Los Angeles Rams

26 feliratkozó

több mint 7 éve
dogbite Los Angeles Rams 915 — What's Next?
Greg Olson lett a QB coach. Szerintem jó döntés, Carral is jó munkát végzett Oaklandben, az újonc évében. OC-nek már nem nem lett volna ilyen jó választás.
peterbadbone
Vettük észre mikor hozta magával Linehan. 😊
süti
Talán ez is magyarázatot ad arra, miért pont őt szemelte ki McVay:

 jacksonville.com/opinion/blog/400642/hays-carlyon/2015-01-28/oakland-qb-derek-carr-reveals-why-greg-olson-was-right

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 7 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
https://a3.espncdn.com/combiner/i?img=%2Fphoto%2F2016%2F0329%2Fr67995_1296x729_16-9.jpg
Rams expected to make front-office additions
The Rams' offseason changes might go further than the coaching staff, as L.A. has indicated that it might make some alterations to the front office.


Úgy fest Kroenke nem bánná ha a sok lóvé mellé csurranna-cseppene pár SB lehetőség a csapatnak, így lesznek variálások még a FO tája körül.
több mint 7 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Greg Olson lett a QB coach. Szerintem jó döntés, Carral is jó munkát végzett Oaklandben, az újonc évében. OC-nek már nem nem lett volna ilyen jó választás.
peterbadbone
Goff idén önmagához képest nagyon jó lesz, jövőre azonban várhatóan visszaesik, mint szintén mindenki aki 2 évet dolgozott Olsonnal...
iktriad
Akkor remélem McVay majd valahol belebotlik ebbe a statisztikába és év végén új QB edzőt keres, mert Goffnak és a Ramsnek nagyon szurkolok, kb már a Chris Long draft óta.

több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 259 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Greg Olson lett a QB coach. Szerintem jó döntés, Carral is jó munkát végzett Oaklandben, az újonc évében. OC-nek már nem nem lett volna ilyen jó választás.
peterbadbone
Goff idén önmagához képest nagyon jó lesz, jövőre azonban várhatóan visszaesik, mint szintén mindenki aki 2 évet dolgozott Olsonnal...
több mint 7 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Greg Olson lett a QB coach. Szerintem jó döntés, Carral is jó munkát végzett Oaklandben, az újonc évében. OC-nek már nem nem lett volna ilyen jó választás.
peterbadbone
Vettük észre mikor hozta magával Linehan. 😊
több mint 7 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Greg Olson lett a QB coach. Szerintem jó döntés, Carral is jó munkát végzett Oaklandben, az újonc évében. OC-nek már nem nem lett volna ilyen jó választás.

több mint 7 éve
dogbite Los Angeles Rams 915 — What's Next?
Nagyjából eddig így állunk az edzői stábbal, amit lehet tudni:

HC: Sean McVay
Asst. HC / LBs: Joe Barry
OC:
QB:
OL:
RB:
WR:
TE:

ST: John Fassel

DC: Wade Philips
DL: Billy Johnson
LB: Joe Barry
CB:
S:

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 7 éve
dogbite Los Angeles Rams 915 — What's Next?
Waufle után Boras is megy tőlünk, mindketten a Bills-hez mennek.

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 7 éve
dogbite Los Angeles Rams 915 — What's Next?
És úgy néz ki Waufle is megy:

Source tells @sn_nfl that former @Saints defensive line coach Bill Johnson taking same position under @sonofbum with @RamsNFL

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 7 éve
dogbite Los Angeles Rams 915 — What's Next?
NEWS: Sean McVay adding ex-Washington DC Joe Barry as Assistant Head Coach and LB Coach for his LA Rams staff, per sources. @NFLonFOX @gmfb

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 7 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 888 — megbékéltem tom bradyvel
McVay is olyan sémát akar kidolgozni ami a játékosokra van szabva és nem erőltetni valamit. Valamint az O playeket ő fogja hívni (nehogy sok legyen)
süti
lassan divat, hogy a HC hívja a playeket. nálunk a 2016-ban kinevezett adam gase (korábban denver és chicago OC) tette meg ugyanezt a lépést - mcvay kinevezése előtt ő volt a legfiatalabb HC - és azt kell mondanom összegezve, hogy nagyot ugrott előre az offense.
a hibák többségét a rossz OL-re rá lehet fogni, de inkább a 30-ik helyen álló védelmünk tett keresztbe a sikereinknek. örülök a kinevezésnek, remélem mostmár nektek is elindul lovaskocsi.

Szerkesztette: Ventura

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 7 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Borzasztó tökös hire, én nagyon örülök neki 😊
Maradok a bandwagon-on 😀
tenorx
Na zsír, már bandwagonunk is van.

Van hype körülötte rendesen, egyesek szerint a ő következő Jon Gruden, bár külsőre olyan mintha Wentzet szerződtettük volna 😊
dogbite
Azért remélem nem ellenünk fog Super Bowlt nyerni...
süti
Még a Laurinaitis draftnál ugrottam fel, majd aztán jött két nagy kedvencem, Bradford és Quinn. Bár már csak Quinn van a csapatnál.
több mint 7 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Borzasztó tökös hire, én nagyon örülök neki 😊
Maradok a bandwagon-on 😀
tenorx
Na zsír, már bandwagonunk is van.

Van hype körülötte rendesen, egyesek szerint a ő következő Jon Gruden, bár külsőre olyan mintha Wentzet szerződtettük volna 😊
dogbite
Azért remélem nem ellenünk fog Super Bowlt nyerni...
több mint 7 éve
dogbite Los Angeles Rams 915 — What's Next?
Van hype körülötte rendesen, egyesek szerint a ő következő Jon Gruden, bár külsőre olyan mintha Wentzet szerződtettük volna 😊

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 7 éve
dogbite Los Angeles Rams 915 — What's Next?
Néztem én is. Nagyon meggyőző a srác, Fisherhez képest egyértelműen minőségi ugrás. Kezd határozottan tetszeni.

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 7 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Borzasztó tökös hire, én nagyon örülök neki 😊
Maradok a bandwagon-on 😀
több mint 7 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
 www.therams.com/videos/videos/McVay-I-will-call-plays-fit-scheme-to-skill-set-of-best-players/69b75e83-c489-4c89-8867-1a439e3fb696

McVay is olyan sémát akar kidolgozni ami a játékosokra van szabva és nem erőltetni valamit. Valamint az O playeket ő fogja hívni (nehogy sok legyen), remélem azért Boras helyére találunk valakit. Mondjuk elsősorban a fejekben kéne világosságot gyújtani, mert ott igen nagy homály van.

Reméljük tényleg jól megfontolt döntés volt ez, és nem csak beijedtek, hogy elhappolnak előlünk mindenkit.

Addig meg mindenképpen jó végre értelmes HC-t látni interjúkon.
több mint 7 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Egészen pontosan a jelenlegi keretben egy játékos van aki idősebb nála, Hayes aki 31 éves.
dogbite
Csak nem olyan fiatal ez a McVay. 😛

Benjamin Allbright ✔ @AllbrightNFL
Was told the #Rams are likely retaining coach John Fassel.
06:22 - 2017 Jan 13
dogbite
Őt meg Waufle-t mindenképpen megtartanám.
több mint 7 éve
dogbite Los Angeles Rams 915 — What's Next?
Benjamin Allbright ✔ @AllbrightNFL
Was told the #Rams are likely retaining coach John Fassel.
06:22 - 2017 Jan 13

Szerkesztette: dogbite

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 7 éve
dogbite Los Angeles Rams 915 — What's Next?
Alakul ez a stáb rendesen. Kíváncsi vagyok,hogy fog tudni működni Mcvay,mint HC. Nem lesz egyszerű dolga kivívni az öltöző tiszteletét és megtartani azt. Azért mégis csak egy 30 éves emberről beszélünk,aki a roster nagy részével egy idős,vagy még fiatalabb is.

Más kérdés,hogy volt Mcvay-nek olyan kapcsolati hálója,hogy a liga legtapasztaltabb és egyik legjobb DC-jét ide hozza?
Ő viszont tényleg kellett ide nagyon, így lehet egy jó párost össze tudnak hozni, a fiatalos lendület és a tapasztalt,tisztelt öreg tanár úr nem tűnik így elsőre olyan rossz párosításnak.
Mr.Breaker
Egészen pontosan a jelenlegi keretben egy játékos van aki idősebb nála, Hayes aki 31 éves.

Szerkesztette: dogbite

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 7 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 970 — Csodabogár
Alakul ez a stáb rendesen. Kíváncsi vagyok,hogy fog tudni működni Mcvay,mint HC. Nem lesz egyszerű dolga kivívni az öltöző tiszteletét és megtartani azt. Azért mégis csak egy 30 éves emberről beszélünk,aki a roster nagy részével egy idős,vagy még fiatalabb is.

Más kérdés,hogy volt Mcvay-nek olyan kapcsolati hálója,hogy a liga legtapasztaltabb és egyik legjobb DC-jét ide hozza?
Ő viszont tényleg kellett ide nagyon, így lehet egy jó párost össze tudnak hozni, a fiatalos lendület és a tapasztalt,tisztelt öreg tanár úr nem tűnik így elsőre olyan rossz párosításnak.
Mr.Breaker
hát van egy rizikófaktor: Les Snead

több mint 7 éve
Mr.Breaker 1 871
Alakul ez a stáb rendesen. Kíváncsi vagyok,hogy fog tudni működni Mcvay,mint HC. Nem lesz egyszerű dolga kivívni az öltöző tiszteletét és megtartani azt. Azért mégis csak egy 30 éves emberről beszélünk,aki a roster nagy részével egy idős,vagy még fiatalabb is.

Más kérdés,hogy volt Mcvay-nek olyan kapcsolati hálója,hogy a liga legtapasztaltabb és egyik legjobb DC-jét ide hozza?
Ő viszont tényleg kellett ide nagyon, így lehet egy jó párost össze tudnak hozni, a fiatalos lendület és a tapasztalt,tisztelt öreg tanár úr nem tűnik így elsőre olyan rossz párosításnak.
több mint 7 éve
dogbite Los Angeles Rams 915 — What's Next?
A 4-3 vs. 3-4 témához.

Wade Philips (akkor még Broncos DC):
“We try to fit what the players can do in the defense rather than saying, ‘OK, we’re a 4-3 or we’re a two-gap 3-4,’ ” Phillips said. “We’re a team where if a guy can stunt and rush the passer, we let him do that. If a guy is a power guy, we try to let him be that. It’s all what individual players can do.”

Szerintem meg fogja oldani.

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 7 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 463
Amúgy érdekes lesz látni hogy mi a terv D oldalon. Olyan szempontból hogy a Rams kerete tudomásom szerint (javítsatok ki nyugodtan) fullra 4-3as. Wade meg ugye 3-4 1gap Defense-t tól. Erdekes váltás lesz és kíváncsi vagyok hogy az általam.is kedvelt Aaron Donaldnak hogy fekszik majd.
Cubehead
Donald legnagyobb erőssége az, ahogy berobban a gapbe, a 1-gap meg gyakrolatilag erre épít. Ha most kellene tippelni arra h ki lesz a 2017-es DPoY, én Donaldra tennék.
empty taxi
Igen ez a része okés is. Ellenben a társaknak kérdés mennyire fog feküdni és ha nem.igazán akkor egy fecske nem csinál nyarat. S ha nem.megy és őt meg elkezdik folyamatosan duplázni elég frusztráló lesz. De persze ne legyen igazam, csípem és sajnálom.hogy nem nálunk játszik. Szóval szurkolok és félszemmel figyelem majd a dolgok alakulását.
Cubehead
Nézd, Ogletree 3-4-ben játszott college-ban, Quinnt szintén alkalmasnak tartották anno mikor draft prospect volt 3-4 OLB-nek, Brockers bőven jó NT-nek Phillips sémájába. Easleyből sztem szintén jó DE lehet Phillips sémájába (már ha egészséges tud maradni), max Barron az, akinél annyira nem látom, hogy feküdni fog neki a séma.
empty taxi
Hát Empty...
Nem akarok vitázni plusz úgy is elválik majd (mondjuk Wade jó edző szóval nem kell félteni a D-t) de azért valljuk be hogy elég karcsú. Ha vissza olvasod a saját írásod ott is 3 fő (Donald, Brockers,Ogletree) az aki tényleg okés lehet a többi csak remény meg feltételezés halmaz. S így azért ez karcsú. Arról nem beszélve,hogy optimális esetet vettünk, amikor ez a 3 ember gond nélkül áll át. Már pedig Brockers és Donald esetében is benne van a lehetőség,hogy nem lesz sima. Persze mindkettő van olyan tehetség,hogy elv nem lehet gond. De láttunk már nem egy példát ugyanúgy az ellenkezőjére is.
Mindenesetre én mondom szurkolok egyfelől Donald miatt más felől meg (habár inkább 4-3 párti vagyok) csípem Wade rendszerét.
Cubehead
Nézd, ha a front7 3 legfontosabb játékosának fekszik az új séma, akkor olyan nagy baj nem lehet 😊
Persze abban igazad van, hogy ez egyelőre teoretikus vita, azt meg tényleg felesleges folytatni 😊
empty taxi
Annyi még hozzá tartozik és azért úgy már rögtön másabb az összképe az egésznek. Hogy előttünk van még az FA és a draft. Ha csak az egyiket jól hozzák és kiegészítik Donald-ékat akkor már is teljesen más a szitu. Kíváncsi leszek a csapatra. Habár mi már így is nyertünk, mert Wade évi 2xer nem ellnünk dolgozik 😀 😀



több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
Amúgy érdekes lesz látni hogy mi a terv D oldalon. Olyan szempontból hogy a Rams kerete tudomásom szerint (javítsatok ki nyugodtan) fullra 4-3as. Wade meg ugye 3-4 1gap Defense-t tól. Erdekes váltás lesz és kíváncsi vagyok hogy az általam.is kedvelt Aaron Donaldnak hogy fekszik majd.
Cubehead
Donald legnagyobb erőssége az, ahogy berobban a gapbe, a 1-gap meg gyakrolatilag erre épít. Ha most kellene tippelni arra h ki lesz a 2017-es DPoY, én Donaldra tennék.
empty taxi
Igen ez a része okés is. Ellenben a társaknak kérdés mennyire fog feküdni és ha nem.igazán akkor egy fecske nem csinál nyarat. S ha nem.megy és őt meg elkezdik folyamatosan duplázni elég frusztráló lesz. De persze ne legyen igazam, csípem és sajnálom.hogy nem nálunk játszik. Szóval szurkolok és félszemmel figyelem majd a dolgok alakulását.
Cubehead
Nézd, Ogletree 3-4-ben játszott college-ban, Quinnt szintén alkalmasnak tartották anno mikor draft prospect volt 3-4 OLB-nek, Brockers bőven jó NT-nek Phillips sémájába. Easleyből sztem szintén jó DE lehet Phillips sémájába (már ha egészséges tud maradni), max Barron az, akinél annyira nem látom, hogy feküdni fog neki a séma.
empty taxi
Hát Empty...
Nem akarok vitázni plusz úgy is elválik majd (mondjuk Wade jó edző szóval nem kell félteni a D-t) de azért valljuk be hogy elég karcsú. Ha vissza olvasod a saját írásod ott is 3 fő (Donald, Brockers,Ogletree) az aki tényleg okés lehet a többi csak remény meg feltételezés halmaz. S így azért ez karcsú. Arról nem beszélve,hogy optimális esetet vettünk, amikor ez a 3 ember gond nélkül áll át. Már pedig Brockers és Donald esetében is benne van a lehetőség,hogy nem lesz sima. Persze mindkettő van olyan tehetség,hogy elv nem lehet gond. De láttunk már nem egy példát ugyanúgy az ellenkezőjére is.
Mindenesetre én mondom szurkolok egyfelől Donald miatt más felől meg (habár inkább 4-3 párti vagyok) csípem Wade rendszerét.
Cubehead
Nézd, ha a front7 3 legfontosabb játékosának fekszik az új séma, akkor olyan nagy baj nem lehet 😊
Persze abban igazad van, hogy ez egyelőre teoretikus vita, azt meg tényleg felesleges folytatni 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...