsszatok meccseket, nem baj, ha 3 naponta.somoskovig
De ha valaki elmagyarázná, hogy miért tud egy kaliforniai csapat decemberben kirívóan jól játszani, azt befizetném a vidámparkba is akár. Nevetséges, hogy milyen vereségek voltak, ezek után meg lehozunk három olyan meccset, hogy kishíján a szemem kiesik. Gaither megint óriásit játszott, ha egyben tud maradni, nem kérdés, hogy franchise LT. Barnes meg megmutatta, hogy kár volt elengedni, hatalmas meccse volt neki is, nem kár, hogy megfizettük nyáron.szaba
Decemberben már sok a sérült azoknál a csapatoknál, amelyek hajtottak eddig 😛
Azért vannak olyan pályák, ahol helyre kerülne a kicsi sötét lelkivilágotok.😊
Gaither jó játéka ritka kincs, mert szálirányba törik a pali, de ott határozottan! Ja hogy ő elég jól ösmeri ám azt az embertömeget, aki próbált rajta áthaladi, mert anno sokat gyakoroltak. Ez nem lehet, hogy hozzájárult a jó játékához?

Mindegy is én örülök a győzelemnek! Az okokat nem keresem!
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Az gáz, ha esetleg majd marad Norv? :rolleyes:szaba
Ha innen bementek a PO-ba, akkor max. azért lehet lobbizni, hogy csak decemberben játsszatok meccseket, nem baj, ha 3 naponta.somoskovig
De ha valaki elmagyarázná, hogy miért tud egy kaliforniai csapat decemberben kirívóan jól játszani, azt befizetném a vidámparkba is akár. Nevetséges, hogy milyen vereségek voltak, ezek után meg lehozunk három olyan meccset, hogy kishíján a szemem kiesik. Gaither megint óriásit játszott, ha egyben tud maradni, nem kérdés, hogy franchise LT. Barnes meg megmutatta, hogy kár volt elengedni, hatalmas meccse volt neki is, nem kár, hogy megfizettük nyáron.szaba
Mert buzik, kérem a belépőt 😀

több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
Óriási, Pats topikból nyúlva:
http://bleacherreport.com/articles/978378-all-32-nfl-teams-as-a-batman-character/page/21szaba
So, who are the Chargers? Are they the playoff team with the talent to beat anybody? Or, are they underachievers losing games in long stretches that they should win?

Here's how to figure it out: Flip a coin!

Mennyire igaz! :rolleyes:


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Óriási, Pats topikból nyúlva:
http://bleacherreport.com/articles/978378-all-32-nfl-teams-as-a-batman-character/page/21
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Ez mind szép és jó, de akkor is menjen Norv. Na jó, egy esetleges SB győzelem után maradhatna 😀

Ha már Rivers, ő is igazán magára vethetne, hogy mit csinált december előtt, leginkább miatta van ez a javulás.Pocs
Talán nem volt előtt fal.szaba
Talán 3 olyan meccs volt, ahol tényleg folyamatosan nyomás alatt tartotta az ellenfél (Chiefs, Raiders és Broncos elleni vereségek), de abból az első kettő még így is simán nyerhető lett volna, főleg a Chiefs elleni.Pocs
Attól még van kifogás 😀
több mint 12 éve
Pocs Los Angeles Chargers 863 — All hail the king
A bunkó paraszt köcsög Rivers, megint Norvra kente a vereségeket. (Nem.)

“Regardless of what happens the next two weeks,” Rivers said, “it would be crazy for Norv to not be here. We’ve won 48 games in five years. Norv can’t make every throw. Norv didn’t fumble. You can’t go, ‘Gee, Norv, why did you throw that pass?’ “szaba
Ez mind szép és jó, de akkor is menjen Norv. Na jó, egy esetleges SB győzelem után maradhatna 😀

Ha már Rivers, ő is igazán magára vethetne, hogy mit csinált december előtt, leginkább miatta van ez a javulás.Pocs
Talán nem volt előtt fal.szaba
Talán 3 olyan meccs volt, ahol tényleg folyamatosan nyomás alatt tartotta az ellenfél (Chiefs, Raiders és Broncos elleni vereségek), de abból az első kettő még így is simán nyerhető lett volna, főleg a Chiefs elleni.

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
A bunkó paraszt köcsög Rivers, megint Norvra kente a vereségeket. (Nem.)

“Regardless of what happens the next two weeks,” Rivers said, “it would be crazy for Norv to not be here. We’ve won 48 games in five years. Norv can’t make every throw. Norv didn’t fumble. You can’t go, ‘Gee, Norv, why did you throw that pass?’ “szaba
Ez mind szép és jó, de akkor is menjen Norv. Na jó, egy esetleges SB győzelem után maradhatna 😀

Ha már Rivers, ő is igazán magára vethetne, hogy mit csinált december előtt, leginkább miatta van ez a javulás.Pocs
Talán nem volt előtt fal.
több mint 12 éve
Pocs Los Angeles Chargers 863 — All hail the king
A bunkó paraszt köcsög Rivers, megint Norvra kente a vereségeket. (Nem.)

“Regardless of what happens the next two weeks,” Rivers said, “it would be crazy for Norv to not be here. We’ve won 48 games in five years. Norv can’t make every throw. Norv didn’t fumble. You can’t go, ‘Gee, Norv, why did you throw that pass?’ “szaba
Ez mind szép és jó, de akkor is menjen Norv. Na jó, egy esetleges SB győzelem után maradhatna 😀

Ha már Rivers, ő is igazán magára vethetne, hogy mit csinált december előtt, leginkább miatta van ez a javulás.

több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 785 — SuperLOL
Rivers jobban is teszi, ha nem másokra mutogat idén. 😛 Bár sztem nem ezért hívták köcsögnek sosem.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
A bunkó paraszt köcsög Rivers, megint Norvra kente a vereségeket. (Nem.)

“Regardless of what happens the next two weeks,” Rivers said, “it would be crazy for Norv to not be here. We’ve won 48 games in five years. Norv can’t make every throw. Norv didn’t fumble. You can’t go, ‘Gee, Norv, why did you throw that pass?’ “
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Nem tudom, 3 percben össze lehet-e foglalni egy szezont, de Nick Canepa most ehhez nagyon közel van ezzel a cikkel.

http://www.signonsandiego.com/news/2011/dec/18/a-lot-of-donts-after-the-bolts-do-a-lot/
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Eredménykövetőben is írta Stez Gaithert nekem külön. Ott is mondtam amit mindenki tud. Nem a tehetség volt soha (Már Baltimoreban is rájöttek mit tud) a kérdés Gaithernél. Hanem hogy Bobzilla OT kiadása.

Ez a csoport egyre viccesebb, de azért nektek a PO hibátlan decemberrel is függ a Denvertől. Vagy WC esetleg.ulpianus
WC-ra több esély van. Jets még bukhat egyet bőven a Giants ellen, a Ravens meg elverheti a Bengalst. A Denvernek kéne még 2 L, ami azért nem túl esélyes.
Gaither sérülései azért érdekesek. Baltimore-ban volt a hátsérülése. Azonban annak az volt az oka, hogy Gaither akart egy nagy szerződést, de nem kapta meg. Erre ő beadta az unalmast, nekiment semmi edzéssel, campek nélkül a preseasonnek anno, aztán a nagy terhelés a semmiből szétcsapta a hátát. Azt mondják, hogy azóta rendbe jött már. Ha rendben van a munkamorál nála, akkor valószínű, hogy nem sérül meg annyiszor, és úgy. Nálam eddig bőven feledteti BigMac-et.

http://www.signonsandiego.com/news/sports/chargers/

A Ray Lewis mezes kopasz négust érdemes megnézni az out&about videóban, valami félelmetes szöveget ver. 😀
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 785 — SuperLOL
Eredménykövetőben is írta Stez Gaithert nekem külön. Ott is mondtam amit mindenki tud. Nem a tehetség volt soha (Már Baltimoreban is rájöttek mit tud) a kérdés Gaithernél. Hanem hogy Bobzilla OT kiadása.

Ez a csoport egyre viccesebb, de azért nektek a PO hibátlan decemberrel is függ a Denvertől. Vagy WC esetleg.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Az gáz, ha esetleg majd marad Norv? :rolleyes:szaba
Ha innen bementek a PO-ba, akkor max. azért lehet lobbizni, hogy csak decemberben játsszatok meccseket, nem baj, ha 3 naponta.somoskovig
De ha valaki elmagyarázná, hogy miért tud egy kaliforniai csapat decemberben kirívóan jól játszani, azt befizetném a vidámparkba is akár. Nevetséges, hogy milyen vereségek voltak, ezek után meg lehozunk három olyan meccset, hogy kishíján a szemem kiesik. Gaither megint óriásit játszott, ha egyben tud maradni, nem kérdés, hogy franchise LT. Barnes meg megmutatta, hogy kár volt elengedni, hatalmas meccse volt neki is, nem kár, hogy megfizettük nyáron.
több mint 12 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 735 — 49ers GM
Az gáz, ha esetleg majd marad Norv? :rolleyes:szaba
Ha innen bementek a PO-ba, akkor max. azért lehet lobbizni, hogy csak decemberben játsszatok meccseket, nem baj, ha 3 naponta.

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Az gáz, ha esetleg majd marad Norv? :rolleyes:
több mint 12 éve
Pocs Los Angeles Chargers 863 — All hail the king
http://www.signonsandiego.com/news/2011/dec/15/chargers-protected-if-mcneill-cant-play/?utm_source=twitterfeed&utm_medium=twitter

Érdekes infó BigMac szerződéséről, illetve lehetséges 2012-es szezonkihagyásáról... Pedig pont írni akartam, hogy végre eltűnhet Clary, ha Gaither jól zúz, de hát nem úgy néz ki... [amúgy lehet, hogy Dielman meg visszavonul]

Amúgy kíváncsi leszek pár matchupra SNF-en, a Gaither vs Suggs és a Cason vs Torrey Smith különösen ígéretesnek tűnik.szaba
Jah, szépen állunk. Hardwick FA lesz (maradnia kell), McNeill és különösen Dielman sérülése nem tűnik valami jónak, Vazquez és ha hosszabbítunk vele, akkor Gaither is elég sérülékeny, de legalább Clary itt van. Ja, de ő meg egyszerűen szar (PFF statisztikái szerint a 10. legrosszabb tackle a ligában) 😀