Los Angeles Chargers
20 feliratkozó
több mint 13 éve
Hivatalos az is, hogy Pagano marad, a kollektív D stábbal, egyedül a secondary edzőjéről, Ron Meeks-ről nincs hír.
több mint 13 éve
Mind Pittsburghben mind Arizonában eléggé fostaliga OL volt, remélem nem folytatódik Whiz efféle tendenciája.

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
Most már azért sok lesz a jóból. 😀Gabesz92Eddig szenvedtek Norvval. Megérdemlik a sok viszontagságért.
több mint 13 éve
Whisenhunt jöhet OC-nek. 😊 Jó lenne. McCoy mondta, hogy kelleni fog egy play caller. Ez szimpatikus.szabaWisenhunt az új OC.
Former Cardinals HC Ken Whisenhunt will become offensive coordinator for the Chargers.(Schefter)
több mint 13 éve
Whisenhunt jöhet OC-nek. 😊 Jó lenne. McCoy mondta, hogy kelleni fog egy play caller. Ez szimpatikus.
több mint 13 éve
Twitteren azt olvastam marad Pagano a DC.Öröm és bódottá ha így van, eddig Teleszkóp jól tolja.
Rolni

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
Nem megyek bele a vitába, nem fikáztam le, csak elmondtam hogy túlértékeltnek tartom. Capishe? 😊Úgyis jó lesz, elmondtam már az okokat, hogy miért 😊
több mint 13 éve
Twitteren azt olvastam marad Pagano a DC.
WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
DISCIPLINE – WORK ETHIC – TEAM
több mint 13 éve
Én is így érzem, nagyjából a legjobb elérhető edzőt sikerült beszerezni. A legtöbben, ahogy látom, elég jó kinevezésnek tartják az övét, illetve én nagyon megbízom Telescoban, tudja, mit akar. Ha ebbe McCoy illik bele leginkább, akkor őt kell kinevezni. Ennyi.
több mint 13 éve
Azért tartják jónak, mert kidolgozott egy rendszert Orton képességeire. Egyébként nem ment túl jól, de egy percig se merült fel, h mást kéne játszani offensben, esetleg h jobban.Aztán szezon közben átváltottunk Tebow-ra és implementált egy homlokegyenest más rendszert, amibe tökéletesen illett Tebow, aki viszont másba nem nagyon illett volna. #1 rushing offenseről sokan megfeledkeznek. Arról nem is beszélve, h az edzők jelentős része meg próbál mindenkit betörni abba a rendszerbe amit elképzelt, McCoy viszont abból főz ami van.
Aztán idén megint irányító váltás, megint teljesen más rendszer, ami szintén megállta a helyét. Manninggel könnyű? Persze, de nem McCoy se nehezítette meg.
Rövid időn belül 3 teljesen különböző offense-t össze tudott rakni, amik egyrészt megfeleltek a játékosok képességeinek, másrészt nem sok hiányérzet volt az offense miatt. Mármint ami McCoyon múlt. Arról nem ő tehet, h "Tebow nem tud passzolni".
Emellett neki nem 1 éves coordinátor és playcall tapasztalata van, hanem hosszabb.
Mondj jobbat az elérhető edző jelöltek közül, mielőtt lefikázod 😛
Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now
Nothing is more permanent than a temporary solution
If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
The world is made of 2 types of people. Those who can extrapolate from incomplete data
több mint 13 éve
Én McCoy-t túlértékeltnek tartom. Idén Manning miatt volt olyan az O, amilyen Denverben. Tavaly meg igazából a védelem miatt jutott a PO-ba a Broncos. De meglátjuk. Két dolog szól mellette, az egyik hogy fiatal és bevállalós, ami jól is elsülhet. A másik, hogy beírtam ide, hogy sztem túlértékelt, emiatt biztos hogy kurva sikeres edző lesz. 😀
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Jason La Canfora @JasonLaCanforaMike McCoy has agreed to terms with the Chargers. Done deal.
több mint 13 éve
Én örülök neki, jobban, mint Bradley-nek örültem volna. Remélem Pagano-t hagyják dolgozni és akkor minden rendben lesz. 😊
több mint 13 éve
Jason La Canfora @JasonLaCanforaAdam Schefter @AdamSchefter
Chargers are nearing a deal to make Mike McCoy their head coach. Looks like it will be finalized today. More ahead @CBSSports
Rolni
Mike McCoy informed the Broncos this morning that he is accepting the San Diego Chargers head coaching job.

Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
Jason La Canfora @JasonLaCanforaChargers are nearing a deal to make Mike McCoy their head coach. Looks like it will be finalized today. More ahead @CBSSports
WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
DISCIPLINE – WORK ETHIC – TEAM
több mint 13 éve
Ez szép. 😀Not sure if this is in the Twittersphere, but Jimmy Raye is leaving the Chargers to be VP of football operations for the Colts.
több mint 13 éve
nehogymá' mccoy is afc westben legyen hc! 😛 szívesen szorítanék nekik, h sikeresek legyenek, de így...
Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now
Nothing is more permanent than a temporary solution
If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
The world is made of 2 types of people. Those who can extrapolate from incomplete data
több mint 13 éve
Akk már McCoy.

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
Schefter szerint Gus Bradley (Seattle DC) vagy Mike McCoy (Denver OC) között dől el ki lesz az új coach.
több mint 13 éve
Hétfőn McCoy interjúra jön hozzátok.Ezért Arians át is került szerdára.
blogs.denverpost.com/broncos/2013/01/13/mccoy-interview-chargers/18154/xrace77
Acee szerint nagy valószínséggel péntekig kiderül, ki lesz az új HC.
több mint 13 éve
Norv a Browns OC-ja lett, akár működhet is.

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
Hétfőn McCoy interjúra jön hozzátok.blogs.denverpost.com/broncos/2013/01/13/mccoy-interview-chargers/18154/
több mint 13 éve
Sounds like if Bruce Arians does have options, his preference would be San Diego. Which explains a lot of the drumbeat the last 2 weeks.
taxi reménykedhetszaba

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
Sounds like if Bruce Arians does have options, his preference would be San Diego. Which explains a lot of the drumbeat the last 2 weeks. taxi reménykedhet