Miami Dolphins

29 feliratkozó

több mint 10 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
De irigylem a Falconst Pioli miatt ehh.Delonso_
Ha landolna Xanders akkor is?Csabee13
Szerintem ettől nem kell félni, a Brownsos faszit hypeolják rendesen :\

Ma az is kiderült, hogy Philbin megkérte Irelandet, hogy dolgozzanak ki egy tradet Albertért. Ireland meg azt mondta, hogy ez a Martin gyerek igazán jó lesz majd, és hozta Clabot.

Ezek után nem csoda, hogy Philbin Aponte személyében keresett valakit aki nem teljesen hülye a felettesei közül.

Mindig jövőre!
több mint 10 éve
Csabee13 Miami Dolphins 2 561 — Dolphins Fan
De irigylem a Falconst Pioli miatt ehh.Delonso_
Ha landolna Xanders akkor is?
több mint 10 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
De irigylem a Falconst Pioli miatt ehh.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 126 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jaguars linebacker coach Mark Duffner (former head coach at Holy Cross and Maryland) is taking Fins' LB coach job, reports Fla. Times-Union.Geeri
Remek edzőnek tartom, jól jártatok vele.
több mint 10 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
Csori srac... Pedig az elejen meg kifejezetten jo arc volt, Latjuk meg jatszani?Delonso_
Én nem adnék rá egy lyukas garast se. Játéka is totál leépült. Nekem kedvencem volt, sajnálom szerencsétlent. Emlékszem agyon dícsérték a szorgalmát, aztán beütött a sztárság. Nem rosz gyerek ő, vagy jó az ügynöke, de a szegény gyerekeket támogató alapítványa miatt még azt a díjat is megkapta amit idén Fields.Geeri
az élet kegyetlen én remélem egyenesbe jön de nem hiszem h játszik még.
trade előtt röviddel is volt valami balhébriareos
Miamiból azért kellett mennie, mert a lakására kiérkező rendőrök betépve találták miközben a vendégeivel balhézott, majd a zsarukat meglátva elkeszdett ordibálni, hogy dugják el a fegyvereket, dugják el a drogot, és dobják neki a labdát, mert már az end zoneban van.

Salguero szerint mivel el mertük teadelni és erről nem szóltunk mi vagyunk most a sátán a másik 31csapat szemében. Pont ő verné legjobban a nyálát akkor is ha ezt nem lépi meg akkor Ireland...

Mindig jövőre!
több mint 10 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 873 — StuG Life
Csori srac... Pedig az elejen meg kifejezetten jo arc volt, Latjuk meg jatszani?Delonso_
Én nem adnék rá egy lyukas garast se. Játéka is totál leépült. Nekem kedvencem volt, sajnálom szerencsétlent. Emlékszem agyon dícsérték a szorgalmát, aztán beütött a sztárság. Nem rosz gyerek ő, vagy jó az ügynöke, de a szegény gyerekeket támogató alapítványa miatt még azt a díjat is megkapta amit idén Fields.Geeri
az élet kegyetlen én remélem egyenesbe jön de nem hiszem h játszik még.
trade előtt röviddel is volt valami balhé

több mint 10 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
Jaguars linebacker coach Mark Duffner (former head coach at Holy Cross and Maryland) is taking Fins' LB coach job, reports Fla. Times-Union.

Mindig jövőre!
több mint 10 éve
DM13 Miami Dolphins Florida Gators 1 340 — Dolphins fan
https://res.cloudinary.com/nflleague/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/yz30mtul1hwqjvkocozg
List of underclassmen granted eligibility for 2014 NFL Draft
The official source for NFL news, video highlights, fantasy football, game-day coverage, schedules, stats, scores and more.

több mint 10 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 881 — megbékéltem tom bradyvel
@JamesWalkerNFL "Random #Dolphins thought: Senior Bowl practices begin in 48 hours and MIA still doesn't have a GM to lead its personnel department."

elég lesz felvételről megnézni? mi a helyzet GM ügyben? csak azt látom hogy interjú ezzel, interjú azzal. hetediknél járunk (dennis hickey a tampa bay-ből: 4 divizó győzelem, 1 super bowl[/i])

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 10 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
Csori srac... Pedig az elejen meg kifejezetten jo arc volt, Latjuk meg jatszani?Delonso_
Én nem adnék rá egy lyukas garast se. Játéka is totál leépült. Nekem kedvencem volt, sajnálom szerencsétlent. Emlékszem agyon dícsérték a szorgalmát, aztán beütött a sztárság. Nem rosz gyerek ő, vagy jó az ügynöke, de a szegény gyerekeket támogató alapítványa miatt még azt a díjat is megkapta amit idén Fields.

Mindig jövőre!
több mint 10 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Csori srac... Pedig az elejen meg kifejezetten jo arc volt, Latjuk meg jatszani?
több mint 10 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
 www.nfl.com/news/story/0ap2000000314399/article/davone-bess-arrested-at-airport-on-multiple-charges

Ejnye....DM13
Olyat is mondanak, hogy egész évben pszichés problémái voltak, és a járattal melyet lekésett épp valami kezelésre ment volna. Szerencsére nem csak ez, hanem a mutatott játék is fényében is jó üzlet volt Gibsonra cserélni.

Itt a cikk. Vannak benne érdekes dolgok, a trade konkrét okára is fény derül benne.

Mindig jövőre!
több mint 10 éve
DM13 Miami Dolphins Florida Gators 1 340 — Dolphins fan
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/dvkmdl0ppr91vuja09nc
Davone Bess arrested at airport on multiple charges
Cleveland Browns wide receiver Davone Bess was arrested Friday morning for allegedly assaulting an officer/firefighter at the Fort Lauderdale International Airport.


Ejnye....

több mint 10 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
Miami Dolphins linebackers coach George Edwards was given a nice 47th birthday gift today when he was hired by the Minnesota Vikings as their new defensive coordinator.Geeri
Tekintve az idei LB teljesítményt ez meglepett 😊 Grat neki!Csabee13
Én először örültem nagyon hogy elviszik, aztán belegondoltam: ha nem az edzővel van baj, akkor még rosszabb a helyzet mint gondoltam. Persze volt ő már DC, lehet az jobban megy neki.

Mindig jövőre!
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Csak báb lesz...ugy is Zimmer fogja iranyitani a dolgokat! 😀
több mint 10 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Huzzuk be helyetti Singlietaryt. En elegedett lennek az oreg Samuraiial.
több mint 10 éve
Csabee13 Miami Dolphins 2 561 — Dolphins Fan
Miami Dolphins linebackers coach George Edwards was given a nice 47th birthday gift today when he was hired by the Minnesota Vikings as their new defensive coordinator.Geeri
Tekintve az idei LB teljesítményt ez meglepett 😊 Grat neki!
több mint 10 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
Miami Dolphins linebackers coach George Edwards was given a nice 47th birthday gift today when he was hired by the Minnesota Vikings as their new defensive coordinator.

Mindig jövőre!
több mint 10 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
Lewan leértékelődött (de ez még változhat), míg Robinson fel. Mindkettő jó lenne hozzánk + még Kouandjio v. esetleg Matthews, de v. nem elérhető, v. kicsit túlértékelik.danyly
utóbbi időben megjelent a mockokban valami zack martin a notre dame-től. eddig őt még az első körben sem láttam.Ventura
Notre Dame LT-je volt, de az NFL-ben valószínűleg OG lesz.Shilkor
Mondjuk az erős lenne, ha hoznánk első körben egy olyan guardot, aki életében nem játszott azon a poszton, csak a méretei száműzték a szélről.

Mindig jövőre!
több mint 10 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 048 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Lewan leértékelődött (de ez még változhat), míg Robinson fel. Mindkettő jó lenne hozzánk + még Kouandjio v. esetleg Matthews, de v. nem elérhető, v. kicsit túlértékelik.danyly
utóbbi időben megjelent a mockokban valami zack martin a notre dame-től. eddig őt még az első körben sem láttam.Ventura
Notre Dame LT-je volt, de az NFL-ben valószínűleg OG lesz.
több mint 10 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
Inkább egy RT hoznék (nem Clabo félét) FA-ról (kezdőszintűt) + két OG (egy kezdő szintű és egy backup). Nate Livings (futásblokkolása jó) pl.danyly
Ez a max szerintem is + LT draft. A Top 5 prospectre kb mindenhol ugyanazt írják, hogy nagy a potenciál, de ebben abban fejlődni kell. Nekem Lewan a kedvenc.
Backup nálad ki helyett jönne? Meg kell majd nézni a meccseket, de szerintem Brenner nem volt rosz. Jerry nálam betette a kaput, amikor Clay 4&1énél megölte a játékot azzal hogy vedődve kiblokkolta a semmit. Garnert sem raknám ki, ő egy jó csere, és szinte bármit tud játszani. Yeatmant Philbin nem most fogja szerintem elengedni. Thomas be van betonozva. Watkinst lehetne elküldeni, vele küzdhetne. De akkor már ne FA jöjjön, hanem egy harmadik napos draftcetlit költsünk, aki akár egyszer kezdhet is tanulóévei után, vagy legalább annyira jó csere lehet, és több poszton bevethető mint Garner.

Mindig jövőre!
több mint 10 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 881 — megbékéltem tom bradyvel
Lewan leértékelődött (de ez még változhat), míg Robinson fel. Mindkettő jó lenne hozzánk + még Kouandjio v. esetleg Matthews, de v. nem elérhető, v. kicsit túlértékelik.danyly
utóbbi időben megjelent a mockokban valami zack martin a notre dame-től. eddig őt még az első körben sem láttam.

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Kemény, hogy egy QB edzőt választottunk és olyat aki az NFL-ben még nem volt "tesztelve" mint kordinátor v. mondhatjuk úgy is, hogy támadásért felelős vezetőedző, szakember.
Jó-jó látom, hogy a Philly-nél csak művelt valamit Vick-el és főleg Foles-al, de majd meglátjuk.
Nagyon kíváncsi leszek mit fog produkálni.

OL-el kapcsolatban én 4 embert hoznék. Két OG-t és két OT-t. Drafton 1. körben egyértelműen egy OT (ha lehet LT-t, de átképezhetőt). Lewan leértékelődött (de ez még változhat), míg Robinson fel. Mindkettő jó lenne hozzánk + még Kouandjio v. esetleg Matthews, de v. nem elérhető, v. kicsit túlértékelik (lehet ezzel nem értenek sokan egyet, de így vélem; de majd kiderül, hogy lesz-e egy Jake Long; mármint rookie idényben). FA piacon is van bőven LT-t (az már más kérdés mennyire jók) = Jared Gaither, Demetress Bell, Max Starks, Wayne Hunter, Willie Smith és Ed Wang.
Inkább egy RT hoznék (nem Clabo félét) FA-ról (kezdőszintűt) + két OG (egy kezdő szintű és egy backup). Nate Livings (futásblokkolása jó) pl.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
Miami Miami Dolphins 964
mennyibe kerül a jegy? emberi árak? útazás szállás? kb mennyiböl jön ki mert szivesen mennék egy haverral.
több mint 10 éve
Csabee13 Miami Dolphins 2 561 — Dolphins Fan
Paul Pasqualoni fémjelezte Miami D# milyen volt? Vagy legalábbis az Öreg milyen edző?tüsi91
 bleacherreport.com/articles/324527-why-the-miami-dolphins-sacked-defensive-coordinator-pasqualoni

Én nem sírom vissza! Nolan bácsi többet kihozott a fiúkból utána.