Los Angeles Chargers

20 feliratkozó

több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 614 — Raiders fan
Akkor mostantól jön a fasza 4-3as defense! Juhééé! 😀ulpianus
Nem hinném. Bár nem lennénk azzal sem meglőve, de nem látok rá sok esélyt.szaba
Ilyen Ravens féle 3-4\4-3 hybrid sanszosabb nem?

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
http://www.nfl.com/videos/nfl-films-sound-efx/09000d5d825b7ec1/Sound-FX-Philip-Rivers

Whoohoo
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Jól látod. Én örülök neki, de azért szarból ő sem tud várat csinálni. Kell ember a dbe.
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 799 — SuperLOL
John Pagano az új DC ha jól látom.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Akkor mostantól jön a fasza 4-3as defense! Juhééé! 😀ulpianus
Nem hinném. Bár nem lennénk azzal sem meglőve, de nem látok rá sok esélyt.
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 799 — SuperLOL
Akkor mostantól jön a fasza 4-3as defense! Juhééé! 😀


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Pocs Los Angeles Chargers 863 — All hail the king
Manusky ki lett rúgva!Deny
San Diego Chickens http://mindent-a-szemnek.hu/index.php/2012/01/everyday-im-shuffling/
AJ Bmeg!empty taxi
Én Norvval karöltve küldtem volna el, csak ugye Turner maradását kisírták. A rendszere se nagyon jött be és a playhívás is ótvar volt, főleg szezon elején, amikor folyamatosan nyomatta a 3 emberes pass rusht.

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Lááájk. Most kéne egy nagy név.
Ill amit mondtam: Early favorite (in the clubhouse) for new Chargers DC is LB coach John Pagano.
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 677 — tracker ember
Manusky ki lett rúgva!Deny
San Diego Chickens http://mindent-a-szemnek.hu/index.php/2012/01/everyday-im-shuffling/
AJ Bmeg!


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Manusky ki lett rúgva!
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 677 — tracker ember
Saints topikba találtam, h az IR izé OL-ünk 5. legjobb volt pass protban: http://newyorklife.stats.com/fb/protection.asp?type=overall&year=2011


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Caphely van, azzal nem szokott gond lenni, mert zsidók vagyunk a játékosállományhoz képest.
Draft: CB, S, LB, OL, WR mindenképpen kelleni fog.
Lejárók közül maradnia kell(ene): VJ, Hardwick, Hester, Garay, Gaither.
McNeillt könnyen ki lehet pucolni, ha nem megy át a fizikain. Claryt úgyse vágják ki, mert hülyék. Domb sztem simán mehet G-ba ha úgy adódik, mert Dielman 80%, hogy visszavonul. (Nem tudom, hogy ezesetben az ő szerződése beleszámít-e a sapiba.) Én azt mondom, tartsuk meg Tolbertet is, de ha reálisan nézzük, könnyebb pótolni, mint a felsoroltakat. Kicsiért maradhat, sokért nem.
jvic: azért Ron védelme sem volt top, mert bár nem nyelte a yardokat, nem szerzett annyi labdát, amitől elit lett volna. És valóban nem volt sérült pl. Castillo, akit Martin jól pótolt ugyan, de nem egy szint a két játékos (még). Én nem zárkóznék el Tommie Harris megtartásától sem, olcsóért. Jó játékos, tud meccseken alakítani. Chiefs és Broncos elleni meccseken még nem volt Gaither, Hali konkrétan szopatta Macet, Domb meg Clary a Broncos ellen úgy játszott, ahogy én is tudnék. Manusky rendszere nem tetszett a CB-knek, főleg Cason szenvedett, de Jammer is olyanokat szívott, amiket kb. college óta nem. Valamit kell csinálni ezzel.
A pozitívum a szezon 1. playét leszámítva a ST, sztem jók voltak. Egyedül a Bears ellen volt blama, hogy odarúgták Hesternek állandóan...
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 885 — we almost always almost win
Gruden lenyilatkozta, hogy még legalább 1 évet marad az espn-nél. Norvnak alapvető edzői hiányosságai vannak. Ellenetek például csakis az ő hibájából nyerhettünk. 1. félidő végén elbaszott timemanagement, 53-ról rúgatni egy kickerrel ilyen éles helyzetben, aki a legnagyobb jó idnulattal se clutch, ráadásul előtte 40valahányról is kihagyta. Ok az elején bevágra 53-ról, de a hosszabbítás vége felé, amikor egy esetlegesen kihagyott FG azonnal szinte FG helyzetbe hozza az ellenfelet... Nem biztos h a legjobb döntés. Ha az döntetlen, ti juttok a rájátszásba. Persze minden csapatnál lennének ilyen 'Ha'-k, de Norvnak több egyértelműen rossz döntése volt meccsek alatt...

Ellenünk nem annyira a védelmen múlott. Kivédekeztétek pl a TD-t a végén, így jöhetett a hosszabbítás, amit simán megnyerhettetek volna, vagy döntetlenre hozhattok, ha ott a végén puntoltok. 13 ponton tartani az ellenfelet, annak elégnek kell lennie. Elég is lett volna decemberben... Egyébként tényleg visszaesett a védelmetek. amennyire én láttam az LB-k nem túl meggyőzőek coverage-ban, emiatt TE és RB passzokkal sebezhetők. Ráadásul nem is gyorsak, így futással is lehet ölni, mint ahogy a raiders meg is tette McFadden nélkül is.

Szerintem minden rendszer lehet sikeres, ha jól játsszák. Matthews 50, Tobert 54 elkapás, az nem kevés, és azok alighanem rövid passzok voltak, bár nem tudom, inkább a chiefsre és raidersre összpontosítottam, nem gondoltam h veletek is harcban leszünk... Mondjuk eleve alig használtok több mint két WR-t, legalábbis amikor én láttam, persze ez nem jelenti azt h lehetőség lenne rövid passzra, de laikusként látok némi korrelációt.

Cappel hogy álltok? Már találgattátok h VJ mennyiért maradna, de mennyi hely van neki?

OL-be nem akartok draftolni esetleg? Vagy Claryben ennyit láttok? 😛

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
jvic 115
Na, pár gondolat:

1. Ha kirúgtuk volna AJ+Norvot, ki jött volna? Fisher-t nem szeretem, Grudennek csak a szája nagy, a többiek sem jobbak Norvnál.

2. Manusky hazavágta a védelmünket. Elhiszem, hogy nem lehet mindenki Rivera, de a liga topvédelméből akkor is középszerűt csinált. A Lions meccs is zavar, de a második Denver meccs meg nagyon. Meg a második Chiefs is. Tökjó, hogy megfogjuk az ellenfelet a meccs közepén néha, de kritikus helyzetben odaszart a védelem a pálya közepére.
Ami tavaly tökjól működött (rotáció a deffalban) az idén siralmas volt.

3. "Norv rendszere nem korszerű, és nem működik fizikális D rendszerek ellen, de semmi gond!" - Én gondolom rosszul, vagy a Ravens D rendszere fizikális?
Norv rendszerével egyetlen gondom van, nem ismeri a rövidpasszos játékot. A rendszer legnagyobb gondja a 3&2, 3&3, mert nincs sem quickslant, sem hook az elkapók passzroute-jai között. Vagy a kicsusszanó futóra megy ki a játék, vagy cross-t hív az egyik szélső WR-re az edző. Gates sérülése miatt idén TE-re nem tudtuk kijátszani ezt a szitut.

4. Szerintem VJ és a többiek szerződése nagyban függ a Hardwick-Dielman-McNeill-Gaither négyestől. Ki vonul vissza, ki marad, stb. Mindenképpen nehéz lesz szerződésügyileg ez az offseason.

5. Draft? Ki mit gondol? Mik a hiányok?
IMHO: SS mindenképpen kellene, CB is esélyes. Kellene húzni egy jó fiatal TE-t. Az MLB sem életbiztosítás jelenleg.
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 677 — tracker ember
Adom h Rivera jobb volt, mint Manusky, csak tavaly nem söpört végig a csapaton ekkora sérüléshullám (plusz Rivera szvsz TOP3 DC a ligában, olyat szerezni nehéz). Mindenesetre AJ és Norv számára is eléggé világos lehet h a köv év do or die, szal muszáj lesz kissé felturbózni a rostert. Azonnali impactet könnyebb FA-ről szerezni, többe is kerül. OL-lel mi lesz az komoly kérdés Hardwick és Gaither FA, WR-ek közül ugye V-Jax és Crayton FA, Tolbertnek, Hesternek és McMichaelnek is lejár a szerződése. A D-ből mondjuk Garay az egyetlen komoly free agent.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Hozzunk egy jobbat mint VJ. 😊 Manusky témahoz: tavaly Rivera jóval többet kihozott kb ugyanebből az anyagból. Fán rá kell menni két impact playerre (Rob Mathis pl.) különben vége a dalnak, kéne Norv mellé egy jó segéd, aki tud dobni az O-n. Jared megtartása prioritás, Joe Thomas szinten játszott. Hardwicket kéne meggyőzni még min 1 évre. Claryt meg eldobni.
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 799 — SuperLOL
Azt olvastam, hogy a vezérész maradásával megint kérdésessé válhat VJ hosszútávú szerződése. ÉN azt mondom, amit tavaly. Norv pontosan tudja, hogy a rendszerbe kell egy top WR. Ha tetszik a pofája, ha nem.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 677 — tracker ember
Én se vagyok Norv híve, de Rivers meg nagyon, leginkább ezért maradhatott szvsz. Mondjuk ha ezért a szezonért Manuskyt rakják meg bűnbaknak az több mint undorító.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Norv rendszere nem korszerű, és nem működik fizikális D rendszerek ellen, de semmi gond!
Várjunk csak, miért halt meg az Air Coryell, mert nem működött fizikális csapatok ellen!
Mondjuk amennyire legalja az AFC West, jó hajrával összejöhet egy 8-8 ismét!
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 677 — tracker ember
Nem hiszem el, hogy Spanos megsajnálta ezt a két kretént! Végtelenítettben kellett volna megnéznie 24 órán keresztül a Lions elleni meccset! Polian éppen ráért!!!!Helmut Zimmer
Sztem a két kretén a Ravens ellenit adta be végtelenítettbe 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Nem hiszem el, hogy Spanos megsajnálta ezt a két kretént! Végtelenítettben kellett volna megnéznie 24 órán keresztül a Lions elleni meccset! Polian éppen ráért!!!!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Citing a source, the North County County Times confirms that "there's now a real possibility" the Chargers will keep Norv Turner as their head coach in 2012.
CBS Sports and the San Diego Union-Tribune have essentially reported the same thing. Per the County Times, owner Dean Spanos was "reluctant" to fire Turner as recently as last week, despite the team's disappointing season. The Chargers' hard-fought and ultimately decisive Week 17 win over the Raiders may have given Spanos enough reason to hang onto Turner for one more year. Spanos is expected to make a final decision today or tomorrow.

So here we are again... Amúgy nem bánom, nagyon nincs jó felhozatal HC-kból.szaba
Itt a hivatalos cikk
http://www.chargers.com/news/article-1/Turner-Smith-to-return/847b37ec-c22d-41de-a99a-2ccf24641885petila
Jó látni új arcokat, üdv 😊szaba
Bocsánat elfelejtettem beköszönni 😊 Annyira új nem vagyok...csak ritkán jártam mostanság erre 😊 de amikor tehettem figyeltem a történéseket 😊 de mostantól aktívabb leszek 😀 az újévi fogadalom 😂 😂
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Citing a source, the North County County Times confirms that "there's now a real possibility" the Chargers will keep Norv Turner as their head coach in 2012.
CBS Sports and the San Diego Union-Tribune have essentially reported the same thing. Per the County Times, owner Dean Spanos was "reluctant" to fire Turner as recently as last week, despite the team's disappointing season. The Chargers' hard-fought and ultimately decisive Week 17 win over the Raiders may have given Spanos enough reason to hang onto Turner for one more year. Spanos is expected to make a final decision today or tomorrow.

So here we are again... Amúgy nem bánom, nagyon nincs jó felhozatal HC-kból.szaba
Itt a hivatalos cikk
http://www.chargers.com/news/article-1/Turner-Smith-to-return/847b37ec-c22d-41de-a99a-2ccf24641885petila
Jó látni új arcokat, üdv 😊
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Citing a source, the North County County Times confirms that "there's now a real possibility" the Chargers will keep Norv Turner as their head coach in 2012.
CBS Sports and the San Diego Union-Tribune have essentially reported the same thing. Per the County Times, owner Dean Spanos was "reluctant" to fire Turner as recently as last week, despite the team's disappointing season. The Chargers' hard-fought and ultimately decisive Week 17 win over the Raiders may have given Spanos enough reason to hang onto Turner for one more year. Spanos is expected to make a final decision today or tomorrow.

So here we are again... Amúgy nem bánom, nagyon nincs jó felhozatal HC-kból.szaba
Itt a hivatalos cikk
http://www.chargers.com/news/article-1/Turner-Smith-to-return/847b37ec-c22d-41de-a99a-2ccf24641885
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Citing a source, the North County County Times confirms that "there's now a real possibility" the Chargers will keep Norv Turner as their head coach in 2012.
CBS Sports and the San Diego Union-Tribune have essentially reported the same thing. Per the County Times, owner Dean Spanos was "reluctant" to fire Turner as recently as last week, despite the team's disappointing season. The Chargers' hard-fought and ultimately decisive Week 17 win over the Raiders may have given Spanos enough reason to hang onto Turner for one more year. Spanos is expected to make a final decision today or tomorrow.

So here we are again... Amúgy nem bánom, nagyon nincs jó felhozatal HC-kból.