Los Angeles Chargers

20 feliratkozó

több mint 12 éve
jvic 115
Hát azért ennyire ne sarkítsunk, jól jött ki a McNeill-V-JAX bérvitából, empty taxi
Jól jött ki? Hát nemtom, a tavalyi évünk ráment. Idén pedig elengedte pl. Sprolest. Goodman, mint punt returner??? (bár ez Norv hibája is)

Nagyon sok elemzőtől olvastam már, hogy elolvad az a "tehetségelőny", ami pár évvel ezelőtt megvolt a Chargersben a csoportriválisokkal szemben. Valahogy igaznak érzem. Sokkal erősebb volt a csapat pár éve. Hol van az az idő, amikor nekünk volt a legtöbb sackünk és int-ünk? Örülünk, ha nem futnak szarrá minket.

Vannak olyan lépések, amik viszont tetszenek, végre megint sok a fiatal, kérdés, hogy ki marad, ki megy...
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 680 — tracker ember
Vitaindító kérdés: Ha nem lesz PO repül Norv?empty taxi
Szerintem AJ nagyobb kérdés, és kritikusabb sarokkő. Norv abból tud dolgozni, amit ad neki AJ, és az elmúlt pár évben nem igazán emlékszem jó húzásokra. 😕jvic
Hát azért ennyire ne sarkítsunk, jól jött ki a McNeill-V-JAX bérvitából, Mathews, Butler, Vasquez is absz OK az elmúlt évek draftjaiból, az idei draftból is azért Liuget és Brown jól néz ki, Burnett is, TKO is jól teljesít(ett) az FA-igazolások közül, Manusky se tűnik rossz DC-nek, a capet is rendben tartja, a Cro- és a Crayton trade is sztem korrekt deal volt, ezzel szemben kritikaként csupán English ugrik be mint komolyabb bust és az h lehetne aggresszívabb FA-n, bár ugye small market team vagyunk, szal nehezebb idecsábítani a szabad ügynököket.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
jvic 115
Vitaindító kérdés: Ha nem lesz PO repül Norv?empty taxi
Szerintem AJ nagyobb kérdés, és kritikusabb sarokkő. Norv abból tud dolgozni, amit ad neki AJ, és az elmúlt pár évben nem igazán emlékszem jó húzásokra. 😕
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Igen!
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 836 — Csodabogár
Vitaindító kérdés: Ha nem lesz PO repül Norv?empty taxi
nem sajnálnám, ahogy otthagyott minket is...

több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 680 — tracker ember
Vitaindító kérdés: Ha nem lesz PO repül Norv?


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 785 — !SuPeR6BoWL!
Sajnos két dolog hiányzik most a csapatból. Felelősség és felelősségrevonás... 😕((jvic
Ja, meg OL és QB.ulpianus
QB az lenne csak OL az nuku


McNeilről van már vmi nagyon xarul nézett ki...

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 801 — SuperLOL
Sajnos két dolog hiányzik most a csapatból. Felelősség és felelősségrevonás... 😕((jvic
Ja, meg OL és QB.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Én egy olyan hírre várok (3 éve) ,aminek még mindig zéró esélyét látom, ez pedig úgy kezdődne, hogy ...time is up for AJ!!!
SOHA az életben nem fog domináns csapatot építeni, sem ő, sem Norv 😕

Nagyon szomorú vagyok!
több mint 12 éve
jvic 115
Sajnos két dolog hiányzik most a csapatból. Felelősség és felelősségrevonás... 😕((
több mint 12 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 000 — Patriots fan
Chargersre úriember nem fogad. 😀szaba
Úriember biztosra nem fogad. 😊 Vagy a zakó biztos volt? 😀somoskovig
Persze, hogy biztos volt csak nem ilyen formában. Jobb lett volna egy sima L, mint ez, mert ezen simán felbassza az ember agyát. Bár igazából már annyi mindent láttunk szerintem tőlük, hogy ez "csak" hab a tortán. 😀Gabesz92
Már megint fogadtam rátok, remélem nem gond 😀
Most az Okland-et csak elveritek!

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
(On if he's injured) "No, I appreciate everybody trying to come up with a theory and a reason but I'm not hurt. I've thrown a handful of picks that I normally don't throw and I'll probably throw some more throughout my career and there won't always be a reason why. I prepare, I give everything I've got, give our guys everything I've got, and they fooled me once today and the other one got tipped. The one at the end, I wish I would've thrown it up high and deep and given Vincent a chance but I didn't. Health is not an issue, it's never been an issue on any interception I've ever thrown in 18 years of football."
kíváncsi vagyok az igazságra, de nagyon szimpatikus ez a nyilatkozatSzobi22
Mióta szajkózom, hogy nem az a tajparaszt, akinek menő beállítani :rolleyes:
több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
(On if he's injured) "No, I appreciate everybody trying to come up with a theory and a reason but I'm not hurt. I've thrown a handful of picks that I normally don't throw and I'll probably throw some more throughout my career and there won't always be a reason why. I prepare, I give everything I've got, give our guys everything I've got, and they fooled me once today and the other one got tipped. The one at the end, I wish I would've thrown it up high and deep and given Vincent a chance but I didn't. Health is not an issue, it's never been an issue on any interception I've ever thrown in 18 years of football."
kíváncsi vagyok az igazságra, de nagyon szimpatikus ez a nyilatkozat

több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Igazából én már telibe szarom a szezont, bármi is lesz a vége.

How/can Kaeding win his job back? Cross that bridge when they come to it? [Acee] > Well yes, and he won't.szaba

+1
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Ellenben Casont vissza lehetne tenni 😊empty taxi
The Chargers were forced to bench rookie CB Marcus Gilchrist after Jordy Nelson burned him relentlessly in Week 9.
Gilchrist was also torched in Week 8 by Jonathan Baldwin and Steve Breaston. "Obviously, Marcus was having a tough game," Turner said. "We decided to put (Antoine) Cason in." Gilchrist's confidence may be shot. He looked quite promising early in the season, but has now had back-to-back very bad games.
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 680 — tracker ember
A liga legjobb csapatától kaptunk 1 TD-vel úgy h az jól játszott, ez így igencsak respect. (Itt a november látszik 😀)
Manuskyval és a védelmével egyre inkább megbarátkozok, ha ilyen pass rushunk lesz minden meccsen, mint ami volt tegnap akk ez a csapat vígan PO-esélyes, pláne ha kevesebb lesz a bünti.
Riversnek is a pickhalom ellenére tegnap a legtöbb a tavalyira emlékeztető dobása, a célpontok között relatíve jól megoszlottak a labdák, ez dicséri őt is Norvot is.
Idővel a sérültek is visszatérnek.
Szal én most egész optimista vagyok, persze csoportmeccs következik, ami az AFC Westben sose egyértelmű, viszont mindig vicces 😀
Ha a play calling hozza a Packers elleni szintet jók lehetünk ezen a TNF-en, ami a csoportelsőség szempontjából nagyon fontos.
Jah és Barnest ki ne merjék venni a kezdőből, óriásit játszott. Ellenben Casont vissza lehetne tenni 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Igazából én már telibe szarom a szezont, bármi is lesz a vége.

How/can Kaeding win his job back? Cross that bridge when they come to it? [Acee] > Well yes, and he won't.
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
This is unreal. The Chargers are pumping crowd noise during practice -- for a home game.
I'm told the crowd noise was for defense. Still. Haven't heard that for a home game. Ever.

😂
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Tolbert-ről lehet tudni valamit?sLyNz
Biztosabb a játéka, mint Mathewsé :/empty taxi
Tolbert tuti játszik. Brinkley Q, Mathews D.
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 680 — tracker ember
Tolbert-ről lehet tudni valamit?sLyNz
Biztosabb a játéka, mint Mathewsé :/


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Lesz itt nagy öröm a Packers elleni siker után nyugi 😊Wyatt
Úgy legyen! De az se gáz ha kikapunk, mert tudom, hogy Tebow lealázza a Raiderst, úgy, hogy egyedül fog blokkolni, dobni, elkapni és futni is. Szóval aggodalomra semmi ok. 😀Gabesz92
De gáz, ne nyerjenek már állandóan 😀 Nem csak miattatok szurkolok majd nektek 😀

több mint 12 éve
sLyNz New Orleans Saints Oregon Ducks 731 — 100% Borsod
Tolbert-ről lehet tudni valamit?

......
több mint 12 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 446
Lesz itt nagy öröm a Packers elleni siker után nyugi 😊Wyatt
Úgy legyen! De az se gáz ha kikapunk, mert tudom, hogy Tebow lealázza a Raiderst, úgy, hogy egyedül fog blokkolni, dobni, elkapni és futni is. Szóval aggodalomra semmi ok. 😀

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Lesz itt nagy öröm a Packers elleni siker után nyugi 😊

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Philip Rivers has been spotted wincing on film while throwing this season, according to an NFL personnel man.
Rivers' throwing motion has always been unconventional, but this personnel man says it's "particularly grotesque" this season. Whether Rivers is hurt or not, he's clearly missing throws he normally makes and appears to be lacking zip on his ball. He's on pace to throw just 16 touchdown passes this season after throwing at least 28 in each of the last three years. Along the way, he's crippled the fantasy value of Vincent Jackson.

Akkor nem csak én vettem észre, hogy valami nem olyan abban a mozdulatban.