Los Angeles Rams

26 feliratkozó

több mint 7 éve
vszabolcs88 Los Angeles Rams 19
Tadám !

 www.therams.com/news-and-events/article-1/Los-Angeles-Rams-Part-Ways-With-Jeff-Fisher/c094dca2-f1e7-42ed-8f4b-f94cc6a3b753
süti
Csak sikerült kijózanodni 😊
több mint 7 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Jeff out. Gyorsan eszkalálódott..
kovi470
Hirtelen úgy olvastam,hogy elkaszálodott de végülis az is megálja a helyét.

több mint 7 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Nagy f*sz ez a Kroenke is. Fisher nagy nehezen beállít végre egy rekordot, aztán meg az esélyt se adja meg neki, hogy ne kelljen osztozkodnia rajta mással...
több mint 7 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
VÉGRE.
Az Interim HC személye még nincs meg.
A Harbaughs pletykák meg szerintem akár igaznak is bizonyulhatnak. Nagy pénzes tulaj, LA, sok tehetség, friss első körös QB.
több mint 7 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Tadám !

 www.therams.com/news-and-events/article-1/Los-Angeles-Rams-Part-Ways-With-Jeff-Fisher/c094dca2-f1e7-42ed-8f4b-f94cc6a3b753
több mint 7 éve
kovi470 Chicago Bears 1 343
Jeff out. Gyorsan eszkalálódott..

"We can't run. We can't pass. We can't stop the run. We can't stop the pass. We can't kick. Other than that, we're just not a very good football team right now."

www.twitter.com/m87k
több mint 7 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Kizárt, hogy Stan ezen a piacon ezt a "teljesítményt" elfogadja. Legalábbis remélem.
dogbite
Avalanche miatt sincsenek álmatlan éjszakái. 😀
több mint 7 éve
dogbite Los Angeles Rams 914 — What's Next?
"It looked like a middle school offense out there," Todd Gurley says about the Rams.

Ez a tegnapi meccs a legjobb példája volt annak, amikor azt hiszed már nincs lejjebb, és mégis... Nincsenek rá szavak. Én csak abban tudok bízni, hogy ebben a szezonban már egyetlen meccset sem nyerünk meg, mert akkor talán Fisher mégis megy. Kizárt, hogy Stan ezen a piacon ezt a "teljesítményt" elfogadja. Legalábbis remélem.

Szerkesztette: dogbite

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 7 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Ha ezek után sem basszák ki Fishert akkor nagyon nagy titkok tudója....
ThundersNFL
Múlt héten kapott 2 éves szerződéshosszabbítást. 😊
iktriad
Nem a múlt héten kapta hanem a szezon előtt, csak nem lett bejelentve 😊

több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 563 — Így remélem megfelelek nektek.....
Goff előre a JMR-i úton s nem igazán az ő hibája.......
több mint 7 éve
dogbite Los Angeles Rams 914 — What's Next?
Ha ezek után sem basszák ki Fishert akkor nagyon nagy titkok tudója....
ThundersNFL
Múlt héten kapott 2 éves szerződéshosszabbítást. 😊
iktriad
Ezzel kapcsolatban az az érdekes, hogy ha jól tudom a Rams HIVATALOSAN ezidáig még nem erősítette meg a szerződés hosszabbítást.

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 150 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ha ezek után sem basszák ki Fishert akkor nagyon nagy titkok tudója....
ThundersNFL
Múlt héten kapott 2 éves szerződéshosszabbítást. 😊
több mint 7 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 829 — !SuPeR6BoWL!
Ha ezek után sem basszák ki Fishert akkor nagyon nagy titkok tudója....

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 7 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Na, sikerült elkezdeni a mai meccset is...
vszabolcs88
Nem akarták a véletlenre bízni fisher rekordját. 😊
több mint 7 éve
vszabolcs88 Los Angeles Rams 19
Na, sikerült elkezdeni a mai meccset is...
több mint 7 éve
dogbite Los Angeles Rams 914 — What's Next?
 twitter.com/abc7ashley/status/805942255034896384?ref_src=twsrc%5Etfw

“I’ve had a few wins in my career, as well,” Fisher said. “I’ve also been able to be very, very fortunate and have a long career.”

Jah, hát ha néhány győzelmed is volt akkor semmi probléma főnök. Mi kérünk elnézést, hogy elsiklottunk fölötte.
süti
Az a legszebb az egészben hogy tényleg baromi régóta HC, miközben pont annak nem jó. A játékosok szeretik, meg gondolom amúgy egy kedvelhető személyiség, de ez HC kabát láthatóan nagy rá. És mégis... Nem értem, hogy pont egy olyan területen, ahol az eredményesség az egyik, ha nem a legfontosabb fokmérője a teljesítménynek, egy ilyen Jeff "7-9" Fisher hogy maradhat még mindig a csúcson?
dogbite
Mert az FO/owner is azt érzi, hogy ebben a keretben nincs több.
gordon
Ezt a keretet pont Fisher építette fel öt év alatt...

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 7 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
 twitter.com/abc7ashley/status/805942255034896384?ref_src=twsrc%5Etfw

“I’ve had a few wins in my career, as well,” Fisher said. “I’ve also been able to be very, very fortunate and have a long career.”

Jah, hát ha néhány győzelmed is volt akkor semmi probléma főnök. Mi kérünk elnézést, hogy elsiklottunk fölötte.
süti
Az a legszebb az egészben hogy tényleg baromi régóta HC, miközben pont annak nem jó. A játékosok szeretik, meg gondolom amúgy egy kedvelhető személyiség, de ez HC kabát láthatóan nagy rá. És mégis... Nem értem, hogy pont egy olyan területen, ahol az eredményesség az egyik, ha nem a legfontosabb fokmérője a teljesítménynek, egy ilyen Jeff "7-9" Fisher hogy maradhat még mindig a csúcson?
dogbite
Mert az FO/owner is azt érzi, hogy ebben a keretben nincs több.
több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Mi kell ahhoz, hogy Fishert kibasszák mint macskát xarni?
ThundersNFL
Pozitív szezon!

több mint 7 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Az a legszebb az egészben hogy tényleg baromi régóta HC, miközben pont annak nem jó. A játékosok szeretik, meg gondolom amúgy egy kedvelhető személyiség, de ez HC kabát láthatóan nagy rá. És mégis... Nem értem, hogy pont egy olyan területen, ahol az eredményesség az egyik, ha nem a legfontosabb fokmérője a teljesítménynek, egy ilyen Jeff "7-9" Fisher hogy maradhat még mindig a csúcson?
dogbite
Az Oilerst is ő költöztette.
több mint 7 éve
dogbite Los Angeles Rams 914 — What's Next?
 twitter.com/abc7ashley/status/805942255034896384?ref_src=twsrc%5Etfw

“I’ve had a few wins in my career, as well,” Fisher said. “I’ve also been able to be very, very fortunate and have a long career.”

Jah, hát ha néhány győzelmed is volt akkor semmi probléma főnök. Mi kérünk elnézést, hogy elsiklottunk fölötte.
süti
Az a legszebb az egészben hogy tényleg baromi régóta HC, miközben pont annak nem jó. A játékosok szeretik, meg gondolom amúgy egy kedvelhető személyiség, de ez HC kabát láthatóan nagy rá. És mégis... Nem értem, hogy pont egy olyan területen, ahol az eredményesség az egyik, ha nem a legfontosabb fokmérője a teljesítménynek, egy ilyen Jeff "7-9" Fisher hogy maradhat még mindig a csúcson?

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 7 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
 twitter.com/abc7ashley/status/805942255034896384?ref_src=twsrc%5Etfw

“I’ve had a few wins in my career, as well,” Fisher said. “I’ve also been able to be very, very fortunate and have a long career.”

Jah, hát ha néhány győzelmed is volt akkor semmi probléma főnök. Mi kérünk elnézést, hogy elsiklottunk fölötte.
több mint 7 éve
Mr.Breaker 1 871
Nem értem mit fanyalogtok.... most megmutatta hogy megrdemli. Ohhh wait.... 😀
silent7939
Végülis most csak 26-ot vert a Pats. Ez az elmúlt találkozójukhoz képest igenis fejlődés. 😀
több mint 7 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Ne dimenzionáld túl, a hetessel kezdődő grade-ek jelentenek átlagos teljesítményt.
empty taxi
A sz*r önmagához képest azért ez is fényévekre van. 😊

Bajusz meg lehet még mindig nem tette túl magát a dolgon.
több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Top offensive grades:

OT Greg Robinson, 79.2
WR Brian Quick, 71.7
G Cody Wichmann, 68.0
RB Todd Gurley, 67.3
OT Rob Havenstein, 57.8

Azért vannak itt még érdekességek a Fisher sztorin túl is. 😀
süti
Ne dimenzionáld túl, a hetessel kezdődő grade-ek jelentenek átlagos teljesítményt.
empty taxi
Én azt hittem pont azt akarja érzékeltetni hogy s legjobb osztályzatok épp karcolják a közepest 😊

több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Hát srácok részvétem. Szerintem bajusz ilyen mind controling meta human lehet, mert más magyarázatom nincs erre...Komolyan 2 év jajj hol van a sárga zászlóm bajusznak??????