Los Angeles Chargers
20 feliratkozó
több mint 13 éve
Vasquez vadló lett...

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
Erről az jutott eszembe, nem kicsit hasonlít ez a Clary-Winston ROT ügy a Chiefs Richardson-Winston ROT húzására. Pokolból a mennybe, ennyit tudok erről mondani. És még annyit ,hogy reméljük nem jut eszükbe a Chiefsből jött J. Gaither (szintúgy OT) esete, ami kevésbé jött össze.

Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
Ez biztos tetszik mindenkinek. Mármint a szándék.Free agent RT Eric Winston visited the Chargers over the weekend.
Winston obviously left without a deal, and was on a flight to South Florida Sunday night. San Diego has Jeromey Clary at right tackle, but he has been a part of the problem on the line the last few years. The Chargers are installing a zone-blocking scheme this season, and Winston would fit in nicely.
több mint 13 éve
Nem tudom, neked eddig tetszik ez a sunnyogás, remélem jó lesz a vége.
több mint 13 éve
F@szomat már Teleszkóp!The Chargers still haven't made a contract offer to free agent OG Louis Vasquez.
Vasquez was initially turned off by what the Union-Trib San Diego refers to as a "modest/insulting" contract proposal under ex-GM A.J. Smith. It's been crickets under new GM Tom Telesco. The Chargers have one of the worst offensive line situations in football and risk losing their best linemen to a thin guard market on which Vasquez will be coveted. The Colts will be in hot pursuit.

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
Goodman marad, ERFA volt, tehát ez várható volt.

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
Köszi a választ! Elméletileg mi vagyunk az egyik kérője Cason-nek. Gondolom nr.2 cornernek tökéletes lenne a Lionsba.BazzaniHa zónaalapú a sémátok igen.

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
Köszi a választ! Elméletileg mi vagyunk az egyik kérője Cason-nek. Gondolom nr.2 cornernek tökéletes lenne a Lionsba.
több mint 13 éve
Casont miért nem marasztalta a csapat?BazzaniCap szitunk nem optimális, elvileg Vasquez az elsőszámú prioritás és utána jönne Cason, nos tegnap jött a hír h Vasquez is teszteli a piacot.

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
Vasquez valszeg ki fog kerülni a piacra.Fasza.
Szerk, Bigby elküldve, már csak Garay maradt akin sokat lehet spórolni ha cutoljuk.
Szerk2. Bigbyt állítólag Adrian Wilsonnal pótolnánk.

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
Adam Schefter @AdamSchefterVárható volt, azon kevés szerződés egyike az övé, amin értelmesen lehet idén spórolni.
SD releasing LB Takeo Spikes today.Beki

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Adam Schefter @AdamSchefterSD releasing LB Takeo Spikes today.
több mint 13 éve
Állítólag nagy bejött az OL coachunknak Terron Armstead a Pro Dayén.2. körben jöhet. 😊
Nem kéne hülyeséget csinálni.empty taxi
több mint 13 éve
Állítólag nagy bejött az OL coachunknak Terron Armstead a Pro Dayén.Nem kéne hülyeséget csinálni.

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
espn.go.com/blog/afcwest/post/_/id/55062/culture-change-underway-in-san-diegoAz új vezetés meg akarja változtatni a szervezeti kultúrát, not a bad idea.

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
Teleszkóp azt mondta h hisz Mathewsban ugyanakkor ő a 2 RB-s rendszert kedveli. Nem kéne az első 3 körben futót draftolni.empty taxiJöhet 5-ben Lattimore. 😊
több mint 13 éve
Teleszkóp azt mondta h hisz Mathewsban ugyanakkor ő a 2 RB-s rendszert kedveli. Nem kéne az első 3 körben futót draftolni.

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
McCoy Riversről:“I think Philip’s gonna do a great job with us. We’re very fortunate to have him here. A very talented player and a great guy to have as the face of your franchise.”
“In this league you’ve gotta have a franchise quarterback to have a good opportunity to do great things. So it’s gonna start there.”

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
A Qualcomm már nagyon öreg stadion, sztem ez egy szimpla burkolt zsarolás a város felé h kéne új.

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
Zavart már, hogy legalul voltunk. 😀 profootballtalk.nbcsports.com/2013/02/15/rick-perry-would-love-to-bring-the-chargers-to-san-antonio/
Nem tudom mennyire lenne jó, Texas forever az biztos, de nem gondolnám, hogy San Antonio jó ötlet.
több mint 13 éve
Ron Milus lett a DB coach, Denverben alapvetően jó munkát végzett szvsz, a PO-meccset rajta verték el, itt javíthat.Megvan az új erőnléti edzőnk is Kent Johnston személyében, ugyanezt a posztot töltötte be korábban a Brownsnál, a Seahawksnál, a Packersnél és a Bucsnál is.

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
Alakulgat az edzői stáb, támadóoldalt McCoy és Whisenhunt megtartotta az RB coach Ollie Wilsont és a TE coach Jason Michaelt. A WR coachunk (egykori játékosunk és HoF Wr-ünk) Charlie Joiner visszavonult így érkezett a Carolinától Fred Graves rutinos WR edző, nem kiemelkedően jó szaki, de azért OK választás. QB coachunk egy egykori NFL irányító Frank Reich lett, anno PM mellett volt QB edző a Coltsban, gyanítom ez volt az egyik fő ok amiért rá esett a választás, Whisenhunt embere, legutóbb a Cardsnál volt WR edző. OL coachnak érkezett Joe D'Alessandris a Billstől, nah ez egy rohadt jó választás. Tavaly a Bills OL engedélyezte a legkevesebb sacket és azért a futás is elég jól ment.Védőoldalon Paganoval együtt megmarad Don Johnson DL coach, Joe Barry LB coach és Greg Williams ast. LB coach,, Meeksről nem tudni h marad-e DB coachnak (állítólag esélyes volt Bears DC-nek, de az ugye Mel Tucker lett).
Van új ST coordinatorunk Kevin Spencer személyében, ő is Whiz embere együtt dolgoztak a Cardsnál és a Steelersnél is, 2003-ban az év ST edzője volt az NFL-ben.
Edzői fronton eddig tetszik ami itt folyik, remélem a játékosmozgások után is megmarad az optimizmusom 😊 Hajrá Teleszkóp!

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
Biza nem feledkeztem el a szezon-tippeldéről sem!Íme a helyes sor:
1. Philip Rivers összesen hány eladott labdával (fumble, int, safety) zárja az idényt?
22 - szaba 1 pont, 19-es tippel ő volt legközelebb hozzá
2. Ryan Mathews (ha 13+ meccsen játszik) összesen hány yardot termel (futás, elkapás)?
12 meccsen játszott - senkié
3. Melyik WR végez az idényben a legtöbb elkapással? (catch, nem yard)
Floyd - szaba, Pocs, Gabesz92 1-1 pont
4. Sikerül-e Gates-nek újra 10+ TD-t szereznie?
nem - senkié
5. Hány mérkőzésen fog pályára lépni Jared Gaither?
4 - taxi 1 pont, 10 meccset írt, többiek többet
6. Hányadik héten lép újra pályára Vincent Brown?
IR - senkié
7. Hány támadó játékos fog bekerülni a Pro Bowlra? (nem csereként, alapból)
0 - szaba, Pocs 1-1 pont, mindeketten 1-et írtak
8. A védőfalból melyik játékos jegyzi a legtöbb szerelést a szezon végére?
Liuget - 1 pont szabának, mindenki más Garayt írta
9. Larry English hány mérkőzésen fog pályára lépni?
14 - szaba, Pocs, Gabesz92 1-1 pont, mindannyian 16-ot írtak, taxi 10-et
10. Lesz-e ismét 100 felett Takeo Spikes szereléseinek száma?
nem - szaba, Gabesz 92 1-1 pont
11. Összesen hány interception-t fog szerezni a front7?
3 - szaba 1 pont, telibe találta
12. Benne lesz-e Melvin Ingram a top 2-ben a DRoY szavazáson?
nem - taxi, Gabesz92 1-1 pont
13. Antoine Cason vagy Eric Weddle fog több interception-t szerezni?
Weddle - mindenki kap pontot, mindenki Weddle-t írta
14. Lesz-e idén kezdő Brandon Taylor?
Igen - mindenki kap pontot
15. A futás, vagy a passz elleni védekezés lesz előkelőbb helyen rangsorolva a ligában idény végén?
futás - Pocs 1 pont
16. Kié lesz az első sack szezon során?
Donald Butler - senkié
17. Kié lesz az első INT az idény során?
Eric Weddle - taxi 1 pont
18. Pozitív vagy negatív lesz a turnover mutató?
+2 - Pocs 1 pont
19. Hány védőjátékost választanak be All-Pro csapatba? (első, második játszik)
1 db (Weddle) - mindenki kap 1 pontot
20. Fog-e TD-t csinálni a special team?
Igen - taxi, szaba, Gabesz92 1-1 pont
21. Tud-e FG-t vagy puntot blokkolni a special team?
Igen, @OAK – Week 1 - szaba 1 pont
22. Nyeri-e legalább négy decemberi meccsét (vsCIN, @PIT, vsCAR, @NYJ, vsOAK) a csapat?
Nem - senkié
Összesítve: szaba 12/22, Pocs 8/22, Gabesz92, taxi 7/22
Azért nem semmi, 50% fölé karistoltam, gratulálok a győztesnek és a helyezetteknek!