Miami Dolphins

29 feliratkozó

több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 827 — StuG Life
2007 április óta

több mint 13 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 873 — megbékéltem tom bradyvel
Szerintem kötelet neki 😂

😀 ezen nem rágódnék mindenkinek szíve joga annak szurkolni akinek akar.. Attól hogy Miami fan vagyok még szurkolhatok, szoríthatok másnak, még ha csoport rivális is. 😊 én így látom. Az meg hogy beírt oda szerintem nem gáz... Ne essünk egymásnak 😛 Újabban amúgy is ellentéteket és feszültséget érzek a topikban.Csabee13
Erről van szó. Szóval nem értem ezen mit kell kiakadni. Szóval ez is ilyen külön kategória szerűség.
Tudomásom szerint aBilss több embernek is szimpatikus. Nekem is. Ha szorítok nekik akkor bűnhődnöm kell? Pedig ők is csoportriválisok. Leghamarabb a Patriotnak csak jövőre szurkolok a playoffban amennyiben olyan csapattal ütközik meg 😀
Csaba, amúgy meg már elég régóta érződik 😀 (évek)

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
A legfőbb ellenfelünket sajnálod?
Ne idegesíts már.....

Sokkal inkább a Jets nyerjen azok legalább kellemes, kemény focit játszanak.
Aztán meg a Steelers, mert mégiscsak a Jets az ellenfél.

De a NE topicban sajnálni hogy kikaptak, egy Miami fantől ez ez... Hát külön kategória vagy 😊Delonso_
A Miami topikban is sajnálja, szóval duplán őrült.
több mint 13 éve
Csabee13 Miami Dolphins 2 561 — Dolphins Fan
Szerintem kötelet neki 😂

😀 ezen nem rágódnék mindenkinek szíve joga annak szurkolni akinek akar.. Attól hogy Miami fan vagyok még szurkolhatok, szoríthatok másnak, még ha csoport rivális is. 😊 én így látom. Az meg hogy beírt oda szerintem nem gáz... Ne essünk egymásnak 😛 Újabban amúgy is ellentéteket és feszültséget érzek a topikban.
több mint 13 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 873 — megbékéltem tom bradyvel
Ööö, hát lehet így látjátok, és van benn valami, de nem feltétlen kell így lenni, mert ennyi erővel meg jets-nek se szurkoljak mert szintén csoportrivális 😊

Egéybként így kezdtem a tegnapi napot (ha nem az első, de a második hozzászólás):
''Csak ma, csak most. Patriots!'' A lényeg a csak ma és csak most on van 😊 Meg most hiába szurkoluk ellenük, már ígyx is az évtized legvagányabb csapata. A Jets meg még nem 😛 a mindegy ne veszekedjünk ilyen hülyeségeken. 😊

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
A legfőbb ellenfelünket sajnálod?
Ne idegesíts már.....

Sokkal inkább a Jets nyerjen azok legalább kellemes, kemény focit játszanak.
Aztán meg a Steelers, mert mégiscsak a Jets az ellenfél.

De a NE topicban sajnálni hogy kikaptak, egy Miami fantől ez ez... Hát külön kategória vagy 😊
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Nemértem hol sajnálkozzam akkor :/ az offtopicban?Ventura
Hát sztem inkább otthon, egyedül... némán...szaba
aha persze... midnneki sajnálkozik, vagy gratulál vagy örömködik... persze nekem nem leeht csinálni semmi...Ventura
De. Csak ne oszd meg velünk 😀
több mint 13 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 873 — megbékéltem tom bradyvel
Nemértem hol sajnálkozzam akkor :/ az offtopicban?Ventura
Hát sztem inkább otthon, egyedül... némán...szaba
aha persze... midnneki sajnálkozik, vagy gratulál vagy örömködik... persze nekem nem leeht csinálni semmi...

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Nemértem hol sajnálkozzam akkor :/ az offtopicban?Ventura
Hát sztem inkább otthon, egyedül... némán...
több mint 13 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 873 — megbékéltem tom bradyvel
Nemértem hol sajnálkozzam akkor :/ az offtopicban?

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Levert a víz hogy a NE topicban sajnáltad a vereségüket...

Shameeeeee....
több mint 13 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 873 — megbékéltem tom bradyvel
Hát nem jött be amit briareos mondott :/
húúú, a steelerst elveri, akkor dupla tejszínhabolás lesz, enyhe homokviharral 😕

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Nah kérem, ez a meccs nagyon rendben volt.
Yummiiieee....

És most mehet a Steelz az SB be megint
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Hennet mégsem tudta semmire megtanítani ami ő, igaz lehet ez nem az ő hibája, nagyon intelligens, szimpatikus ember.
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 827 — StuG Life
itt meg egy OC update
http://blogs.sun-sentinel.com/sports_football_dolphins/2011/01/bowles-likely-staying-with-dolphins-is-chudzinski-coming.html

több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 827 — StuG Life
Ross told impending free agent Chad Pennington he wants to find a role for him with the team when he retires. ``He said, `We value your capabilities and leadership,' '' Pennington said. ``I'm on the fence about playing'' in 2011.
Here's what a good teammate Pennington is: Each week, he studied film and wrote 48 ideas about how to attack opponents on first, second and third downs and red-zone situations. But he isn't sure he wants to coach.

adnám

több mint 13 éve
Csabee13 Miami Dolphins 2 561 — Dolphins Fan
hát az offseasont nagyon fogod utálni ha ez már "nagy csend" 😊kristof
😀 túl vagyok már páron.. amúgy nem arra gondoltam 😊 csak ugye várjuk ki lesz az OC.. és én rosszat sejtek túl nagy a csend..
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
hát az offseasont nagyon fogod utálni ha ez már "nagy csend" 😊
több mint 13 éve
Csabee13 Miami Dolphins 2 561 — Dolphins Fan
Fúú de utálom mikor ekkora a csend a csapat körül... ilyenkor szoktak általában előrukkolni valami bődületes nagy dologgal... ami szint mindig nagy hülyeséget jelent.. 😀
több mint 13 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Omar Kelly
I have been told that Rob Chudzinski is the frontrunner to become the Dolphins OC, but I'm uncertain what his status with Carolina search isbriareos
Ez is egy tény.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 827 — StuG Life
Omar Kelly
I have been told that Rob Chudzinski is the frontrunner to become the Dolphins OC, but I'm uncertain what his status with Carolina search is

több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 827 — StuG Life
Nincs itt vita csak egészséges eszmecsere.
Volt időszak amikor az ST sem volt igazán rossz, csak rövid időszakra vonatkozott a pozitív dolog ezzel kapcsolatosan.
Idén 0 KR/PR részünkről, viszont kaptunk 3-at
Rossz is nem is.

Lehet itt is kellene egy kis személycsere edzői poszton.
A Head Strength and Conditioning edző kivágva lehet Rizzi-re is útilaput kap?danyly
Az erőnléti edző nem lett kivágva, az NCAA-be távozott. fosnak a lockouttól az edzők is
edit: garrett közben hosszabbított a cowssal, kihúzhatja a listáról aki őt vártabriareos
De elment az erőnléti edző is. Tehát azért ő sem volt frankó. A tény az tény.danyly
Persze h elment, mert 1 hétig úgy gondolta mindenki h sparanot kivágják (új edző új edzői gárdák) gondolom elkezdett keresgélni kapott egy szimpatikus ajánlatot és elment.
A tény az tény.

több mint 13 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Sorry a vitáért.
Az ST nem tudott visszaesni, az bűn rossz jóideje...
Érthetetlen módon.Delonso_
Nincs itt vita csak egészséges eszmecsere.
Volt időszak amikor az ST sem volt igazán rossz, csak rövid időszakra vonatkozott a pozitív dolog ezzel kapcsolatosan.
Idén 0 KR/PR részünkről, viszont kaptunk 3-at
Rossz is nem is.

Lehet itt is kellene egy kis személycsere edzői poszton.
A Head Strength and Conditioning edző kivágva lehet Rizzi-re is útilaput kap?danyly
Az erőnléti edző nem lett kivágva, az NCAA-be távozott. fosnak a lockouttól az edzők is
edit: garrett közben hosszabbított a cowssal, kihúzhatja a listáról aki őt vártabriareos
De elment az erőnléti edző is. Tehát azért ő sem volt frankó. A tény az tény.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 827 — StuG Life
Sorry a vitáért.
Az ST nem tudott visszaesni, az bűn rossz jóideje...
Érthetetlen módon.Delonso_
Nincs itt vita csak egészséges eszmecsere.
Volt időszak amikor az ST sem volt igazán rossz, csak rövid időszakra vonatkozott a pozitív dolog ezzel kapcsolatosan.
Idén 0 KR/PR részünkről, viszont kaptunk 3-at
Rossz is nem is.

Lehet itt is kellene egy kis személycsere edzői poszton.
A Head Strength and Conditioning edző kivágva lehet Rizzi-re is útilaput kap?danyly
Az erőnléti edző nem lett kivágva, az NCAA-be távozott. fosnak a lockouttól az edzők is
edit: garrett közben hosszabbított a cowssal, kihúzhatja a listáról aki őt várta

több mint 13 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Sasos múltjától függetlenül én is őt látnám szívesen, de nem mint a jövő reménységét, hanem egy project qb-vel a háttérben. Nem várnám tőle, hogy megváltja a világot... sem SB győzelmet.. hanem hogy tényleg 2max 3 év alatt beérjen mellette, mögötte valaki aki 10+ évre megoldaná ezt a kérdést. Én azt mondom egy veteran kell(vagy JMD szintű qb guru.. mondjuk őt ne) nem kell feltétlen Manning, Brady vagy Brees kaliber.. csak olyas valaki legyen, mint mondjuk Pennington.. megbízhatóan átlagos teljesítmény hozza 2td 1int átlaggal legalább, közben lehet felkészíteni egy Rookie-t vagy fiatal irányítót.. Ezalatt a futójátékot fel kell építeni újra, a Defet a jelenlegi szinten tartani legalább és akkor lehet álmodozni az újabb Phins SB-ről.

Nem tudom, ki hogy érez szerintem ez a legreálisabb, és legjobb forgatókönyv.. nem szeretnék egy kiugró szezont mint két éve hogy aztán kiverjenek playoffból hogy fülünket farkunkat behúzva kullogjunk haza.. stabil fejlődést szeretnék látni.. Offense-ben nagyon nagy hibákat vétettek az építkezés során, és ezek idén derültek ki mind. Futójáték, Passz játék(QB) C kategória... Off fal B, Wr-ek A én így látom.

Ellenvélemény vagy kiegészítés valakitől? 😊Csabee13
Én annak örülnék (egyenlőre persze), ha sikerülne a csapatból egy finom, állandó playoff résztvevőt csinálni. Most annak sincs semmi értelme - az Arizona példáját nézve - hogy ott vagyunk a Super Bowl-on, aztán jövöre várják vissza, erre se kép se hang lett megint belöllük :-S Ott a Jets. Második vagy hogy évében is playoff résztvevő, tavaly is szépen nyomták a PO-ban, ki tudja idén milyen csoda lesz :o



Nem ma kéne kiderülnie hogy akkor nálunk köt e ki childress?Ventura
Én viszont kib...ul örülnék egy SB részvételnek, akkor is a következő évben gyengébben teljesítünk.
De a mi csapatunk esetében ez a tendencia nem fordulna elő. Újra SB részvétel lenne.
Jets most elvérzik Pats ellen, és utána a Pats is a következő ellenfele ellen.

A hétvégére ígérték a Childress témát, gondolom majd hétfőn nyilatkoznak.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.