Los Angeles Rams

26 feliratkozó

több mint 10 éve
dogbite Los Angeles Rams 915 — What's Next?
Pedig biztos nem vitamin tablettát szedett.. Én is azt gondoltam, hogy okosabb ennél. Tavaly Fishernek "nem volt őszinte a mosolya" mikor Dunbar hasonlóan elmeszelték. Kíváncsi vagyok, lesz-e most valami "nevelési célzatú" retorzió?

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 10 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
és tutira ő cseszte el. ezt írta:
I want to be clear that I’ve never taken any performance enhancing products. I acknowledge that a violation of league policy occurred and that I am responsible for that violation. I sincerely apologize to my Coach Fisher, Les Snead, Stan Kroenke, my teammates and our great fans for my mistake.

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 10 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 959 — pizsama@gmail.com
fasza. Bailey élete nagy lehetőségét készül elcseszni
Ian Rapoport reports that the NFL has suspended WR Stedman Bailey for four games after he violated the league’s performing enhancing substance policy.DiamondsHead44
Azt hittem neki legalább több esze van. Elvileg edzhet a csapattal és a preseason meccseken is játszhat. Október 6-án térhet vissza. Már ha el nem happolja valaki előle a posztot.
több mint 10 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
fasza. Bailey élete nagy lehetőségét készül elcseszni
Ian Rapoport reports that the NFL has suspended WR Stedman Bailey for four games after he violated the league’s performing enhancing substance policy.

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 10 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
itt a hivatalos lista a 15 szerződtetett UDFA-ról:
TE Alex Bayer, Bowling Green
CB Jarrid Bryant, South Dakota
S Avery Cunningham, Central Michigan
WR Austin Franklin, New Mexico
DT Deantre Harlan, Bacone
LB Aaron Hill, Minnesota
FB Kadeem Jones, Western Kentucky
T Emmanuel McCray, Mississippi
LB Johnny Millard, Cal Poly State
CB Marcus Roberson, Florida
T Abasi Salimu, Nicholls State
WR Jamaine Sherman, East Texas Baptist
RB Julius “Trey” Watts, Tulsa
DT Ethan Westbrooks, West Texas A&M
LB Tavarius Wilson, North Alabama
velük együtt teljes a 90 fős offseason keret

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 10 éve
Carmeloman Los Angeles Rams 644
Nem tudom írta-e már valaki, de Marcus Roberson CB (Florida, UDFA) hozzátok írt alá.
MarioAna
így igaz. és állítólag jó barátok Joynerrel 😊
együtt jártak középsuliba 😊
több mint 10 éve
MarioAna 1 997
Nem tudom írta-e már valaki, de Marcus Roberson CB (Florida, UDFA) hozzátok írt alá.

Burrow > Luck valaha is
több mint 10 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
én továbbra sem hiszem ,hogy az első körben húzunk az ólájnba. ha Long nem épül fel a kezdésre, Saffold lesz az LT és Barksdale az RT. ahova kell ember az az OG pozíció, oda tudunk húzni a 2-5. körökben.DiamondsHead44
ez duplán nem jött be
Britt leigazolása után nem kell WR, max. olyan, aki a spectím-ben tud virítani returner vagy gunner pozícióban. (Bailey szerintem nagyobb szerepet kap az offense-ben, ezzel együtt csökkeni fog a szerepe az ST-ben). DiamondsHead44
ez bejött
ha nem tudunk letrédelni a 2. helyről, és 1/1-re elviszik Clowney-t, akkor azért elképzelhetőnek tartom a Watkins pick-et, mert ő tényleg lehet #1 WR.DiamondsHead44
ez nem jött be
ha lemegyünk az 5-6. helyre, akkor OLB pick-et várok.DiamondsHead44
nem mentünk le, de nem is draftoltunk igazi OLB-t
az 1. körben 2 defense pozíció betőltésére számítok, DiamondsHead44
a fele megvolt
Williams szerintem nagyot fog lobby-zni Fisher-nél, és a D-t csak 2-3 lépés választja el az igaz elittől. ezt most megkapja WIlliams.DiamondsHead44
ez bejött, sok GW-féle pick volt (Donald, Joyner, Alexander, Gaines, Bryant, Sam)

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 10 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
Joyner is gondoskodni fog arról, hogy ne legyen buzitangó a pályán
emellett nemcsak gyors a srác, hanem okosan hord vissza

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 10 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
 i.ytimg.com/vi/sfB7-slmauA/0.jpgAmador
 bit.ly/Qv3wRQPizsama
Nektek is megártott az Eurovízió. 😀
Én azon csodálkoztam, milyen kis cuki palija van Samnek. 😐


Szerintem ezzel a drafttal állt össze az amit Fisherék elképzeltek és elkezdtek 2 évvel ezelőtt, és ami igazán az Ő játékfelfogása, mentalitása.dogbite
Fő a pozitív hozzáállás: Ha így sincs PO, jövőre nézhetünk megint új edzői gárda után ?
Mondjuk ilyen rosterrel majdnem az összes többi csoportban biztos továbbjutók lennénk, pech, hogy most nőtte ki magát a NFCW a pöcegödörből.
több mint 10 éve
dogbite Los Angeles Rams 915 — What's Next?
Nekem tetszik/tetszett ez a draft, én elégedett vagyok vele. Hiányposztokra húztunk (remélem)jó játékosokat, van merítési lehetőség. Szerintem ezzel a drafttal állt össze az amit Fisherék elképzeltek és elkezdtek 2 évvel ezelőtt, és ami igazán az Ő játékfelfogása, mentalitása. Az elmúlt két évben azért invesztáltunk rendesen az offense-be, most a defense volt soron, hogy végre betömjék a lyukakat.
Én azt várom, hogy idén az offense is még eredményesebb lesz. Robinsonnal és Saffoldal az OL stabilizálódott, a futás kérdése is kipipálva (Stacy és Mason ütős páros lesz). És én igenis várok előrelépést a meglévő elkapógárdánktól. Azért ők mégiscsak 1-4 körös pick-ek voltak anno, ha lassan is de remélem idénre beérnek. Persze ott van Bradford is, és anélkül, hogy én bármiféle szakértői elemzést tegyek a játékával kapcsolatban (nem is értek hozzá), azért ne felejtsük el, a csoportellenfelekkel szemben a Fisher érában a mérlege 5-2-1 (nélküle 0-4).
A defense pedig biztos, hogy más lesz mint tavaly volt, erre elsősorban Williams személye a garancia. Biztos, hogy más mentalitása lesz a D-nek. Eddig sem volt rossz az emberanyag, most pedig még kapott hozzá, néhány értékes játékost.
Meglátjuk, de én mindenesetre bizakodó vagyok.

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 10 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 959 — pizsama@gmail.com
ott a QB pick Garrett Gilbert SMUDiamondsHead44
Ott van, de minek?
Tom Brady legalább jóképű volt.Pizsama
Talán Sam miatt kerültem ilyen hangulatba, de azt kell mondanom, hogy Gilbert sem panaszkodhat a külsejére.

Amador
több mint 10 éve
Amador Los Angeles Rams 273
ott a QB pick Garrett Gilbert SMUDiamondsHead44
Ott van, de minek?
Tom Brady legalább jóképű volt.Pizsama
Talán Sam miatt kerültem ilyen hangulatba, de azt kell mondanom, hogy Gilbert sem panaszkodhat a külsejére.

több mint 10 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 959 — pizsama@gmail.com
Mindenesetre a legtöbb oldal így is winnerként nevez meg minket.süti
Nem a draftot kell megnyerni, hanem a bajnokságot. Én alapvetően elégedett vagyok, és bár egy-két pick nem tetszik, de lehetett volna ez sokkal rosszabb is.
több mint 10 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Mindenesetre a legtöbb oldal így is winnerként nevez meg minket.
több mint 10 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 959 — pizsama@gmail.com
Rams UDFA signings:
Aaron Hill, LB, Minnesota
Alex Bayer, TE, Bowling Green
Ethan Westbrooks, DE, West Texas A&M
Jarrid Bryant, DB, University of South Dakot
Johnny Millard, LB, Cal Poly
Jamain Sherman, WR, East Texas Baptist University
Kadeem Jones, FB, Western Kentucky University
Avery Cunningham, FS, CM
Austin Franklin, WR, New Mexico State
Emmanuel McCray, LB, Ole Miss
Trey Watts, RB, University of Tulsa
több mint 10 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 959 — pizsama@gmail.com
5 Lineman, 4 secondary, Mason és Gilbert.

süti
Fisher/Williams draft!
több mint 10 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
5 Lineman, 4 secondary, Mason és Gilbert.

több mint 10 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Komolyan legalább Samut behúznánk. Vele főoldalra kerülnénk.süti
😀😀😀😀😀

Breaking News: ST. LOUIS RAMS SELECT MICHAEL SAM AT PICK NO. 249
Sam, the Missouri defensive end, is the first openly gay player to be drafted in NFL history
több mint 10 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Mintha most jöttek volna rá, hogy szar a secondary, és gyorsan kéne vele valamit kezdeni.
Mondjuk valaki csak megragad a rosteren...
több mint 10 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Komolyan legalább Samut behúznánk. Vele főoldalra kerülnénk.
több mint 10 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 959 — pizsama@gmail.com
Sérült, kisméretű free safety - na, ez kellett nekünk, de úgy igazán!
több mint 10 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 959 — pizsama@gmail.com
Noname égi meszelő!
több mint 10 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
OL depth

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 10 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
ott a QB pick Garrett Gilbert SMUDiamondsHead44
Ott van, de minek?
Tom Brady legalább jóképű volt.Pizsama
6. kör -> next TB 😉

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)