Los Angeles Rams

26 feliratkozó

több mint 9 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
ki kinek örülne OC-ként?
én Trestman-t látnám a legszívesebben

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 9 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
kb. 1 évvel ezelőtt - amikor kiderült, hogy megvette az LA-i ingatlant - írtam, hogy Kroenke nagy játékos. már akkor próbálta lépéskényszerbe hozni az Ed tulajdonosait, ez sikerült. az év évge felé jelölte ki Jay Nixon David Peacock-ot és Robert Blitz-t, hogy dolgozzák ki annak tervét, hogyan lehet a Rams-t St. Louis-ban tartani.
Kroenke a stadionépítési bejelentéssel - ez azért még nem kerül sok pénzbe - dobott egy újat. azt tuti tudja, hogy elég kemény procedúrán kell átverekednie magát ahhoz, hogy áthelyezze a franchise-t LA-be és ahhoz túl jó üzletember, hogy mindezt az NFL és a tulajdonosok jóváhagyása nélkül tegye meg.
viszont lépéskényszerbe hozta LA-t, St. Louis-t, a Raiders és a Chargers tulajdonosait is. ha az NFL LA-ben akar franchise-t, ahhoz stadion kell, ennek első lépését megtette, amikor megvette az ingatlant és bejelentette, hogy stadiont akar építeni. ráadásul a város pénze nélkül. viszont nem kell, hogy ez a franchise mindenáron a Rams legyen. ha a hírek igazak a Chargers tulajai - akik rohadtul nem örülnének, ha lenne egy újabb csapat a térségben - tudnak másik 8 tualajt a maguk oldalára állítani, azaz ebben az esetben nem költözhet a Rams. viszont lehetőségük nyílik, hogy a kevésbé korszerű san diego-i stadionból egy korszerűbbe költözzenek.
ST. Louis-nak viszont olyan alternatívát kell nyújtania, amire tényleg csak igent mondhat Kroenke, abban viszont sok-sok adóbevételes dollár lesz invesztálva.
lehet, hogy Kroenke nem népszerű a 31 tulaj között, de ő a 2. leggazdagabb. a pénz meg odaát is hatalom.

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 859 — No es importante
Magyar embernek magyar csapatot! Kapna kettős állampolgárságot a sok 2. és 3. generációs magyar leszármazott játékos, és gondolj bele, mekkora diadal lenne a szemét amcsikat a saját sportágukban legyőzni! 😊somoskovig
na de gondolj bele milyen vitát váltana ki a népszavazáson, hogy beengedünk-e Magyarországra 150+ kilós vadállatokat 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 761 — 49ers GM
A Fox News szerint Kroenke nem válaszol a St. Louis-i városvezetők megkereséseire.
Némi fenntartással kezelném azért a hírt, mert mégiscsak Fox, meg a szövegből az jött le nekem hogy keresték a LA-s hírek után (kedden vagy szerdán) és még nem hívta őket vissza.
Kicsit fura, hogy az utóbbi hónapokban nem volt olyan sürgős a St. Louis-i vezetőknek, most meg 1-2 napot se bírnak várni.Pizsama
Stan rendesen felkavarta az állóvizet. Most a városvezetes térfelén pattog a labda, bár nekem mar az is kérdéses, hogy Kroanke akar-e egyáltalán velük "játszani".dogbite
hogyne akarna, LA-ben önerőből kellene stadiont építenie, STL-ben az adófizetők pénzéből is csurran-cseppenhet valamibaggio
Itt lenne a soha vissza nem térő alkalom egy magyar székhelyű csapatra, adóforintokból stadiont módszertanban világklasszisok vagyunk. 😀somoskovig
az egyetlen probléma, hogy mire a stadion megépülne, lehet amerikaiak már nem kapnának vízumot ebbe a gyönyörű országba 😊baggio
Magyar embernek magyar csapatot! Kapna kettős állampolgárságot a sok 2. és 3. generációs magyar leszármazott játékos, és gondolj bele, mekkora diadal lenne a szemét amcsikat a saját sportágukban legyőzni! 😊

több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 859 — No es importante
A Fox News szerint Kroenke nem válaszol a St. Louis-i városvezetők megkereséseire.
Némi fenntartással kezelném azért a hírt, mert mégiscsak Fox, meg a szövegből az jött le nekem hogy keresték a LA-s hírek után (kedden vagy szerdán) és még nem hívta őket vissza.
Kicsit fura, hogy az utóbbi hónapokban nem volt olyan sürgős a St. Louis-i vezetőknek, most meg 1-2 napot se bírnak várni.Pizsama
Stan rendesen felkavarta az állóvizet. Most a városvezetes térfelén pattog a labda, bár nekem mar az is kérdéses, hogy Kroanke akar-e egyáltalán velük "játszani".dogbite
hogyne akarna, LA-ben önerőből kellene stadiont építenie, STL-ben az adófizetők pénzéből is csurran-cseppenhet valamibaggio
Itt lenne a soha vissza nem térő alkalom egy magyar székhelyű csapatra, adóforintokból stadiont módszertanban világklasszisok vagyunk. 😀somoskovig
az egyetlen probléma, hogy mire a stadion megépülne, lehet amerikaiak már nem kapnának vízumot ebbe a gyönyörű országba 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 761 — 49ers GM
A Fox News szerint Kroenke nem válaszol a St. Louis-i városvezetők megkereséseire.
Némi fenntartással kezelném azért a hírt, mert mégiscsak Fox, meg a szövegből az jött le nekem hogy keresték a LA-s hírek után (kedden vagy szerdán) és még nem hívta őket vissza.
Kicsit fura, hogy az utóbbi hónapokban nem volt olyan sürgős a St. Louis-i vezetőknek, most meg 1-2 napot se bírnak várni.Pizsama
Stan rendesen felkavarta az állóvizet. Most a városvezetes térfelén pattog a labda, bár nekem mar az is kérdéses, hogy Kroanke akar-e egyáltalán velük "játszani".dogbite
hogyne akarna, LA-ben önerőből kellene stadiont építenie, STL-ben az adófizetők pénzéből is csurran-cseppenhet valamibaggio
Itt lenne a soha vissza nem térő alkalom egy magyar székhelyű csapatra, adóforintokból stadiont módszertanban világklasszisok vagyunk. 😀

több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 859 — No es importante
A Fox News szerint Kroenke nem válaszol a St. Louis-i városvezetők megkereséseire.
Némi fenntartással kezelném azért a hírt, mert mégiscsak Fox, meg a szövegből az jött le nekem hogy keresték a LA-s hírek után (kedden vagy szerdán) és még nem hívta őket vissza.
Kicsit fura, hogy az utóbbi hónapokban nem volt olyan sürgős a St. Louis-i vezetőknek, most meg 1-2 napot se bírnak várni.Pizsama
Stan rendesen felkavarta az állóvizet. Most a városvezetes térfelén pattog a labda, bár nekem mar az is kérdéses, hogy Kroanke akar-e egyáltalán velük "játszani".dogbite
hogyne akarna, LA-ben önerőből kellene stadiont építenie, STL-ben az adófizetők pénzéből is csurran-cseppenhet valami


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
dogbite Los Angeles Rams 914 — What's Next?
A Fox News szerint Kroenke nem válaszol a St. Louis-i városvezetők megkereséseire.
Némi fenntartással kezelném azért a hírt, mert mégiscsak Fox, meg a szövegből az jött le nekem hogy keresték a LA-s hírek után (kedden vagy szerdán) és még nem hívta őket vissza.
Kicsit fura, hogy az utóbbi hónapokban nem volt olyan sürgős a St. Louis-i vezetőknek, most meg 1-2 napot se bírnak várni.Pizsama
Stan rendesen felkavarta az állóvizet. Most a városvezetes térfelén pattog a labda, bár nekem mar az is kérdéses, hogy Kroanke akar-e egyáltalán velük "játszani".

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 9 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 959 — pizsama@gmail.com
A Fox News szerint Kroenke nem válaszol a St. Louis-i városvezetők megkereséseire.
Némi fenntartással kezelném azért a hírt, mert mégiscsak Fox, meg a szövegből az jött le nekem hogy keresték a LA-s hírek után (kedden vagy szerdán) és még nem hívta őket vissza.
Kicsit fura, hogy az utóbbi hónapokban nem volt olyan sürgős a St. Louis-i vezetőknek, most meg 1-2 napot se bírnak várni.
több mint 9 éve
FBKrisz Los Angeles Rams Penn State Nittany Lions 643
Lassan Peyton nem tud annyi playbookot mint Samu a padon... 😊 Legalabb less meg egy ev indok, hogy miet szar Sadford. Valahol sajnalom is...

'I BELIEVE'
több mint 9 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
Schottenheimer az egyik jelölt a Georgia Bulldogs OC posztjára.Amador
remélem van isten és akkor nagyon fogom sajnálni a KutyákokatDiamondsHead44
szegény Kutyusok, nem ezt érdemlik.

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 9 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 802 — !SuPeR6BoWL!
BREAKING: St. Louis Rams OC Brian Schottenheimer leaving to become the new off. coordinator at the University of Georgia. Stay tuned to TST for more.
yes!!!!!!!!!!!!!!!!!Carmeloman
Megkésett Karácsonyi ajándék?

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 9 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
több mint 9 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Emlékét örökre megőrizzük.
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Ezaz 😀
Remélem valaki olyan jön, aki kitudja használni Sammyt.tenorx
hogy aztán hosszabbítsnaka vele? 😀 pürrhoszi győzelem

több mint 9 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 959 — pizsama@gmail.com
Ezaz 😀
Remélem valaki olyan jön, aki kitudja használni Sammyt.tenorx
Dupla ACL overpayed Samu, új playbook.....biztos jó lesz!
Ettől függetlenül örülök hogy elhúz Schotty!
több mint 9 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Ezaz 😀
Remélem valaki olyan jön, aki kitudja használni Sammyt.
több mint 9 éve
Carmeloman Los Angeles Rams 644
BREAKING: St. Louis Rams OC Brian Schottenheimer leaving to become the new off. coordinator at the University of Georgia. Stay tuned to TST for more.
yes!!!!!!!!!!!!!!!!!
több mint 9 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 959 — pizsama@gmail.com
Elment. Örülünk Vincent?
több mint 9 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Schottenheimer az egyik jelölt a Georgia Bulldogs OC posztjára.Amador
done deal. plusz a QB edző is Ő lesz.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 9 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Szerintem is új lendületet adhat a csapatnak egy új, óriási fanbázis.
A hazai szurkolók szerintem kevésbé rosszul fogják megélni, mint mondjuk egy st. louisi lakos 😊tenorx
Ha tető lesz felette hamarabb gyújtom fel, mint bármelyik amerikai.
De várjuk még ki a végét. Lehet, hogy az Oaklandnek építi a stadiont Kroenke.

A Farmer's Fielddel és a másik LA stadionnal mi van egyébként ?
több mint 9 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Szerintem is új lendületet adhat a csapatnak egy új, óriási fanbázis.
A hazai szurkolók szerintem kevésbé rosszul fogják megélni, mint mondjuk egy st. louisi lakos 😊
több mint 9 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Az LA times szerint idén elkezdik építeni az új 80.000-es stadiont LA-ben. Minő véletlen, pont a Kroenke által birtokolt területen. Ha kész a stadion, költözés...Carmeloman
Mint csoportellenfél én örülnék a költözéseteknek, szerintem az ha LA-be költöztök biztosan az FA igazolásaitoknak is jót tenne. LA nagy vonzerő lenne, csilli-villi új stadion. Visszatérhet a régi nagy 49ers-RAms rivalizálás az őt megillető magasságokba.
több mint 9 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 428 — Bowl Winner
gondolom addig akarnak majd a Dome-ban maradni, amíg nem készül el az új stadion L.A.-ben (2017 vagy 2018)...

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 9 éve
dogbite Los Angeles Rams 914 — What's Next?
Az LA times szerint idén elkezdik építeni az új 80.000-es stadiont LA-ben. Minő véletlen, pont a Kroenke által birtokolt területen. Ha kész a stadion, költözés...Carmeloman
Ha jól tudom St. Louis e hónap végéig ad egy új ajánlatot a csapatnak a Dome- al kapcsolatban.

Tactics win battles. Strategy wins wars.