Los Angeles Rams

26 feliratkozó

több mint 9 éve
Amador Los Angeles Rams 273
Safety párosunk meg már évek óta szar, rettentő nagy szükség volt most orvosolni.
süti
Én McDonaldot nem tartom annyira rossznak.
több mint 9 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Szerintem ez a rezsim már leszarja...Pizsama
Erre mondtam, hogy valami faszságot még úgy is csinálni fognak. Safety párosunk meg már évek óta szar, rettentő nagy szükség volt most orvosolni.

...bakker, pedig mennyire optimista voltam még Bajusz és Haj érkezésekor, hogy végre új korszak virrad szeretet csapatomra.
Pizsama
Az meg volt. Bajuszék jó alapanyagból se tudtak építkezni.
Barron az ötödik 1. körös pick a D-ben. Dunbar egyedül UDFA, a többiek mind 2-3. körösek.
több mint 9 éve
Carmeloman Los Angeles Rams 644
Barron jo deal...de nem priority most...illetve fax se tudja mi lenne az elsodleges...O line, safety , LB, elkapo...QB?
Nekem az az elkepeszto, hogy ennyi elso koros tehetseg megy a levesbe nalunk...FBKrisz
a QB nem helyfüggő. nem biztos, hogy akit korán húznak vagy nagy tehetség beválik. Hirtelen Genyó Smith, Bortles, Tannehill és Weeden ugrik be..
De engem Bridgewater és Carr sem győzött meg. Az utóbbi években Luck és Wilson lett sztár..
több mint 9 éve
FBKrisz Los Angeles Rams Penn State Nittany Lions 643
Persze, en sem arra gondolok, hogy egy 1/1-es elfelejt jatszani nalunk, hanem nincs olyan staff evek ota akik ki tudnak aknazni a tehetsegeket.
2007 ota 31 gyozelem osszesen miota itt vagyok, osszeszamolni sem tudom mennyi NFL rekordot allitottak fel ellenunk...es ez mocsok elkeserito...

'I BELIEVE'
több mint 9 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 959 — pizsama@gmail.com
Barron jo deal...de nem priority most...illetve fax se tudja mi lenne az elsodleges...O line, safety , LB, elkapo...QB?
Nekem az az elkepeszto, hogy ennyi elso koros tehetseg megy a levesbe nalunk...FBKrisz
A tehetség nem elég. Jól posztspecifikus-edzők kellenek, meg olyan coordinátorok akik ki tudják használni a játékosok képességeit. Ennek hiányára a legjobb példa Tavon Austin esete!

Meglásd, ha egyszer elkerül tőlünk, és egy jó edző/OC kezébe kerül, akkor egyből ki fog tudni bontakozni.
több mint 9 éve
FBKrisz Los Angeles Rams Penn State Nittany Lions 643
Barron jo deal...de nem priority most...illetve fax se tudja mi lenne az elsodleges...O line, safety , LB, elkapo...QB?
Nekem az az elkepeszto, hogy ennyi elso koros tehetseg megy a levesbe nalunk...

'I BELIEVE'
több mint 9 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 959 — pizsama@gmail.com
Talán korai még erről elmélkedni, de ha a Rams versenybe fog szállni egy irányítóért májusban, akkor ez a két pick nagyon hiányozhat majd.Amador
Szerintem ez a rezsim már leszarja...

...bakker, pedig mennyire optimista voltam még Bajusz és Haj érkezésekor, hogy végre új korszak virrad szeretet csapatomra.

...bár talán minden új éra optimizmussal indul. Spag-et is tár karokkal vártuk, aztán mi lett a vége.
több mint 9 éve
Amador Los Angeles Rams 273
Talán korai még erről elmélkedni, de ha a Rams versenybe fog szállni egy irányítóért májusban, akkor ez a két pick nagyon hiányozhat majd.
több mint 9 éve
dogbite Los Angeles Rams 915 — What's Next?
ugh, Barron rémespetey
Nem kell aggódnod, ezt a secondaryt CK pillanatok alatt szétszedi..

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 978 — Csodabogár
ugh, Barron rémes

több mint 9 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
csak amit a vak mond

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 9 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 959 — pizsama@gmail.com
Szerintem nagy üzletet kötöttetek Barronnal.Igazi Hit-safety,aki tudja javítani a futás elleni védekezéseteket,amiben nem vagytok stats alapján a legjobbak😊(31.).De hogy a Tampa mit csinál?Vicc kategória..Montana
Már rég szar, ha egy safety-vel kell a futás elleni védekezést javítani. Ott van elbaszv az egész, hogy GW küld 6-7-8 embert blitzre, a secondary meg nem bírja. Csalóka a statisztika, mert ha már az első félidőben szarrá vagyun verve, ugyan mi mást csinálna az ellenfél, mint sem futtatná az időt ? Szerintem pont nem Barronra volt szükségünk. Vagy még inkább tartok tőle, hogy még jobban elnyeli nálunk a mocsár. Egyelőre hiába upgrade a fos McLeod-McDonald pároshoz képest, hát még ha sérültek is. De lehet csak simán bassza a csőröm, hogy 2 éve nem Vaccarót húztuk be, mert muszáj volt feltrade-elnünk Tavonért...süti
...idén meg elhozhattuk volna Sammy-t! 😊
több mint 9 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Szerintem nagy üzletet kötöttetek Barronnal.Igazi Hit-safety,aki tudja javítani a futás elleni védekezéseteket,amiben nem vagytok stats alapján a legjobbak😊(31.).De hogy a Tampa mit csinál?Vicc kategória..Montana
Már rég szar, ha egy safety-vel kell a futás elleni védekezést javítani. Ott van elbaszv az egész, hogy GW küld 6-7-8 embert blitzre, a secondary meg nem bírja. Csalóka a statisztika, mert ha már az első félidőben szarrá vagyun verve, ugyan mi mást csinálna az ellenfél, mint sem futtatná az időt ? Szerintem pont nem Barronra volt szükségünk. Vagy még inkább tartok tőle, hogy még jobban elnyeli nálunk a mocsár. Egyelőre hiába upgrade a fos McLeod-McDonald pároshoz képest, hát még ha sérültek is. De lehet csak simán bassza a csőröm, hogy 2 éve nem Vaccarót húztuk be, mert muszáj volt feltrade-elnünk Tavonért...
több mint 9 éve
Montana San Francisco 49ers Florida State Seminoles 635
Szerintem nagy üzletet kötöttetek Barronnal.Igazi Hit-safety,aki tudja javítani a futás elleni védekezéseteket,amiben nem vagytok stats alapján a legjobbak😊(31.).De hogy a Tampa mit csinál?Vicc kategória..
több mint 9 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Boxban 2. legjobb futás blokkoló, de a snapek 67%-ban FS-ként állt fel. 91,4-es QB ratinggel dobáltak rá az idei szezonban.
több mint 9 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Mondjuk különösebben nem sírnak utána. 1/7-ként nyilván csalódás volt. Ami jobban érdekel, hogy ha jól tudom ő is inkább hard-hitter safety. De mintha valami olyasmi rémlene, hogy abból vagyunk szarásig. Csak passz ellen nem tud védekezni egyik sem.

Mindenesetre nagyon szívet melengető, hogy próbáljuk utolérni magunkat a szezon eleji elvárásokhoz defense téren. Davis meg majd jár Samuval terápiás kezelésekre ?

szerk.: Még is csak hasonló jó utat kívánnak Lovie Smithnek, mint mi Bajusznak. Ettől függetlenül továbbra se vagyok boldog.
több mint 9 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 959 — pizsama@gmail.com
Akkor ennyit a Collins pick-ről.....LB, CB?
Eric Kendrick a UCLA-ről jó választásnak tűnik, hisz mégiscsak "helybéli" srác lenne - ha-ha-ha 😛
több mint 9 éve
Carmeloman Los Angeles Rams 644
Rams traded fourth- and sixth- round picks to Buccaneers for S Mark Barron.
több mint 9 éve
Carmeloman Los Angeles Rams 644
Keenumot raktuk ki, hogy legyen hely Barronnak..
több mint 9 éve
Carmeloman Los Angeles Rams 644
így van.. megjött Barron! 😊
több mint 9 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Bucs have traded S Mark Barron to the Rams, per league source.
több mint 9 éve
Amador Los Angeles Rams 273
A TST doyenje szerint ez a Jeff Fisher-kifogásgyűjtemény.

több mint 9 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
Snead, Fisher, Shotty and Williams are like four turtles trying to fuck the same army helmet. It just ain’t a gonna work.
😀

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 9 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
gyakorlatilag azóta vagyunk szopóágon, mióta kiutáltuk Warner-t STL-ből. szerintem még vagy 30 évig tart az átok. kitartás. 😛

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 9 éve
Carmeloman Los Angeles Rams 644
 www.turfshowtimes.com/2014/10/27/7078487/st-louis-rams-brian-quick-injury