Miami Dolphins
29 feliratkozó
több mint 15 éve
ricky tweet:I’d love nothing more than to finish my career winning a Super Bowl with the Dolphins, but that’s gonna take some cooperation from others.
igaz h kihagyott pár évet és ezért korához képest megkímélt, de kétlem h lenne benne még 15 év
több mint 15 éve
pedig illene ide, csapatszinten minden évben eljátsszuk, hogy lábon lőjük magunkat
több mint 15 éve
haha, pont most nézem, h tegnap a Fins hivatalos fb oldalára kitettek egy kérdést, h mennyire lenne jó döntés leigazolni a frissen szabadult Burresst 😀Az akit azért csuknak be mert lábon lövi magát, nos attól nem várnék sokat 😊
én üdvözölném a döntést, ha nem is játszana, Marshallra és Wilsonra tuti jó hatással lenne 😛kristof
Mindig jövőre!
több mint 15 éve
haha, pont most nézem, h tegnap a Fins hivatalos fb oldalára kitettek egy kérdést, h mennyire lenne jó döntés leigazolni a frissen szabadult Burresst 😀Durva partykat nyomának....
én üdvözölném a döntést, ha nem is játszana, Marshallra és Wilsonra tuti jó hatással lenne 😛kristof
Hát. Az elkapókkal szerintem minden rendben. Vagy irányító lenne? Esetleg RB ?😊
több mint 15 éve
Csaba, még mindig sok a dolog? 😕 😕
“Uhm, we’re, to win games you have to win the game, umm, not lose the game… honestly. And that, that is how you lose the game.”
- HC Mike McDaniel, L vs. Patriots, week 2 -
-------------------------------------------------------------------
több mint 15 éve
haha, pont most nézem, h tegnap a Fins hivatalos fb oldalára kitettek egy kérdést, h mennyire lenne jó döntés leigazolni a frissen szabadult Burresst 😀én üdvözölném a döntést, ha nem is játszana, Marshallra és Wilsonra tuti jó hatással lenne 😛
Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 15 éve
pedig most lehet álmodozni, meg ábrándozni 😀briareosfree agency nélkül nehéz 😐
Mindig jövőre!
több mint 15 éve
na hát az ránk fér 😊
Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 15 éve
na mi van mindenki meghalt?briareosLockout van a szurkolásban...
több mint 15 éve
LOL! Olvastátok a profootballon (vagy a Miami Heraldon) Henne nyilatkozatát? 😀 Ez már igen! Ez aztán a megnyugtatás! :cool:VenturaEgészséges egy önbizalom 😀
Mindig jövőre!
több mint 15 éve
LOL! Olvastátok a profootballon (vagy a Miami Heraldon) Henne nyilatkozatát? 😀 Ez már igen! Ez aztán a megnyugtatás! :cool:
“Uhm, we’re, to win games you have to win the game, umm, not lose the game… honestly. And that, that is how you lose the game.”
- HC Mike McDaniel, L vs. Patriots, week 2 -
-------------------------------------------------------------------
több mint 15 éve
Adam Rank egy szánni való idióta. Ki ért egyet?
több mint 15 éve
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d81fedae8/article/henne-working-hard-to-grab-dolphins-starting-qb-job?module=HP_headlinesHenne fel akarja venni a vezér szerepét, edzéseket szervez, Jake Long pedig ajnározza érte. A végén még tényleg sikerül neki 😛
Mindig jövőre!
több mint 15 éve
lehet, hogy az új offense guru kidolgozott egy taktikát, ahol irányítóra nincs szükség, helyette viszont egyszerre legalább 8 elkapó van a pályán. 😂
Mindig jövőre!
több mint 15 éve
itt inkább irányító kössön ki, ne olyan akire többnyire nincs szükségünk 😀 de kitelik a vezetőségtől azért ez is...
“Uhm, we’re, to win games you have to win the game, umm, not lose the game… honestly. And that, that is how you lose the game.”
- HC Mike McDaniel, L vs. Patriots, week 2 -
-------------------------------------------------------------------
több mint 15 éve
Mike Sims Walker szívesen játszana újra együtt nagy spanjával, Brandon Marshallal, szóval ne lepődjetek meg, ha netán itt kötne ki:http://jacksonville.com/opinion/blog/429812/tania-ganguli/2011-05-18/former-jacksonville-jaguars-receiver-mike-sims-walker
több mint 15 éve
Akkor itt ki lenne jó irányító? Ha felmerülnek nevek valamilyen okok miatt (el akar jönni, FA tették stb.): akár McNabb, akár Kolb v. most Orton senkinek nem megfelelő. :/ Akkor a Dolphins-nak ki lenne jó QB? Nem fog idejönni különböző okok miatt sem Brady, sem Manning stb. (franchise tag, pénzügyi okok, szerződés stb.).
Én Henne teljesen kizárom, hogy még egy meccsen kezdő legyen mert elront mindent. Nem jó és kész. Elmondtam már egy párszor nem egy esélyt kapott nem élt vele. Itt az ideje a váltásnak.
Más hír a pénzügyi vonalon: baj lehet már ha egy pénzügyi szakembert kell felvenni (de tudjuk baj van, nagy mínuszban van a franchise) Brockelman személyében. A pénzügyet és humán erőforrásokat beleértve fogja felügyelni a pénzügyi és adminisztrációs osztályok szervezetét.
Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 15 éve
Azt bírom ebben az offseasonban, hogy olyanokat mutatnak be megváltóként, megoldásként akik nem tudtak a saját csapatukban sem permanens kezdő pozíciót kiharcolni.sztem ezt pont nem neked kéne megmagyarázni, hisz gm játékban volt két jó (elit?) irányítód (God és Matty) te se tartottad meg mindkettőt (sőt még Daltont is behúztad), az Eaglesnél meg az fordult elő, hogy egy sérülés után rájöttek h Vick mégis fasza ettől Kolb még nem lett szar, csak feleslegessé vált, v Orton se lett attól rosszabb h Timmy kiszorította a kezdőből, így azt a szintet sztem mindketten tudják hozni, h mi jobb csapattá váljunk általuk
Persze létezik olyan hogy egy másik szisztémában valaki mégis beválik, de hadd legyek kissé pesszimista ezt illetően.
Ennél nagyobb blődség sokszor csak az áruk, lásd Kolb.
Be kéne látni, őket nem véletlenül tradelnék el.Delonso_
az árat meg értelemszerűen a kereslet-kínálat szabja meg, de pl egy első kört én is sokallanék kolbért
Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 15 éve
Azt bírom ebben az offseasonban, hogy olyanokat mutatnak be megváltóként, megoldásként akik nem tudtak a saját csapatukban sem permanens kezdő pozíciót kiharcolni.Én úgy gondolom, hogy Kolb kiforrott volna ott. Most az, hogy néhány meccsen nem rázódott még bele aze egy dolog - legalábbis az Eagles rendszerben szerintem igen. Ha nem lenne Vick, ő lenne az irányító.
Persze létezik olyan hogy egy másik szisztémában valaki mégis beválik, de hadd legyek kissé pesszimista ezt illetően.
Ennél nagyobb blődség sokszor csak az áruk, lásd Kolb.
Be kéne látni, őket nem véletlenül tradelnék el.Delonso_
ezt úgy írtad, mintha a Miaminak a SB egy normál QBnyira van.sapkaHát tegnap írtam gyorsan véleményt, káthatod, hogy majdnemhogy egyedüli gondként az irányító személyét és az OC személyét mondtam. Most tegyük félre, hogy szerencse is kell, meg jó playhívások, meg egészség sem árt, meg a védelembe se hibázzanak... azthiszem elismerem, hogy igen, annyira lenne. Nézd a miami meccseit és láthatod, hogy mi történik a pályán
“Uhm, we’re, to win games you have to win the game, umm, not lose the game… honestly. And that, that is how you lose the game.”
- HC Mike McDaniel, L vs. Patriots, week 2 -
-------------------------------------------------------------------
több mint 15 éve
Valójában ez a Miami számos komponensében értékes csapat, egy valóban jó fr QB-val, és egy jó OFF koponyával nagyon jó kis csapat lehetne. Nekem inkább az a bajom, hogy egy helyben topog a Fins.
több mint 15 éve
Hát akkor itt megoldás nem lesz qb poszton. Ha csak egy top 5 qb nem jön ide azonnal...
több mint 15 éve
Jön Orton ő is eldobál míg Sparanot nem rúgják ki, de nem vele fogunk SB-t nyerni.Delonso_ezt úgy írtad, mintha a Miaminak a SB egy normál QBnyira van.
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!