Los Angeles Rams

26 feliratkozó

több mint 7 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
több mint 7 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 959 — pizsama@gmail.com
13:0-ig néztem a meccset, aztán elmentem aludni. Most reggel látva át eredményt, jó döntésnek bizonyult. Méltó lezárása volt ez egy fos szezonnak. Azt hiszem most ért el a Rams a (sokadik?) gödör aljára. Innen már tényleg csak felfelé vezet az út. Remélem.

Szerkesztette: Pizsama
több mint 7 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 959 — pizsama@gmail.com
BUÉK minden Rams drukkernek!
Reménykedjünk, hogy a 2017-es év jobban fog sikerülni mint a 2016-os.
Új edző, új remények. Talán végre felívelő pályát mutat majd a csapat.
több mint 7 éve
dogbite Los Angeles Rams 914 — What's Next?
Most olvastam: az elmúlt 10 évben (2007-2016) ezidáig a Ramsnek összesen 46 győzelme, 112 veresége és 1 döntetlene volt, míg a Bronws-nak (akit sokan a liga jelenlegi legrosszabb csapatának tartanak) 48 győzelme és 111 veresége volt.

Szóval.

Én nem tudom, melyikünk mit szív, milyen szert használ, hogy még mindig képesek vagyunk kitartani emellett a rakás szerencsétlenség mellett ami L.A. Ramsnek hívnak, de minden elismerésem a megmaradt keveseknek. 😊

Holnap új év kezdődik, és vele új remények jönnek. A vigasz, hogy mi tényleg a liga legalján vagyunk, innen csak felfelé vezethet az út. Talán már holnaptól.

BÚÉK és GO RAMS!

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 563 — Így remélem megfelelek nektek.....
Egy új darab a "HC kereső" című kirakójátékhoz?? Kyle Shanahan ügynöke a Rams alelnökének, Kevin Demoffnak az apja, Marvin Demoff.
dogbite
Mondjuk lassan ránk fér, mert nem tudom ki más jönni ide önszántából, hátszél nélkül csapatot építeni.
Goff valami elképesztő homály, mondjuk ebben akad játszótársa rendesen az offense-ben. Azért elég ciki, hogy az 1/1 még a liga utolsó védelem ellen se tud mit kezdeni. Ráadásul neki kéne idecsalogatni valami értelmes edzőt...
süti
Goff vàlasztotta magát 1/1-re?
Amadeus91
Nem, de nem utasította vissza 😛 😉
több mint 7 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Gruden azt nyilatkozta, hogy perpill nem akar edzősködni. (gondolom vannak azok a dolgok amivel ez változna)
Beki
Nem fog ő már visszatérni soha. Jó fizetése van egy minimális feszültséggel járó munkáért, a Super Bowlt is megnyerte már. Bill Cowher pár évvel előtte ment el tévézni, azóta róla is minden évben felvetették, hogy na mikor és kihez tér vissza, aztán sehova se, mert már neki se volt minek.

Persze vannak kivételek, mondjuk Dick Vermeil, aki 15 év tévézés után tért vissza, (és pont a Ramsszel nyert utána SB-t), de Gruden szerintem már belekényelmesedett a mostani pozíciójába és ezért nem is nagyon lehet hibáztatni.
Kampman
Mi topic-unkban vetődött fel mindig Gruden neve, valaki egyenesen azt fantáziálta, h Giants HC szeretne lenni, erre az állásra vár, csak addig tv-zik... 😀 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
Mondjuk shannytől pont fáznék itt. Olyan rendszert futtat amibe az első évében még matt ryannek is beletört a bicskája, pedig ő azért bőven liga első harmada a posztján. Felvetődik a kérdés, vajon goff kvázi rookieként mut tudna ezzel kezdeni? Bár lehet nem volna akkora gáz, mert még fiatal így könnyebben irányítható, formálható. Szóval ha én lennék a tulaj kétszer is átgondolnám shanny kinevezését.
peach
Shanny szereti a joystick QB-t, Goff meg azért annyira még nem érti a játékot, hogy legyen ellenvéleménye, sztem lenne fantázia ebben a házasságban.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 007
Egy új darab a "HC kereső" című kirakójátékhoz?? Kyle Shanahan ügynöke a Rams alelnökének, Kevin Demoffnak az apja, Marvin Demoff.
dogbite
Mondjuk lassan ránk fér, mert nem tudom ki más jönni ide önszántából, hátszél nélkül csapatot építeni.
Goff valami elképesztő homály, mondjuk ebben akad játszótársa rendesen az offense-ben. Azért elég ciki, hogy az 1/1 még a liga utolsó védelem ellen se tud mit kezdeni. Ráadásul neki kéne idecsalogatni valami értelmes edzőt...
süti
Goff vàlasztotta magát 1/1-re?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 7 éve
peach Atlanta Falcons 14 264 — a new hope (again)
Mondjuk shannytől pont fáznék itt. Olyan rendszert futtat amibe az első évében még matt ryannek is beletört a bicskája, pedig ő azért bőven liga első harmada a posztján. Felvetődik a kérdés, vajon goff kvázi rookieként mut tudna ezzel kezdeni? Bár lehet nem volna akkora gáz, mert még fiatal így könnyebben irányítható, formálható. Szóval ha én lennék a tulaj kétszer is átgondolnám shanny kinevezését.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 7 éve
dogbite Los Angeles Rams 914 — What's Next?
Szerintem Goff rendben lesz HA végre normális edzői stáb lesz körülötte. Ebben az egész idei szánalmas szenvedéstörténetetben az a legjobb hogy nyolc nap múlva vége és végre tényleg jöhet a változás. Menni fog Boras, Williams, Boudreau... Bár az biztos, hogy annak aki ide jön nem lesz sétagalopp rendben rakni ezt a szemétdombot.

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 7 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 438
Gruden azt nyilatkozta, hogy perpill nem akar edzősködni. (gondolom vannak azok a dolgok amivel ez változna)
Beki
Nem fog ő már visszatérni soha. Jó fizetése van egy minimális feszültséggel járó munkáért, a Super Bowlt is megnyerte már. Bill Cowher pár évvel előtte ment el tévézni, azóta róla is minden évben felvetették, hogy na mikor és kihez tér vissza, aztán sehova se, mert már neki se volt minek.

Persze vannak kivételek, mondjuk Dick Vermeil, aki 15 év tévézés után tért vissza, (és pont a Ramsszel nyert utána SB-t), de Gruden szerintem már belekényelmesedett a mostani pozíciójába és ezért nem is nagyon lehet hibáztatni.
több mint 7 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Egy új darab a "HC kereső" című kirakójátékhoz?? Kyle Shanahan ügynöke a Rams alelnökének, Kevin Demoffnak az apja, Marvin Demoff.
dogbite
Mondjuk lassan ránk fér, mert nem tudom ki más jönni ide önszántából, hátszél nélkül csapatot építeni.
Goff valami elképesztő homály, mondjuk ebben akad játszótársa rendesen az offense-ben. Azért elég ciki, hogy az 1/1 még a liga utolsó védelem ellen se tud mit kezdeni. Ráadásul neki kéne idecsalogatni valami értelmes edzőt...
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
Egy új darab a "HC kereső" című kirakójátékhoz?? Kyle Shanahan ügynöke a Rams alelnökének, Kevin Demoffnak az apja, Marvin Demoff.

 www.profootballweekly.com/2016/12/22/the-way-we-hear-it-kyle-shanahan-is-a-frontrunner-for-the-rams-job/ave8sq1/
dogbite
Egyébként Fisheré is ő.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 609 — Jedi Master
Remélem nyertek holnap, és az uccsó meccsen is...😀 Hátha beelőzünk a drafton benneteket

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 7 éve
dogbite Los Angeles Rams 914 — What's Next?
Egy új darab a "HC kereső" című kirakójátékhoz?? Kyle Shanahan ügynöke a Rams alelnökének, Kevin Demoffnak az apja, Marvin Demoff.

 www.profootballweekly.com/2016/12/22/the-way-we-hear-it-kyle-shanahan-is-a-frontrunner-for-the-rams-job/ave8sq1/

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 7 éve
Törölt felhasználó
Gruden azt nyilatkozta, hogy perpill nem akar edzősködni. (gondolom vannak azok a dolgok amivel ez változna)
több mint 7 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 933 — Csodabogár
Állítólag elég erősen próbálkoztok Gruden visszacsábításán (a ligába).
Na ő tudna arcot adni ennek a csapatnak, az tuti
Borbinho
Minden évben sztori.
Amadeus91
ja csak most esély is van rá
Borbinho
kb 0


több mint 7 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Állítólag elég erősen próbálkoztok Gruden visszacsábításán (a ligába).
Na ő tudna arcot adni ennek a csapatnak, az tuti
Borbinho
Minden évben sztori.
Amadeus91
ja csak most esély is van rá

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 7 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 007
Állítólag elég erősen próbálkoztok Gruden visszacsábításán (a ligába).
Na ő tudna arcot adni ennek a csapatnak, az tuti
Borbinho
Minden évben sztori.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 7 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Állítólag elég erősen próbálkoztok Gruden visszacsábításán (a ligába).
Na ő tudna arcot adni ennek a csapatnak, az tuti

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 7 éve
dogbite Los Angeles Rams 914 — What's Next?
lehet egyedül vagyok a véleményemmel, de szerintem hatalmas hülyeség volt Fisher pont így időzítve kirúgni; csoporton belül általában hozta magát az öreg bajusz
vele az utolsó 3 meccsetekre simán kinéztem volna belőletek két győzelmet /még a három se lepett volna meg/, ezzel az edzőváltással meg kb tuti a három zakó
persze rá lehetne menni a jobb draft pozira, de az csak a Titansnek jó
ja igen még annyi hogy szezon végén persze ki kellett volna vágni, de én ezt a három meccset meghagytam volna neki
Cuchulain82
Fisher vállalhatatlan lett. A tulajdonosnak muszáj volt tennie valamit, hogy L.A. Népe előtt bizonyítsa hogy számára fontosak a szurkolók, hiszen azt kockáztatta, hogy mar az első évben teljesen elidegenedik a közönség a csapattól. Ez a piac sokkal-sokkal türelmetlenebb, hangosabb, erősebb mint St. Louisban volt. Mar most félig telt lelátó előtt játszottunk folyamatos boooozas mellett. Lehet hogy kikapunk, de ez mar kevésbé érdekes, most mar mindenki az ujrakezdesre koncentrál. Új Remény!

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 7 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
lehet egyedül vagyok a véleményemmel, de szerintem hatalmas hülyeség volt Fisher pont így időzítve kirúgni; csoporton belül általában hozta magát az öreg bajusz
vele az utolsó 3 meccsetekre simán kinéztem volna belőletek két győzelmet /még a három se lepett volna meg/, ezzel az edzőváltással meg kb tuti a három zakó
persze rá lehetne menni a jobb draft pozira, de az csak a Titansnek jó
ja igen még annyi hogy szezon végén persze ki kellett volna vágni, de én ezt a három meccset meghagytam volna neki
Cuchulain82
Üdv nálunk. 😊
Mi 10 éve nem értünk itt semmit. 😊
több mint 7 éve
Cuchulain82 New England Patriots 985
lehet egyedül vagyok a véleményemmel, de szerintem hatalmas hülyeség volt Fisher pont így időzítve kirúgni; csoporton belül általában hozta magát az öreg bajusz
vele az utolsó 3 meccsetekre simán kinéztem volna belőletek két győzelmet /még a három se lepett volna meg/, ezzel az edzőváltással meg kb tuti a három zakó
persze rá lehetne menni a jobb draft pozira, de az csak a Titansnek jó
ja igen még annyi hogy szezon végén persze ki kellett volna vágni, de én ezt a három meccset meghagytam volna neki

Szerkesztette: Cuchulain82
több mint 7 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
 twitter.com/BleacherReport/status/809898035379511296

 twitter.com/EAMaddenNFL/status/809913810219892736?ref_src=twsrc%5Etfw

Már is hiányzik. 😀

Szerkesztette: süti
több mint 7 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
Janoris Jenkins A tulajotokrol:

"A Ramsnél megtiltották, hogy megszólítsuk Kroenke-t. A rookie évemtől kezdve kellemetlenül éreztem magam az épületben.”