Los Angeles Rams

26 feliratkozó

több mint 7 éve
peach Atlanta Falcons 14 264 — a new hope (again)
Gondolom a sikeres kuzin projekt elég meggyőző volt goff miatt...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 7 éve
dogbite Los Angeles Rams 914 — What's Next?
Adam Schefter ‏@AdamSchefter
If Sean McVay lands the Rams' HC job, his top option for DC would be Broncos DC Wade Phillips, per league sources.
Beki
Én nagyon fázom ettől. A srác nagyon-nagyon fiatal. Nem mintha ÖNMAGÁBAN a korral problémám lenne, de itt egy egész szervezetet - a létező összes problémával együtt - kell irányítania, amiben a tapasztalat számít. Mindezt egy olyan városban, ahol a szurkolói bázis máris elégedetlen és szinte azonnali sikereket akar. Nem tudom mivel nyűgözte le a Rams vezérkarát (állítólag nagyon jól szerepelt az interjún), de nekem kicsit úgy tűnik a dolog, hogy Fisher után átesünk a ló másik oldalára.

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
Donald Wade Phillips keze alatt. Hajjaj.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Törölt felhasználó
Adam Schefter ‏@AdamSchefter
If Sean McVay lands the Rams' HC job, his top option for DC would be Broncos DC Wade Phillips, per league sources.
több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 631 — Raiders fan
 profootballtalk.nbcsports.com/2017/01/11/rams-have-second-meeting-with-sean-mcvay/

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Marrone kiszállt a buliból. mi a gond McVay-jel? az egyik legjobb OC a Ligában
petey
Nem tudom miért, de nem volt annyira szimpatikus. Az meg hogy jó OC... Soagnuolo jelenleg is jó DC. 😊
Meg igazából tartom, hogy inkább legyen tökös és tudjon bánni a játékosokkal, elhitetni, hogy képesek győzni, több is van bennük. Aki meg nem olyan azt meg rakja ki szépen és ne a haverokat hozza ide, mint bajusz.
több mint 7 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 933 — Csodabogár
SP nagyon rockstar lenne?
Amadeus91
Anno manndenben vele nyertem SB-t. Szerintem elég jó ajánlólevél. 😉

Amúgy max ha tesz egy szívességet a saint és kirakják, mert nem nem nagyon tudunk érte adni semmit.
Bár elnézve a neveket inkább ne is draftoljunk 2 évig, de Marrone és McVay nevektől kiráz a hideg.
süti
Marrone kiszállt a buliból. mi a gond McVay-jel? az egyik legjobb OC a Ligában

több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 631 — Raiders fan
HoHo,

 twitter.com/AlbertBreer/status/818434558471323649?ref_src=twsrc%5Etfw
süti
Milyen stábot tudna Ő összerakni? Még DC se volt korábban...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
HoHo,

 twitter.com/AlbertBreer/status/818434558471323649?ref_src=twsrc%5Etfw
süti
előbb legyen DC
több mint 7 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
HoHo,

 twitter.com/AlbertBreer/status/818434558471323649?ref_src=twsrc%5Etfw
több mint 7 éve
ozibozi New York Giants 15 458
Az hogy valaki jó OC/DC edző, az tök kevés egy sikeres L.A. Csapathoz. Ott kezelni kell tudni a sajtót, a szurkolók támogatása,stb, stb stb...Egy rossz választás egyenes út a kudarchoz, főleg hogy jön egy másik csapat is a városba.
több mint 7 éve
Nünüke Los Angeles Rams 558
Ahogy látom ti hívjátok el a legtöbb jelöltet, a névsor: Anthony Lynn (Bills interim HC), Matt Patricia (Pats DC), Josh McDaniels (Pats OC), Kyle Shanahan (Falcons OC), Harold Goodwin (Cards OC), Sean McVay (Skins OC), Sean Payton (Saints HC), John Fassel (Rams interim HC), Doug Marrone (Jaguars interim HC)

Látszik h elsősorban off-minded HC-t kerestek, ami a Goff-befektetés tükrében szvsz érthető.
empty taxi
SP nagyon rockstar lenne?
Amadeus91
A probléma h pont a Goff-csere miatt nincs naon pickje a Ramsnek és sztem Loomis ellenértéket akar Paytonért, mindenesetre ahogy süti mondta SP illene a rendszerbe, a legutóbbi 3 szezonban 7-9-et hozott össze.
empty taxi
Ahogy látom ti hívjátok el a legtöbb jelöltet, a névsor: Anthony Lynn (Bills interim HC), Matt Patricia (Pats DC), Josh McDaniels (Pats OC), Kyle Shanahan (Falcons OC), Harold Goodwin (Cards OC), Sean McVay (Skins OC), Sean Payton (Saints HC), John Fassel (Rams interim HC), Doug Marrone (Jaguars interim HC)

Látszik h elsősorban off-minded HC-t kerestek, ami a Goff-befektetés tükrében szvsz érthető.
empty taxi
SP nagyon rockstar lenne?
Amadeus91
A probléma h pont a Goff-csere miatt nincs naon pickje a Ramsnek és sztem Loomis ellenértéket akar Paytonért, mindenesetre ahogy süti mondta SP illene a rendszerbe, a legutóbbi 3 szezonban 7-9-et hozott össze.
empty taxi
Ahogy látom ti hívjátok el a legtöbb jelöltet, a névsor: Anthony Lynn (Bills interim HC), Matt Patricia (Pats DC), Josh McDaniels (Pats OC), Kyle Shanahan (Falcons OC), Harold Goodwin (Cards OC), Sean McVay (Skins OC), Sean Payton (Saints HC), John Fassel (Rams interim HC), Doug Marrone (Jaguars interim HC)

Látszik h elsősorban off-minded HC-t kerestek, ami a Goff-befektetés tükrében szvsz érthető.
empty taxi
SP nagyon rockstar lenne?
Amadeus91
A probléma h pont a Goff-csere miatt nincs naon pickje a Ramsnek és sztem Loomis ellenértéket akar Paytonért, mindenesetre ahogy süti mondta SP illene a rendszerbe, a legutóbbi 3 szezonban 7-9-et hozott össze.
empty taxi
Ahogy látom ti hívjátok el a legtöbb jelöltet, a névsor: Anthony Lynn (Bills interim HC), Matt Patricia (Pats DC), Josh McDaniels (Pats OC), Kyle Shanahan (Falcons OC), Harold Goodwin (Cards OC), Sean McVay (Skins OC), Sean Payton (Saints HC), John Fassel (Rams interim HC), Doug Marrone (Jaguars interim HC)

Látszik h elsősorban off-minded HC-t kerestek, ami a Goff-befektetés tükrében szvsz érthető.
empty taxi
SP nagyon rockstar lenne?
Amadeus91
A probléma h pont a Goff-csere miatt nincs naon pickje a Ramsnek és sztem Loomis ellenértéket akar Paytonért, mindenesetre ahogy süti mondta SP illene a rendszerbe, a legutóbbi 3 szezonban 7-9-et hozott össze.
empty taxi
Ès mint tudjuk a 7-9 az Bullshit 😂😂

http://www.sportsgooru.com/2011-nfl-team-preview-st-louis-rams-2/
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
 twitter.com/TomPelissero/status/816032807776583681


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
SP nagyon rockstar lenne?
Amadeus91
Anno manndenben vele nyertem SB-t. Szerintem elég jó ajánlólevél. 😉

Amúgy max ha tesz egy szívességet a saint és kirakják, mert nem nem nagyon tudunk érte adni semmit.
Bár elnézve a neveket inkább ne is draftoljunk 2 évig, de Marrone és McVay nevektől kiráz a hideg.
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
Ahogy látom ti hívjátok el a legtöbb jelöltet, a névsor: Anthony Lynn (Bills interim HC), Matt Patricia (Pats DC), Josh McDaniels (Pats OC), Kyle Shanahan (Falcons OC), Harold Goodwin (Cards OC), Sean McVay (Skins OC), Sean Payton (Saints HC), John Fassel (Rams interim HC), Doug Marrone (Jaguars interim HC)

Látszik h elsősorban off-minded HC-t kerestek, ami a Goff-befektetés tükrében szvsz érthető.
empty taxi
SP nagyon rockstar lenne?
Amadeus91
A probléma h pont a Goff-csere miatt nincs naon pickje a Ramsnek és sztem Loomis ellenértéket akar Paytonért, mindenesetre ahogy süti mondta SP illene a rendszerbe, a legutóbbi 3 szezonban 7-9-et hozott össze.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 007
Ahogy látom ti hívjátok el a legtöbb jelöltet, a névsor: Anthony Lynn (Bills interim HC), Matt Patricia (Pats DC), Josh McDaniels (Pats OC), Kyle Shanahan (Falcons OC), Harold Goodwin (Cards OC), Sean McVay (Skins OC), Sean Payton (Saints HC), John Fassel (Rams interim HC), Doug Marrone (Jaguars interim HC)

Látszik h elsősorban off-minded HC-t kerestek, ami a Goff-befektetés tükrében szvsz érthető.
empty taxi
SP nagyon rockstar lenne?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 7 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 592
Josh McDaniels szerintem nem lenne rossz ide, már csak azért is, mert a Denveri leégés után a Rams adott neki esélyt OC-ként, plusz Kroenke is türelmes típusnak tűnik.

Ami viszont ellene szól, hogy ő szerintem szívesen vinné Garoppolot az új helyére, illetve draft cetlik terén eléggé le van gatyásodva a Rams.

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
Ahogy látom ti hívjátok el a legtöbb jelöltet, a névsor: Anthony Lynn (Bills interim HC), Matt Patricia (Pats DC), Josh McDaniels (Pats OC), Kyle Shanahan (Falcons OC), Harold Goodwin (Cards OC), Sean McVay (Skins OC), Sean Payton (Saints HC), John Fassel (Rams interim HC), Doug Marrone (Jaguars interim HC)

Látszik h elsősorban off-minded HC-t kerestek, ami a Goff-befektetés tükrében szvsz érthető.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
dogbite Los Angeles Rams 914 — What's Next?
Shawnak van NFL múltja, Harbaugh mellett dolgozott OC-ként A. Luck-al, a Stanforddal 64-17-es győzelmi mutatója van, tud bajnokcsapatot építeni. Nekem tényleg tetszik, de míg korábban komolyabban felmerült a neve, momentán semmit nem hallani róla.
dogbite
azért mert számtalanszor kijelentette már, hogy nem cserélné el a stanfordi kispadot semmiért
baggio
Ja. És hányszor láttuk már, hogy mégis elcserélik.... van az a pénz gondolom. Mindegy, majd kiderül.

Az eddigi interjúalanyok:

Redskins offensive coordinator Sean McVay tenatively set to interview for the Rams job on Thursday.

Rams now have requested HC interviews w/ Buffalo's Anthony Lynn, and New England coordinators Matt Patricia and Josh McDaniels, per sources.

Rams also requesting HC interview with Falcons OC Kyle Shanahan, per source.

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 7 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 878 — No es importante
Shawnak van NFL múltja, Harbaugh mellett dolgozott OC-ként A. Luck-al, a Stanforddal 64-17-es győzelmi mutatója van, tud bajnokcsapatot építeni. Nekem tényleg tetszik, de míg korábban komolyabban felmerült a neve, momentán semmit nem hallani róla.
dogbite
azért mert számtalanszor kijelentette már, hogy nem cserélné el a stanfordi kispadot semmiért


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 7 éve
dogbite Los Angeles Rams 914 — What's Next?
Shawnak van NFL múltja, Harbaugh mellett dolgozott OC-ként A. Luck-al, a Stanforddal 64-17-es győzelmi mutatója van, tud bajnokcsapatot építeni. Nekem tényleg tetszik, de míg korábban komolyabban felmerült a neve, momentán semmit nem hallani róla.

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 7 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Jó lenne tudni, van-e már jelölt (egyáltalalán új GM is lesz?) - Kyle valószínűleg kiesett, sztem ő Denverbe megy, én Payton-ért nem rajongok, a Saints-ben sem látom, hogy egy tartósan jó formát nyújtó stabil együttes lenne, Josh McD nagy kérdés - a HC kabát egyszer már nagy volt rá. Nekem egyébként tetszene David Shaw, ő már járt is nálunk az öltözőben... 😊
dogbite
Payton illene a rendszerbe. Harmadik 7-9-es szezonja zsinórban.

David Shaw-nak örülnék én is, ha a Harbaugh-Gruden páros nem játszik. Inkább, mint egy OC/DC-t. Szerintem több fog múlni a koordinátorokon, Shaw meg szerintem van annyira intelligens ember, hogy tudásban is megfelelő segédek csatlakozzanak hozzá.
több mint 7 éve
Amador Los Angeles Rams 273
Ma lesz egy beszélgetés Fassellel, ezzel le is tudják az első kamu HC-interjút.
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
 twitter.com/JasonLaCanfora/status/815925392754278400

Larry Holder of the New Orleans Times-Picayune reports the Rams will seek permission to speak with Saints coach Sean Payton about their coaching vacancy.

Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
dogbite Los Angeles Rams 914 — What's Next?
Hál' Istennek vége! Vége ennek a katasztrofális szezonnak és a Fisher érának is. Anno ő ha jól emlékszem 2-14-es szezon után vette át a csapatot, és öt év alatt egy jó esetben is a liga alsó-középső harmad határán lévő Rams-t sikerült összehoznia. Nyilván semmi sem fehér és fekete, számos dolog befolyásolta ezt az eredményt, de a lényeg hogy ismét ott vagyunk a gödör alján - ahogy Pizsama is írta.
Teljes kultúraváltásra lenne/van szükség kezdve a FO-tól az öltözőig. Nem tudom ki jön, de nem lesz egyszerű dolga az biztos. Tehetséges (?), de morálisan teljesen szétzilált és csapnivalóan irányított (szerintem még a HC és GM közötti felelősségi és hatáskörök sem voltak teljesen tisztázva, vagy éppen betartva) csapat.
Remélem az okosok végül jól választanak - mondjuk baromi nagy nyomás van rajtuk: ha ez a jelenlegi fostalicska mutatvány az új rezsimmel is folytatódik tovább, Kroenke L.A. Rams projektje hamarabb becsődöl, mielőtt igazán belemelegedhetne.
Jó lenne tudni, van-e már jelölt (egyáltalalán új GM is lesz?) - Kyle valószínűleg kiesett, sztem ő Denverbe megy, én Payton-ért nem rajongok, a Saints-ben sem látom, hogy egy tartósan jó formát nyújtó stabil együttes lenne, Josh McD nagy kérdés - a HC kabát egyszer már nagy volt rá. Nekem egyébként tetszene David Shaw, ő már járt is nálunk az öltözőben... 😊


Tactics win battles. Strategy wins wars.