Miami Dolphins

29 feliratkozó

több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 827 — StuG Life
aki garrardból jó formát hozott ki, szerintem a mi chadünket is új szintre emelhette volna, de hát irreleváns 😕

több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Nem olvastad Henne akár Marino nyomába is érhet, meg ilyenek... :rolleyes:
De nekem tetszett David idén, nem végez rossz munkát és ugyebár Shula....
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Őt mondjuk nálunk is szívesen láttam volna, ideje lenne hazahozni.Delonso_
ja csak mondjuk kellett volna vmi alap amit tud edzeni
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Őt mondjuk nálunk is szívesen láttam volna, ideje lenne hazahozni.
több mint 13 éve
DM13 Miami Dolphins Florida Gators 1 330 — Dolphins fan
Jacksonville Jaguars quarterbacks coach Mike Shula has agreed to become the Carolina Panthers' new quarterbacks coach, reports Steve Reed, of CarolinaGrowl.com.

több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Chad? C'mon maaaan...

Chad Henne-QB-Dolphins Jan. 21 - 6:08 pm et

Dolphins CEO Mike Dee insisted Friday that the organization has yet to give up on Chad Henne.
"Young quarterbacks are what they are, we’ve all seen it over time," said Dee. "Nobody’s given up on Chad. ... We’re not talking about Chad past tense, we’re talking about him in present tense. How do we make him better? How do we bring in pieces to make the offense better? ... To have a Dan Marino era, you have to have a Dan Marino. Hopefully Chad becomes that."
Source: Palm Beach Post

Ez viszont örömhír, kivéve azt, hogy úgy tűnik a tulajok tényleg lockoutot akarnak.

Cameron Wake-LB- Dolphins Jan. 21 - 7:36 pm et


NFL Network's Jason La Canfora reports that the Dolphins have begun "preliminary" talks with Cameron Wake about a contract extension.
Wake busted out for 14 sacks, three forced fumbles, and 57 tackles (48 solo) in 2010, and is scheduled to make just $480,000 in 2011. The 29-year-old entered the season planning to ask the Fins for a new contract if he hit double-digit sacks, and he proceeded to emerge as one of the most feared pass rushers in football. Wake is currently signed through 2012.
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 827 — StuG Life
Dolphins hire RB coach Jeff Nixon (ex-Eagles) and strength coach Darren Krein (ex-Seahawks, ex-UM) to replace James Saxon, Evan Marcus
Marcus annak idején elég pofás DE volt a U-ban

több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Nem piteeee.... De meg is érdemli, normális szürke eminenciás.
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 827 — StuG Life
wow 3 pb játékos 😀

több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
John Denney-DL- Dolphins Jan. 20 - 1:48 pm et


Dolphins LS John Denney was added to the AFC's Pro Bowl roster as a coaches' selection.
Getting the nod from coaches is probably more prestigious than being voted in by the fans, when all's said and done. Denney, 32, was rewarded with a four-year, $3.03M extension before the season. He's signed through 2013.
több mint 13 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 873 — megbékéltem tom bradyvel
Két olyan csapat közül kellett választanom amelyeket nem szívlelek. Ezért arra szavaztam amelyik a két rossz közül a kevésbé rosszabb. Mindenesetre akiket bánt a dolgo azoktól elnézést kérek...

''Brian Daboll said he believes QB Chad Henne...'' Ha ez az ami translategoogle adagolta akkor: ÁáÁáÁáÁáÁáÁáÁáÁáÁáÁáÁáÁá
Akkor előrelépést ne várjunk? Vagy csak int-ek számában? Meccsenként nem egy hanem kettő lesz az alap? 😛 😛
Egyébkétn újból felmerült Pennington neve. Még visszatérne ha lehetőséget kapna. Remélem Daboll átvizsgálja tényleg a helyzetet a holtszezonban :/





Ha jól értem vagy látom, akkor Jake Long és Cameron Wake mellett még egy Dolphins játékos részt vesz a pro bowl-on: John Denney

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Ventura én nem bántalak téged, nem kell úgy venned mintha neked esnék, de ennél nagyobb malőrt keveset tudok elképzelni nálad... avagy bárki Phins szurkolónál.
Van ami nem fér bele és ez nem na jó ti nem szurkolhattok a Billsnek?
A Patsnek egy Phins fan nem szurkol. ott az ördög, duplán, pont.

Offenzív filozófiánkat is megvilágítom



Dolphins | Brian Daboll talks about offensive philosophy

Wed, 19 Jan 2011 13:42:43 -0800

Miami Dolphins offensive coordinator Brian Daboll said he will try to maximize the team's offensive strength and exploit the opposing team's defensive weaknesses, reports MiamiDolphins.com. "Whether that's spread it open, lets go, let's get in no-huddle and move, whether that's tighten it down, we're going to do that," Daboll said. "What we're going to do as a coaching offense is to tell the players what to do, show them how to do it and accept no excuses."

Comment (0) | Share: Tweet! Share on Facebook | Source: MiamiDolphins.com

Dolphins | Brian Daboll talks QB characteristic he looks for

Wed, 19 Jan 2011 13:32:01 -0800

Miami Dolphins offensive coordinator Brian Daboll said he looks for accuracy, pocket presence and ability to lead the offense under pressure as characteristics he looks for in his quarterbacks, reports MiamiDolphins.com. "I'd say accuracy. I'd say pocket presence and I'd say his ability to lead the troops under pressure," Daboll said. "He's going to have to be able to be good on third down in terms of handling the pressure looks that he's gong to get beating man-to-man coverage, and he's going to have to be accurate with the football."

Comment (0) | Share: Tweet! Share on Facebook | Source: MiamiDolphins.com

Dolphins | Will explore QB options

Wed, 19 Jan 2011 11:58:11 -0800

Miami Dolphins offensive coordinator Brian Daboll said he believes QB Chad Henne has some tools the team can develop but they will explore other quarterback options this offseason, reports South Florida Sun-Sentinel.
több mint 13 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Ma olvastam megvan az új OC Daboll személyében.
Ez is haladás, hogy egy új edző már megvan de olyan nagyon sokáig nem válogattak.
Hogy ő jó lesz-e majd a jövőben kiderül.
Dolgozott már pár helyen és a Pats-nél és a Jets-nél is volt hátha van egy-két jó tippje a csoport riválisok ellen.
Mondjuk ezek nem most voltak, lehet azok a taktikák már teljesen idejét múltak.

Ezen kérdés megoldva sok szerencsét neki, de van még két üres poszt.

De lehet ezek ráérnek ha szezon sem lesz idén. Remélem nem lesz igazam.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 13 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 873 — megbékéltem tom bradyvel
Kis lépés az embernek, de nagy lépés az emberiségnek.

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 827 — StuG Life
cameront 😀

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
jó azért a Brownsban az alap kicsit gyengébb mint itt, és azért Traktor így is fasza volt, szal én el tudom képzelni h egy jó futócsapatot épít itt kiegészítve egy közepes passzjátékkal.
így h ő jött sokkal jobban el tudok képzelni egy elsőkörös rb draftotkristof
de végig arról ment a duma h nem egy jó futócsapatot akarunk közepes passzjátékkal...briareos
ezzel tisztában vagyok, nem is véletlenül keresték Harbaught
de ha elvitték a kiszemelteket te kit hoztál volna? Childress?
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 827 — StuG Life
nem is értem. valami támadó felfogású szakember kellett volna.
pl Rommel, vagy Guderianbriareos
Persze meg Rundstedt DC-nek nem? 😀Csabee13
DC-nek inkább Manstein

több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 827 — StuG Life
jó azért a Brownsban az alap kicsit gyengébb mint itt, és azért Traktor így is fasza volt, szal én el tudom képzelni h egy jó futócsapatot épít itt kiegészítve egy közepes passzjátékkal.
így h ő jött sokkal jobban el tudok képzelni egy elsőkörös rb draftotkristof
de végig arról ment a duma h nem egy jó futócsapatot akarunk közepes passzjátékkal...

több mint 13 éve
Csabee13 Miami Dolphins 2 561 — Dolphins Fan
nem is értem. valami támadó felfogású szakember kellett volna.
pl Rommel, vagy Guderianbriareos
Persze meg Rundstedt DC-nek nem? 😀
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
jó azért a Brownsban az alap kicsit gyengébb mint itt, és azért Traktor így is fasza volt, szal én el tudom képzelni h egy jó futócsapatot épít itt kiegészítve egy közepes passzjátékkal.
így h ő jött sokkal jobban el tudok képzelni egy elsőkörös rb draftot
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 827 — StuG Life
nem is értem. valami támadó felfogású szakember kellett volna.
pl Rommel, vagy Guderian

több mint 13 éve
Csabee13 Miami Dolphins 2 561 — Dolphins Fan
Mondtam... 😀 vihar előtti csend.. hát ez érdekes lesz.. lehet visszasírjuk még Henninget 😀
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 827 — StuG Life
gondolom, nem tudom, nem érdekel a panthers 😊

Daboll ran the Browns' offense for the past two seasons. Under his leadership this season Cleveland's offense finished 31st in scoring (16.9), which was one spot behind the Dolphins, and 29th in total yards (289.7) per game.

óriási fejlődés

több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Former Browns OC Brian Daboll will be hired as the Fins OC.briareos
Chud meg Carolina-ba?
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 827 — StuG Life
Former Browns OC Brian Daboll will be hired as the Fins OC.