Los Angeles Chargers

20 feliratkozó

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Gilchrist milyen volt?tenorx
Sokat kell még tanulnia.
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
Gilchrist milyen volt?
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Azért legalább 5-6 győzelem még könnyedén meglehet,annyival meg nyerni kell ezt a csoportot.

több mint 12 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 446
és én még fogadtam arra hogy lenyomjátok a KC-t....
Ezt a hibát többet nem követem el 😉ParadSEC
Chargersre úriember nem fogad. 😀szaba
Úriember biztosra nem fogad. 😊 Vagy a zakó biztos volt? 😀somoskovig
Persze, hogy biztos volt csak nem ilyen formában. Jobb lett volna egy sima L, mint ez, mert ezen simán felbassza az ember agyát. Bár igazából már annyi mindent láttunk szerintem tőlük, hogy ez "csak" hab a tortán. 😀

több mint 12 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 753 — 49ers GM
és én még fogadtam arra hogy lenyomjátok a KC-t....
Ezt a hibát többet nem követem el 😉ParadSEC
Chargersre úriember nem fogad. 😀szaba
Úriember biztosra nem fogad. 😊 Vagy a zakó biztos volt? 😀

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
és én még fogadtam arra hogy lenyomjátok a KC-t....
Ezt a hibát többet nem követem el 😉ParadSEC
Chargersre úriember nem fogad. 😀
több mint 12 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 000 — Patriots fan
és én még fogadtam arra hogy lenyomjátok a KC-t....
Ezt a hibát többet nem követem el 😉

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 12 éve
Pocs Los Angeles Chargers 863 — All hail the king
Köszönjük Rivers, csak a TD-k hiányoznak, amúgy minden ok.szaba
Rivers összeszedhetné magát lassan, mert ez már nem olyan vicces. No mindegy, nincs még baj (na de majd jövő héten amikor a TOP 5 pass D-t fogják szopatni 😂 )Pocs
Kérdem én, ha most nincs baj, akkor mikor van? Ha 0-7el állnánk?szaba
Optimista vagyok, na 😀 Csak a csoportra értettem, még semmi sincs veszve, de igazából az egész AFC vicces eddig, ha Rivers összeszedné magát, az még sokat jelenthetne ebben a mezőnyben.

több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 799 — SuperLOL
Annyi hiba volt ezen a emccsen ,hogy nem is tudom hányszor nyerhetett volna akármelyik csapat. Csak mindkettő nem veszíthet.

Az tény, hogy Rivers sokkal reménytelenebb, mint én leírtam. Ebben szabának igaza van! Voltak jó driveok, de az neki nem kunszt. Viszont mindkét pickben benne volt. Nem scak ezen múlt. De ilyen szoros meccsen mindenen múlik.

Annyiban volt igazságos, hogy előző meccsen is nyerhetett volna akármelyik csapat. Így 1-1 ez van, ez lett.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Köszönjük Rivers, csak a TD-k hiányoznak, amúgy minden ok.szaba
Rivers összeszedhetné magát lassan, mert ez már nem olyan vicces. No mindegy, nincs még baj (na de majd jövő héten amikor a TOP 5 pass D-t fogják szopatni 😂 )Pocs
Kérdem én, ha most nincs baj, akkor mikor van? Ha 0-7el állnánk?
több mint 12 éve
Pocs Los Angeles Chargers 863 — All hail the king
Köszönjük Rivers, csak a TD-k hiányoznak, amúgy minden ok.szaba
Rivers összeszedhetné magát lassan, mert ez már nem olyan vicces. No mindegy, nincs még baj (na de majd jövő héten amikor a TOP 5 pass D-t fogják szopatni 😂 )

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Köszönjük Rivers, csak a TD-k hiányoznak, amúgy minden ok.

add: If nothing else, fumbled snap cements Philip Rivers' runaway lead for most turnovers by a QB this season.
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 799 — SuperLOL
Twitteren Bolts edzésről:

Floyd was limited ... Gates just resting, should play ... Norv's optimism re: S. Phillips is waning ... Also "not hopeful" re: Tolbert.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 799 — SuperLOL
Akkor félreértettem, azt hittem nekem írod, nem magadnak. Elnézést!

Riversről tudom mit írnak. És értem is csak nekem nem logikus. Mert ha vesztene meccseket, akkor lehet mondani ,hogy felelős. De egy győztesnek miért kell magyarázkodni?

Másik a HB passzok. A rossz HB passz, mint mondtam az Cassel. dobál 3.5ös yardátlaggal. De főleg 3rd&long 2&long 1&10 szituban. Vagyis amikor semmit nem érünk 3 yarddal meg néggyel.

Rivers mint mondod 8 és 12(!) átlaggal dob. Tehát sztem rossz azért hibáztatni, hogy átlag 10es yardátlaggal amit játszik azt miért erőlteti? Ez miért nem jó?

De nem ez a gondom. Rivers eddig évek óta sosem volt a legjobb ligában. Olyan 3-5. legjobb volt. Most teljesít úgy, hogy 6-7. legjobb. Ennyit eset vissza. Ennyit mindenki ingadozik, csak ő nem szokott. Most megtette, és akkor mi van? Hosszú a szezon. ÉS még így is kiválóak a számai. Kivéve a dobott TDt. De abból tud ő két meccsen 7-et, és máris ott van, ahol kell.

Ha ezen a meccsen valamelyik tábor sírhat az irányítójáról, akkor azok mi lehetünk. Cassel aztán tényleg nyerhető meccseket veszít. Például ellenetek ugye hogy is ért véget a FG drive (20-17nél)? Cassel dobott SCREENBŐL! egy picket. Facepalm QB, nem franchise QB.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Jó, igaz pontatlan. Van is 4 jobb nála a ligában (Rodgers, Brees, Brady, Fitzpatrick) elég ciki valóban. De majd csak visszatér az elitbe. 😊

Inkább az a meglepő, hogy Cassel megint ott van kettővel utána. Na, ő tényleg olyan, hogy pontossági ráta ide vagy oda, aggódhat a szurkoló, ha kezében a labda. (Másrészről Casselnek yardjai nincsenek, ő checkdown király inkább pontosságban).ulpianus
Akkor még egy kis gondolkodást kérünk mára: nézzük meg, hogy akik előtte vannak pontosságban, hány passzt dobtak checkdown a futóknak, meg ő hányat. Na ugye.szaba
Mármint Cassel? Vagy Rivers?
(És mi az hogy "még egy kis gondolkodást?" Ennyivel okosabb tetszik lenni, hogy le tetszik nézni? Az szerény.)

De nézzük meg yardátlagot.

Rodgers 9.9
Brees 8.3
Brady 9.1
Fitz 7.3
Rivers 7.9
Romo 8.1
E. Manning 9.1
Cassel 6.5

Még Big Ben, Newton 8.3 a ligában, Schaub 8.5, és Vick 7.9 A többi mint 6-7 inkább. Kihagytam, hogy Henne 7.8 még.ulpianus
Nem, nem rád értettem, mert te nagyon jókat írsz, szeretem is olvasni, ez csak egy általánosító felszólítás volt - magamra is értve. Értem én az átlagot, de Tolbert 8.25 y/catch, Mathews meg 11.96 y/catch átlagot hozott eddig. Ketten 52 elkapással állnak eddig. 1. és 2. számú célpontok idén (Mathews VJ-vel holtversenyben 2.). Azért ez akárhonnan nézzük, tud javítani a pontosságon. Lehet itt szívózni a dolgon, de valljuk be, Rivers árnyéka eddig önmagának, aminek sok oka lehet, ezt próbálják is jópáran megtalálni. Reméljük valóban összeáll a játéka, hozza a tőle megszokott szintet, és odaver a fejeknek.
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 799 — SuperLOL
Jó, igaz pontatlan. Van is 4 jobb nála a ligában (Rodgers, Brees, Brady, Fitzpatrick) elég ciki valóban. De majd csak visszatér az elitbe. 😊

Inkább az a meglepő, hogy Cassel megint ott van kettővel utána. Na, ő tényleg olyan, hogy pontossági ráta ide vagy oda, aggódhat a szurkoló, ha kezében a labda. (Másrészről Casselnek yardjai nincsenek, ő checkdown király inkább pontosságban).ulpianus
Akkor még egy kis gondolkodást kérünk mára: nézzük meg, hogy akik előtte vannak pontosságban, hány passzt dobtak checkdown a futóknak, meg ő hányat. Na ugye.szaba
Mármint Cassel? Vagy Rivers?
(És mi az hogy "még egy kis gondolkodást?" Ennyivel okosabb tetszik lenni, hogy le tetszik nézni? Az szerény.)

De nézzük meg yardátlagot.

Rodgers 9.9
Brees 8.3
Brady 9.1
Fitz 7.3
Rivers 7.9
Romo 8.1
E. Manning 9.1
Cassel 6.5

Még Big Ben, Newton 8.3 a ligában, Schaub 8.5, és Vick 7.9 A többi mint 6-7 inkább. Kihagytam, hogy Henne 7.8 még.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Jó, igaz pontatlan. Van is 4 jobb nála a ligában (Rodgers, Brees, Brady, Fitzpatrick) elég ciki valóban. De majd csak visszatér az elitbe. 😊

Inkább az a meglepő, hogy Cassel megint ott van kettővel utána. Na, ő tényleg olyan, hogy pontossági ráta ide vagy oda, aggódhat a szurkoló, ha kezében a labda. (Másrészről Casselnek yardjai nincsenek, ő checkdown király inkább pontosságban).ulpianus
Akkor még egy kis gondolkodást kérünk mára: nézzük meg, hogy akik előtte vannak pontosságban, hány passzt dobtak checkdown a futóknak, meg ő hányat. Na ugye.
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 799 — SuperLOL
Jó, igaz pontatlan. Van is 4 jobb nála a ligában (Rodgers, Brees, Brady, Fitzpatrick) elég ciki valóban. De majd csak visszatér az elitbe. 😊

Inkább az a meglepő, hogy Cassel megint ott van kettővel utána. Na, ő tényleg olyan, hogy pontossági ráta ide vagy oda, aggódhat a szurkoló, ha kezében a labda. (Másrészről Casselnek yardjai nincsenek, ő checkdown király inkább pontosságban).


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
twitteren írták, de most már cikk is van róla. Állítólag két meccset kihagy.
http://www.signonsandiego.com/news/2011/oct/27/dielman-out-vs-chiefs/?utm_source=twitterfeed&utm_medium=twitterulpianus
Grat előre is.szaba
Így van! Ez a jó hozzáállás! A játékosokat aztán sosem szidni ezután, ha valaha így állnának hozzá. Mert a Chiefs mint liga utolsó harmadában vergődő csapat ellen tuti fel kell adni előre. Ugyan már, még el sem kezdték a meccset.

Azért ez a fal nem reménytelen így sem. Riverst osszák, mert mindenkit szokás, ha nem villog. Nem rossz pedig. Most tettem be tegnap táblázatot róla KC topicba. Csak a TD kevés, de az nem feltétlen tőle függ. Ő nagyon pontos (65%), sok yardot szerez (1700+), nem adja el többet a labdát, mint más. Szóval felőle lehet nyerni.

A védelem is gyengült a falban, de nekünk meg nincs futónk. Elkapók kiválóak, de Cassel föléjük dobál, így néha semmit nem érünk velük. Főleg ilyen jó secondary ellen.
TE nincs.
Safety egy volt eddig csere nélkül, most sérülten fog játszani.

Ez van, így fogunk játszani, és attól még nyerni kell. Legalább megpróbálni, és bízni benne. Jó, néha nem úgy alakul, hogy te vagy a tuti esélyes. A Chiefsnél elég gyakran alakul így. 😀
És amikor te vagy az, akkor nem szokás pofára esni? Akkor meg? Most is a Bolts az esélyes, de nem biztos, hogy nyernek is. Ettől még esélyesebbek, mint a Chiefs.ulpianus
#1 - Ironizáltam
#2 - Rivers nem rossz. Ember, az utóbbi 3-4 évben, mi nem a "nem rossz" szinthez szoktunk, hanem az elithez. És, de, sokat adja el a labdát. 9 int, 4 fum - 2 lost. Ez sok. 2 éve 9 intet dobott egész évben. Tavaly 13-at. Ne vicceljünk már. Nem tudja megdobni a hosszú passzokat, eldobálja az elkapók mellé, mögé, elé stb. Ennél ő nemhogy többet tud, ez konkrétan nem ő. Nem az, aki évekig elkápráztatta a szurkolókat.
#3 - Hidd el, ez a meccs legalább 50% Chiefs eséllyel indul, Arrowhead nem erősségünk, ti jó formában vagytok, mi kevésbé. Persze ettől még nyerhetünk, de sokat kell javulnia a játéknak, hogy ez meg is történjen.
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 799 — SuperLOL
twitteren írták, de most már cikk is van róla. Állítólag két meccset kihagy.
http://www.signonsandiego.com/news/2011/oct/27/dielman-out-vs-chiefs/?utm_source=twitterfeed&utm_medium=twitterulpianus
Grat előre is.szaba
Így van! Ez a jó hozzáállás! A játékosokat aztán sosem szidni ezután, ha valaha így állnának hozzá. Mert a Chiefs mint liga utolsó harmadában vergődő csapat ellen tuti fel kell adni előre. Ugyan már, még el sem kezdték a meccset.

Azért ez a fal nem reménytelen így sem. Riverst osszák, mert mindenkit szokás, ha nem villog. Nem rossz pedig. Most tettem be tegnap táblázatot róla KC topicba. Csak a TD kevés, de az nem feltétlen tőle függ. Ő nagyon pontos (65%), sok yardot szerez (1700+), nem adja el többet a labdát, mint más. Szóval felőle lehet nyerni.

A védelem is gyengült a falban, de nekünk meg nincs futónk. Elkapók kiválóak, de Cassel föléjük dobál, így néha semmit nem érünk velük. Főleg ilyen jó secondary ellen.
TE nincs.
Safety egy volt eddig csere nélkül, most sérülten fog játszani.

Ez van, így fogunk játszani, és attól még nyerni kell. Legalább megpróbálni, és bízni benne. Jó, néha nem úgy alakul, hogy te vagy a tuti esélyes. A Chiefsnél elég gyakran alakul így. 😀
És amikor te vagy az, akkor nem szokás pofára esni? Akkor meg? Most is a Bolts az esélyes, de nem biztos, hogy nyernek is. Ettől még esélyesebbek, mint a Chiefs.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
twitteren írták, de most már cikk is van róla. Állítólag két meccset kihagy.
http://www.signonsandiego.com/news/2011/oct/27/dielman-out-vs-chiefs/?utm_source=twitterfeed&utm_medium=twitterulpianus
Grat előre is.
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 799 — SuperLOL
twitteren írták, de most már cikk is van róla. Állítólag két meccset kihagy.
http://www.signonsandiego.com/news/2011/oct/27/dielman-out-vs-chiefs/?utm_source=twitterfeed&utm_medium=twitter


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
Azt olvastam Dielman kidőlt, nem játszik hétfőn.ulpianus
Ha ez igaz akk Tyronne Green a kezdőben :/


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 799 — SuperLOL
Azt olvastam Dielman kidőlt, nem játszik hétfőn.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
... gyenge futás elleni védelem ...jvic
Ja, most jut eszembe: ugye-ugye, mennyire tud hiányozni egy bizonyos Luis Castillo.... Ez a sérülés rávilágít, hogy nem véltelenül keres ez az ember annyit, amennyit. Iszonyat munkát tud végezni, és minden tiszteletem Martiné, de azért ne várjuk el, hogy pótolja. Meg úgy bárki mástól se...szaba
Nemrég olvastam is egy mockot ami Cricket írta hozzánk az 1. körben mondván h Castillonak reszeltek...


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...