Miami Dolphins

29 feliratkozó

több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Nem tudom... azért nekem nem jött be villámmegoldásként mint C. De szívesen meglepődnék pozitívan.
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 871 — StuG Life
ennyi.
incognito nem tud húzni, cserébe amikor ő volt a C működött a futás

több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
RG nek tűnik. Avagy mégsem


Joe Berger - C - Dolphins

Dolphins C Joe Berger is expected to move back to a reserve role with Richie Incognito moving into the starting center job.
Berger beat out an unmotivated Jake Grove for the job last season, but he struggled as a run blocker and missed time with a knee injury.
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 871 — StuG Life
hurrá. na vajon C-t fog játszani vagy marad G-nek?

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Incognito 3 évig marad

több mint 13 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 880 — megbékéltem tom bradyvel
Egy kérdés briareos : miért szerepel a nick nevem a beillesztett fotód alatt?
Remélem nincs harag.danyly
''Kedvenc'' fórumozói...

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 13 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Shockey-it miért vágták ki a Saints-ből? Én is úgy vagyok vele mint kristof, hogy őrült, vagány egy csávó és ez szerethető benne. Bár a pofája is nagy. 😊 Csoda, hogy eddig elviselték New Orleans-ban. Balhés egy csávó, de lehet kezelni és vannak nála sokkal problémásabb fickók.
Az, hogy Ide jönne hozzánk? Nem hiszem, de én nem ellenezném.
danyly
pont nemrég írt alá a Carolináhozkristof
Bocsi, nem figyeltem mostanában a híreket.
Hát igen oda nem árt egy-két kemény és tapasztalt játékos.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Shockey-it miért vágták ki a Saints-ből? Én is úgy vagyok vele mint kristof, hogy őrült, vagány egy csávó és ez szerethető benne. Bár a pofája is nagy. 😊 Csoda, hogy eddig elviselték New Orleans-ban. Balhés egy csávó, de lehet kezelni és vannak nála sokkal problémásabb fickók.
Az, hogy Ide jönne hozzánk? Nem hiszem, de én nem ellenezném.
danyly
pont nemrég írt alá a Carolinához
több mint 13 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
A Sun-Sentinel rangsorolta a top30 Miami játékost.
http://www.sun-sentinel.com/sports/miami-dolphins/sfl-dolphins-top-30-2011-020911,0,7772166.photogallerytenorx
Sziasztok.
Sajnos az idénynek vége és ilyenkor jön a "csend és hullaszag" effektus, de azért én külön örülök, hogy ebben a rangsorban Long nyert bár én nem őt éreztem a legjobbnak attól függetlenül, hogy ő a kedvenc játékosom.
Én ezt az oldalát szeretem az amerikai focinak, mármint a védekezést - bár tudjuk ő a támadó csapatban van de hát szerintem ez az egyik fontos kulcsa az amerikai focinak : ki , hogy tud védekezni támadás során, hogyan tudják megvédeni az irányítót és mennyi helyet adnak a futóknak stb.
Én mindig ezeket a momentumokat figyelem a legjobban a meccseken.
Lehet azért mert én is védőt játszottam európai fociban, innen lehet a szeretet a védelmek, a védekezés iránt.

Na kicsit eltértem a lényegtől : szóval Wake jobb volt Long-nál nem csak a sack mutatói miatt, de szerintem Longot azért is sorolta Omar Kelly (ha jól emlékszem) az első helyre mivel sok próblémával és sérülésekkel küszködött és úgy is próbált jól játszani és keményen teljesíteni a meccseken. Bár szerintem ott azon a meccsen mikor sérülten játszott és még friss volt a sérülés nem igazán teljesített jól és sokszor elvesztette a párharcokat (nem tudom melyik meccs volt, talán Chicago ellen otthon? ; lehet marhaságot írok, akkor bocs).

Volt akit alulértékeltek a rangsorban, volt akit felül de nem is az a lényeg.
Hanem, hogy szeptemberben legyen évad és addig is várjuk a draftot.
Na meg persze a jó játékosokat a Dolphins-hoz.

Shockey-it miért vágták ki a Saints-ből? Én is úgy vagyok vele mint kristof, hogy őrült, vagány egy csávó és ez szerethető benne. Bár a pofája is nagy. 😊 Csoda, hogy eddig elviselték New Orleans-ban. Balhés egy csávó, de lehet kezelni és vannak nála sokkal problémásabb fickók.
Az, hogy Ide jönne hozzánk? Nem hiszem, de én nem ellenezném.

Egy kérdés briareos : miért szerepel a nick nevem a beillesztett fotód alatt?
Remélem nincs harag.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó

Wake játszana 😊
több mint 13 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
A Sun-Sentinel rangsorolta a top30 Miami játékost.
http://www.sun-sentinel.com/sports/miami-dolphins/sfl-dolphins-top-30-2011-020911,0,7772166.photogallerytenorx
A nagy lufifejet héliummal feltöltve majdnem előreröptették az első tízbe...
Vicc, hogy megelőzhet egy Vontae Davis-t aki a saját posztján ugyanakkora rutinnal sokkal jobb teljesítményt nyújt, a hülye hibái mellé.

Mindig jövőre!
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
A Sun-Sentinel rangsorolta a top30 Miami játékost.
http://www.sun-sentinel.com/sports/miami-dolphins/sfl-dolphins-top-30-2011-020911,0,7772166.photogallery
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 871 — StuG Life
nincsenek opciók.
eléggé magához tért (nyilván nem annyira h ennyit keressen) de rajta kívül nem lett volna csak roszabb opció a piacon, draft meg, bőven van elég egyéb need.

több mint 13 éve
gsn 3 548
Soliai franchise tag, valószínűleg nem-exkluzív

szerk: Fura ezt olvasni. "Congratulations to DEC client Paul Soliai on being named the Phins franchise player. Hopefully this leads to the long term extension we want" Soliai ügynöke, David Canter gratulál a kliensének a franchise taghez. Pedig elméletileg az NFLPA, amely a tag ellen van, adja az engedélyt az ügynököknek. 😀 Mondjuk, megértem Cantert, ez neki 250.000 dollárt jelent, ha nem lesz hosszútávú szerződés. Az meg egy másik kérdés, hogy megér-e 12,5 millió dollárt Soliai egy évre.

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
😊 pont ma gondoltam erre, akár alá is írhatna, tudom őrült de én valamiért nagyon bírom
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Adam Schefter:
Former Saints TE Jeremy Shockey took and passed a physical today with the Miami Dolphins.shawnka
nebassz 😮 ex-Hurricanes és ex-Giants játékos, gyakorlatilag ennél jobb ajánlólevél nincs 😀
több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
Adam Schefter:
Former Saints TE Jeremy Shockey took and passed a physical today with the Miami Dolphins.
több mint 13 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
bréking nyúz
http://www.miamiherald.com/2011/02/16/2069881/former-dolphins-star-bryan-cox.htmlbriareos
Vajon alkothatunk e elit játékosokat azáltal hogy tapasztalatot oltunk a reménybeli tehetségekbe...? Remélem igen 😀

Mindig jövőre!
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 871 — StuG Life
bréking nyúz
http://www.miamiherald.com/2011/02/16/2069881/former-dolphins-star-bryan-cox.html

több mint 13 éve
DM13 Miami Dolphins Florida Gators 1 340 — Dolphins fan
Miami Dolphins nose tackle Paul Soliai will not be signed to a new contract before the current collective bargaining agreement, Armando Salguero of the Miami Herald reports.deny79
Kiváncsi vagyok, h ki marad a Fa-ink közül...

több mint 13 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
Hall of Fame quarterback Bob Griese said yesterday that he believes Chad Henne will develop into a good NFL QB. Listen to Griese's complete interview with the Finsiders: http://pwr.com/4XI After listening let us know your thoughts about what he had to say.

Én már nem tudom elhinni...

Mindig jövőre!
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Miami Dolphins nose tackle Paul Soliai will not be signed to a new contract before the current collective bargaining agreement, Armando Salguero of the Miami Herald reports.
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
No pár hír, eléggé nem meglepők



Archive News: From -- thru --

Dolphins | Vernon Carey has weight clauses in contract

Fri, 04 Feb 2011 13:24:45 -0800

Miami Dolphins OT Vernon Carey has weight clauses in his contract that would significantly reduce his salary if he does not lose some weight this offseason, according to Omar Kelly, of the South Florida Sun-Sentinel.

Comment (0) | Share: Tweet! Share on Facebook | Source: South Florida Sun-Sentinel - Omar Kelly

Dolphins | Worried about Nate Garner's weight

Fri, 04 Feb 2011 13:18:59 -0800

The Miami Dolphins believe OL Nate Garner could be their starting left guard next season but they are worried about his weight, according to Omar Kelly, of the South Florida Sun-Sentinel.

Comment (0) | Share: Tweet! Share on Facebook | Source: South Florida Sun-Sentinel - Omar Kelly

Dolphins | Jeff Ireland has high opinion of Lex Hilliard

Fri, 04 Feb 2011 13:05:33 -0800

Miami Dolphins general manager Jeff Ireland said he believes RB Lex Hilliard could rush for 1,000 yards if he were given the opportunities, reports Omar Kelly, of the South Florida Sun-Sentinel.

Comment (0) | Share: Tweet! Share on Facebook | Source: South Florida Sun-Sentinel - Omar Kelly

Dolphins | Could take QB in first round

Fri, 04 Feb 2011 13:03:24 -0800

The Miami Dolphins could look to take a quarterback in the first round of the 2011 NFL Draft, reports Omar Kelly, of the South Florida Sun-Sentinel.

Comment (0) | Share: Tweet! Share on Facebook | Source: South Florida Sun-Sentinel - Omar Kelly

Dolphins | Could add two QBs this offseason

Wed, 02 Feb 2011 14:14:50 -0800

The Miami Dolphins may look to sign a veteran quarterback in free agency to compete with QB Chad Henne and also select a quarterback in the draft that they can groom to become the starter, reports Armando Salguero, of The Miami Herald.
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 871 — StuG Life
bob griese abbahagyja a kommentátorkodást.
ideje volt

több mint 13 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
A cikk elérte célját: a neve leírása után immár a teljesítményétől is igencsak tartok.
http://www.obnug.com/2010/5/3/1449520/public-enemy-no-1-the-case-for

Mindig jövőre!