Los Angeles Chargers

20 feliratkozó

több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 888 — we almost always almost win
A Tebowing már lejárt, új őrület van: Peebowing
http://www.peebowing.com/

/pē/ - /bō/ - /iNG/
Verb: Randomly peeing on things in public. Like Nick Novak does. It helps if a friend holds a towel for you.
Original Video: Nick Novak Peebowing

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
McNeill IR, Jared Gaither a helyén

több mint 12 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 446
Nem gondoltam volna, hogy ilyenkor már draftról és edzőváltásról lesz ebben a topicban szó :/Pocs
Majd jövőre 😀

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Na ha most nem verjük a Jaxet akkor soha 😀
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
http://sportszelep.nso.hu/sportszelep/elo-adasban-a-palya-mellett-konnyitett-magan-az-nfl-jatekos-video-2106907

Tebow átka.

több mint 12 éve
Pocs Los Angeles Chargers 863 — All hail the king
Ki érti ezt? 😀Gabesz92
Mondjuk ha top10-ben draftolunk, akkor azt bírni fogom 😊 Lesz need rendesen. 😀szaba
Nem kizárt h ez lesz. Szvsz a legnagyobb needünk jelenleg az ILB meg az RT, 1ik se klasszik TOP10-ben megoldandó kérdés.empty taxi
Claryvel igazán kezdhetnénk valamit végre, szégyen. Bár nyáron kapott új szerződést, de ha jól emlékszem simán belefér egy cut is, annyira nem vészes a cap szempontjából.
Egy safety is kellene Weddle mellé, és igazatok volt szezon előtt, egy OLB is elfért volna, annak ellenére, hogy Barnes hozza, amit vártam tőle.
Nem gondoltam volna, hogy ilyenkor már draftról és edzőváltásról lesz ebben a topicban szó :/

több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 689 — tracker ember
Egész kihalt lett a topik 😀szaba
Ki érti ezt? 😀Gabesz92
Mondjuk ha top10-ben draftolunk, akkor azt bírni fogom 😊 Lesz need rendesen. 😀szaba
Nem kizárt h ez lesz. Szvsz a legnagyobb needünk jelenleg az ILB meg az RT, 1ik se klasszik TOP10-ben megoldandó kérdés.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 446
Az túl logikus lenne egy Chargers-től 😛

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Ki érti ezt? 😀Gabesz92
Mondjuk ha top10-ben draftolunk, akkor azt bírni fogom 😊 Lesz need rendesen. 😀szaba
Szerintem a legnagyobb need egy rehab intézet lesz az öltöző mellett. Valahogy fel kell épülni a sérülésekből 😛Gabesz92
Sztem meg kell a depth, hogy elbírjuk a sérülteket. Ld: GB Packers 2010. 😉
több mint 12 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 446
Egész kihalt lett a topik 😀szaba
Ki érti ezt? 😀Gabesz92
Mondjuk ha top10-ben draftolunk, akkor azt bírni fogom 😊 Lesz need rendesen. 😀szaba
Szerintem a legnagyobb need egy rehab intézet lesz az öltöző mellett. Valahogy fel kell épülni a sérülésekből 😛

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Egész kihalt lett a topik 😀szaba
Ki érti ezt? 😀Gabesz92
Mondjuk ha top10-ben draftolunk, akkor azt bírni fogom 😊 Lesz need rendesen. 😀
több mint 12 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 446
Egész kihalt lett a topik 😀szaba
Ki érti ezt? 😀

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Egész kihalt lett a topik 😀
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
http://www.facebook.com/media/set/?set=a.10150401703562713.345836.86995802712&type=1

😊
Holnap ezt megnézem, a meccset sztem nem 😊 Azért egy ilyen kaliberű játékost nem minden héten ünnepelhet egy csapat, egyértelműen a helyére kerül Junior.
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Scott Mruczkowski -> IR.
Lassan elfogy a csapatatotok...Black_Adder
Amúgy ide válaszolok. Domb kezd. Pepperst megfogta, mint vártam. Elvist nem fogja tudni tartani sztem. Kelleni fog egy blokkoló RB/TE végig. Mrooch helyett majd Moll kezd. Vicc.
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 888 — we almost always almost win
Scott Mruczkowski -> IR.
Lassan elfogy a csapatatotok...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Mathews mitől lett ilyen eredménytelen?Janek
(...) every back looks good when nobody touches you and there are wide running lanes.

http://walterfootball.com/scoutingreport2010rmathews.php
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 555 — Apu ökölbeszorított keze
Mathews mitől lett ilyen eredménytelen?

több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 689 — tracker ember
A hétvégi meccs nem is érdekel itt senkit? Úgy hallom még akár blackout is lehet...

Reménykedhetünk, h Dombrowski lesz a kezdő LT-tek ellenünk is?
//vasárnap nagyon tetszett a játéka 😊Black_Adder
A poén az h nem ez a legnagyobb gond, hanem h valszeg nem lesz Castillo, aki rush D-nk lelke.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 134 — én ezt meguntam
Mondjuk az tuti, hogy Norv legnagyobb hibája - és ez köztudott, hozzá is vágják - hogy meccs közben nincs váltás. Vagy ha van, az is tiszavirág életű. Amúgy sztem tuti, hogy vki elviszi OC-nek, amilyen hulladék O#-ek vannak, valahol biztos upgrade lesz.szaba
Tudod,

Az a legnagyobb baj, hogy nagyon nehéz installálni ezt a rendszert, főleg 0-ról.

Norv utoljára a 9-ersnél volt OC, és Alex Smith reménykeltően játszott.- teljesen mást játszottak, mint ma a chargers- szóval annyira nem one trick pony Norv! De 9-ersnél nem lesz váltás!

Seattleben tudna működni, de nem T-Jaxel! Ha a Hox mondjuk Landry Jonest húzza. Olyan elkapógárda van, hogy megőrülsz, alakul az a fal is, Lynch valszeg marad! Szerintem ott a következő évek legsújtóbb védelme kezd kinőni a földből (konkrétan fizikailag törik össze az ellenfelet) Igen Seattle! Kár, hogy 3. OC lenne 3 év alatt, totál hiteltelenné tenné a programot! Szóval nem lesz a Hox! És én ennek örülök!

Macik!
Okosabb a rendszere, mint Martz időzített passzai, de az alapok nagyon hasonlóak. Jay kicsit közelebb kerülne a Bates féle rendszerhez. Martz helye nem tudom, mennyire fix. Szerintem, ha idén nem jutnak PO-ba, akkor nem! Turner név nem cseng jól!

Tampa!
Az a csapat se nem hús, se nem hal, leginkább gomba! Freemant feltörték, kéne csavarni azon az O soron egyet!

NCAA style csapatok.
Kb még pár meccs és feltörik a DCk az NCAA O stylet, ahogy a wildcatet is anno. Valhogy úgy lesz, hogy a fürge és erős ifjú QB-t utoléri majd egy még fürgébb, és erősebb safety blitz egy negyed alatt 2-3 alkalommal. Na akkor fog rájönni a HC, hogy váltani kell, meg mégsem ártana megtanulni center alól játszani. Szerintem Norv, ha nem akarja erőltetni az Air Turnert, akkor nagyon jól fel tudna egy tehetséges QB-t építeni.

Rams!
Tévedtem,... Bradford jó srác, ...szóval jó srác, jelenleg ennyi! JMD agymenésével semmit nem tud kezdeni.
én így látom!
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 888 — we almost always almost win
A hétvégi meccs nem is érdekel itt senkit? Úgy hallom még akár blackout is lehet...

Reménykedhetünk, h Dombrowski lesz a kezdő LT-tek ellenünk is?
//vasárnap nagyon tetszett a játéka 😊

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 689 — tracker ember
Zimmer 4-3, ezért nem. És nézzük még: ha D ember jön, az egész staff kuka, hiszem akkor Manusky tuti nem kell, viszont offensebe kell playcaller, kb csak Joiner maradhatna...szaba
Zimmer vitt Dallasba 3-4-et is.
Norv vhova elfog menni ezt én se kétlem, csak tényleg a rendszerébe ALAPFELTÉTEL egy olyan QB aki a 20+ yardos passzokkal is simán megbírkozik és konstansan megdobja. Igazából ha megnézzük hol várhatók jelentősebb változások a coaching staffekben akk két állomáshelyet tudnék mondani: egyrészt a Colts, mondjuk Manning/Luck mellé is azért vannak kétségeim hogyan illeszthető be Norv, más részt esetleg St. Louis ahol Bradfordban van ilyen jellegű potenciál, csak ugye ha repül Spagnuolo az nem jelenti azt h JMD-t is elküldik.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Mondjuk az tuti, hogy Norv legnagyobb hibája - és ez köztudott, hozzá is vágják - hogy meccs közben nincs váltás. Vagy ha van, az is tiszavirág életű. Amúgy sztem tuti, hogy vki elviszi OC-nek, amilyen hulladék O#-ek vannak, valahol biztos upgrade lesz.
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 134 — én ezt meguntam
Zimmer 4-3, ezért nem. És nézzük még: ha D ember jön, az egész staff kuka, hiszem akkor Manusky tuti nem kell, viszont offensebe kell playcaller, kb csak Joiner maradhatna...szaba
Vezetőedzőt kerestek, nem koordinátort.
Mindegy is hogy 3-4, vagy 4-3, Zimmer kaliberű szakembernek preferenciái vannak, de meg tud ő birkózni 34-el, 43-al, sőt a nem pozícióssal is.
Mike Tomlin építette a vikings4-3-as védelmét, egészen jól elboldogul a steelers védelmével, illetve hagyja, hogy papa coach tegye a dolgát.
Az O-ba így is úgy is kell playcaller, mert Norv rendszere extrém. Nagyban külnbözik azoktól, amelyekkel manpság sb-t szoktak nyerni.

Üdv HHelmut Zimmer
Végülis ok, bírnám Zimmert, de ahogy mondtam, Perryt is 😊 Csak egyszerűen nem tudom elképzelni, valahogy ez a csapat sose hajlott arra, hogy egy former DC legyen a HC. Persze lehet azért szívunk mióta vagyunk. 😀

Mellesleg egy O-transzform eléggé érdekelne.

Kicsit más: szerinted/tetek van jövője Norvnak valahol OC-ként?szaba
Szerintem lesz jövője, de én nem venném fel, mert, ahogy említettem nagyon extrém rendszert játszotok. Ma már a legtöbb csapat -sokszor emlegetett Mark III-at tolja. Ennek az alapjait Holmgren tette le, és ezzel ért véget a "tiszta WCO korszak a ninersnél" (egy ominózus Giants elleni PO meccsen, talán 90-ben,Tunaék a szart is kiverték Montanaból, és Youngból is) , illetve ezzel kezdpődtek a kevert rendszerek, erről a coaching treeről jött Gruden (bár ő valószínűleg, inkább jól használja a rendszert, mint építi) , Mike Mc (na ő sokat reszelt rajta), Reid (ő is), Payton nem, de ugyanezen a filozófián építette fel a playbookját. Ehhez képest a Ti rendszeretek hazahúz, mert nem ebből a filozófiából építkezik, hanem egy csodaszép, időnként bámulatos, Coryellből, AMIVEL MA KURVÁRA NEM LEHET BAJNOKSÁGOT NYERNI! Cameroné is hasonló alapokon nyugodott, csak nem volt ennyire extrém. Cameron rendszere diverzifikált volt, és ezt a diverzifikációt segítette LT, meg a rettenetesen durva, és vastag kisnagyember (only official member of the legendary Dwarven-kin 😊 ), aki törte az utat. De nézd meg maga a passzjáték is egyoldalú, és nem is tudtok nagyon váltani meccs közben. Norv rendszerének amúgy is komoly erőforrásigénye van. Legyen nálad a liga egyik legjobb QB-ja, egy megbízható fal, ami megvédi, és legalább 4 mindig mozgó, célpont, egy jó possession receiver, 2 deep, és egy HB, aki tud elkapni. Mondjuk futnia nem kell tudni!

Én nem szeretem ezt az O sémát!
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Zimmer 4-3, ezért nem. És nézzük még: ha D ember jön, az egész staff kuka, hiszem akkor Manusky tuti nem kell, viszont offensebe kell playcaller, kb csak Joiner maradhatna...szaba
Vezetőedzőt kerestek, nem koordinátort.
Mindegy is hogy 3-4, vagy 4-3, Zimmer kaliberű szakembernek preferenciái vannak, de meg tud ő birkózni 34-el, 43-al, sőt a nem pozícióssal is.
Mike Tomlin építette a vikings4-3-as védelmét, egészen jól elboldogul a steelers védelmével, illetve hagyja, hogy papa coach tegye a dolgát.
Az O-ba így is úgy is kell playcaller, mert Norv rendszere extrém. Nagyban külnbözik azoktól, amelyekkel manpság sb-t szoktak nyerni.

Üdv HHelmut Zimmer
Végülis ok, bírnám Zimmert, de ahogy mondtam, Perryt is 😊 Csak egyszerűen nem tudom elképzelni, valahogy ez a csapat sose hajlott arra, hogy egy former DC legyen a HC. Persze lehet azért szívunk mióta vagyunk. 😀

Mellesleg egy O-transzform eléggé érdekelne.

Kicsit más: szerinted/tetek van jövője Norvnak valahol OC-ként?