Miami Dolphins

29 feliratkozó

több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 876 — StuG Life
Ohh te jó ég, ez a Ross....Delonso_
hatalmasakat nevetnék, ha nem a mi csapatunk lenne a szenvedő alany

több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 876 — StuG Life
Mit mondtak? Csak a lényeget, köszi 😊dande
. . .

több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 547 — Így remélem megfelelek nektek.....
Mit mondtak? Csak a lényeget, köszi 😊
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Ohh te jó ég, ez a Ross....
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 876 — StuG Life
Mike Dee, Ross, Ireland és Sparano press conf zajlik éppen, ott lennék 😊
frissítem majd az aranyköpésekkel 😀

Ross: Sparano gave Ross "a plan, very exciting plan, but it doesn't ease the pain"
Ross says the word "Harbaugh" for first time, Sparano swallows hard and looks down ...
Ross had assurance from David Brandon Monday night Harbaugh wasn't going to coach in Ann Arbor.
Ross says he hasn't "contacted or spoken with a potential head coach". That includes Cowher and Gruden. LOL
Ross admits he set up meeting with Harbaugh on Thursday "without telling tony"
Ross said he had a "really good conversation" with harbaugh, never made an offer, advised him to return to stanford LOL2
Ross said he told Sparano Tuesday he'd have head coaching decision made by Friday.
"Always knew Tony was the guy. Something would really have to pop out. ... " called sparano from the plane and "let him know he was my man"LOL3
Ross says Ireland is completely supportive of Sparano, there is no rift.
Ross says he is "committed" to sparano and has him signed thru 2013. --meglátjuk
Ross: "I know there will be changes this year, because I know there need to be changes."
Sparano looks incredibly uncomfortable.
ireland:From beginning I've thought Tony Sparano is best person to lead this FB team."
ireland says he was asked by ross after orange bowl to join him at harbaugh meeting "to gauge whether harbaugh was right man for job"
Ireland: "There's no doubt in my mind the lines of communication should have be handled differently. I was in a tough spot. Tony as well."
Ireland: "We've worked together for seven years. We have a great working relationship and a personal relationship."
Ross: "carl peterson has had absolutely no impact on the miami dolphins.... he did not accompany me on this trip"
ireland says team will "be aggressive and committed" ... says new OC will be hired. Henning is out, as we knew
Sparano says he "had a lot of different emotions ... frustrations bubble over when there's uncertainty"
Sparano said he received 45 to 50 text messages from his players encouraging him throughout the week. --kiktől nem kapott vajon?
Ross admits he was naive to process, in hindsight would not have searched for HC while employing sitting coach
Sparano said he shut his phone down Thursday night and awoke to 30 texts from players and one from Ross saying he'd be the team's coach.
Boy - the dolphins are a total embarrassment. Stephen Ross has no clue. None. sad but true
tony says he wants to "open this thing up, be more explosive" on offense
"We're going to try to move on (a new offensive coordinator) really fast," Sparano said. He noted he'd still take his time to get right guy.
Ross just said Mangini asked the owner to meet with him to "talk." I have no idea what that even means. Unclear explanation.
Jeff Ireland insists again his relationship with Tony Sparano is a "strong relationship ... He knows the way I feel about him."
tony says they have "agreed to disagree" many times in the past ... "smoke coming from that office" ... "if not wouldn't be healthy"
És végül a legnagyobb golden spit a végére:
Ross' send-off: "I will deliver a winner. That is my commitment" 😂

több mint 13 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 881 — megbékéltem tom bradyvel
a kezdő cb párosnak végre fel kell nőnie a feladathoz, és nem ártana egy jó nickelbriareos
Sean-nak amennyi int-je lehetett volna :/

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 13 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Szerintem meg, nekünk olyan qb kell akit követnek a játékosok aki irányít.. Henne nem vezér ez tény. Pennington az volt de neki annyi. 😀 nem Mcnabb nekem a szívszerelmem csak egy példa volt, mert szerintem ő felszabadul.. Nem nagyon hiszek abban, hogy nekünk Rookie Qb kellene... bár ez attól is függ kik jönnek az Off stábba.Csabee13
Én sem azt mondom mindenképpen McNabb csak az is járható út lenne, de az utolsó két éve katasztrófa. Inkább lejtőn van nem hiszem, hogy nagyon kapkodnak érte a teljesítményét látván, max. a neve miatt. De az nem mindig életbiztosítás.
Rookie QB NEM KELL!
A Drafton WR, OG, C és esetleg S kell rámenni.danyly
WR? Bess, Marshall szerintem csodálatos. Hartline idén csökkent, de igy is jelentős és fontos elkapásai voltak. Itt vége a felállásnak. Moore és Wallace meg 4. és 5. Én nem tudom, de Moore-ban látok fantáziát. Elkapások terén kéne fejlődnie. Látszik, hogy olyan lenne mint Marshall, a kiforgások terén. Nagyon jó mozgása van a srácnak.
A multkor feljött a safety téma. Jones... Ne spórolgassunk egyenlőre. Legyen inkább jövő évi téma az S poszt.
A fallal nem votlam elégedett. Incognito és Long jó, de megfelelő cserék kellenek. A keményebb védelmek nem kímélték a falat. :/
RB... Ronnie csak 1 éveset kapott, Rickynek meg búcsú. Tehát szerintem az offenseben a Wr posztra nem kell nyúlni.Ventura
Igazad van ( teljesen elfelejtem mit is írtam korábban ; én hülye 😊 ). Wallace sokat sérült és Moore azért fejlődik. De esetleg egy tökös WR talán még befér.
Az RB pozíciót teljesen kifelejtettem. :rolleyes:
Nekem nagy kedvencem volt ( már csak múltidőben, sajnos ) a Williams, Brown páros de sajna felettük is eljárt az idő. Ide is egy tökös, robbanékony futó kellene aki széttépi az ellen DL-ját. 😊
Azért a falban Jerry is jó volt de a OL-ba mindenképpen kell vérfrissítés.
Meg kicsit fel kell hozni a ST-et is mert idén elég gyenge teljesítményt nyújtottak.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 876 — StuG Life
a kezdő cb párosnak végre fel kell nőnie a feladathoz, és nem ártana egy jó nickel

több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Ez a sec még mindig nem túl acélos ....
Én nem vagyok ilyen derülátó és Clemons sem tetszett csak egy két meccsen.
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 876 — StuG Life
clemons jó volt, elmúlt évek legjobb fs-e nálunk.
jones meg idővel jó lesz bell helyett

több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Én nem voltam elájulva az S ektől.
És aki jó volt az Bell még mindig.
több mint 13 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 881 — megbékéltem tom bradyvel
A franc tudja, hogy jó e nekünk szurkolóknak, hogy 2013-ig írt alá Sparano ( bár nem ezt nézik elsődlegesen ). Legalább lesz kit szidni ha megint nem megy + úgy is őt veszik elő legelőször ha nem megy a csapatnak. A kontraktus időtartamát meg leszarják.

Na főedző kérdés lezárva. Most már jöhet a többi edző részleg.

QB??? Nagyon sok kérdőjel. Illetve nagyon sok mindentől függ v. csak azt nézik legyen egy elfogadott, tapasztalt játékos aki ért a játékostársak és az edző nyelvén is.
McNabb nekem szimpi lenne de mostanában rájár a rúd illetve ő sem szent. Sokat vártak tőle = nem kaptak semmit.
Nekünk ilyen nagyon nem kell.
Nálunk a megbízhatóság a legfontosabb tényező.danyly
Szerintem meg, nekünk olyan qb kell akit követnek a játékosok aki irányít.. Henne nem vezér ez tény. Pennington az volt de neki annyi. 😀 nem Mcnabb nekem a szívszerelmem csak egy példa volt, mert szerintem ő felszabadul.. Nem nagyon hiszek abban, hogy nekünk Rookie Qb kellene... bár ez attól is függ kik jönnek az Off stábba.Csabee13
Én sem azt mondom mindenképpen McNabb csak az is járható út lenne, de az utolsó két éve katasztrófa. Inkább lejtőn van nem hiszem, hogy nagyon kapkodnak érte a teljesítményét látván, max. a neve miatt. De az nem mindig életbiztosítás.
Rookie QB NEM KELL!
A Drafton WR, OG, C és esetleg S kell rámenni.danyly
WR? Bess, Marshall szerintem csodálatos. Hartline idén csökkent, de igy is jelentős és fontos elkapásai voltak. Itt vége a felállásnak. Moore és Wallace meg 4. és 5. Én nem tudom, de Moore-ban látok fantáziát. Elkapások terén kéne fejlődnie. Látszik, hogy olyan lenne mint Marshall, a kiforgások terén. Nagyon jó mozgása van a srácnak.
A multkor feljött a safety téma. Jones... Ne spórolgassunk egyenlőre. Legyen inkább jövő évi téma az S poszt.
A fallal nem votlam elégedett. Incognito és Long jó, de megfelelő cserék kellenek. A keményebb védelmek nem kímélték a falat. :/
RB... Ronnie csak 1 éveset kapott, Rickynek meg búcsú. Tehát szerintem az offenseben a Wr posztra nem kell nyúlni.

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 13 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
S nem kellbriareos
Csak esetlegre gondoltam tartaléknak. Persze nem ez a legfontosabb.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 876 — StuG Life
S nem kell

több mint 13 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
A franc tudja, hogy jó e nekünk szurkolóknak, hogy 2013-ig írt alá Sparano ( bár nem ezt nézik elsődlegesen ). Legalább lesz kit szidni ha megint nem megy + úgy is őt veszik elő legelőször ha nem megy a csapatnak. A kontraktus időtartamát meg leszarják.

Na főedző kérdés lezárva. Most már jöhet a többi edző részleg.

QB??? Nagyon sok kérdőjel. Illetve nagyon sok mindentől függ v. csak azt nézik legyen egy elfogadott, tapasztalt játékos aki ért a játékostársak és az edző nyelvén is.
McNabb nekem szimpi lenne de mostanában rájár a rúd illetve ő sem szent. Sokat vártak tőle = nem kaptak semmit.
Nekünk ilyen nagyon nem kell.
Nálunk a megbízhatóság a legfontosabb tényező.danyly
Szerintem meg, nekünk olyan qb kell akit követnek a játékosok aki irányít.. Henne nem vezér ez tény. Pennington az volt de neki annyi. 😀 nem Mcnabb nekem a szívszerelmem csak egy példa volt, mert szerintem ő felszabadul.. Nem nagyon hiszek abban, hogy nekünk Rookie Qb kellene... bár ez attól is függ kik jönnek az Off stábba.Csabee13
Én sem azt mondom mindenképpen McNabb csak az is járható út lenne, de az utolsó két éve katasztrófa. Inkább lejtőn van nem hiszem, hogy nagyon kapkodnak érte a teljesítményét látván, max. a neve miatt. De az nem mindig életbiztosítás.
Rookie QB NEM KELL!
A Drafton WR, OG, C és esetleg S kell rámenni.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 13 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 881 — megbékéltem tom bradyvel
QB??? ...
Nálunk a megbízhatóság a legfontosabb tényező.danyly
Egyre jobban azon vagyok hogy a rookie qb-t felejtsük el. Minek ide egy tapasztalatlan? Legyen az első körös... A rookie hibák, meg stb...
Tapasztalatat akivel néhány évig kihúzzuk, közben végre tudunk másfelé figyelni és a tapasztalt qb mögé húzni (/ szerezni egy fiatal irányítót). Had tanulgasson.
Bár most élő példa volt rá. Pennington mögé Henne. Ha nem sérül pennington akkor még azt az idényt végigvitte volna és leghamarabb csak idén lett volna kezdő henne.
Tehát azon vagyok hogy nem olyan tapasztalt irányító kéne aki 1-2 év után továbbáll/visszavonul, hanem olyan akibe van jópár év kurázsi. (Bár pennington és mcnabb is 34 éves)

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 13 éve
Csabee13 Miami Dolphins 2 561 — Dolphins Fan
A franc tudja, hogy jó e nekünk szurkolóknak, hogy 2013-ig írt alá Sparano ( bár nem ezt nézik elsődlegesen ). Legalább lesz kit szidni ha megint nem megy + úgy is őt veszik elő legelőször ha nem megy a csapatnak. A kontraktus időtartamát meg leszarják.

Na főedző kérdés lezárva. Most már jöhet a többi edző részleg.

QB??? Nagyon sok kérdőjel. Illetve nagyon sok mindentől függ v. csak azt nézik legyen egy elfogadott, tapasztalt játékos aki ért a játékostársak és az edző nyelvén is.
McNabb nekem szimpi lenne de mostanában rájár a rúd illetve ő sem szent. Sokat vártak tőle = nem kaptak semmit.
Nekünk ilyen nagyon nem kell.
Nálunk a megbízhatóság a legfontosabb tényező.danyly
Szerintem meg, nekünk olyan qb kell akit követnek a játékosok aki irányít.. Henne nem vezér ez tény. Pennington az volt de neki annyi. 😀 nem Mcnabb nekem a szívszerelmem csak egy példa volt, mert szerintem ő felszabadul.. Nem nagyon hiszek abban, hogy nekünk Rookie Qb kellene... bár ez attól is függ kik jönnek az Off stábba.
több mint 13 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
A franc tudja, hogy jó e nekünk szurkolóknak, hogy 2013-ig írt alá Sparano ( bár nem ezt nézik elsődlegesen ). Legalább lesz kit szidni ha megint nem megy + úgy is őt veszik elő legelőször ha nem megy a csapatnak. A kontraktus időtartamát meg leszarják.

Na főedző kérdés lezárva. Most már jöhet a többi edző részleg.

QB??? Nagyon sok kérdőjel. Illetve nagyon sok mindentől függ v. csak azt nézik legyen egy elfogadott, tapasztalt játékos aki ért a játékostársak és az edző nyelvén is.
McNabb nekem szimpi lenne de mostanában rájár a rúd illetve ő sem szent. Sokat vártak tőle = nem kaptak semmit.
Nekünk ilyen nagyon nem kell.
Nálunk a megbízhatóság a legfontosabb tényező.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Hennénél jobb lenne ez tuti.
Nem a jövő, de egy 0 km es QB tól mit várjunk?
Nem húzunk annyira elől hogy akármit is reméljünk.
Sokan Newtont írják be hozzánk.... lelkük rajta.
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 876 — StuG Life
hát igen. végülis a legutóbbi nagydarab futkosós feka qb-val is megfogtuk a tutit.
igaz mcnabb már nem fut

több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Halvány az aquamarine?
Hm.....
több mint 13 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 881 — megbékéltem tom bradyvel
az washington. itt kedves úriemberek várják

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 547 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nahát akkor megtörténne amire nem gondoltam volna valaha, hogy egy picit szimpatizálok a delfinekkel 😊 (nem azért mintha bármi bajom lenne veletek csak ez a halvány zöld szín meg Florida nem az én világom 😛 )
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 876 — StuG Life
ja. washingtonban is villogott

több mint 13 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 881 — megbékéltem tom bradyvel
McNabb Miami-ban? Azigen 😀 😀 😀 😀
McNabb-et elhoznánk akkor meg lenne oldva egy cseppet az irányító kérdés. Megadnánk érte amennyi kell. Néhány szezon erejéig irányítgat, addig meg felépítjük az offense-t + defense-t. Irányítókérdáés megoldva, vna aki tud passzolni az elkapóinknak. Marshall is boldog lehetne.
Azthiszem én is támogatom az ötletet. Kéne írni a Dolphins vezetőségnek egy e-mailt hogy hozzák el 😀

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------