Los Angeles Chargers

20 feliratkozó

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Eredménykövetőben is írta Stez Gaithert nekem külön. Ott is mondtam amit mindenki tud. Nem a tehetség volt soha (Már Baltimoreban is rájöttek mit tud) a kérdés Gaithernél. Hanem hogy Bobzilla OT kiadása.

Ez a csoport egyre viccesebb, de azért nektek a PO hibátlan decemberrel is függ a Denvertől. Vagy WC esetleg.ulpianus
WC-ra több esély van. Jets még bukhat egyet bőven a Giants ellen, a Ravens meg elverheti a Bengalst. A Denvernek kéne még 2 L, ami azért nem túl esélyes.
Gaither sérülései azért érdekesek. Baltimore-ban volt a hátsérülése. Azonban annak az volt az oka, hogy Gaither akart egy nagy szerződést, de nem kapta meg. Erre ő beadta az unalmast, nekiment semmi edzéssel, campek nélkül a preseasonnek anno, aztán a nagy terhelés a semmiből szétcsapta a hátát. Azt mondják, hogy azóta rendbe jött már. Ha rendben van a munkamorál nála, akkor valószínű, hogy nem sérül meg annyiszor, és úgy. Nálam eddig bőven feledteti BigMac-et.

http://www.signonsandiego.com/news/sports/chargers/

A Ray Lewis mezes kopasz négust érdemes megnézni az out&about videóban, valami félelmetes szöveget ver. 😀
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 799 — SuperLOL
Eredménykövetőben is írta Stez Gaithert nekem külön. Ott is mondtam amit mindenki tud. Nem a tehetség volt soha (Már Baltimoreban is rájöttek mit tud) a kérdés Gaithernél. Hanem hogy Bobzilla OT kiadása.

Ez a csoport egyre viccesebb, de azért nektek a PO hibátlan decemberrel is függ a Denvertől. Vagy WC esetleg.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Az gáz, ha esetleg majd marad Norv? :rolleyes:szaba
Ha innen bementek a PO-ba, akkor max. azért lehet lobbizni, hogy csak decemberben játsszatok meccseket, nem baj, ha 3 naponta.somoskovig
De ha valaki elmagyarázná, hogy miért tud egy kaliforniai csapat decemberben kirívóan jól játszani, azt befizetném a vidámparkba is akár. Nevetséges, hogy milyen vereségek voltak, ezek után meg lehozunk három olyan meccset, hogy kishíján a szemem kiesik. Gaither megint óriásit játszott, ha egyben tud maradni, nem kérdés, hogy franchise LT. Barnes meg megmutatta, hogy kár volt elengedni, hatalmas meccse volt neki is, nem kár, hogy megfizettük nyáron.
több mint 12 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 753 — 49ers GM
Az gáz, ha esetleg majd marad Norv? :rolleyes:szaba
Ha innen bementek a PO-ba, akkor max. azért lehet lobbizni, hogy csak decemberben játsszatok meccseket, nem baj, ha 3 naponta.

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Az gáz, ha esetleg majd marad Norv? :rolleyes:
több mint 12 éve
Pocs Los Angeles Chargers 863 — All hail the king
http://www.signonsandiego.com/news/2011/dec/15/chargers-protected-if-mcneill-cant-play/?utm_source=twitterfeed&utm_medium=twitter

Érdekes infó BigMac szerződéséről, illetve lehetséges 2012-es szezonkihagyásáról... Pedig pont írni akartam, hogy végre eltűnhet Clary, ha Gaither jól zúz, de hát nem úgy néz ki... [amúgy lehet, hogy Dielman meg visszavonul]

Amúgy kíváncsi leszek pár matchupra SNF-en, a Gaither vs Suggs és a Cason vs Torrey Smith különösen ígéretesnek tűnik.szaba
Jah, szépen állunk. Hardwick FA lesz (maradnia kell), McNeill és különösen Dielman sérülése nem tűnik valami jónak, Vazquez és ha hosszabbítunk vele, akkor Gaither is elég sérülékeny, de legalább Clary itt van. Ja, de ő meg egyszerűen szar (PFF statisztikái szerint a 10. legrosszabb tackle a ligában) 😀

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
http://www.signonsandiego.com/news/2011/dec/15/chargers-protected-if-mcneill-cant-play/?utm_source=twitterfeed&utm_medium=twitter

Érdekes infó BigMac szerződéséről, illetve lehetséges 2012-es szezonkihagyásáról... Pedig pont írni akartam, hogy végre eltűnhet Clary, ha Gaither jól zúz, de hát nem úgy néz ki... [amúgy lehet, hogy Dielman meg visszavonul]

Amúgy kíváncsi leszek pár matchupra SNF-en, a Gaither vs Suggs és a Cason vs Torrey Smith különösen ígéretesnek tűnik.
több mint 12 éve
Pocs Los Angeles Chargers 863 — All hail the king
Jogos. Este valamiért csak a Jetsre fókuszáltam, ott meg szopó lenne az egymás elleni miatt.

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Leírom, hogy juthatunk WCardon PO-ba
1. Nyerünk végig.
2. Titans legalább egyszer kikap (utcsó héten a Texansnál erre van esély)
3. Bengals legalább egyszer kikap (utcsó héten a Ravens megy hozzájuk)
4. Jets legalább kétszer kikap (na ez a nehéz, @PHI - vs NYG - @MIA, ezek közül a Giantstől ha kikapnak, a másik kettő lutri, de valljuk be, benne van)

Lényegében ha 9-7el PO-ba lehet jutni, akkor a mi 9-7-etünk a legjobb. Erre kb. 10-15% esély van max, hiszen nekünk is húzós a menetrendünk, meg azért a Jets is kezd összeszedett csapatként működni.




Azért ha ez így bejönne (tuti nem fog, mert ez az NFL 😀), lenne pár kemény párharc már a WC körben. 😀 (Schwartz vs Harbough, Tebow vs Ray Lewis 😛)
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Kíváncsi leszek a Ravens ellen mit hozunk, főleg az OL (kivéve a tökfejt). Mindenesetre még WCardra odaérhetünk, de Tebowt nem lehet megfogni, az eldőlt.szaba
Nem lesz ebből PO. Ha jól számolom, akkor csak abban az esetben lenne meg, ha mi hozzuk az összes meccsünket és vagy a Broncos, vagy a Jets bukja mind a három meccsét.Pocs
Ha jól néztem a Jets esetében elég a 2 bukó, ha közte van a Phins elleni csopmeccs.empty taxi
Ja. De amúgy sok esély nyilván nincs, csak játszani lehet a gondolottal.
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
Kíváncsi leszek a Ravens ellen mit hozunk, főleg az OL (kivéve a tökfejt). Mindenesetre még WCardra odaérhetünk, de Tebowt nem lehet megfogni, az eldőlt.szaba
Nem lesz ebből PO. Ha jól számolom, akkor csak abban az esetben lenne meg, ha mi hozzuk az összes meccsünket és vagy a Broncos, vagy a Jets bukja mind a három meccsét.Pocs
Ha jól néztem a Jets esetében elég a 2 bukó, ha közte van a Phins elleni csopmeccs.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Pocs Los Angeles Chargers 863 — All hail the king
Kíváncsi leszek a Ravens ellen mit hozunk, főleg az OL (kivéve a tökfejt). Mindenesetre még WCardra odaérhetünk, de Tebowt nem lehet megfogni, az eldőlt.szaba
Nem lesz ebből PO. Ha jól számolom, akkor csak abban az esetben lenne meg, ha mi hozzuk az összes meccsünket és vagy a Broncos, vagy a Jets bukja mind a három meccsét.

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Kíváncsi leszek a Ravens ellen mit hozunk, főleg az OL (kivéve a tökfejt). Mindenesetre még WCardra odaérhetünk, de Tebowt nem lehet megfogni, az eldőlt.szaba
Az utolsó fordulóig sima W-k jönnek, ez olyan, minthogy Tebow nem fog elbukni 😀 De az utolsó fordulóval rosszul jártatok, az már január :/

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Kíváncsi leszek a Ravens ellen mit hozunk, főleg az OL (kivéve a tökfejt). Mindenesetre még WCardra odaérhetünk, de Tebowt nem lehet megfogni, az eldőlt.
több mint 12 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 446
A hétfői "győzni fogunk"-ot leredukálom egy "győzni kéne!" felszólításra. 😀

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Hmm Butler se edzett egész héten és Q. San Diego Hospitals...empty taxi
Pedig azért benne van kurázsi. Mind1, majd Diggs. 😀
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
Hmm Butler se edzett egész héten és Q. San Diego Hospitals...


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Tudom nem mai de azért még mindig jóféle: http://www.youtube.com/watch?v=AR8SFbnxqu4&feature=g-vrecempty taxi
Na, végre megtudtam miért adtak érte ennyit AJ-ék.
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
Tudom nem mai de azért még mindig jóféle: http://www.youtube.com/watch?v=AR8SFbnxqu4&feature=g-vrec


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Hétvégi meccs előtt Kayslee Collins előadásában hallhatjuk a himnuszt. Ő sem ronda amúgy. 😛
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Jó hogy Castillot már játszatjuk hétvégén, mert Norv szerint lehet IR lesz...
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Phillips nem az a típusú játékos, aki meghatározza a védelem arcát. Nagyon jó játékos, sztem az egyik legkomplettebb OLB az egész ligában, nagyon nincs gyenge pontja, de nem az a domináns "force of nature", aki a meccseket eldöntheti. Ez volt Merriman, aki mondjuk tudott egy valamit, de abban ő volt a top. Ilyen killer kell ide.
több mint 12 éve
Pocs Los Angeles Chargers 863 — All hail the king
Ja. Amúgy elvileg Castillo még 2 hete megcélozta a BUF elleni meccset, mint lehetséges visszatérési pont, de én nem sietném el, sztem ha jól működik az offense, a Bills nélküle is verhető. Martin szép csendben azért használható játékos lett, Camet is próbálják beépíteni, és úgy fest, hogy ő sem elveszett ember. Az LB sort kéne a drafton felturbózni, kéne egy vaddisznó OLB, aki darál egész meccsen, Barnest bírom, jó rusher meg ügyes, de azért hosszútávon nem megoldás. Phillips se lesz már fiatalabb, English még egy IR szezonra jó, aztán kész. Ha tudnánk szerezni egy olyan OLBt, aki a védelem vezére is tud lenni, főleg játékával (lásd Von Miller), azzal az egész védelem elő tudna lépni. Egy SS fog még kelleni, de azt lehet találni hátsó körökben is. Gaithert én tolnám, szerintem jobb mint Clary, ha MM visszatér jövőre, tegyük be RT-nek, és cutoljuk Claryt. Hardwick idén sztem all-pro szezont nyom, csak nincs körülötte akkora hype, hogy az is legyen. Az a jó, hogy bár szar is idén a csapat, de azért ha egyben tudna maradni pár fontos ember, és kerülne mögéjük DEPTH, akkor jó a csapat. Szóval total rebuilding nem kell.szaba
Igen, a DL nem tűnik elveszettnek így, főleg ha már Castillo is lesz, ő majd segíthet a döcögő futás elleni védekezésen is. Liuget viszont csalódás egyelőre, tőle többet vártam, főleg úgy, hogy a PS alatt bíztató volt. Mondjuk a rookie DL embereknek pont nem jött jól, hogy ilyen kevés idejük volt a szezon előtt, a Suh-féle állatokat leszámítva nem nagyon szoktak tündökölni az első évükben, remélhetőleg Liuget is jelentősen javul majd.
A szezon elején Phillips kihagyása előtt meglepően jól működött a pass rush, de azóta tényleg látszik, hogy kellene valaki kiemelkedő, sajnos Phillips nem az, ő is Merriman fénykorában produkálta a legjobb idényét.
Claryt inkább hagyjuk, kíváncsi vagyok mit látnak benne. Örömünnep lesz nekem, amikor végre odébáll, vagy legalább a kezdőből kiderül.

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Jammer öregszik, 10. éve van a ligában, ez corneren már meg szokott látszani. Lehet Gilchristet az ő helyére (is) draftolták. A csapat valóban nagyrészt egyben van, Gaither simán tényleg jó megoldás lehet (mondjuk kb. Bobzilla vszínűséggel nyom végig egy teljes szezont). A DL tényleg jónak tűnik, mondjuk Garay szerződése ugye lejár én nagyon bírom a csávót szal sztem meg kéne tartani. SS meg tényleg nem ártana, de ott évek óta nincs impact player. Az LB-sorba tényleg kéne egy beast OLB (mondjuk ezt jelenleg én nem látom az idei draft classban) vmint Butler mellé egy hasonló képességű ILB (ez viszont van gazdagon, Moutonban izééé nem hiszek még).empty taxi
Mondjuk ha AJ lelép, akkor lehet számolni komoly FA mozgással is. Mondjuk nagy nevű FA OLB nem lesz, Anthony Spencer a legjobb talán, de hát ő nem az, ami nekünk kéne. Takeo még jövőre is lesz, szóval ő még elkocog - Burnettet jó volt elengedni amúgy. Garayt én 2, max 3 évig tartanám már meg, azért ok, hogy nem játszott még sokat, de ő se fiatal. Gilchrist meg nagyon sokat kell még tanuljon, hogy Jammer örökébe lépjen. SS pl. Laron Landry lesz FA, ő óriási játékos, de elég kehés mostanában. Szóval nem tűnik ő sem életbiztosításnak. Elsősorban azonban a drafton kell agyalni, hiszen tradicionálisan az a prioritás nálunk a FA-val szemben.
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
Jammer öregszik, 10. éve van a ligában, ez corneren már meg szokott látszani. Lehet Gilchristet az ő helyére (is) draftolták. A csapat valóban nagyrészt egyben van, Gaither simán tényleg jó megoldás lehet (mondjuk kb. Bobzilla vszínűséggel nyom végig egy teljes szezont). A DL tényleg jónak tűnik, mondjuk Garay szerződése ugye lejár én nagyon bírom a csávót szal sztem meg kéne tartani. SS meg tényleg nem ártana, de ott évek óta nincs impact player. Az LB-sorba tényleg kéne egy beast OLB (mondjuk ezt jelenleg én nem látom az idei draft classban) vmint Butler mellé egy hasonló képességű ILB (ez viszont van gazdagon, Moutonban izééé nem hiszek még).


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...