Miami Dolphins
29 feliratkozó
több mint 15 éve
Az a lényege hogy henike nem tud 20 yardnál hosszabbat pontosan passzolni.Ebben az egyik legrosszabb a ligában. 8 % os találati aránnyal.
több mint 15 éve
Ezt valaki írja már le nekem magyarul
több mint 15 éve
According to Pro Football Focus, Chad Henne ranked 29th of 31 qualifying QBs in terms of deep ball accuracy last season.PFF considers any pass thrown longer than 20 yards in the air a deep shot. Henne was 10-of-40 on long balls, and only 8.15 percent of Henne's passes traveled this long. (He prefers check downs.) It doesn't help that Miami lacked a deep threat, but Pro Football Focus' stats support Dolphins coach Tony Sparano's belief that Henne needs to make major strides going downfield.
több mint 15 éve
Abban vban igazság amit aprofootballon írtak, hogy lényegében egyedüli megoldás... a nagyobb nevekre nem egy csapat pályázik és ők is oda fognak adni érte pár ropogos dollárt, meg draft picket - szeritnem nagy vadászat lesz. Aki meg tényleg oylan játékos azt a szintet meg henne is megüti... 3. esély. Ha szar nagyon nagyon remélem, hogy pápá lesz és továbbra sem modnják majd azt, hogy ''látunk rajta fejlődést''Szia!
csaba egyébként nem érsz rá, hogy nincs új cikk a honlapon? 😕Ventura
Igen közbejött egy kis magánéleti malőr. De két cikkem is van félkészen. Remélem hamar kikerül. Az egyik Wildcat: Fogatlan e a vadmacska? A másik pedig Szégyen a futás! De sanszos...
😊
több mint 15 éve
Abban vban igazság amit aprofootballon írtak, hogy lényegében egyedüli megoldás... a nagyobb nevekre nem egy csapat pályázik és ők is oda fognak adni érte pár ropogos dollárt, meg draft picket - szeritnem nagy vadászat lesz. Aki meg tényleg oylan játékos azt a szintet meg henne is megüti... 3. esély. Ha szar nagyon nagyon remélem, hogy pápá lesz és továbbra sem modnják majd azt, hogy ''látunk rajta fejlődést''csaba egyébként nem érsz rá, hogy nincs új cikk a honlapon? 😕
“Uhm, we’re, to win games you have to win the game, umm, not lose the game… honestly. And that, that is how you lose the game.”
- HC Mike McDaniel, L vs. Patriots, week 2 -
-------------------------------------------------------------------
több mint 15 éve
Nem tudom, meg lehet érte kövezni, de én azért még várok valami pozitívumot Henne-től idén. Elvégre új OC, jó fal, megbízható elkapók. Persze idén is voltak egyéni hibái, de talán ezeket kinövi. Most még egyszer megmutathatja, igaz utoljára.
Mindig jövőre!
több mint 15 éve
Scott Tolzien?
“Uhm, we’re, to win games you have to win the game, umm, not lose the game… honestly. And that, that is how you lose the game.”
- HC Mike McDaniel, L vs. Patriots, week 2 -
-------------------------------------------------------------------
több mint 15 éve
lol, jim mandich believed in henne... lolmi is 😀 de csak believed. na majd az új és elit falunk mögött megkátjuk mire lesz képes 😊
“Uhm, we’re, to win games you have to win the game, umm, not lose the game… honestly. And that, that is how you lose the game.”
- HC Mike McDaniel, L vs. Patriots, week 2 -
-------------------------------------------------------------------
több mint 15 éve
Bocsi ha teleszemeteltem az oldalt, nem igazán lett szép design. :rolleyes:Amit látsz, az az első ideiglenes épp csak Miamis design. Most készítem a komolyabb menüvel, rovatokkal ellátott újat. De az idő.
Ha bármilyen segítség kell a blog-hoz v. bármihez, szívesen segítek. Van egy phothoshop-hoz kiválóan értő rokonom - ő keni vágja - , ha kell szólhatok neki. Persze ha ráér és elvállalja. Meg persze ha elfogadjátok.danyly
😀 én is úgy szeretem, de máshol is inkább leírták rendesen.
Na amíg készül az új csinosítottam egy kicsit ezen remélem, így emészthetőbb.
több mint 15 éve
Bocsi ha teleszemeteltem az oldalt, nem igazán lett szép design. :rolleyes: Ha bármilyen segítség kell a blog-hoz v. bármihez, szívesen segítek. Van egy phothoshop-hoz kiválóan értő rokonom - ő keni vágja - , ha kell szólhatok neki. Persze ha ráér és elvállalja. Meg persze ha elfogadjátok.
Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 15 éve
Mandiches posttal kapcsolatban egy észrevétel:Hát nem tudom, de én szolnokra jártma középbe, de legfeljebb 5-6 (has nem kevesebb) NFL-es cuccot láttam.Engem is mindig megbámulnak, mikor harci díszben kimegyek 😀 mez+sapka
Volt részem anno évekkel ezelőtt, hogy egy gyereknek NFL-es baseball sapkája volt, akkor láttam egy dagadt csávon Redskinses kabátot, csöveseken raiders-es kabátot, illetve 1 éve a szolnok plázában egy saints-es vagy vikings-os mezben lévő csávót... de dolphins-osat soha 😕Ventura
De újítanom kell új holmikat csak fogalmam sincs honnan szerezzem meg.Csabee13
Az nem Allright Miami, hanem
Awwwright MIAMI!
több mint 15 éve
Hát nem tudom, de én szolnokra jártma középbe, de legfeljebb 5-6 (has nem kevesebb) NFL-es cuccot láttam.Engem is mindig megbámulnak, mikor harci díszben kimegyek 😀 mez+sapka
Volt részem anno évekkel ezelőtt, hogy egy gyereknek NFL-es baseball sapkája volt, akkor láttam egy dagadt csávon Redskinses kabátot, csöveseken raiders-es kabátot, illetve 1 éve a szolnok plázában egy saints-es vagy vikings-os mezben lévő csávót... de dolphins-osat soha 😕Ventura
De újítanom kell új holmikat csak fogalmam sincs honnan szerezzem meg.
több mint 15 éve
Hát nem tudom, de én szolnokra jártma középbe, de legfeljebb 5-6 (has nem kevesebb) NFL-es cuccot láttam.Volt részem anno évekkel ezelőtt, hogy egy gyereknek NFL-es baseball sapkája volt, akkor láttam egy dagadt csávon Redskinses kabátot, csöveseken raiders-es kabátot, illetve 1 éve a szolnok plázában egy saints-es vagy vikings-os mezben lévő csávót... de dolphins-osat soha 😕
“Uhm, we’re, to win games you have to win the game, umm, not lose the game… honestly. And that, that is how you lose the game.”
- HC Mike McDaniel, L vs. Patriots, week 2 -
-------------------------------------------------------------------
több mint 15 éve
Én cegleden lakom és múltkor én is láttam egy marino mezes,csavokat. A tescoba. Nekem is tetszik a volt ez lesz az ország elsőszámú,blog😉
több mint 15 éve
Kérem, én pont az Alföldön lézengek, szóval van ám itt kúltúra 😀 A blog fasza lesz!
Mindig jövőre!
több mint 15 éve
csabán felbuzdulva szerkeztgettem a facebookos oldalunkat 😀 nem nagy cucc, csak, hogy mégse legyen sivár! majd képeket is hajintok fel.Bármihez amihez kedved van.. 😀 ez nem munka.. kedvtelésből csinálom, te is úgy csináld..
csaba! habár a design meg fordítás meg miegymásban nem tudok segíteni, de ha majd egyszer úgy adoódik szerintem egy egy roster frissítgetéssel tán csak elbírnék 😀 illetve nem tudom miféle munkálatok lennének még ami nem igényle fordítást-...Ventura
Viszont most el leszek egy darabig az új Designal, meg nyúzom a photoshopos cimbiket hogy akadjanak rá a kérdésre.. Lehet, hogy ez a blog.hu hülye ötlet volt jobban jártam volna saját fejlesztéssel.. Nem hittem, hogy lesz iránta érdeklődés ha nem megy csinálok inkább 0-ról egy újat aminek legalább tudom, hol az eleje meg a vége.
több mint 15 éve
csabán felbuzdulva szerkeztgettem a facebookos oldalunkat 😀 nem nagy cucc, csak, hogy mégse legyen sivár! majd képeket is hajintok fel.csaba! habár a design meg fordítás meg miegymásban nem tudok segíteni, de ha majd egyszer úgy adoódik szerintem egy egy roster frissítgetéssel tán csak elbírnék 😀 illetve nem tudom miféle munkálatok lennének még ami nem igényle fordítást-...
“Uhm, we’re, to win games you have to win the game, umm, not lose the game… honestly. And that, that is how you lose the game.”
- HC Mike McDaniel, L vs. Patriots, week 2 -
-------------------------------------------------------------------
több mint 15 éve
Utolsót leszámítva mindegyiket meg akarom csinálni még ebben a hónapban.A reklám meg szurkolók már neccesebb 😀 Ha elindul a szezon írok majd a Ricsinek a tévébe XD
Köszi a tippet, és akkor várom majd a segítséget.
több mint 15 éve
Unofficial list of potential 2011 free agentsQB
Todd Bouman
Jaguars
Marc Bulger
Ravens
Kerry Collins
Titans
Todd Collins
Bears
Brett Favre
Vikings
Charlie Frye
Raiders
Rex Grossman
Redskins
Matt Hasselbeck
Seahawks
J.P. Losman
Seahawks
*Peyton Manning
Colts
J.T. O'Sullivan
Raiders
Chad Pennington
Dolphins
Patrick Ramsey
Vikings
Chris Simms
Titans
Alex Smith
49ers
Jim Sorgi
Giants
Brian St. Pierre
Panthers
*Michael Vick
Eagles
Billy Volek
Chargers
* franchise tag
Szép egy lista. 😊
Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 15 éve
nekem nyáron bőven lesz rá időm, igaz előtte még be kell fejeznem a U ismertetőjétami feltétlenül kell sztem az oldalra:
- aktuális roster
- link ebbe a topikba
- csapat ismertető
- menetrend (értelemszerűen szezon közbe frissítve)
- és hát történelmi cikkek (legnagyobb meccsek, playek, játékosok)
- szebb design 😀
- reklám és szurkolók
Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 15 éve
Én mostanában biztos nem tudok segíteni, vizsgaidőszakom jön+meló is persze de utána szívesen segítek bármiben ha gondolod.
Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 15 éve
Hosszú távú tervekben az szerepel, hogy az összes hall of famert meg honor roll tag "profilját" megcsinálom. Most lesz rá időm.Amit még gondoltam, egy külön rovatba legemlékezetesebb meccsek, playek. És valóban a történetet is.
(Ezt mindenképpen együtt kéne, hogy kinek mi a kedvenc. Szépen mindenki megcsinálná a saját kedvencét és kiraknánk. Aztán lehet csemegézni 😊 )
Köszi még egyszer. Hát aki érez magában erőt meg kedve is van bármikor posztolhat ki, csak szóljatok és megy is meghívó meg a jogosultság hozzá.
Design meg nagyon alap még. Épp csak átjavítgattam az alap kódot. Majd belemegyek jobban idővel felcsicsásítom, szavazások aktív elemek stb.. persze ízlésesen.
több mint 15 éve
Amúgy már készen van a Miami franchise története, csak ellenőrizni kell a helyesírást vagy nem tudom, szóval majd azt is fel lehet dobni a blogra. Illetve a wikipédiás Dan Marino életrajzot is el lehetne lopni, illetve kibővíteni, átszerkeszteni - és majdan mikor majd lesz olyan cimke, hogy ''Játékos portré'' akkor el lehetne érni.
“Uhm, we’re, to win games you have to win the game, umm, not lose the game… honestly. And that, that is how you lose the game.”
- HC Mike McDaniel, L vs. Patriots, week 2 -
-------------------------------------------------------------------
több mint 15 éve
blog fasza, idővel majd az írási stilus is kialakul.Ha szépen fejlődik, még bowl.hu hivatkozások közé is kikerülhet.
Ha majd kell help, szólj nyugodtan
több mint 15 éve
Köszi a pozitív visszajelzést. Neki is álltam a következő bejegyzésnek. Mad Dog -ról bányászok össze amit csak tudok és fordítom le. holnap estére kint lesz reményeim szerint.