Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Miami Dolphins

29 feliratkozó

több mint 12 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 9 701 — 🏈🐬🐂🤘🏽
Az a baj hosszu eveken at remenykedtunk hogy elmegy Huizenga. Elment. Erre kaptunk egy hasonloan okost, akinek mindegy mi tortenik, marad minden a regiben. Rettenetesen biztam Rossban de sorra rossz dontest hoz.Delonso_
azabaj h nem ért a focihoz.
biztos nem hülye ember, nem véletlenül van annyi pénze amennyi. És még azt is csinálja amit elvileg kell, ha nem értek valamihez, nem pofázok bele, hanem körbeveszem magam olyan emberekkel akik értenek hozzá, (elvileg). Na ez nem megy.briareos
Sherman Philbin találmánya, úgy gondolta Tannehilnek ő kell. Nem szól bele a munkájába. Ez hiba, hatalmas hiba. Megint sehol nem vagyunk. Sehol.
Grimes drága lesz, Soliai,Starks drága lesz. A falat összerakni drága lesz. Nem tudom merre lehet indulni.Geeri
k*rvára nem érdkeel hogy drága lesz. mégis hogy akar egy eredményes football gárdát összeállítani? a tehetségért fizetni kell.

amúgy meg 8 negyed alatt 7 pontot sikerült felrakni. ráadásuil két, nem kimondottan eredményes gárdától.

“Uhm, we’re, to win games you have to win the game, umm, not lose the game… honestly. And that, that is how you lose the game.”
- HC Mike McDaniel, L vs. Patriots, week 2 -
-------------------------------------------------------------------

több mint 12 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 9 701 — 🏈🐬🐂🤘🏽
emlékezzünk vissza! utoljára 2008-ban játszottunk a rájátszásért! akkor is a jets ellen. ma ennek a fényében küzdjünk!! szép emlékek!

https://static.www.nfl.com/image/upload/v1554321393/league/nvfr7ogywskqrfaiu38m.png
NFL.com | Official Site of the National Football League
The official source for NFL news, video highlights, fantasy football, game-day coverage, schedules, stats, scores and more.

“Uhm, we’re, to win games you have to win the game, umm, not lose the game… honestly. And that, that is how you lose the game.”
- HC Mike McDaniel, L vs. Patriots, week 2 -
-------------------------------------------------------------------

több mint 12 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 618 — Dolphins fan
Daniel Thomas szerencsére aktív, míg Chris Owens (CB) ma debütál.
LG poszton pedig az előző meccsen lecserélt Brenner helyett ma Garner kezd.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 12 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 618 — Dolphins fan
Szerintem nagyon fontos lesz a futójáték. Az első Jets elleni meccsen Sherman szokatlanul sokat futatta a labdát (36-szor). Pedig ebben az évben összesen 327 próbálkozás volt futással, ami a harmadik legkevesebb az egész ligában (csak a Dallas és az Atlanta futott kevesebbet, mármint carry-t). A futás átlag 4.1 y/futás, ami összességében a 18. a ligában (átlagos, de inkább gyenge).

Tanny ha megcsinálja sorozatban háromszor otthoni meccsen a 300+ yardos passzolást, akkor nyerhetünk. De persze ez nem teljes mértékben szükséges a győzelemhez, de mindenképpen közelebb vinne hozzá. Wallace-t nem nagyon tudták tartani az első meccsen. A short és intermediate routes folyosók, terültek nyitva álltak a WR-ek és a TE-ek előtt, amiket Tanny szereti és tudja is megdobni. Gondolom ebbe a hibába a Jets defense most nem fog beleesni, vagy legalábbis nagyon ügyelni fog erre a játékra. A rövid route-ok során Wallace simán lefordult Cromartie-ról, aki már akkor is a csípőjével bajlódott. Ezek a rövid (vagy esetlegesen a közepesen hosszú) játékok ültek, de a Tanny-Wallace kapcsolat nagy távolságokra már sajnos nem működött.
Hartline leiskolázta Milliner-t, akit később le is ültettek a kispadra.

A Jets futás offense a második legjobb az AFC-ben. Ez is nagyon nagy kulcsszituáció lesz. Ivory brutál, az előző meccsen is futott 100 yardot. Mi meg sajna gyengélkedünk futás védelem terén. A két új LB run stop-ban igen gyenge (Ellerbe és Wheeler).

A Jets passzjátéka Geno-n múlik szinte teljes mértékben. Ha tud élni a lehetőséggel, jól megvédik vagy hagyjuk játszani, akkor nyerő lehet nekik a meccs (eddig ha 80 QB rating felett zárta a meccset Geno, 5-0).

Szóval kemény meccs lesz.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Az a fura hogy nekem is nagyon szimpatikusak, biztos az orok outsiderseg miatt...
Es az a D-line... no az brutal.
több mint 12 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 18 655 — StuG Life
Elvertuk a hazafikat, en mar boldog vagyok, minden mas raadas.

De azert az elozo meccs jocskan visszavett a lelkesedesembol.Delonso_
jó csapat a bills, borzalmasan rossz matchup nekünk.
Lehet szentségtörés, de én kifejezetten örülök neki h erősödnek.

több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Elvertuk a hazafikat, en mar boldog vagyok, minden mas raadas.

De azert az elozo meccs jocskan visszavett a lelkesedesembol.
több mint 12 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 18 655 — StuG Life
go fins beat jest.
PO ide vagy oda, ha söpörnénk a jetset már nem beszélhetünk rossz szezonról

több mint 12 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
Remélem ihletett formát mutattok és olyan Miami lép pályára, amely rohadtul akarja a PO-t. Ha már számunkra tét nélküli a meccs egy szoros vereséget el bírnék viselni, hogy legalább a drafton előrébb legyünk. 😉Beki
Én is ebben reménykedem! Már csak azért is, mert lehet paranoia, de sporttvben szokás mindenkinél okosabbnak lenni és egy meccs után hónapokig hallgatni a csapatok objektív értékelését egy meccs alapján.

Úgy érzem a siker kulcsa ma este Ivory lesz. Ha le tudja venni a terhet Geno válláról akkor lesz esélye a Jetsnek. A másik oldalon is a futás a kulcs, bizakodó vagyok: ha legutóbb ment akkor most is fog.
Tannehil ma villoghat: ha Wallacetól megrettenve messze állnak fel tőle, akkor ezeket az 10yardos lézereket nagyon tudja dobni. Hartline is jobb elkapó annál, hogy ne legyen 1v1-ben nagy játéka, Matthewsban is benne van mindig a nagy játék amint levegőt engednek neki. Csak legyen elég idő eldobni a lasztit... Garnert olvastam valahol Brenner helyett a kezdőben, ha felépült teljesen akkor ez szerintem erőssítést jelent.

Mindig jövőre!
több mint 12 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 618 — Dolphins fan
Remélem ihletett formát mutattok és olyan Miami lép pályára, amely rohadtul akarja a PO-t. Ha már számunkra tét nélküli a meccs egy szoros vereséget el bírnék viselni, hogy legalább a drafton előrébb legyünk. 😉Beki
Szerintem egyik csapat sem fog "tartalékolni". Mindent bele fognak adni a fiúk.
Majd meglátjuk mi sül ki belőle.
Csak az a lényeg nyerjünk, és a többit rábízzuk a sorsra, a szerencsére, v. ki amit bele lát. 😊

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Remélem ihletett formát mutattok és olyan Miami lép pályára, amely rohadtul akarja a PO-t. Ha már számunkra tét nélküli a meccs egy szoros vereséget el bírnék viselni, hogy legalább a drafton előrébb legyünk. 😉
több mint 12 éve
Paradoxon_MIA Miami Dolphins Florida Gators 3 471 — Chrysler.vf@gmail.com
Pro Bowl: Pouncey,Grimes,Wake,Fields. Vernon, es valamelyik DT még beférhet feltéve hogy nem jutunk Super Bowlig 😀Geeri
Telesírnám a párnám, ha emiatt nem lehetnének ott a ProBowl-on 😀

Believe In Your 'Fins!
több mint 12 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
Pro Bowl: Pouncey,Grimes,Wake,Fields. Vernon, es valamelyik DT még beférhet feltéve hogy nem jutunk Super Bowlig 😀

Mindig jövőre!
több mint 12 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 9 701 — 🏈🐬🐂🤘🏽
Nem a mai meccsel kapcsolatos: de ha minden igaz 2014-ben a következő menetrendünk lesz.
Otthon: Kansas City, San Diego, Green Bay, Minnesota + AFC North valaki + divízió.
Idegenben: Denver, Chicago, Detroit + Oakland Londonban + AFC South valaki + divízió.

Szép baleset lesz.danyly
gatya. mindenképpen kell a PO. manning ellen a védelmünk. bitch please.
abban bízhatunk, hogy az offensünk végre feláll jövőre.
ami megvan:
-irányító
-elkapók (papíron liga élvonal. az egész szekcióról beszélek. 4 remek elkapó - szerintem)
-no 1. TE

ami nincs:
-LT, LG, RG, RT
-futójátékos (jobban szeretem a robbanékony játékosokat, mint amit majd most vasárnap látunk. chris ivory)
-no 2. TE (sims felnő e?)

“Uhm, we’re, to win games you have to win the game, umm, not lose the game… honestly. And that, that is how you lose the game.”
- HC Mike McDaniel, L vs. Patriots, week 2 -
-------------------------------------------------------------------

több mint 12 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 9 701 — 🏈🐬🐂🤘🏽
jóvan, ez már jó előjel, hogy az 5 főből kettő jets győzelmet jósol (nfl.com)

“Uhm, we’re, to win games you have to win the game, umm, not lose the game… honestly. And that, that is how you lose the game.”
- HC Mike McDaniel, L vs. Patriots, week 2 -
-------------------------------------------------------------------

több mint 12 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 618 — Dolphins fan
Idei két Sport TV-és meccsből: 2-ből kettő vereség.
Muszáj ezt a meccset adni?danyly
hélo. cincinatti elleni....
van egy olyan érzésem hogy megint nem lesznek toppon a srácok. multkor is mikor elkezdték ivory-t használni, akkor ő hozta a yardokat.Ventura
Az is tv-s volt? Bocs az kimaradt. Csak a Tampa és a NO elleni ugrott be. Csúnya volt mindkettő.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Azert jo kellemetlen stilusu eroszakos futo.
több mint 12 éve
Csabee13 Miami Dolphins 2 568 — Dolphins Fan
Idei két Sport TV-és meccsből: 2-ből kettő vereség.
Muszáj ezt a meccset adni?danyly
hélo. cincinatti elleni....
van egy olyan érzésem hogy megint nem lesznek toppon a srácok. multkor is mikor elkezdték ivory-t használni, akkor ő hozta a yardokat.Ventura
Azért Ivory nem Jackson vagy Spiller..
több mint 12 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 9 701 — 🏈🐬🐂🤘🏽
Idei két Sport TV-és meccsből: 2-ből kettő vereség.
Muszáj ezt a meccset adni?danyly
hélo. cincinatti elleni....
van egy olyan érzésem hogy megint nem lesznek toppon a srácok. multkor is mikor elkezdték ivory-t használni, akkor ő hozta a yardokat.

“Uhm, we’re, to win games you have to win the game, umm, not lose the game… honestly. And that, that is how you lose the game.”
- HC Mike McDaniel, L vs. Patriots, week 2 -
-------------------------------------------------------------------

több mint 12 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
Idei két Sport TV-és meccsből: 2-ből kettő vereség.
Muszáj ezt a meccset adni?danyly
Paranoia level: Dolphins 😀

Mindig jövőre!
több mint 12 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 618 — Dolphins fan
Idei két Sport TV-és meccsből: 2-ből kettő vereség.
Muszáj ezt a meccset adni?

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 12 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 9 701 — 🏈🐬🐂🤘🏽
nem tudom brenner mennyit fejlődhet, de tán valamivel jobb mint garner

“Uhm, we’re, to win games you have to win the game, umm, not lose the game… honestly. And that, that is how you lose the game.”
- HC Mike McDaniel, L vs. Patriots, week 2 -
-------------------------------------------------------------------

több mint 12 éve
Csabee13 Miami Dolphins 2 568 — Dolphins Fan
 espn.go.com/nfl/story/_/id/10192001/bryant-mckinnie-miami-dolphins-thinks-buffalo-bills-knew-snap-count

Ez jó! A homokzsák megtanít minket rá, hogyan álcázzuk jobban a snapcountot 😀 zseniális. A röhej az, hogy ebből az O-lineból kb. csak Pouncey, és Jerry marad meg. Az a Jerry akit épp csak nem cutoltak idén..
több mint 12 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 9 701 — 🏈🐬🐂🤘🏽
tisztán és érthetően egyből átlátható 😊


“Uhm, we’re, to win games you have to win the game, umm, not lose the game… honestly. And that, that is how you lose the game.”
- HC Mike McDaniel, L vs. Patriots, week 2 -
-------------------------------------------------------------------

több mint 12 éve
Paradoxon_MIA Miami Dolphins Florida Gators 3 471 — Chrysler.vf@gmail.com
Boldog, világi és Dolphins örömökben gazdag Karácsonyt kívánok mindenkinek! 😊

Believe In Your 'Fins!