Los Angeles Rams

26 feliratkozó

több mint 7 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 872 — No es importante
a korábbi Missouri-Illinois rangadók után egy másik cfb derbit lehet reklámozni a Rams topicban

 twitter.com/USC_Athletics/status/800010010910720001


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 7 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
 www.youtube.com/watch?v=5M5qTdJWTOg
Tony Adams
a HK-ban untam, de ez király volt

több mint 7 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 872 — No es importante
Jogos, tényleg szombaton volt. Viszont az számomra elég rémisztő, hogy 4 nap alatt semmit nem írtak, csak hogy "horrifying". Reméljük a legjobbakat.Borbinho
 twitter.com/TomGroeschen/status/799060739612884992


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 7 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Isaiah Peadnek (korábbi 2.körös futótokna) súlyos autóbalesete volt ma. Nem tudni sokat, csak annyit, hogy nem volt drognak/alkoholnak köze a balesetnek, de Pead nem volt bekötve, és kirepült az ablakon. A karrierjének biztosan vége (remélem valami brutális lábsérülés/kézsérülése lett, nem pedig fejsérülésről, esetleg bénulásról van szó 😕 )
Fisher statementje:
“Our organization’s hearts and prayers go out to the Isaiah Pead family. I spoke with his mom [on Saturday]. He’s struggling, and he’s going to have a tough road. We’re hoping that he’ll come through this, but his career is over, and he was an outstanding young man while we had him.”

Mindenesetre nem túl bizalomgerjesztő ez a nyilatkozat 😕
Borbinho
Szombaton volt a baleset, de ez részletkérdés, sajnos nagy a baj.
Közben Quinnel kapcsolatban meg állítólag cáfolták, hogy a rohamainak köze lenne a korábbi agytumorhoz.
Stez
Jogos, tényleg szombaton volt. Viszont az számomra elég rémisztő, hogy 4 nap alatt semmit nem írtak, csak hogy "horrifying". Reméljük a legjobbakat.

Quinnről is elég fura/ijesztő lehet a hallgatás. Az meg, hogy nincs köze a tumorához, aggasztó szintén. Nyilván jobb, mintha az "újult volna ki", de így akkor fingjuk sincs, hogy mi történt vele? Epilepsziás rohamot olvastam valahol, de szintén semmi konkrét :S

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Isaiah Peadnek (korábbi 2.körös futótokna) súlyos autóbalesete volt ma. Nem tudni sokat, csak annyit, hogy nem volt drognak/alkoholnak köze a balesetnek, de Pead nem volt bekötve, és kirepült az ablakon. A karrierjének biztosan vége (remélem valami brutális lábsérülés/kézsérülése lett, nem pedig fejsérülésről, esetleg bénulásról van szó 😕 )
Fisher statementje:
“Our organization’s hearts and prayers go out to the Isaiah Pead family. I spoke with his mom [on Saturday]. He’s struggling, and he’s going to have a tough road. We’re hoping that he’ll come through this, but his career is over, and he was an outstanding young man while we had him.”

Mindenesetre nem túl bizalomgerjesztő ez a nyilatkozat 😕
Borbinho
Szombaton volt a baleset, de ez részletkérdés, sajnos nagy a baj.
Közben Quinnel kapcsolatban meg állítólag cáfolták, hogy a rohamainak köze lenne a korábbi agytumorhoz.

több mint 7 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Isaiah Peadnek (korábbi 2.körös futótokna) súlyos autóbalesete volt ma. Nem tudni sokat, csak annyit, hogy nem volt drognak/alkoholnak köze a balesetnek, de Pead nem volt bekötve, és kirepült az ablakon. A karrierjének biztosan vége (remélem valami brutális lábsérülés/kézsérülése lett, nem pedig fejsérülésről, esetleg bénulásról van szó 😕 )
Fisher statementje:
“Our organization’s hearts and prayers go out to the Isaiah Pead family. I spoke with his mom [on Saturday]. He’s struggling, and he’s going to have a tough road. We’re hoping that he’ll come through this, but his career is over, and he was an outstanding young man while we had him.”

Mindenesetre nem túl bizalomgerjesztő ez a nyilatkozat 😕

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 7 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 195 — Colts Fan
több mint 7 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
Goff lesz Wentz 2.0
ThundersNFL
Remelem hogy nem 😀
Egyebkent szerintem nagyon jol fog jatszani, de mi csak abban bizhatunk, hogy a fal szetkapja a rams o-line ját , ami valljuk be nem egy vilagvero egyseg. Igy goff folyamat nyomas alatt lenne.

Ugy erzem nehezen fogunk pontot szerezni. Ugyhogy iranyitot nem ismerve a LoS kontrollalasa lesz a fo feladatunk.
több mint 7 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 811 — !SuPeR6BoWL!
Goff lesz Wentz 2.0

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 7 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 447 — Panthers fan
A legnagyobb vicc az lenne ha Goff elit lenne. Na azt hogy magyarázná Fischer? Miért padoztatta ennyit? Mondjuk ez kicsit utópisztikus és nem is örülnék neki, de benne van a pakliban, mert Wentz sem égett meg eddig.
silent7939
Nincs róla film, úgyhogy ha nem teljesen fogalmatlan (ala Jimmy Clausen), akkor könnyen jobbnak tűnhet majd kezdetben Keenumnál. Hosszú távon ki tudja, mire lesz képes. Mindenesetre ha akkora ász lenne, talán még a bajszos se ültette volna eddig...

Perception is reality.
több mint 7 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
A legnagyobb vicc az lenne ha Goff elit lenne. Na azt hogy magyarázná Fischer? Miért padoztatta ennyit? Mondjuk ez kicsit utópisztikus és nem is örülnék neki, de benne van a pakliban, mert Wentz sem égett meg eddig.
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
ÁLÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉ
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/u2zf7xoymwmzww86qnmz
Jared Goff to start for Rams against Dolphins
The Jared Goff era is about to begin in Los Angeles after all. The rookie quarterback is set to start in Week 11 against the Miami Dolphins.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Quinnt közben kiengedték a kórházból. Senki sem tud semmit, Fisher konkrétan annyit közölt, további teszteket csinálnak majd a következő napokban. Twitteren kapták fel, hogy köze van a korábbi agytumorának az egészhez, senki sem tagadta, senki sem erősítette meg, a testvére állítólag annyit árult el, hogy két rohama volt valamelyik éjszaka.

Remélem, hogy semmi komoly.

több mint 7 éve
dogbite Los Angeles Rams 914 — What's Next?
Stan ideges lett, hogy nem fogynak a jegyek L.A.-ben, így muszáj volt csinálni valamit. 😊

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Igazából nem tudom eldönteni, hogy Goff annyira szar volt-e edzésen (minden téren), hogy Fisher emiatt tartotta távol a kezdőtől, vagy Fisher csak így próbált újabb évet nyerni, mondván, ha Goff első évében full fos lesz és mindenki kiábrándul, akkor az Fisher állásába kerülhet.

több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Nem túl korai?
😀
több mint 7 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 425 — LIGHTS OUT!
Továbbra is Keenum kezd
Én erre semmilyen épeszű magyarázatot nem vagyok képes befogadni.
braxa88
Majd a Miami meccs után lehet látni fogjuk eddig miért Keenum kezdett 😀

több mint 7 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
Felek :/ keenum jobb lett volna
több mint 7 éve
xrace77 Denver Broncos 4 464
 twitter.com/CBSSports/status/798585749356482560
több mint 7 éve
vszabolcs88 Los Angeles Rams 19
‏@AdamSchefter
Jared Goff will make his first NFL start Sunday at home vs Miami Dolphins, per @mortreport. Goff tries to give Rams postseason push.
dogbite
navégre!
több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Mekkora bohóc ez a Fisher.

több mint 7 éve
dogbite Los Angeles Rams 914 — What's Next?
‏@AdamSchefter
Jared Goff will make his first NFL start Sunday at home vs Miami Dolphins, per @mortreport. Goff tries to give Rams postseason push.

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 7 éve
Törölt felhasználó
Továbbra is Keenum kezd
Én erre semmilyen épeszű magyarázatot nem vagyok képes befogadni.
braxa88
1) Fischer nem okos
2) Goff nem jó
3) Mindkettő
gabokocka
4) Hatalmas fölénnyel verték a Jets-et 9-6-ra és Keenum tökéletes volt.
több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Továbbra is Keenum kezd
Én erre semmilyen épeszű magyarázatot nem vagyok képes befogadni.
braxa88
1) Fischer nem okos
2) Goff nem jó
3) Mindkettő

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Továbbra is Keenum kezd
Én erre semmilyen épeszű magyarázatot nem vagyok képes befogadni.