Miami Dolphins
29 feliratkozó
több mint 12 éve
mi a bajotok Shermannel?
több mint 12 éve
Twitterol pár sor Philbin most folyó sajtótájékoztatójárol:#Dolphins HC Joe Philbin said he hasn't begun discussions with any coaches and he will determine that at the right point and time.
Faggatják Shermanről: #Dolphins HC Joe Philbin: "I have a lot of confidence in Mike Sherman. That's what I think."
Hát nem tudom, oké lenne ha dicséri, de ennyire hangsúlyosan a bizalmat kiemelni nekem furcsa.
Mindig jövőre!
több mint 12 éve
Ryan Tannehill's struggles epitomized the Miami Dolphins' collapse in the final two weeks of the season. As we discussed on the "Around The League Podcast," Tannehill missed numerous throws and appeared to regress with the season on the line.
Part of the issue might have been the second-year quarterback's waning faith in his offensive coordinator.
NFL Media Insider Ian Rapoport reported Monday that Tannehill lost confidence in Mike Sherman, according to people who spoke to the quarterback.
Dolphins owner Stephen Ross said after Sunday's 20-7 loss the team is going to "look at everything" when it comes to offseason changes. Even if Ross brings back coach Joe Philbin and general manager Jeff Ireland, he could insist on other changes -- including moving on from Sherman.
Tannehill has shown big-time potential this season, but his last two games in particular have been terrible. He's had a 43 percent completion rate, averaged 143 yards (4.05 yards per completion) and tossed just one touchdown pass to three interceptions as the Dolphins crumbled with the playoffs in reach.
Sherman has been the center of fans' ire much of the season. He's been questioned on everything from his penchant for abandoning the running game to Tannehill's stunted progress. The latter might cost him his job.
több mint 12 éve
Dolphins players, coaches, staff convened for big meeting at 10 AM. Still going on.
Mindig jövőre!
több mint 12 éve
Ross ködösít, de elmondta, hogy változások lesznek a staff-ban. Az OL és a QB edző is fenyegetve van ebből a szempontból.
De sajnos a Sherman & Philbin páros erősen kötődik egymáshoz.
Remélem lesz egy jó megoldás erre.
Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 12 éve
Sherman ügyben az a baj, hogy Philbin gyakorlatilag mentorának tartja, nagyon jóban vannak. Attól tartok, hogy ez a kapcsolat egy profi döntés kárára lesz. Akkor viszont Philbinnek is mennie kellene.
Mindig jövőre!
több mint 12 éve
Norv Turner visszatérése se lenne rossz. Mondjuk lehet nem olyan attraktív mint amikor nálunk volt 2002-2003-ban, de én szívesen látnám.
Persze most nem produkált nagy dolgot a Browns OC posztján, de százszor jobb mint Sherman.
9-7-es és 10-6-os idényünk volt Turner-el anno.
Egyhuzamban 5 idény amiben nem tudunk pozitív mérleget produkálni. Ez a franchise történetének legrosszabb sorozata. Ébredjünk már fel, és vágjuk ki a francba a képbe nem illő embereket!
Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 12 éve
Ross tényleg nem nagyon ért a focihoz. Ő idén is inkább az üzleteléssel volt elfoglalva.Ide hozza a Super Bowl-t + a stadion felújítási tervek, beadványok ill. azok átvitele, megszavaztatása az állami szenátusban.
A foci rész meg átpasszolva Ireland-nak, hogy "figyu van pénz, csináld ahogy jónak látod".
Azt sosem felejtem el, amikor az idei draftról kérdezték Ireland-ot (közvetlenül a draft után, de nem biztos, de most nem ez a lényeg).
Kérdés: Mi ért Dion Jordan?
Válasz: Nagyon megtetszett a srác játéka. És azt mondtam MAGAMBAN, hogy ezt a fiút bármi áron megszerzem. A draft előtt Ross-nál ebédeltünk, és akkor kérdezte a chairman, hogy kit szeretnél 1. körben Jeff? Mondtam, hogy Jordan és röviden felvázoltam. Ross pedig mondta, hogy OK.
Jó lehet, hogy kicsit ki lett sarkítva, de egy interjúban adta ezt elő Ireland.
Na mármost, ha így mennek a dolgok (akár más téren is football-al kapcsolatban) akkor mit is várhatunk?
Én pl.: nagyon szerettem Dansby és Burnett játékát, erre kivágja őket és hozza nagy pénzért a két rasztát. Ezzel nagyon mellényúlt. A pénz nem minden, ez itt be is bizonyosodott. Jó Dansby is már 32 éves, de bőven lett volna benne 1-2 jó év. Egyik legjobb idényét produkálta most az Arizonában. Burnett is 31 éves, de ő is simán maradhatott volna. Jó ő volt idén sérült, de most is odatette magát.
Hogy ezt ki találta nem tudom (mármint LB sorcsere), de a meglátásom szerint a fiatalítás és a hosszú távú megoldás volt az ami előnybe volt helyezve ebben a döntésben (a hátsó gondolatokban meg persze ott motoszkált a csapat összességét nézve az idei PO szereplés, nem csak az elköltött pénz arányában, hanem a játékosok minősége és neve alapján). Tehát hosszú távon egy megfiatalított, ütőképesebb, más rendszerben működő csapat lebegett a szemük előtt, míg rövid távon máris egy PO-t akartak, ami nem jött be, de ebbe ettől független tényezők is közrejátszottak (Martin ügy, sérülések).
Ellerbe (28), Wheeler (29) így is csak (ha marad így a koncepció és Ireland is marad), 3-4 évig kompetens a dologban (mármint, hogy maradnak a csapatnál; ha maradunk ezen az elgondolási vonalon). De persze addig a draftról is kellene hozni olyan potenciálisan jól teljesítő játékost aki felnő a feladathoz és beépíthető a csapatba. Tehát megvannak itt az elgondolások, csak az a baj, hogy többször nem jön be, mint beválik.
Ezt már fel kellett volna már ismerni.
Ha Philbin-t is hagynák dolgozni, látszik, hogy jó csapat lenne ez, de buzi Ireland mindenbe beleugat, Ross meg bólogat hozzá. Így a HC szava nem sokat ér.
Lehetne itt még sokkal több dologról, problémáról írni, de most ez kívánkozott ki belőlem. Aki meg nem ért egyet, így járt. Ez az én véleményem és kész.
Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 12 éve
Ross azt nyilatkozta gondolkodik a dolgokon nem tud most azonnal donteni.Bar megvolt ireland hosszabbitasa, de nagyon elszomoritja a helyzet a ket utolso meccsel kapcsolatosan.
Ha most nem rugja ki, nem tudom mikor. A baj az ugy tunik ossze van kotve ireland es Philbin sorsa.
több mint 12 éve
Twitteren az eddigi nyilatkozat termés. Wallacé nagyon erős, de igaz a TD ügyben.Salguero: I asked Dolphins owner Stephen Ross about keeping or firing
anyone: "We're going to look at everything."After this collapse Jeff Ireland is not locked in and Joe Philbin is no longer locked in to coming back.
#Dolphins DE Cameron Wake: "I look around this locker room and I don't see 8-8 talent."
Adam Beasley, újságíró: There's a sense in the Dolphins locker room that Mike Sherman will and should be gone. Brian Hartline, meanwhile, will be getting an MRI tomorrow to determine the severity of his knee injury.
Wallace: "Me and (Tannehill) alone missed throughout the season -- 15 extra TDs if you ask me, honestly" Wallace on Sherman: "I feel like he put us in a more than capable position today to win a football game, so i feel like he did a good job"
Érdekesség: utolsó 3 meccsen két sacket produkált a csapat.
For all the efforts to upgrade offense (and Keller obviously missed the year), Dolphins averaged just 1.4 yds per game more than 2012. 1.4!
Mindig jövőre!
több mint 12 éve
na kiderült a jövő évi teljes menetrend. merjünk e remélni? nagyon kemény offseasonnak kell lenni, hogy legyen némi pozitív előrelátás az emberekben. üresen marad a stadion.hazai:
-AFC East: Buffalo Bills, New England Patriots, New York Jets
-AFC West: Kansas City Chiefs, San Diego Chargers
-NFC North: Green Bay Packers, Minnesota Vikings
-AFC North 3rd Place Team: Baltimore Ravens
idegen:
-AFC East: Buffalo Bills, New England Patriots, New York Jets
-AFC West: Denver Broncos, Oakland Raiders
-NFC North: Chicago Bears, Detroit Lions
-AFC South 3rd Place Team: Jacksonville Jaguars
“Uhm, we’re, to win games you have to win the game, umm, not lose the game… honestly. And that, that is how you lose the game.”
- HC Mike McDaniel, L vs. Patriots, week 2 -
-------------------------------------------------------------------
több mint 12 éve
Megnéztem Ireland draft teljesítményét. Nekem mára tényleg ennyi volt.www.pro-football-reference.com/teams/mia/draft.htm
Szerk: csak az első négy kör, én addig várok el teljesítményt. Sokat elárul, hogy par embernek a sorsára már nem is emlékszem.
2008: 1:Long.2: Merling(DE???). Henne(...).3: Langford(DE). 4: Murphy(T)
2009: 1: Davis(CB, legalább kezdő szint, de semmi extra, igaz ő POban van. 2: Pat White (QB. Akinek haszna nem volt,nyaka majdnem kitörött.) 3:Smith (CB, ő is POban.) Turner (WR, de amúgy ő is ki?) 4: Hartline (WR)
2010: 1: Odrick (na ő az akit szeretünk, csak itt nem project játékost kellene húzni.) 2: Misi (LB: korrekt ez, vagy korai?) 3: Jerry (G: rosszabb ne legyen 3.körből.) 4: A.J Edds ( LB.na ő is hová lett?)
2011: 1 Pouncey (C: jó húzás.) 2: Thomas (RB: lett volna ott jobb választás) 4: Clyde Gates (WR: örök ígéret.)
2012: 1: Tanny. 2: Martin (már akkor tudni lehetett sajátos lelki világát.) 3: Vernon (DE: kezd felcsillanni az értelem?) Egnew (TE: ha ő nem lenne ez egy ideális draft.) 4: Miller (RB:steal)
Hátrébbról jött Jones,Clemons, Carrol, Wilson, Clay, Matthews.
Volt még olyan is, hogy hé Dez, kurva volt az anyád? Meg azt nem néztem, hogy kiket hagytunk bent és kikért.
Mindig jövőre!
több mint 12 éve
Chad Johnson @ochocinco 2mDolphins will make playoffs next yr easy RT @SUGARRAYJOSE: Miami went all Miami on us again... Get rid of tannehill... 7 points in 2 weeks?
na mindenki megnyugodhat, megszólalt a soutch beachi orákulum 😀
több mint 12 éve
Nem idén 😀 de úgy pozitívumként nem nagyon hozhatnának fel mást mint ezt.milyen hátsó körös mákok?briareosKb korrekt. De sajnos nem basszak ki irelandet.Megmentik a hátsó körös mákok idén.Geeri
Es innentol marad a csikicsuki, pedig ha az elmult eveket nem is nezzuk, az LB sor tonkreteteleert es egy csomo penz elherdalasaert alapbol megerdemelne ( mekkora szerzodeseket adott milyen jatekosoknak? )Delonso_
Mindig jövőre!
több mint 12 éve
milyen hátsó körös mákok?Kb korrekt. De sajnos nem basszak ki irelandet.Megmentik a hátsó körös mákok idén.Geeri
Es innentol marad a csikicsuki, pedig ha az elmult eveket nem is nezzuk, az LB sor tonkreteteleert es egy csomo penz elherdalasaert alapbol megerdemelne ( mekkora szerzodeseket adott milyen jatekosoknak? )Delonso_
több mint 12 éve
Kb korrekt. De sajnos nem basszak ki irelandet.Megmentik a hátsó körös mákok idén.
Es innentol marad a csikicsuki, pedig ha az elmult eveket nem is nezzuk, az LB sor tonkreteteleert es egy csomo penz elherdalasaert alapbol megerdemelne ( mekkora szerzodeseket adott milyen jatekosoknak? )Delonso_
Mindig jövőre!
több mint 12 éve
na majd a héten szépen nyugodtan végigmegyek a rosteren.Wallace nem reménytelen, csak nem elég ügyes a keze, Tannehil meg hosszú passzokban pontatlan még. Nem az ő hibája talán, hogy olyat kérek rajta számon amit senki nem vár el tőle, csak akkor meg egy igazi playmaker hiányzik, úgy hogy ő megkapja a fizetését.
Wallaceról másképp gondolkodom de majd kifejtembriareos
Mindig jövőre!
több mint 12 éve
I think Jared Odrick put this loss the best. "We have to take this feeling and let it brand you. Make sure it never happens again" Odrick.elég elkeseredett mindenki, de könyörgök, ilyen játékkal...
több mint 12 éve
na majd a héten szépen nyugodtan végigmegyek a rosteren.Wallaceról másképp gondolkodom de majd kifejtem
több mint 12 éve
Vegyük sorra:3INT,7 pont, 0 sack. Tannehill hibája lenne? Max az utolsó.
Wallace semmi extra, csak fizetésben. Hartline kiesése után nincs cserénk, igaz örülni kellene Gibson pótlásának Matthews személyében. De: nézzük meg hány olyan ember van rosteren akik gyakorlatilag feleslegesek : Egnew, a két rookie CB akik cserének sem voltak idén jók, Dallas Thomas, aki tud az mondjon még. Még egy normális WR nem fért fel.
O-line: ma talán nem rajtuk ment el. De ott is milyen munka: idehozni egy Colombot, idén egy Clabo. Martint draftolása. Jerry, aki úgy a jobbak között van, hogy pocsék. Thomas. Long nem meg tartása. Ireland...
RB: Miller jócska, Thomas bust. Gilisle még akármi lehet. Bush elengedve, ez talán magyarázaható. A fal is rendesen ludas a teljesítményben.
D-line: minden fasza, csak sajnos ez nem elég. Ha Wake nem von el figyelmet Vernon se csinál egy darab sacket se. Jordan luxus amit ritkán használtunk ki. Összeségében mindenkinek meccsei vannak, szezonja nincs. ez amúgy jellemző a csapatra is.
LB: Misi a szürke egér, aki hozza amit kell a legjobb? Ireland...+LB coach amiért itt mindenki pocsék aki máshol jó.
CB: Grimes franhise tag 11milla. Akkor már jöjjön 2-3évre valami teljesítmény alapúbb bérezésért. Carrol csere szint, kezdőnek kevés. Patterson porcelán. Rookiek élnek még? Wilson elmegy.
S: ez is jobb volt tavaly talán, de ennél rosszabb ne legyen, akkor rendben vagyunk.
DC: ennél jobb nehezen lesz. De: ma mégis mi volt? Csomószor teljesen üresen voltak elkapók. LB sor edzőjét cseréljük már le. Nyert meg a D meccset idén, sajnos a végén nem jött ez össze.
OC: erre jó ami van. Nincs meg az extrateljesítmény, kreativitás -100%. Hülye play hívás 100%. Pánik, szerencsétlenkedés. Philbin nem szól bele? GB játékán én nem ezt a mentalitást láttam.
HC: Martin saga után egyben voltunk egy playoffért. Kapja a szart a nyakába, küzd vele keményen. Én szeretem, kijár neki még egy év legalább.
Ja és a ST: már azt se tudom ki a rúgónk neve, olyan sok lehetősége voltaz elmúlt két hétben. Sturgis azért nagy kérdőjel. Fields császár. Az egységek kdén nem nagyon hoztak nagy játékot sajnos, de talán a nyersanayag is gyengébb volt.
Bizalmam a jövőben: semmi. Ireland marad, a capaet elherdálja, jön a világvége. Ha Philbint kirúgják akkor életem legnagyobb csalódása lesz. Sherman itt fog maradni attól tartok.
Mindig jövőre!
több mint 12 éve
Ezzel teljesen egyetertek 😊
több mint 12 éve
Kb korrekt. De sajnos nem basszak ki irelandet.valszeg az van h Rossnak van egy olyan fétise h SS egyenruhában szerepel passzív félként homár szadó mazó amatőrfilmekben illegális mexikói és kubai bevándorlókkal és fireland valahogy szerzett erről képeket.
Es innentol marad a csikicsuki, pedig ha az elmult eveket nem is nezzuk, az LB sor tonkreteteleert es egy csomo penz elherdalasaert alapbol megerdemelne ( mekkora szerzodeseket adott milyen jatekosoknak? )Delonso_
több mint 12 éve
Kb korrekt. De sajnos nem basszak ki irelandet. Es innentol marad a csikicsuki, pedig ha az elmult eveket nem is nezzuk, az LB sor tonkreteteleert es egy csomo penz elherdalasaert alapbol megerdemelne ( mekkora szerzodeseket adott milyen jatekosoknak? )
több mint 12 éve
Na szóval:cap spaceban nem állunk rosszul jővőre nézve, asszem a top 5ben vagyunk, de ez nem biztos.
szóval lóvé van, de itt nem a játékosokkal van a legnagyobb baj (OL más téma).
Két lehetőség:
Kibasszák Irelandet, többieket még nem.
-új GM szabad kezet kap h azt csinál a csapattal/staffal amit akar, akkor vérengzés lesz.
-olyan megkötéssel keresnek GM-et h Philbinnel kell együtt dolgoznia, akkor kapásból nehezebb lesz megfelelő embert találni, de nem lehetetlen. Hihetetlen PO menetelést kivéve akkor egy év múlva jön a vérengzés.
Nem basszák ki Irelandet.
Akkor bizony Philbinnek be kell áldoznia Shermant, adott neki 2 évet, megköszönte mindent amit eddig kapott, de ennyi a max amit elérünk Shermannal.
Philbin helyét alapból nem érzem veszélyeztetve, de egy új GM esetében minden lehetséges.
Játékosokról még nem érdemes agyalni, amíg nem tudjuk kik edzenek jövőre.
több mint 12 éve
Ismetlem magam, de jobb sajnos nem jut eszembe.Megerdemelten nyert a Jets. Ket kirugast szeretnek nagyon, Shermant az ajton, Firelandet az ablakon.