Los Angeles Rams

26 feliratkozó

több mint 7 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Gratulálok Phillipshez, szívből remélem, hogy itt is hasonlóan sikeres lesz, mint Denverben volt

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 7 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 463
Amúgy érdekes lesz látni hogy mi a terv D oldalon. Olyan szempontból hogy a Rams kerete tudomásom szerint (javítsatok ki nyugodtan) fullra 4-3as. Wade meg ugye 3-4 1gap Defense-t tól. Erdekes váltás lesz és kíváncsi vagyok hogy az általam.is kedvelt Aaron Donaldnak hogy fekszik majd.
Cubehead
Donald legnagyobb erőssége az, ahogy berobban a gapbe, a 1-gap meg gyakrolatilag erre épít. Ha most kellene tippelni arra h ki lesz a 2017-es DPoY, én Donaldra tennék.
empty taxi
Igen ez a része okés is. Ellenben a társaknak kérdés mennyire fog feküdni és ha nem.igazán akkor egy fecske nem csinál nyarat. S ha nem.megy és őt meg elkezdik folyamatosan duplázni elég frusztráló lesz. De persze ne legyen igazam, csípem és sajnálom.hogy nem nálunk játszik. Szóval szurkolok és félszemmel figyelem majd a dolgok alakulását.



több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Amúgy érdekes lesz látni hogy mi a terv D oldalon. Olyan szempontból hogy a Rams kerete tudomásom szerint (javítsatok ki nyugodtan) fullra 4-3as. Wade meg ugye 3-4 1gap Defense-t tól. Erdekes váltás lesz és kíváncsi vagyok hogy az általam.is kedvelt Aaron Donaldnak hogy fekszik majd.
Cubehead
Donald legnagyobb erőssége az, ahogy berobban a gapbe, a 1-gap meg gyakrolatilag erre épít. Ha most kellene tippelni arra h ki lesz a 2017-es DPoY, én Donaldra tennék.
empty taxi
pedig most olvastam máshol, hogy Donald nem illik a 3-4be 😕


ON: Fisher után hatalmas upgrade ez McVay + Phillips kombó. Talán valami elindul, Goff-fal főleg.

Szerkesztette: braxa88
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
Amúgy érdekes lesz látni hogy mi a terv D oldalon. Olyan szempontból hogy a Rams kerete tudomásom szerint (javítsatok ki nyugodtan) fullra 4-3as. Wade meg ugye 3-4 1gap Defense-t tól. Erdekes váltás lesz és kíváncsi vagyok hogy az általam.is kedvelt Aaron Donaldnak hogy fekszik majd.
Cubehead
Donald legnagyobb erőssége az, ahogy berobban a gapbe, a 1-gap meg gyakrolatilag erre épít. Ha most kellene tippelni arra h ki lesz a 2017-es DPoY, én Donaldra tennék.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 463
Amúgy érdekes lesz látni hogy mi a terv D oldalon. Olyan szempontból hogy a Rams kerete tudomásom szerint (javítsatok ki nyugodtan) fullra 4-3as. Wade meg ugye 3-4 1gap Defense-t tól. Erdekes váltás lesz és kíváncsi vagyok hogy az általam.is kedvelt Aaron Donaldnak hogy fekszik majd.



több mint 7 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 463
A wiki másodforrás, de hát akkor is:

 en.wikipedia.org/wiki/Wade_Phillips
vszabolcs88
Már az nfl.com is lehozta ergo teljesen hivatalos.



több mint 7 éve
vszabolcs88 Los Angeles Rams 19
A wiki másodforrás, de hát akkor is:

 en.wikipedia.org/wiki/Wade_Phillips
több mint 7 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 977 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
 twitter.com/AdamSchefter/status/819737507839508480

A játékosaink már elbúcsúztak tőle twitteren, szal hivatalosnak tekinthető.

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 7 éve
toam New York Jets 2 401 — Suck for ?????
 twitter.com/MichaelDavSmith/status/819669397467963393
empty taxi
 twitter.com/SportsCenter/status/819665732644564993

nálam is fiatalabb btw => kezdem legit vénnek érezni magam 😀
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
 twitter.com/MichaelDavSmith/status/819669397467963393


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Hát ha még Phillips és Lynn is jön még vele. Egyelőre jó húzás, aztán meg úgyis hamar kiderül amilyen állapotban van most a csapat. Meg kéne tartani pár fontos embert, elküldeni a drágákat, FA-ról bőven idecsábítani aztán a kicsike draftunkból még alkotni valamit.
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 147 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Még Floridában is lelkesednek a kinevezésért.
 twitter.com/ryanohalloran/status/819653285405724672
több mint 7 éve
dogbite Los Angeles Rams 914 — What's Next?
Statement from Sean McVay: "I am incredibly honored by this opportunity and I want to start by thanking Mr. Kroenke and Kevin Demoff for their faith in me to lead the Los Angeles Rams as head coach. Collectively, we are committed to building a championship caliber team, and I'm excited to start that process and make our fans proud."

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 7 éve
dogbite Los Angeles Rams 914 — What's Next?
 twitter.com/RamsNFL/status/819651901264367619

Akkor ezzel meg is volnánk. 😊

Szerkesztette: Löfli

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 7 éve
balintbaba Detroit Lions Florida Gators 3 499 — James Baldberry - he BALD!
McVay a fedélzeten.

https://preview.redd.it/z5qmlvsup1881.jpg?width=640&crop=smart&auto=webp&s=0e28b674dcfbb87f51fc461e1c6844401608920c
több mint 7 éve
Törölt felhasználó
Josina Anderson ‏@JosinaAnderson
I'm told Anthony Lynn is "currently scheduled" for 2nd interviews with the #Chargers & #Rams this week, per sources.
több mint 7 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
 www.foxsports.com/nfl/story/sean-mcvay-head-coach-washington-redskins-coordinator-san-francisco-los-angeles-candidate-interview-rumors-011117
több mint 7 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Szerintem ezeket siman hozná. A baj inkabb ott lenne, hogy el kell majd osztani a szerepeket. Ki draftoljon, ki hívja a playeket, stb. Ebben nagyobb gubanc rejtőzik, minthogy McVay, hogy kezelne az embereket meg a sajtot.

Gyakorlatilag minden tekintettben eletkepesebb, mint "no more 7-9 bullshit". Azzal meg kompenzalhato(bb), hogy kevesebb a konkret tapasztalata.

Szerkesztette: süti
több mint 7 éve
dogbite Los Angeles Rams 914 — What's Next?
Nekem nem azzal van az elsődleges bajom, mekkora offense lángelme is ő valójában. Momentán ez most az ikszedik kérdés. Itt a HC posztról beszélünk. Ha Ő jön, akkor ő lesz az arca a az egész szervezetnek, kis túlzással de ő kell legyen aki felépíti, meghatározza a csapat új (munka)kultúráját, meghatározza a komplett működését, belső viszonyrendszerét (játékosok, edzők, háttérstáb stb), az elejétől a végéig. Kezelnie kell a személyes szituációkat stb. egyszóval ő a felelős a csapat teljes egészéért. Amivel nyilván tisztában van minden szereplő, de ez szerintem 30 évesen akkor is baromira necces mutatvány. Még ha egyébként egy pengeagyú, baromi magabiztos srácról van is szó. HA ő lesz a választottunk, akkor csak reménykedni tudok, hogy valójában egy született vezető és rácáfol minden fenntartásomra.

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 7 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 932 — Csodabogár
McVay már 10 éves kora óta focival foglalkozik. igen, fiatal, de pengeagyú. kérdés hogy a sok professzor urat hogy tudja maga mögé állítani(ha ő lesz).
LOL, bocs...

 twitter.com/JohnMiddlekauff/status/819247965353062400?ref_src=twsrc%5Etfw

Szerkesztette: petey

több mint 7 éve
sapka Washington Commanders 6 582 — sapka
McVay tényleg nem hülye gyerek, és Cousins majdnem 5000 yardot passzolt alatta. Egy névtelen Jamison Crowder meg majdnem 1000-et kapott el. Szóval biztos tud valamit szakmailag. De a kora miatt kérdéses lesz az tuti...addig a pontig, amíg nem bizonyít. LA-ben meg nem kerül könnyű helyzetbe.
Chargers LT
na kezdjük az elején 😊

Azt nem tudom McVay hülye gyerek-e, de nem alatta passzolt Cousins ennyit. Ő segédkezett Grudennek implementálni a sémáját és az ellenfelekre szabni. Playcalling elvétve volt. Crowder nem névtelen, egyetem alatt nagyon jó név volt, csak alacsony pár centivel mint azt 'illik' ezért lett névtelen.

Szóval tényleg ideális Hc jelölt, nincs hatalmas viziója, sem akkora tapasztalata, hogy megoldja a feladat OC/DC részét. Ha sikerült ügyesen szervezni mindent akkor kijöhet valami érdekes, de hogy miatta lenne Goff valaki azt hagyjuk. Mindenesetre szerintem nagyobb esélye van Goffnak vele mint Fisherrel volt.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 7 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 609 — Jedi Master
McVay tényleg nem hülye gyerek, és Cousins majdnem 5000 yardot passzolt alatta. Egy névtelen Jamison Crowder meg majdnem 1000-et kapott el. Szóval biztos tud valamit szakmailag. De a kora miatt kérdéses lesz az tuti...addig a pontig, amíg nem bizonyít. LA-ben meg nem kerül könnyű helyzetbe.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 7 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 211
A liga legfiatalabb HC-je és (azt hiszem)
Amador
 mobile.twitter.com/AdamSchefter/status/819232033176223745
több mint 7 éve
Amador Los Angeles Rams 273
Én nagyon fázom ettől. A srác nagyon-nagyon fiatal.
dogbite
De legalább szép tőle, hogy magával hozná dolgozni a nagypapáját. A liga legfiatalabb HC-je és (azt hiszem) második legidősebb coordinátora egy helyen.

Úgy tűnik, Jon Gruden lobbizik érte. Tőle kapta az első állását Tampa Bayben rögtön az egyetem után, de már korábbról is ismerték egymást. Az elmúlt időben pedig ugye Jay Gruden alatt dolgozott Washingtonban. Most meg jött a hír, hogy Chucky valamilyen tanácsadó szerűség LA-ben (legalábbis a HC-keresésben).
több mint 7 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Én nagyon fázom ettől. A srác nagyon-nagyon fiatal. Nem mintha ÖNMAGÁBAN a korral problémám lenne, de itt egy egész szervezetet - a létező összes problémával együtt - kell irányítania, amiben a tapasztalat számít. Mindezt egy olyan városban, ahol a szurkolói bázis máris elégedetlen és szinte azonnali sikereket akar. Nem tudom mivel nyűgözte le a Rams vezérkarát (állítólag nagyon jól szerepelt az interjún), de nekem kicsit úgy tűnik a dolog, hogy Fisher után átesünk a ló másik oldalára.
dogbite
Kicsit jobban utánanézve, azért interjúi alapján is lerí róla, hogy nem egy hülye gyerek. Nyakába meg biztos nem szakadna minden, szerintem az érkeztével a jó részét átveszi Snead, úgysincs pickünk, sokat nem vesztünk, közbe meg lassan belerázódhat. Így meg, hogy Wade Phillips jönne mellé meg pláne nem lenne rossz társaságban. Talán Tomlin is hasonló helyzetben lehetett LeBeau mellett.

Az elején nekem se tetszett, de ha tényleg olyan értelmes, mint aminek látszik jöjjön. Úgyis valaki fiatal kéne ide aki szót ért a srácokkal, ha pedig a megfelelő segédeket hozza akkor az nem lehet gond. Csak ez alsó hangon megint szűk 3 év mire kiderül ebből valami, ahogy most kinéz a roster.