Miami Dolphins
29 feliratkozó
több mint 14 éve
Mit szóltok Bush-hoz és Bradshaw-hoz?/Nagyon remélem hamar megtudjuk mi lesz a helyzet.../
“Uhm, we’re, to win games you have to win the game, umm, not lose the game… honestly. And that, that is how you lose the game.”
- HC Mike McDaniel, L vs. Patriots, week 2 -
-------------------------------------------------------------------
több mint 14 éve
Sparano és az egész O coach team.Szerintem teljesen fölösleges bezsélgetni a QB kérdésről 😀VenturaJa kellene valami más célpontot keresni a csapatban. 😀
De szerintetek ki volt meg olyan kutyaütő az előző idényben mint Henne?danyly
több mint 14 éve
Szerintem teljesen fölösleges bezsélgetni a QB kérdésről 😀VenturaJa kellene valami más célpontot keresni a csapatban. 😀
De szerintetek ki volt meg olyan kutyaütő az előző idényben mint Henne?
Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 14 éve
Hiszem azt, hogy valami kuladarabot hoznánk ide.Lehet hogy tudjak,hogy nem lesz szezon,es akkor van meg egy evük,qb találni.MiamiMivel lockout van nem is kereshettek irányítót, ha pedig újra szabad lesz az üzletelés ki tudja, mit fog lépni a vezetőség?DoM
“Uhm, we’re, to win games you have to win the game, umm, not lose the game… honestly. And that, that is how you lose the game.”
- HC Mike McDaniel, L vs. Patriots, week 2 -
-------------------------------------------------------------------
több mint 14 éve
Lehet hogy tudjak,hogy nem lesz szezon,es akkor van meg egy evük,qb találni.MiamiMivel lockout van nem is kereshettek irányítót, ha pedig újra szabad lesz az üzletelés ki tudja, mit fog lépni a vezetőség?
több mint 14 éve
Lehet hogy tudjak,hogy nem lesz szezon,es akkor van meg egy evük,qb találni.
több mint 14 éve
Szerintem teljesen fölösleges bezsélgetni a QB kérdésről 😀
“Uhm, we’re, to win games you have to win the game, umm, not lose the game… honestly. And that, that is how you lose the game.”
- HC Mike McDaniel, L vs. Patriots, week 2 -
-------------------------------------------------------------------
több mint 14 éve
A védelemmel ill. Langford-al és Starks-al nem volt semmi baj. Erre kell építeni. A védelem nagyon v. majdnem nagyon jó.A baj a offense-el van. 😕
Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 14 éve
Az utóbbi 3 év adatai alapján a PFF szerint van egy 2. illetve egy 4. legjobb 3-4es DEtekhttp://www.profootballfocus.com/blog/2011/07/08/making-the-grade-3-4-defensive-linemen-2008-2010/
több mint 14 éve
Akkora kérdőjel ez a Miami QB kérdés, hogy szinte lehetetlen rá normális választ várni bárkitől is (mármint arra értem, hogy szakmai körökből az USA-ból).Én sokszor leírtam nekem nem tetszik és nem favorit nálam, de ez egy egyéni vélemény.
Biztos kitalálnak Sparano-ék valamit, de, hogy az mi lesz : fogalmam sincs.
Tényleg kellene egy tökös irányító akinek van már olyan tapasztalata, hogy nagy győzelmekre vezesse a Dolphins-t.
De, hogy ki az azt sajnos a jövő mondja meg.
Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 14 éve
Szerintem továbbra is Hennét akarják erőltetni, de mostmár óvatjával. Tudják, hogy kell mögé egy nagyszerű csere irányító. Tom Branstarter.... ugyanmár....
“Uhm, we’re, to win games you have to win the game, umm, not lose the game… honestly. And that, that is how you lose the game.”
- HC Mike McDaniel, L vs. Patriots, week 2 -
-------------------------------------------------------------------
több mint 14 éve
Pennington told the Charleston Daily Mail he plans to skip the 2011 season while he recovers from shoulder and knee injuries and will work for Fox Sports. The two-time NFL Comeback Player of the Year, who will turn 35 next weekend, said he might consider returning to the field in 2012.Akkor neki jól jön ez a kis szünet ami most következni fog bár nem hiszem, hogy még alkalmas játékra. Főleg, hogy a válla (a hajító ráadásul) és a lába is szar jelenleg. Még a lábát rendbe teszik de a vállával volt m,ár annyi baj, hogy azzal képtelenség egy egész idényt végigdobálni, max. cserének de egy ilyen QB ne hagyjunk már a cserepadon. Akkor már inkább segédedző v. valami. Akkor ez a sérülése is vagy kamu v. kitudódott, hogy ő titokban focizott v. kosarazott. Vagy igaz és ezt neki nem nagyon szabadott volna és azért titkolózok v. tényleg kamu és valaki kitalálta, hogy lejárassa.
"I'm actually going to take this year off, get healthy and do some work for Fox Sports," Pennington told Daily Mail assistant sports editor Rick Stevens. "I'm going to evaluate things and see where I am physically."
Fox Sports spokesman Lou D'Ermilion tweeted confirmation Saturday morning and said Pennington will be a game analyst for the network.
Pennington suffered another major injury to his throwing shoulder a few snaps into his lone Dolphins start last season. He tore a knee ligament while playing a pickup basketball game in March.
He said playing hoops was "a dumb decision. ... I haven't played [football]. I wasn't training real hard at the time because I was doing some shoulder rehab, and my legs weren't ready to play basketball. So it was just dumb."
Pennington was a free agent. So is last season's other backup quarterback, Tyler Thigpen. The only signed quarterback on the roster aside from Henne is Tom Brandstater, a third-year pro out of Fresno State who has spent time with the Denver Broncos and Indianapolis Colts.briareos
Mindegy egy a lényeg még továbbra is megoldatlan a QB kérdés. Kérdés meddig?
Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 14 éve
mia?ha igazolunk arról tudni fogsz, mivel lesz zúgolódás a topikban. egyébként nem tudunk igazolni mivel lockout van. ha más nem, eddig arról maradtál le, hogy pár hónapja lockout van 😉
“Uhm, we’re, to win games you have to win the game, umm, not lose the game… honestly. And that, that is how you lose the game.”
- HC Mike McDaniel, L vs. Patriots, week 2 -
-------------------------------------------------------------------
több mint 14 éve
Youngot
több mint 14 éve
Lemaradtam valamiről?leigazoljuk döntőt?
több mint 15 éve
Pennington told the Charleston Daily Mail he plans to skip the 2011 season while he recovers from shoulder and knee injuries and will work for Fox Sports. The two-time NFL Comeback Player of the Year, who will turn 35 next weekend, said he might consider returning to the field in 2012. "I'm actually going to take this year off, get healthy and do some work for Fox Sports," Pennington told Daily Mail assistant sports editor Rick Stevens. "I'm going to evaluate things and see where I am physically."
Fox Sports spokesman Lou D'Ermilion tweeted confirmation Saturday morning and said Pennington will be a game analyst for the network.
Pennington suffered another major injury to his throwing shoulder a few snaps into his lone Dolphins start last season. He tore a knee ligament while playing a pickup basketball game in March.
He said playing hoops was "a dumb decision. ... I haven't played [football]. I wasn't training real hard at the time because I was doing some shoulder rehab, and my legs weren't ready to play basketball. So it was just dumb."
Pennington was a free agent. So is last season's other backup quarterback, Tyler Thigpen. The only signed quarterback on the roster aside from Henne is Tom Brandstater, a third-year pro out of Fresno State who has spent time with the Denver Broncos and Indianapolis Colts.
több mint 15 éve
ne aggódjatok, ha ez megtörténik, akkor young olyan csodát művel nálunk, mint vick az eaglesben
“Uhm, we’re, to win games you have to win the game, umm, not lose the game… honestly. And that, that is how you lose the game.”
- HC Mike McDaniel, L vs. Patriots, week 2 -
-------------------------------------------------------------------
több mint 15 éve
Sejtettem énVince Young - QB - Titans
Vince Young has reportedly spent time in South Florida this offseason as a way to get "face time" with the Dolphins.
Though the Dolphins are reported to have concerns about Young's attitude, we suspect they'll reconsider once the lockout is lifted. The staff has dropped hints that a mobile QB is on the agenda, and Young would be a good fit in Brian Daboll's run-heavy offense featuring play-fakes and roll-outs.
több mint 15 éve
A Jets Run Heavyt játszik. Nem "mikor futójáték play van", hanem "mikor passzjáték van" kategória, ha már homár. Ez meghatározza (csökkenti) a QB ratinget. Konkrétan a legnagyobb arányban hívnak run playt a ligában (és egyedüliként 50% felett teszik (évek óta)). E mögött kell game managerkedni, ami egyáltalán nem a QB ratingről szól. (Meg úgy egyáltalán a QB ratingből önmagában semmit nem lehet megállapítani sztem).De ha már QB rating. A két úr 2010ben a ligában 26. illetve 27. lett. Ami számomra nem azt jelenti, hogy milyen jó ez a szám, de meglepő, hogy egyikük nem sikeres:
http://espn.go.com/nfl/statistics/player/_/stat/passing/sort/quarterbackRating/year/2010/seasontype/2
A mögöttük található QBket érdemes megnézni. Hassi megítélése megosztott, nem szeretnék a saját szurkolói újra látni a csapat élén, de ott még vannak sokan akik mégis. Viszont a többit aztán csak szidták a fanek, hogy húzzanak már el. Őket előzte meg ez a páros.

Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 15 éve
szerintem egyszerű a válasz. attól függetlenül hogy nagyjából egyszinten vannak, a jets védelme üt. a támadó oldalon, meg nem sikerül az első és második passzkísérlet és harmadiknak is passzolnak az sikerül és megint first down. (plussz ehhez jön hozzá mikor futójáték play van). én így tudom elképzelni, hogy sancho miki és henne bálint azonosak. de még ennyivel nincs befejezve, mert ott a clutch vagy mi... tehát a jets ellenfelek bőszen ordibálhatják, hogy suck meg fuck.
“Uhm, we’re, to win games you have to win the game, umm, not lose the game… honestly. And that, that is how you lose the game.”
- HC Mike McDaniel, L vs. Patriots, week 2 -
-------------------------------------------------------------------
több mint 15 éve
http://thefinsiders.com/blog/2011/chad-henne-vs-mark-sanchezElgondolkodtató, hogy akkor mi volt a különbség a két csapat között?
Mindig jövőre!
több mint 15 éve
Brandon Marshall's wife, Michi, back in jail after violating judge's order to stay 500 feet from couple's home.marriage sucks
No comment. 😀gsn
több mint 15 éve
gsn
3 548
Brandon Marshall's wife, Michi, back in jail after violating judge's order to stay 500 feet from couple's home.No comment. 😀
Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 15 éve
Hali!😊 már nagyon várom a két cikked 😊
Új meló, új kecó de már csak napok kérdése és jövök folytatom ígérem.
Üdv mindenkinek!Csabee13
“Uhm, we’re, to win games you have to win the game, umm, not lose the game… honestly. And that, that is how you lose the game.”
- HC Mike McDaniel, L vs. Patriots, week 2 -
-------------------------------------------------------------------
több mint 15 éve
Hali!Új meló, új kecó de már csak napok kérdése és jövök folytatom ígérem.
Üdv mindenkinek!