NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Los Angeles Chargers

20 feliratkozó

több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 684 — tracker ember
Gruden amúgy is szereti a csapatot, jó az idő, sztem simán jó lenne. Nem tudom, van-e most olyan OC, akit jövőbeli HC-ként látnának Spanosék, nekem nem ugrik be egy sem.
szaba
Mint néhány hsz-szel korábban írtam Mularkey 😊 Tavaly fél nfl várta HC-interjúra. Anno Buffaloban egy 6-10-es csapatot vett át, köv szezonba (2004) összehozott egy 9-7-et. Azóta se volt pozitív mérleg Buffaloban, mondjuk ebben vastagon benne volt a FO is.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
grudennek nem tévés szerződése van 2016-ig? :rolleyes:peach
Az van, de úgy tudom, hogy HC ajánlat esetén kiléphet.

Én meg Kis Schottie-t, de ő nem fog AJ-vel szóba állni!

Perry Fewell-t bármennyire jó D szakembernek tartom, work ethic, hát hogy is fogalmazzak... vannak gondok ezen a téren,
Kirby Smart-nak adnék egy esélyt, és OCnek hoznám Jeremy Bates-t.Helmut Zimmer
Kis Schottie? Az, aki a Jetsben most OC? Hááát.... Inkább ne. Perry jóarc, de sztem tuti nem D# vonalról hozunk emberkét.

Na akkor kicsit izgibb téma: ki jöjjön Norv helyére? Én Grudent akarom.szaba
Én sem bánnám. Szerinted lecserélik Norvot szezon közben (ha nem jönnek az eredmények ofkorsz) vagy várnak az off season-ig?Gabesz92
Nem váltunk szezon közben, bármi is legyen. Ez biztos.

Gruden amúgy is szereti a csapatot, jó az idő, sztem simán jó lenne. Nem tudom, van-e most olyan OC, akit jövőbeli HC-ként látnának Spanosék, nekem nem ugrik be egy sem.

DC-k közül meg ugye csak a 3-4esek jöhetnének szóba, de továbbra is azt mondom, nem erről a vonalról jön majd a megoldás.
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 684 — tracker ember
itt kissé off de szvsz Grudennel az fog történni mint Maddennel, nagyszerű edző volt, viszont annyira élvezi a kommentálást h nem lesz újra HC


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
peach Atlanta Falcons 14 250 — a new hope (again)
grudennek nem tévés szerződése van 2016-ig? :rolleyes:



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 684 — tracker ember
Na akkor kicsit izgibb téma: ki jöjjön Norv helyére? Én Grudent akarom.szaba
Nem volt még olyan HC aki 2 különböző csapattal nyert SB-t 😊
Manusky előléptetése lehet nem volna hülyeség. Bár ha AJ tabula rasa-t akar akk Zimmert v. Mularkey-t.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 446
Na akkor kicsit izgibb téma: ki jöjjön Norv helyére? Én Grudent akarom.szaba
Én sem bánnám. Szerinted lecserélik Norvot szezon közben (ha nem jönnek az eredmények ofkorsz) vagy várnak az off season-ig?

több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Én meg Kis Schottie-t, de ő nem fog AJ-vel szóba állni!

Perry Fewell-t bármennyire jó D szakembernek tartom, work ethic, hát hogy is fogalmazzak... vannak gondok ezen a téren,
Kirby Smart-nak adnék egy esélyt, és OCnek hoznám Jeremy Bates-t.
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Na akkor kicsit izgibb téma: ki jöjjön Norv helyére? Én Grudent akarom.
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Turner egy retardált. Nem sikerült neki észrevenni, hogy a liga egyik legrosszabb STje játszik legjobb ellen? Mi köszönjük, hogy odalövöldözték a labdákat. Egy jó pillanatban szerzett turnover eldöntötte a meccset. Az OL pedig dominált. Ez ölég szégyen ránk nézve.tüsi91
Azért idén nem bottom a ST. DE nem értem miért kellett rúgdosni Hesternek... Nyilvánvaló hibák tömkelege okozta ismét a vesztünket, az az idény / csapat már csak ilyen.
több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Turner egy retardált. Nem sikerült neki észrevenni, hogy a liga egyik legrosszabb STje játszik legjobb ellen? Mi köszönjük, hogy odalövöldözték a labdákat. Egy jó pillanatban szerzett turnover eldöntötte a meccset. Az OL pedig dominált. Ez ölég szégyen ránk nézve.
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Aggodalomra semmi ok, jobban állunk mint a Colts. Ez elég szokott lenni a PO-hoz. 😀
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Lehet, hogy McNeill is IR lesz ... Szép meccsek várnak még ránk ... meg hosszúak is.szaba
Most közvetlen mindjárt fini lesz a medvék ellen. Cutler visszavág!ulpianus
Lehet vakmerő vagyok, de szerintem Domb nem lesz annyira gondban Pep ellen. Neki inkább a kis gizdákkal van gondja, akik a könyöke alatt mennek el ...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 802 — SuperLOL
Lehet, hogy McNeill is IR lesz ... Szép meccsek várnak még ránk ... meg hosszúak is.szaba
Most közvetlen mindjárt fini lesz a medvék ellen. Cutler visszavág!


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Lehet, hogy McNeill is IR lesz ... Szép meccsek várnak még ránk ... meg hosszúak is.
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Tweet Kevin Aceenek, válasszal: Is Floyd gonna play this weekend? -> No. Unless Tim Tebow says it will be so.
😀
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Hát ez azért Schillingről is elárul ezt-azt h egy az utcáról kukázott career backupot ink raknak a kezdőbe, mint őt.empty taxi
Már változott a felállás, lehet hogy ő fog kezdeni, még nem dőlt el.szaba
komoly position battle...empty taxi
Úgy érzem vasárnap nem csak a MSG-ben lesz survivor series, hanem a Soldier Fielden is. Bears D hendikep meccse Rivers ellen.
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 684 — tracker ember
Hát ez azért Schillingről is elárul ezt-azt h egy az utcáról kukázott career backupot ink raknak a kezdőbe, mint őt.empty taxi
Már változott a felállás, lehet hogy ő fog kezdeni, még nem dőlt el.szaba
komoly position battle...


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Hát ez azért Schillingről is elárul ezt-azt h egy az utcáról kukázott career backupot ink raknak a kezdőbe, mint őt.empty taxi
Már változott a felállás, lehet hogy ő fog kezdeni, még nem dőlt el.
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 684 — tracker ember
Hát ez azért Schillingről is elárul ezt-azt h egy az utcáról kukázott career backupot ink raknak a kezdőbe, mint őt.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Kris Dielman is expected to play in 2012 ... His continued symptoms place more scrutiny on Chargers failure to remove him from oct. 23 game.

Tony Moll, signed Tuesday, might start at right guard vs. Bears. Tyronne Green not practicing. Hurt hand vs. KC ... McNeill not practicing.
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 615 — Raiders fan
Schefter: Chargers are considering placing Pro Bowl G Kris Dielman, who suffered a concussion against the Jets, on injured reserve as early as today.vassadi
Agyrázkódással IR-re...ilyet se hallottam még...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Schefter: Chargers are considering placing Pro Bowl G Kris Dielman, who suffered a concussion against the Jets, on injured reserve as early as today.vassadi
Tökmind1, hogy vele lesz 6-10, vagy nélküle 5-11.
több mint 12 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Jött Ike Ndukwe. Brutális OL depth.szaba
Nálunk volt az előszezon alatt, ahhoz képest hogy "veterán" néhány playben jobban el volt tévedve mint a UDFA-ek; felállt, nem találta az emberét és csak nézelődött.
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 566
Schefter: Chargers are considering placing Pro Bowl G Kris Dielman, who suffered a concussion against the Jets, on injured reserve as early as today.
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Jött Ike Ndukwe. Brutális OL depth.