Los Angeles Rams

26 feliratkozó

több mint 7 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 071 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Amikor pont a Seattle elleni meccs előtt rúgnak ki.


Liverpool Fc fan
több mint 7 éve
Nünüke Los Angeles Rams 558
Azèrt csak van isten😎

http://www.sportsgooru.com/2011-nfl-team-preview-st-louis-rams-2/
több mint 7 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
 twitter.com/nfloutsiders/status/808484988924608513
több mint 7 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Hát srácok sosem gondoltam hogy ezt meglépi a vezetőség. Nem tudom hogy örüljek ennek vagy nem, de ennyi szenvedés után azt hiszem valóban megérdemelne ez a csapat agy jó HC-t. Eg kalappal a továbbiakra. Szerintem sikeres lesz a csapat ezek után.
több mint 7 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Az offense gameplan: 20 punt és a végén nyerünk egy safety-vel.
dogbite
Figyelembe véve, hogy Hekker egyedül többet tett ezért az offense-ért, mint maga az offense, nem rossz terv. 😊

Vannak olyan hírek, hogy a játékosok (is) szabotálták Fisher munkáját. Eléggé rendszeressé váltak már a sideline veszekedések, ilyen elejtett labdát én még nem láttam meccs elején, aztán meg Gurley talált egy szép hasonlatot.

További érdekességek: Former HC Jon Gruden “Would Listen” To Rams Offers
Talán ennyiből megérte elköltözni, hogy jobb nevek kerülnek most szóba, mint anno Szent Lajosban.
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
Oppáré.
 sports.yahoo.com/news/rams-wishing-big-for-next-head-coach-and-their-improbable-dream-is-pete-carroll-041529864.html
empty taxi
Csak a gondolatkísérlet kedvéért: hány hanyadik körös draftcetlibe kerülne Carroll, ha odaadnánk, különösen azt figyelembe véve, hogy az elmúlt években nem úgy tűnt, mintha sokra becsülnénk az első körös pickeket.
tejbegrrr!!!
Ugye Belichickért anno 1. köröst adott a Pats, jobb támpontot én nem tudok adni.
empty taxi
És Carroll szerintem jelenleg többet ér, mint az akkori Belichick
Chargers LT
És a Goff-csere miatt a Rams nem dúskál pickekben...


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 609 — Jedi Master
Oppáré.
 sports.yahoo.com/news/rams-wishing-big-for-next-head-coach-and-their-improbable-dream-is-pete-carroll-041529864.html
empty taxi
Csak a gondolatkísérlet kedvéért: hány hanyadik körös draftcetlibe kerülne Carroll, ha odaadnánk, különösen azt figyelembe véve, hogy az elmúlt években nem úgy tűnt, mintha sokra becsülnénk az első körös pickeket.
tejbegrrr!!!
Ugye Belichickért anno 1. köröst adott a Pats, jobb támpontot én nem tudok adni.
empty taxi
És Carroll szerintem jelenleg többet ér, mint az akkori Belichick

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
Oppáré.
 sports.yahoo.com/news/rams-wishing-big-for-next-head-coach-and-their-improbable-dream-is-pete-carroll-041529864.html
empty taxi
Csak a gondolatkísérlet kedvéért: hány hanyadik körös draftcetlibe kerülne Carroll, ha odaadnánk, különösen azt figyelembe véve, hogy az elmúlt években nem úgy tűnt, mintha sokra becsülnénk az első körös pickeket.
tejbegrrr!!!
Ugye Belichickért anno 1. köröst adott a Pats, jobb támpontot én nem tudok adni.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
tejbegrrr!!! Seattle Seahawks Washington Huskies 943
Oppáré.
 sports.yahoo.com/news/rams-wishing-big-for-next-head-coach-and-their-improbable-dream-is-pete-carroll-041529864.html
empty taxi
Csak a gondolatkísérlet kedvéért: hány hanyadik körös draftcetlibe kerülne Carroll, ha odaadnánk, különösen azt figyelembe véve, hogy az elmúlt években nem úgy tűnt, mintha sokra becsülnénk az első körös pickeket.

“George is having the off-season of his life, because it’s the only one he has ever really had,” Carroll said of Fant.
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
Oppáré.
 sports.yahoo.com/news/rams-wishing-big-for-next-head-coach-and-their-improbable-dream-is-pete-carroll-041529864.html


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 337 — Invisible man
Ha ezek után sem basszák ki Fishert akkor nagyon nagy titkok tudója....
ThundersNFL
Múlt héten kapott 2 éves szerződéshosszabbítást. 😊
iktriad
Nem a múlt héten kapta hanem a szezon előtt, csak nem lett bejelentve 😊
mustaine
Ne hazudj, itt is megírták, hogy egy hete történt. És ők sose tévednek 😀
 www.nemzetisport.hu/nfl/nfl-egy-hete-hosszabbitottak-vele-most-kirugtak-fishert-2541657


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 7 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 877 — No es importante
VÉGRE.
Az Interim HC személye még nincs meg.
A Harbaughs pletykák meg szerintem akár igaznak is bizonyulhatnak. Nagy pénzes tulaj, LA, sok tehetség, friss első körös QB.
tenorx
Az égvilágon semmi alapja nincs azoknak a pletykáknak


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 7 éve
dogbite Los Angeles Rams 914 — What's Next?
John Fassel a speciális egységtől válik meg, hogy HC-ként harcba vigye a kosokat csütörtökön (!) a seahawks ellen.
süti

Az offense gameplan: 20 punt és a végén nyerünk egy safety-vel.

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 7 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 932 — Csodabogár
VÉGRE.
Az Interim HC személye még nincs meg.
A Harbaughs pletykák meg szerintem akár igaznak is bizonyulhatnak. Nagy pénzes tulaj, LA, sok tehetség, friss első körös QB.
tenorx
Szvsz ő lenne a real deal erre a melóra
Asbee
nah, most kapott ki másodszor az OSU-tól. addig nem nyugszik amíg vissza nem adja 😀 jimbo már csak ilyen. plusz megy a Chargers LA-be, és a Rams veszti a nézőket...

több mint 7 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 007
Boldog Karácsonyt!

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 7 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
John Fassel a speciális egységtől válik meg, hogy HC-ként harcba vigye a kosokat csütörtökön (!) a seahawks ellen.
több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 563 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nem féltem, tuti nem marad állás nélkül, lesz csapat amelyik lát majd benne vmit, hátha 😛
több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Gondolom akkor tenyleg alairtak az uj szerzodest mar a szezon elott, kulonben ket hetre ra nem vagnak ki, mint Bajuszos macskat szarni.

Teszem hozza, budos nagy gecik dolgoznak a Ramsnel, Bajusz megdonthette volna a luzer rekordot, erre megfosztjak ettol, ez lett volna a korona az idenyere es a karrierjere. Mindenesetre megnyugtato, hogy az FO bizonyitotta, csak nehany evig ul olbe tett kezzel es hulye, de azert van, ami mar nekik is sok volt.

több mint 7 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
2 év aztán mégis annyi Fishernek. Tudtok meglepetést okozni. Mi lett ebből az NFC West-ből!

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 7 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 829 — !SuPeR6BoWL!
 www.youtube.com/watch?v=sDJgxE-0PZI

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 7 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 829 — !SuPeR6BoWL!
Ha ezek után sem basszák ki Fishert akkor nagyon nagy titkok tudója....
ThundersNFL
Na mégsem tudott minden titkot..........

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 7 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
VÉGRE.
Az Interim HC személye még nincs meg.
A Harbaughs pletykák meg szerintem akár igaznak is bizonyulhatnak. Nagy pénzes tulaj, LA, sok tehetség, friss első körös QB.
tenorx
Szvsz ő lenne a real deal erre a melóra


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 7 éve
Törölt felhasználó
Van igazsag es esze is a tulajnak.
több mint 7 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
VÉGRE.
Az Interim HC személye még nincs meg.
A Harbaughs pletykák meg szerintem akár igaznak is bizonyulhatnak. Nagy pénzes tulaj, LA, sok tehetség, friss első körös QB.
tenorx
Vannak ilyen pletykák?

Én eddig David Shaw-ról hallottam, aki volt már látogatóban pár hete.

Szerkesztette: süti
több mint 7 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 592
Én nem akarok egy olyan világban élni, ahol egy Jeff Fishert kirúgnak innen. 😊

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"