Miami Dolphins

29 feliratkozó

több mint 10 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Csori srac... Pedig az elejen meg kifejezetten jo arc volt, Latjuk meg jatszani?
több mint 10 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
 www.nfl.com/news/story/0ap2000000314399/article/davone-bess-arrested-at-airport-on-multiple-charges

Ejnye....DM13
Olyat is mondanak, hogy egész évben pszichés problémái voltak, és a járattal melyet lekésett épp valami kezelésre ment volna. Szerencsére nem csak ez, hanem a mutatott játék is fényében is jó üzlet volt Gibsonra cserélni.

Itt a cikk. Vannak benne érdekes dolgok, a trade konkrét okára is fény derül benne.

Mindig jövőre!
több mint 10 éve
DM13 Miami Dolphins Florida Gators 1 344 — Dolphins fan
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/dvkmdl0ppr91vuja09nc
Davone Bess arrested at airport on multiple charges
Cleveland Browns wide receiver Davone Bess was arrested Friday morning for allegedly assaulting an officer/firefighter at the Fort Lauderdale International Airport.


Ejnye....

több mint 10 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
Miami Dolphins linebackers coach George Edwards was given a nice 47th birthday gift today when he was hired by the Minnesota Vikings as their new defensive coordinator.Geeri
Tekintve az idei LB teljesítményt ez meglepett 😊 Grat neki!Csabee13
Én először örültem nagyon hogy elviszik, aztán belegondoltam: ha nem az edzővel van baj, akkor még rosszabb a helyzet mint gondoltam. Persze volt ő már DC, lehet az jobban megy neki.

Mindig jövőre!
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Csak báb lesz...ugy is Zimmer fogja iranyitani a dolgokat! 😀
több mint 10 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Huzzuk be helyetti Singlietaryt. En elegedett lennek az oreg Samuraiial.
több mint 10 éve
Csabee13 Miami Dolphins 2 561 — Dolphins Fan
Miami Dolphins linebackers coach George Edwards was given a nice 47th birthday gift today when he was hired by the Minnesota Vikings as their new defensive coordinator.Geeri
Tekintve az idei LB teljesítményt ez meglepett 😊 Grat neki!
több mint 10 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
Miami Dolphins linebackers coach George Edwards was given a nice 47th birthday gift today when he was hired by the Minnesota Vikings as their new defensive coordinator.

Mindig jövőre!
több mint 10 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
Lewan leértékelődött (de ez még változhat), míg Robinson fel. Mindkettő jó lenne hozzánk + még Kouandjio v. esetleg Matthews, de v. nem elérhető, v. kicsit túlértékelik.danyly
utóbbi időben megjelent a mockokban valami zack martin a notre dame-től. eddig őt még az első körben sem láttam.Ventura
Notre Dame LT-je volt, de az NFL-ben valószínűleg OG lesz.Shilkor
Mondjuk az erős lenne, ha hoznánk első körben egy olyan guardot, aki életében nem játszott azon a poszton, csak a méretei száműzték a szélről.

Mindig jövőre!
több mint 10 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 053 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Lewan leértékelődött (de ez még változhat), míg Robinson fel. Mindkettő jó lenne hozzánk + még Kouandjio v. esetleg Matthews, de v. nem elérhető, v. kicsit túlértékelik.danyly
utóbbi időben megjelent a mockokban valami zack martin a notre dame-től. eddig őt még az első körben sem láttam.Ventura
Notre Dame LT-je volt, de az NFL-ben valószínűleg OG lesz.
több mint 10 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
Inkább egy RT hoznék (nem Clabo félét) FA-ról (kezdőszintűt) + két OG (egy kezdő szintű és egy backup). Nate Livings (futásblokkolása jó) pl.danyly
Ez a max szerintem is + LT draft. A Top 5 prospectre kb mindenhol ugyanazt írják, hogy nagy a potenciál, de ebben abban fejlődni kell. Nekem Lewan a kedvenc.
Backup nálad ki helyett jönne? Meg kell majd nézni a meccseket, de szerintem Brenner nem volt rosz. Jerry nálam betette a kaput, amikor Clay 4&1énél megölte a játékot azzal hogy vedődve kiblokkolta a semmit. Garnert sem raknám ki, ő egy jó csere, és szinte bármit tud játszani. Yeatmant Philbin nem most fogja szerintem elengedni. Thomas be van betonozva. Watkinst lehetne elküldeni, vele küzdhetne. De akkor már ne FA jöjjön, hanem egy harmadik napos draftcetlit költsünk, aki akár egyszer kezdhet is tanulóévei után, vagy legalább annyira jó csere lehet, és több poszton bevethető mint Garner.

Mindig jövőre!
több mint 10 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 888 — megbékéltem tom bradyvel
Lewan leértékelődött (de ez még változhat), míg Robinson fel. Mindkettő jó lenne hozzánk + még Kouandjio v. esetleg Matthews, de v. nem elérhető, v. kicsit túlértékelik.danyly
utóbbi időben megjelent a mockokban valami zack martin a notre dame-től. eddig őt még az első körben sem láttam.

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Kemény, hogy egy QB edzőt választottunk és olyat aki az NFL-ben még nem volt "tesztelve" mint kordinátor v. mondhatjuk úgy is, hogy támadásért felelős vezetőedző, szakember.
Jó-jó látom, hogy a Philly-nél csak művelt valamit Vick-el és főleg Foles-al, de majd meglátjuk.
Nagyon kíváncsi leszek mit fog produkálni.

OL-el kapcsolatban én 4 embert hoznék. Két OG-t és két OT-t. Drafton 1. körben egyértelműen egy OT (ha lehet LT-t, de átképezhetőt). Lewan leértékelődött (de ez még változhat), míg Robinson fel. Mindkettő jó lenne hozzánk + még Kouandjio v. esetleg Matthews, de v. nem elérhető, v. kicsit túlértékelik (lehet ezzel nem értenek sokan egyet, de így vélem; de majd kiderül, hogy lesz-e egy Jake Long; mármint rookie idényben). FA piacon is van bőven LT-t (az már más kérdés mennyire jók) = Jared Gaither, Demetress Bell, Max Starks, Wayne Hunter, Willie Smith és Ed Wang.
Inkább egy RT hoznék (nem Clabo félét) FA-ról (kezdőszintűt) + két OG (egy kezdő szintű és egy backup). Nate Livings (futásblokkolása jó) pl.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
Miami Miami Dolphins 964
mennyibe kerül a jegy? emberi árak? útazás szállás? kb mennyiböl jön ki mert szivesen mennék egy haverral.
több mint 10 éve
Csabee13 Miami Dolphins 2 561 — Dolphins Fan
Paul Pasqualoni fémjelezte Miami D# milyen volt? Vagy legalábbis az Öreg milyen edző?tüsi91
 bleacherreport.com/articles/324527-why-the-miami-dolphins-sacked-defensive-coordinator-pasqualoni

Én nem sírom vissza! Nolan bácsi többet kihozott a fiúkból utána.
több mint 10 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Paul Pasqualoni fémjelezte Miami D# milyen volt? Vagy legalábbis az Öreg milyen edző?
több mint 10 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 888 — megbékéltem tom bradyvel
- O-line: Reménykedjünk Thomas G poszton legalább jó lesz valamire... Brenner sem vol olyan rosz,Garnerrel is le lehet nyomni egy szezont, Jerry egy évre visszajönne se lenne még katasztrófa. Tehát szerintem guard posztra talán egy új ember elég lenne. Tacklere szükség van, és ahogy nézegettem idén egész jó a felhozatal a drafton. De mindenképp kellene szerintem egy veterán T, tehát McKinnie olcsóért visszajöhetne. Ha ez nem történik meg, úgy igazi, valamit is érő, és tapasztalattal rendelkező falemberünk csak Pouncey maradna. Őt játékosként szeretem, de emberileg nem biztos, hogy neki kellene egyedüli kezdőjátékosként összefogni egy fiatal falat, hiszen Garnernek talán van tekintélye mint ember, de mint játékos ő "csak" egy erős csere és kész.
Geeri
ez majdnem ugyanaz a fal ami idén majd 60 sacket engedett és a futásnak sem nyitott utat szinte. egy embernél azért több kéne. én offense részről erre a részlegre várom a legnagyobb erősítést (draft cetlik, FA igazolás).
-ha FA-n hoznánk egy LT-t (idén brandon albert volt a téma), akkor RT-re jöhetne egy rookie. ez esetben akár az első kör elmehetne másra. például TE-re, vagy a védelembe.
-a védelembe is van egy óriási kérdőjel: CB. nem tudom, de tartózkodni szoktam a rookie-któl a secondary-ba.

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 10 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
Így azért más a leányzó fekvése: ő máshol még nem volt OC, ha jó támadósort hoz össze, akkor Philbin sorsától függetlenül bizonyítja, hogy nem Kelly miatt kell vele számolni. Nekem ez azt üzeni, hogy nem azért jön hogy elalibizzen egy évet, nem fél a kihívástól, és lát potenciált a támadókban. Bízok benne, hogy jön új o-line edző is vele.Geeri
persze. lényegében majdnem teljes az offense. sok csapat örülne ilyen támadósornak, mint a miénk:
-kinézőben egy franchise QB
-papíron veretes elkapó állomány (wallace - 'hill kapcsolattal azthiszem teljes lenne)
-úgy néz ki, hogy no1. TE is van, aki blokkolni is tud

negatívum:
-a center kivételével a tejes offensive line "felújításra" szorul

hiányzik/egyéb plusz (de ha nincs, akkor sem kéne hogy hasra essünk):
-no2. TE (egnew-ba nem látok semmit, sims nem tudom tud e fejlődni elkapásban. jace amaro a drafton / szabadügynök igazolás??)
-robbanékony futó (ezt még úgy említem, hogy nem láttunk gillislee-ből semmit. más: thomast ideje lenne eltenni. más csapat már régen kivágta volna. kapott 3 szezont)Ventura
- Azért Tannehillel még rohadt sok a munka. De legalább van potenciál benne. (n)(y)
- Elkapóknál 3an lábadoznak komoly térdsérüléssel, és ráadásul egyikük sem egy kimondott RZ target. (n)
- A No1. TE sem igazából TE. (n) (Attól még imádjuk!) (y)
- A No2. TE-k új OC alatt esetleg új sémában lehet mást mutatnak. De lehet, hogy nem. (y)(n)
- O-line rebuild legalább 2év. (n)(n)(n)
- Futójátékot kell kreálni a semmiből. (n) (Robbanékony futó az van, olyan futó kéne aki tudja hova kell robbanni, vagy Bush féle megverem a defenset egyedül futó.)

Hát azért találok én itt még negatívumokat ha nagyon akarok. 😊 Azért az irigylésre méltó offense barokkos túlzás. Szerethető 1-1 meccsre, de azért elcserélném cirka 15 másikra 😊Csabee13
- 'Hill az egyik legjobb QB edzőt kapta meg. Ha most nem jön ki a potenciál akkor soha. Meg kell tanulnia megdobni Wallacenak a hosszú passzokat, illetve most kaphat egy, a lábára is jobban építő playbookot, és talán annak felismerésében is fejlődik, hogy mikor kell megindulni spontán.
- Hartline meg Gibson lazán felépül OTAra.
-Clay nem TE, viszont cserébe nem is túl nagy, ez tény. De az is, hogy a blokkolást azért elfogadhatóan megoldja, és gyakorlatilag bármelyik elkapó pozicióba felállítható, és futásnál is lehet rá számítani. Ha ez nem egy egy éves csoda volt, akkor erre lehet építeni, feltéve hogy nem Shermannek hívnak.
-Sims idén nem is volt komoly passzal megkeresve... Vagyis egyel, azt elkapta és TD és win. Neki megvan a testi fölénye is. Blokkolásban még fejlődhet azért. Egnew mellé butaság lenne nem hozni egy versenytársat. UDFA, vagy valami hátsó kör. Abban az esetben ha FA piacról beesne valami máshol kicsit is bizonyított, Fasano szerű TE, abban az esetben tuti cut.
- O-line: Reménykedjünk Thomas G poszton legalább jó lesz valamire... Brenner sem vol olyan rosz,Garnerrel is le lehet nyomni egy szezont, Jerry egy évre visszajönne se lenne még katasztrófa. Tehát szerintem guard posztra talán egy új ember elég lenne. Tacklere szükség van, és ahogy nézegettem idén egész jó a felhozatal a drafton. De mindenképp kellene szerintem egy veterán T, tehát McKinnie olcsóért visszajöhetne. Ha ez nem történik meg, úgy igazi, valamit is érő, és tapasztalattal rendelkező falemberünk csak Pouncey maradna. Őt játékosként szeretem, de emberileg nem biztos, hogy neki kellene egyedüli kezdőjátékosként összefogni egy fiatal falat, hiszen Garnernek talán van tekintélye mint ember, de mint játékos ő "csak" egy erős csere és kész.
- Thomas menjen amerre lát. Ha úgy hozná a sors, akkor a draftra már lehet ki lehet menni úgy, hogy legitim opció második napon RB posztra választani. Miller és Gilisle tárháza nekem úgy tűnik ugyanaz. Ügyesek, de sosem fognak második szándékból, vagy egyéni villanásból nagy játékot összehozni. Csak annyiból jobbak mint Thomas, hogy még van bennük bizalom, és ők legalább robbanékonyak, míg Thomasról nem mondható el hogy erős, hiába kéne annak lennie. Tavaly örültem volna egy Zac Stacynek, de a Rams kiszedte előlünk, és jól is jártak vele. Idénre is tartom, hogy ha az első körökben nem sikerül\nics mód tehetséget hozni, akkor hátulról kell nyers erőt. Végre lenne egy RB aki tud blokkolni az irányítónak, vagy akár a kollégájának, miközben nem olyan lomha mint egy FB.

Mindig jövőre!
több mint 10 éve
Paradoxon_MIA Miami Dolphins Florida Gators 3 454 — Chrysler.vf@gmail.com
 www.nfluk.com/tickets


Holnap 11-től nyitnak a virtuális pénztárak! (Y) Valaki? 😊Paradoxon_MIA
Én jönnék, de sajnos nincs társaságom. Egyedül meg nem vágok neki kicsit elveszettnek érezném magam. 😀 De ha valaki "befogad" vele tartok, és már holnap megveszem a jegyet 😀Csabee13
Mi négyen tuti megyünk, csak ugye, nem tudni, hova szól majd a jegyed 😊 De összefuthatunk, azon ne múljon 😊

Believe In Your 'Fins!
több mint 10 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Pici szoszi milyen durva lehet maz ezzel a fegyverrel.

OC... hat vegulis en kicsit tapasztaltabbra szamitottam de ez olyan 50-50 dolog, meg akar be is johet. Shermannel csak nem lesz rosszabb.
több mint 10 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
Tannehill néni ma otthagyott egy AR-15 -s gépkarabélyt a bérelt kocsi hátsóülésén. 😀 A fegyver visszakerült a jogos tulajdonoshoz, Ryan-hez.

A kölcsönző vezetője szerint minden átvételkor takarítják a kocsikat. Azért érdekes, hogy ezt a félautomata géppisztolyt nem vették észre 😀
a kép a kocsiban készült az ominózus fegyverről
több mint 10 éve
Csabee13 Miami Dolphins 2 561 — Dolphins Fan
Azért az egy HSZ-re jutó azértek száma elég sokra sikerült 😀 Elnézést!
több mint 10 éve
Csabee13 Miami Dolphins 2 561 — Dolphins Fan
Így azért más a leányzó fekvése: ő máshol még nem volt OC, ha jó támadósort hoz össze, akkor Philbin sorsától függetlenül bizonyítja, hogy nem Kelly miatt kell vele számolni. Nekem ez azt üzeni, hogy nem azért jön hogy elalibizzen egy évet, nem fél a kihívástól, és lát potenciált a támadókban. Bízok benne, hogy jön új o-line edző is vele.Geeri
persze. lényegében majdnem teljes az offense. sok csapat örülne ilyen támadósornak, mint a miénk:
-kinézőben egy franchise QB
-papíron veretes elkapó állomány (wallace - 'hill kapcsolattal azthiszem teljes lenne)
-úgy néz ki, hogy no1. TE is van, aki blokkolni is tud

negatívum:
-a center kivételével a tejes offensive line "felújításra" szorul

hiányzik/egyéb plusz (de ha nincs, akkor sem kéne hogy hasra essünk):
-no2. TE (egnew-ba nem látok semmit, sims nem tudom tud e fejlődni elkapásban. jace amaro a drafton / szabadügynök igazolás??)
-robbanékony futó (ezt még úgy említem, hogy nem láttunk gillislee-ből semmit. más: thomast ideje lenne eltenni. más csapat már régen kivágta volna. kapott 3 szezont)Ventura
- Azért Tannehillel még rohadt sok a munka. De legalább van potenciál benne. (n)(y)
- Elkapóknál 3an lábadoznak komoly térdsérüléssel, és ráadásul egyikük sem egy kimondott RZ target. (n)
- A No1. TE sem igazából TE. (n) (Attól még imádjuk!) (y)
- A No2. TE-k új OC alatt esetleg új sémában lehet mást mutatnak. De lehet, hogy nem. (y)(n)
- O-line rebuild legalább 2év. (n)(n)(n)
- Futójátékot kell kreálni a semmiből. (n) (Robbanékony futó az van, olyan futó kéne aki tudja hova kell robbanni, vagy Bush féle megverem a defenset egyedül futó.)

Hát azért találok én itt még negatívumokat ha nagyon akarok. 😊 Azért az irigylésre méltó offense barokkos túlzás. Szerethető 1-1 meccsre, de azért elcserélném cirka 15 másikra 😊
több mint 10 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 888 — megbékéltem tom bradyvel
Így azért más a leányzó fekvése: ő máshol még nem volt OC, ha jó támadósort hoz össze, akkor Philbin sorsától függetlenül bizonyítja, hogy nem Kelly miatt kell vele számolni. Nekem ez azt üzeni, hogy nem azért jön hogy elalibizzen egy évet, nem fél a kihívástól, és lát potenciált a támadókban. Bízok benne, hogy jön új o-line edző is vele.Geeri
persze. lényegében majdnem teljes az offense. sok csapat örülne ilyen támadósornak, mint a miénk:
-kinézőben egy franchise QB
-papíron veretes elkapó állomány (wallace - 'hill kapcsolattal azthiszem teljes lenne)
-úgy néz ki, hogy no1. TE is van, aki blokkolni is tud

negatívum:
-a center kivételével a tejes offensive line "felújításra" szorul

hiányzik/egyéb plusz (de ha nincs, akkor sem kéne hogy hasra essünk):
-no2. TE (egnew-ba nem látok semmit, sims nem tudom tud e fejlődni elkapásban. jace amaro a drafton / szabadügynök igazolás??)
-robbanékony futó (ezt még úgy említem, hogy nem láttunk gillislee-ből semmit. más: thomast ideje lenne eltenni. más csapat már régen kivágta volna. kapott 3 szezont)

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Miami Dolphins ‏@MiamiDolphins 3 perc

Official | Joe Philbin has named Bill Lazor the team's new Offensive Coordinator.