Los Angeles Rams

26 feliratkozó

több mint 7 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
A Fisherball "legszebb" példája, belesűrítve minden amit Fisher mentalitása képvisel:
A tegnapi meccs utáni sajtótájékoztatón elmondta, hogy az első félidő végén Ők mar nem akarták Brees-t visszaengedni, ezért egy hosszú 2 perces drive végén egy 3 pontos FG számára teljesen megfelelő lett volna. Erre jött Goff végigment a pályán és dobott egy TD-t. Igaz maradt még 55 másodperce Breesnek... Lehet nem szóltak neki, hogy nem TD-re jatszunk.
dogbite
Én bajusz helyében a patriots ellen padoztatnám. Aztán majd csak megtanulja a büdös kölke, hogy mennek itt a dolgok az NFL-ben.
több mint 7 éve
Al Los Angeles Rams Missouri Tigers 590
Szerintem újabban a legnagyobb problémánk, hogy nincs futónk, mert Gurley nem az, idén nem 😕
több mint 7 éve
dogbite Los Angeles Rams 914 — What's Next?
A Fisherball "legszebb" példája, belesűrítve minden amit Fisher mentalitása képvisel:
A tegnapi meccs utáni sajtótájékoztatón elmondta, hogy az első félidő végén Ők mar nem akarták Brees-t visszaengedni, ezért egy hosszú 2 perces drive végén egy 3 pontos FG számára teljesen megfelelő lett volna. Erre jött Goff végigment a pályán és dobott egy TD-t. Igaz maradt még 55 másodperce Breesnek... Lehet nem szóltak neki, hogy nem TD-re jatszunk.

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 7 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Mondjuk ha már van egy QB-nk aki képes, pontos hosszú labdákat dobálni, akkor lehet nem a szokásos 5 yardos passzokat, meg a "kidobommárennekatavongyereknekosztmajdcsinálvalamit" taktikát kéne továbbra is forszírozni.

Jó, tudom irreleváns kérés ez, van elég bajunk, nem lehet itten még a játékosaink képességeit is figyelembe venni. Csak a plusz munka lenne vele, meg új playbook kéne... Nem éri meg ez a sok macera vele. Majd kap Bajusz újabb 4 évet, hogy dolgozzon rajta.
több mint 7 éve
dogbite Los Angeles Rams 914 — What's Next?
Goff tetszett, a defense nem. Igazából ma nem is volt defense a pályán, a második félidőben aztán offense sem. 2002 óta nem engedtünk ennyi pontot. Jövő héten New England... mókás lesz az is.

Szerkesztette: dogbite

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 7 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Kicsit ront az összképen, hogy sajna a 2. félidőt is le kellett játszani. 😊
több mint 7 éve
dogbite Los Angeles Rams 914 — What's Next?
Halftime @JaredGoff16 stats:
12-of-20
167 yards
3 TD
126.5 QB Rating

Október 16. óta (azaz 42 napja) először léptük át a 10 pontos határt.

Szerkesztette: dogbite

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
 twitter.com/NFL_DovKleiman/status/802958881878118400


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
dogbite Los Angeles Rams 914 — What's Next?
Fisher a hét elején azt nyilatkozta, hogy változtatni kell az OL-on. Nos, a mai inaktívak között ott van GRob - így valószínűleg Saffold lesz az LT.

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 7 éve
dogbite Los Angeles Rams 914 — What's Next?
Nagyon fura nekem ez a Gurley és Gordon kettős.
Pari
Nekünk igazából nem, mert akárki jön az itt megy a süllyesztőbe. Érdemes átolvasni 1-2 bajusz interjút mekkora bullshit az egész. Ha lecserélnék a vezetőséget egy marék molylepkére előrébb lennénk.

Mondjuk az kérdés, hogy a D-t mi tartja életben ennyire impotens támadójáték ellenében is.
Ennek örömére Hillt már nem várjuk vissza, és inkább Michael Jordan kap lehetőséget.
süti
Hill-t leigazoltuk a gyakorlócsapatba. Második esély, vagy valami ilyesmi...

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 7 éve
Al Los Angeles Rams Missouri Tigers 590
[/quote] Michael Jordan kap lehetőséget.
[/quote]Az NBA és az MLB után, kipróbálja magát az NFL-ben is? 😊
több mint 7 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Nagyon fura nekem ez a Gurley és Gordon kettős.
Pari
Nekünk igazából nem, mert akárki jön az itt megy a süllyesztőbe. Érdemes átolvasni 1-2 bajusz interjút mekkora bullshit az egész. Ha lecserélnék a vezetőséget egy marék molylepkére előrébb lennénk.

Mondjuk az kérdés, hogy a D-t mi tartja életben ennyire impotens támadójáték ellenében is.
Ennek örömére Hillt már nem várjuk vissza, és inkább Michael Jordan kap lehetőséget.
több mint 7 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 623 — Rise My Nation!
Nagyon fura nekem ez a Gurley és Gordon kettős.
Gurley tavaly, mint a megváltó robbant be (mint a kovetkezo 2000 yardos futó, 4,8y/a), Gordon meg a reciproka (0 TD, 600yard) idén meg, mintha kicserélték volna őket. Gordon fossa a TD-ket (8td/10meccs kinéz neki egy 1300yardos szezon), Gurley meg...3,2y/a, lehet az 1000 rush yard sem lesz meg, nagyon furcsa ennek a kettőnek ez a "pálfordulása".
több mint 7 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 767 — 49ers GM
A Rams vereségeinek száma az utóbbi öt évben 10 mérkőzés után: 6, 6, 6, 6, 6.
Legalább konzisztens teljesítményt nyújt. 😀
süti
És mennyire beszédes, hogy nem a győzelmeket számolod, pedig elméletileg azoknak is azonosnak kellene lenni. 😊

több mint 7 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
A Rams vereségeinek száma az utóbbi öt évben 10 mérkőzés után: 6, 6, 6, 6, 6.
Legalább konzisztens teljesítményt nyújt. 😀
több mint 7 éve
dogbite Los Angeles Rams 914 — What's Next?
Ez a Fisherball:
The Rams' offense is averaging 304.7 yards per game over the last four years, easily the lowest mark in the NFL. Jaguars are 31st, at 315.4.

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 7 éve
Al Los Angeles Rams Missouri Tigers 590
2008 óta nincs pozitív szezonja. Itt 5 éve volt, hogy alkosson valamit, rendre top pickekből, gyakorlatilag felsőbb nyomás nélkül. Sose gondoltam volna, hogy ennyire letudják pusztítani a franchise-t, hogy idén jó ha 2 meccset néztem élőben, és most még Goff se hozta meg rá a kedvem, hogy éjszakázzak miatta.

Gurley lassan megy a süllyesztőbe Mason után. Goffnak hívják ugyanazokat a bullshiteket, mint Keenumnak. Austin továbbra is nyugodtan bohóckodhat a pályán. Közben ha lehetőséget kap Cunningham is megállja a helyét, Britt személyében ne adj isten még 1000 yardos elkapónk is lehet.

Mondjuk a védelemben lassan már tök mindegy ki játszik, ők tartják magukat, de hiába ha 13-14 pontokkal megver az ellenfél.
süti
Jól beszélsz, én is hasonlóan érzek.

Itt van ez a Gurley gyerek, aki tavaly arról volt híres, hogy 3-4 kontakt kellett neki, hogy földre kerüljön. Idén? Láttam olyat is tőle (ilyet eddig csak Austin tudott), hogy kontakt nélkül földön volt, elég volt a falember fenekébe szaladnia. Cunningham, ha ő van a pályán, nyugodtabb vagyok, mert ő nem "hoz" mínuszos futást.
Austin. "Szívem csücske". Utálom a kis majmot mint a sz@rt. Igazi bohóc, aki semmit nem tesz hozzá a csapathoz, inkább csak el vesz belőle. Elkapásból, nagyjából évi 150 yard körül hoz. Futásból egy másik 150-et és ennyi. Punt returnjeiről ne beszéljünk, mert igaz, majd minden returnnél szalad min. 40 yardot, de előre jó ha hoz 2-t. Durva leszek, de ha őt lőtték volna fejbe, akkor Baileyvel előrébb tartanánk.
Fisher, mit lehet még róla mondani? TAKARODJ!!!! Mellette tök mindegy ki az OC, valószínűleg átadja nekik a 2 oldalas playbookot, aztán abból hívhatnak játékot. Ismerjük is mind.
futások:
Gurley futás középen
Austin futás középen
Austin "trükkös" futás szélre

passzok:
quick pass bárkinek (akár Quicknek is)
TE pass
short pass
shot gun (lehetőleg ne legyen belőle INT, akkor már sikeresnek minősül)

Durván mazohisták vagyunk, hogy ezt hétről-hétre, évről-évre nézzük.
Megmondom az őszintét, más csapatok meccseit már nem is tudom élvezni, mert azt pontra játsszák.

Igaz szar idő volt Losziban, de azért fogyatkoznak a nézők, s ez nekem nagy elégtétel.
több mint 7 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
2008 óta nincs pozitív szezonja. Itt 5 éve volt, hogy alkosson valamit, rendre top pickekből, gyakorlatilag felsőbb nyomás nélkül. Sose gondoltam volna, hogy ennyire letudják pusztítani a franchise-t, hogy idén jó ha 2 meccset néztem élőben, és most még Goff se hozta meg rá a kedvem, hogy éjszakázzak miatta.

Gurley lassan megy a süllyesztőbe Mason után. Goffnak hívják ugyanazokat a bullshiteket, mint Keenumnak. Austin továbbra is nyugodtan bohóckodhat a pályán. Közben ha lehetőséget kap Cunningham is megállja a helyét, Britt személyében ne adj isten még 1000 yardos elkapónk is lehet.

Mondjuk a védelemben lassan már tök mindegy ki játszik, ők tartják magukat, de hiába ha 13-14 pontokkal megver az ellenfél.
több mint 7 éve
dogbite Los Angeles Rams 914 — What's Next?
Szerintem nem parázott (legalábbis feltűnő módon biztosan nem), de mindegy. Semmi különöset nem mutatott, de ez feltehetően részben a gameplan miatt is volt: döntően gyors, pár yardos passzok (20+ yardos kísérlet talán egy ha volt), de jó néhány közülük viszont pontatlan volt. A zsebet elég jól érezte, volt néhány szép kimozgása. Ennyi. A tegnapi meccsen akár Keenum is játszhatott volna, nem volt különbség. Én ezeket a vérszegény, kiszámítható és ötlettelen offense játékhívásokat továbbra sem értem, színtiszta Fisherball - immár ötödik éve. Borzalom nézni is - emiatt teljesen felesleges volt 1/1-re draftolni. Minek?
A defense-t viszont baromi jó volt látni - eltekintve az utolsó 5 perctől, amikor fejben szerintem már a zuhanyzóban voltak.

Szerkesztette: dogbite

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 7 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
Goff milyen volt?
Szokol
30 passzból 130 yard. Szerinted?
Jakehomer
Ööö, szarul? 😊
Akkor már csak egy kérdésem van: miért kellett 30-szor passzoltatni, ha ott van Gurley? Még nem néztem meg a statokat (nem tudom a SNF eredményét, addig taku az nfl.com), de tudtommal az eredmény alakulása nem indokolta!
Szokol
Mert jol fogtuk a futast.
Egyebkent nem volt szar csak viritott rola hogy izgul. Vegig parazott szegeny 😕
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Goff milyen volt?
Szokol
30 passzból 130 yard. Szerinted?
Jakehomer
Ööö, szarul? 😊
Akkor már csak egy kérdésem van: miért kellett 30-szor passzoltatni, ha ott van Gurley? Még nem néztem meg a statokat (nem tudom a SNF eredményét, addig taku az nfl.com), de tudtommal az eredmény alakulása nem indokolta!
Szokol
Aránylag egyszerű dolga volt a Phins védelemnek. Suh oldalára ignorálta a futást a Rams, a pálya másik felét meg azért annyira nem nagy kunszt levédeni, ha tudod, hogy ha futás lesz, akkor arra megy 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 872 — Steelers fan
Goff milyen volt?
Szokol
30 passzból 130 yard. Szerinted?
Jakehomer
Ööö, szarul? 😊
Akkor már csak egy kérdésem van: miért kellett 30-szor passzoltatni, ha ott van Gurley? Még nem néztem meg a statokat (nem tudom a SNF eredményét, addig taku az nfl.com), de tudtommal az eredmény alakulása nem indokolta!
több mint 7 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 447 — Panthers fan
Goff milyen volt?
Szokol
30 passzból 130 yard. Szerinted?

Perception is reality.
több mint 7 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 872 — Steelers fan
Goff milyen volt?
több mint 7 éve
dogbite Los Angeles Rams 914 — What's Next?
Nagyon okos: Troy Hill-t letartóztatták DUI miatt, így nem játszik ma. Az egyébként sem mély CB gárda tovább gyengült. Tipikus 7-9 bullshit 🙂

Tactics win battles. Strategy wins wars.