Los Angeles Rams

26 feliratkozó

több mint 9 éve
Carmeloman Los Angeles Rams 644
Rivers játéka kérdéses bordasérülés miatt..
több mint 9 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
Azt még mindig nem értem, hogy Bailey miért van fenn olyan keveset, mikor ő a legbiztosabb kezű elkapónk. A PO-ra tartogatjuk? 😊😊😊Al
Ahogy DiamondsHead írta valószínűleg Stacy megdugta Fisher feleségét azért nem látjuk a pályán. Lehet akkor gangbang volt.süti
Nekem Givens hanyagolása furcsa. Az előző szezonokban sem dobtak felé sokat, de jó mélységi célpont volt. Sok CB-t le tudott futni és voltak 40-50 yardos elkapásai. Mondta, hogy felszedett pár font izmot, de ez talán még nem lassította le annyira, hogy szinte egyáltalán ne is használják.


Megjegyzés:a Stacy-Bailey-Fisher felesége felállás még nem gangbang.Amador
2 néger fütyivel már akár az is lehet 😉

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 9 éve
dogbite Los Angeles Rams 914 — What's Next?
Azt még mindig nem értem, hogy Bailey miért van fenn olyan keveset, mikor ő a legbiztosabb kezű elkapónk. A PO-ra tartogatjuk? 😊😊😊Al
Ahogy DiamondsHead írta valószínűleg Stacy megdugta Fisher feleségét azért nem látjuk a pályán. Lehet akkor gangbang volt.süti
Nekem Givens hanyagolása furcsa. Az előző szezonokban sem dobtak felé sokat, de jó mélységi célpont volt. Sok CB-t le tudott futni és voltak 40-50 yardos elkapásai. Mondta, hogy felszedett pár font izmot, de ez talán még nem lassította le annyira, hogy szinte egyáltalán ne is használják.


Megjegyzés:a Stacy-Bailey-Fisher felesége felállás még nem gangbang.Amador
Givens-el az a baj, hogy csak egyféle útvonalat tud futni, a sebességével meg tudta verni a CB-t de egyéb eszköze a leválásra nincs. Lásd már a tavalyi arizona elleni első meccsét: szorosan ráállitottak egy cornert (plusz időnként egy safety-t) és még volt halva. Könnyen le tudják védekezni. Ehhez jön, hogy a TC riportok anno leírták, hogy nem harcol a labdáért, könnyen feladta a párharcokat.

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 9 éve
Amador Los Angeles Rams 273
Azt még mindig nem értem, hogy Bailey miért van fenn olyan keveset, mikor ő a legbiztosabb kezű elkapónk. A PO-ra tartogatjuk? 😊😊😊Al
Ahogy DiamondsHead írta valószínűleg Stacy megdugta Fisher feleségét azért nem látjuk a pályán. Lehet akkor gangbang volt.süti
Nekem Givens hanyagolása furcsa. Az előző szezonokban sem dobtak felé sokat, de jó mélységi célpont volt. Sok CB-t le tudott futni és voltak 40-50 yardos elkapásai. Mondta, hogy felszedett pár font izmot, de ez talán még nem lassította le annyira, hogy szinte egyáltalán ne is használják.


Megjegyzés:a Stacy-Bailey-Fisher felesége felállás még nem gangbang.
több mint 9 éve
Al Los Angeles Rams Missouri Tigers 590
Azt még mindig nem értem, hogy Bailey miért van fenn olyan keveset, mikor ő a legbiztosabb kezű elkapónk. A PO-ra tartogatjuk? 😊😊😊Al
Ahogy DiamondsHead írta valószínűleg Stacy megdugta Fisher feleségét azért nem látjuk a pályán. Lehet akkor gangbang volt.süti
Akkor már csak az kellene, hogy a következő dugásra benevezzék Shcottyt is.
több mint 9 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Azt még mindig nem értem, hogy Bailey miért van fenn olyan keveset, mikor ő a legbiztosabb kezű elkapónk. A PO-ra tartogatjuk? 😊😊😊Al
Ahogy DiamondsHead írta valószínűleg Stacy megdugta Fisher feleségét azért nem látjuk a pályán. Lehet akkor gangbang volt.
több mint 9 éve
Al Los Angeles Rams Missouri Tigers 590
Azt még mindig nem értem, hogy Bailey miért van fenn olyan keveset, mikor ő a legbiztosabb kezű elkapónk. A PO-ra tartogatjuk? 😊😊😊
több mint 9 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Melyik szót nem érted?dogbite
Tavon Austin mit keres még a pályán? Red-zone-ból miért nem tudunk TD elérni? Ha Hill olyan nagyszerű, miért Davis kezdett? Minek kellett Barron? Hol van Stacy? Jenkinst miért szopatják be még mindig minden egyes meccsén? Blablabla.

Ha egy majom irányítaná a csapatot is előbb utóbb eltalálna egy győztes felépítést. Valahogy nekem nem jött át, hogy most Fisherék húzták volna elő a nyuszit a kalapból. Csak nehogy a Raiders ellen meg kelljen a szopóálarc.
több mint 9 éve
Al Los Angeles Rams Missouri Tigers 590
Hétfő. Egy szar nap után hazaérek este, nézhetem a Rams meccset. De kurva jó nekem (gondoltam, majd ez megkoronázza az eddigi szar napot). Aztán nem hiszek a szememnek. Az utóbbi 10 év legjobb meccsét játszuk (rég jöttem ennyire izgalomba egy Rams meccsen). 9 perccel a vége előtt, a Denver 4. kisérleténél sackeljül Manninget, s akkorát ordítok, hogy az asszony már a mentőket akarja hívni hozzám.

Szóval tegnap csak egy CSAPAT volt a pályán, s az nem a Denver volt. Végre csapatként dolgoztunk, s ezúttal elégedett voltam szinte mindenkivel. Greg the Leg is azt az önmagát idézte, akit anno megszerettünk. Az agyon szidott secondary interception-t csinál, valamint a védekezésük (McDonalddal az élen) élményszámba megy. Na jó, volt az a csúnyán benézett play, ami ha nincs, akkor kopaszra verjük a Broncos-t.
Ami nem változott, az Austin "visszahordásai". Jó, szinte mind fair catch volt, csak egyszer "hordta" vissza. Akkor megtett kb. 15 yardot, kis szépséghiba, hogy ezt helyben teljesítette.
Na mindegy. Ezt a csapatot lehet szeretni!
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 916 — Csodabogár
ez igen baszki. ti olyan csapat vagytok akik nem félnek odaszarni az asztalra néha 😀 na most ha ez mindig megtörténne akkor lenne baj 😉

Kill with Hill

több mint 9 éve
dogbite Los Angeles Rams 914 — What's Next?
Én magam is számtalanszor okoltam az edzőket a mutatott játék stb. miatt, viszont ha Fisher itteni éveire visszanézek, a csapat összteljesítménye a szezonok során mindig javult...azaz mégiscsak képesek alkalmazkodni, jó döntéseket hozni..%/dogbite
Mivan?süti
Melyik szót nem érted?

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 9 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Én magam is számtalanszor okoltam az edzőket a mutatott játék stb. miatt, viszont ha Fisher itteni éveire visszanézek, a csapat összteljesítménye a szezonok során mindig javult...azaz mégiscsak képesek alkalmazkodni, jó döntéseket hozni..%/dogbite
Mivan?
több mint 9 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 004 — Patriots fan
Na ezek utàn jò lenne megtanulni az ergya csapatok elleni gyözelmet, mert a "nagyok" ellen fut a szekér! 😀

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 9 éve
Vegita San Francisco 49ers 363
gratulalok, szep volt!

Every man at some point in his life is going to lose a battle. He is going to fight and he is going to lose. But what makes him a man is at the midst of that battle he does not lose himself. This game is not over, this battle is not over.
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Mi lenne ha tenyleg 3 negyed lenne egy meccs?
Vezetnetek a ligat...
több mint 9 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Uraim, ez igen! Nagy-nagy gratula!


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 9 éve
dogbite Los Angeles Rams 914 — What's Next?
Hill jó volt, látott a pályán, nem voltak világba elszórt labdák. Nem véletlen, hogy eddig csak azokat a meccseket nyertük, ahol nem volt 30 feletti passzkísérlet.. viszont volt futás. És végre alig volt büntetés!
Furcsa jószág ez a Rams - nem tudom hova tenni ezt a szezont, és ezt a végletek között ingadozó teljesítményt. Én magam is számtalanszor okoltam az edzőket a mutatott játék stb. miatt, viszont ha Fisher itteni éveire visszanézek, a csapat összteljesítménye a szezonok során mindig javult...azaz mégiscsak képesek alkalmazkodni, jó döntéseket hozni..%/

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 9 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
rég volt olyan, hogy 1 meccsen van 100+ yardos futónk és 100+ yardos elkapónk egyszerre

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 9 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
idén még nem volt 2 W egymás után. vajon pont San Diego-ban törik meg ez a sorozat?DiamondsHead44
Chargers is verhető. Utánna Raiders, Redskins szintén hozható. Az utolsó 3 meccs a necces. De csak ha a Giants-t verjük meg, akkor is 8:8-cal zárnánk a szezont......bakker, ki rakta ide ezt a bilit!!!Pizsama
az hagyján, de milyen finom volt az a gomba!

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 9 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 959 — pizsama@gmail.com
idén még nem volt 2 W egymás után. vajon pont San Diego-ban törik meg ez a sorozat?DiamondsHead44
Chargers is verhető. Utánna Raiders, Redskins szintén hozható. Az utolsó 3 meccs a necces. De csak ha a Giants-t verjük meg, akkor is 8:8-cal zárnánk a szezont......bakker, ki rakta ide ezt a bilit!!!
több mint 9 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
idén még nem volt 2 W egymás után. vajon pont San Diego-ban törik meg ez a sorozat?

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 9 éve
dogbite Los Angeles Rams 914 — What's Next?

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 9 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 959 — pizsama@gmail.com
Miért nem tudtuk legalább ugyanezt hozni a korábbi meltdown meccseken? Nem ilyen mérleggel állnánk.
több mint 9 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Jövőre mikre leszünk képesek Samuval. 😛süti
Megvertétek mind a két legutóbbi döntős csapatot! Respect!

Rajtatok sem lehet kiigazodni. 😀
több mint 9 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Jövőre mikre leszünk képesek Samuval. 😛