Miami Dolphins

29 feliratkozó

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
lényegtelen , idén sb-t nyerünk
(maddenben)

minek tradelni egy nem top qb-ért, azt a picket inkább áldozzuk más needrebriareos
kíváncsi vagyok h képbe került-e kolb, állítólag a seahawks az első körét ajánlotta érte.
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 868 — StuG Life
lényegtelen , idén sb-t nyerünk
(maddenben)

minek tradelni egy nem top qb-ért, azt a picket inkább áldozzuk más needre

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
az ideitől gyakorlatilag csak jobb lehet a class jövőre, luck meg ugye kiemelkedő (legalábbis most, sztem fog esni az 1/1ről)
több mint 13 éve
Csabee13 Miami Dolphins 2 561 — Dolphins Fan
Na még mindig inkább ő mint a tejbe tök, vagy egy szokásos draft bust Qb. Én így gondolom. Akit érdemes behúzni nem érjük el, meg van más egyéb needünk is bőven.Csabee13
de ha jön palmer akkor még egy ideig (sztem legalább 4-5 évig) nem húzunk új qb-t szal inkább még egy év henne és utána tizeniksz egy új franchise qbvalkristof
Hát ha elől akarunk Qb-t húzni jövőre akkor Henne, garantálni fogja. De amúgy jövőre gondolod hogy jobb eséllyel húzhatunk franchise Qb-t? Ha Henne, akkor kb ugyanitt fogunk húzni, vagy ennyire mély lenne a köv draft class qb-ból? Annyira nem vagyok otthon. Oké hogy 1 atom nagy név lesz, de ő szerintem 75% 1/1. Vagy több.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Na még mindig inkább ő mint a tejbe tök, vagy egy szokásos draft bust Qb. Én így gondolom. Akit érdemes behúzni nem érjük el, meg van más egyéb needünk is bőven.Csabee13
de ha jön palmer akkor még egy ideig (sztem legalább 4-5 évig) nem húzunk új qb-t szal inkább még egy év henne és utána tizeniksz egy új franchise qbval
több mint 13 éve
Csabee13 Miami Dolphins 2 561 — Dolphins Fan
Na még mindig inkább ő mint a tejbe tök, vagy egy szokásos draft bust Qb. Én így gondolom. Akit érdemes behúzni nem érjük el, meg van más egyéb needünk is bőven.
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 868 — StuG Life
na vele aztán sokkal beljebb lennénk... ---> insert sarcasm

több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Sajnos ez valós.

Olvastam már más forrásból is.
több mint 13 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 879 — megbékéltem tom bradyvel
Armandi Salguero adta hírül, hogy a kívánságlistánkon Carson Palmer is szerepel...
Mennyire lehet valós? Mit szóltok hozzá?
Ezek szerint csak nem vannak odáig Henne-ért.

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 13 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 879 — megbékéltem tom bradyvel
egyetmi találkozó lenne 😊
Long-Henne-Mallett
😀

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
eminem nem kell, ogli se, locker se, kaepernick se. mcelroy nem nfl szint, de daltonnak se örülnék. gabbert esetleg de ha rookie akkor ponder (nem elsőkörben, max ha letradelünk ~30 környékére) v stanzi a 4. round környékén
több mint 13 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 879 — megbékéltem tom bradyvel
Nyílván az idei draftról 😊
Malettről olvastam, hogy bombaerős karja van, de viszont ''őrült'' lassú.

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 13 éve
DM13 Miami Dolphins Florida Gators 1 335 — Dolphins fan
A QB-k közül kit látnátok szívesen/szívesebben?Ventura
Sztem Rodgerst 😀tenorx
Esetleg Brees-t....vagy 1 húsz évvel fiatalabb Marino-t...

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 366 — Wrath of Khan
A QB-k közül kit látnátok szívesen/szívesebben?Ventura
Sztem Rodgerst 😀
több mint 13 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 879 — megbékéltem tom bradyvel
A QB-k közül kit látnátok szívesen/szívesebben?

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 868 — StuG Life
hát csak nehogy meglepődjön a kis pouncey, ha majd azt mondják neki h fiacskám, te azt szeretnéd játszani, amit mondunk neked 😀

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
sztem akkor megpróbálunk letradelni olyan 23-25 köré, ott már jöhet puncey v valami centerbriareos
sztem is ez a reális ott guard, c és rb is akad de akár gabbert is jöhet felőlem ha bentmarad
pouncey am azt nyilatkozta h center akar lenni (bár guardnak jobb)
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 868 — StuG Life
sztem akkor megpróbálunk letradelni olyan 23-25 köré, ott már jöhet puncey v valami center

több mint 13 éve
MarioAna 1 997
Nem nagyon figyelem szemmel a csapatot, így nem igazán vagyok képben, de mi történne akkor, ha Ingramet valaki kiviszi előttetek? Eddigi mock draftokban szinte mindenhol őt írják hozzátok, csak azért kérdem 😊 ...akkor 1/15-re húztok másik RB-t, vagy esetleg Henne helyett QB? GM játékban látom, hogy kis Pouncey és Gabbert neve felmerült, ennek van valami esélye?

Burrow > Luck valaha is
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 868 — StuG Life
én továbbra is tartom h Jones SS lesz, amint búcsut veszünk Belltől.
Igazából DB-kre is áll ami minden posztra, sosincs elég jó belőlük. Ha az irl draft így sikerülne, nem szomorkodnék

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
tetszik
mondjuk azt nem értem az FS miért need, Clemons jobb mint bárki az elmúlt évekből azon a poszton.
de ez már szőrszálhasogatás részemrőlbriareos
clemonssal semmi baj nincs de egyedül reshad jones van mögötte, kell a backup ráadásul hines még akár a kezdő pozícióért is küzdhetne vele (már ha fs lesz egyáltalán)
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 868 — StuG Life
tetszik
mondjuk azt nem értem az FS miért need, Clemons jobb mint bárki az elmúlt évekből azon a poszton.
de ez már szőrszálhasogatás részemről

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Hines inkább SS lesz én úgy tudom 😊fetomy
pff, ezt nem tudtam, pedig nekünk pont gyenge oldali kéne :/
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Hines inkább SS lesz én úgy tudom 😊
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
draftom:
1/15 - Mark Ingram, RB (Alabama) - azt hiszem nem kell magyarázni, ha elvitték volna valszeg pounceyt reacheltem volna be, esetleg gabbertet
3/15 - Clint Boling, G (Georgia) - kell a falba ember mert a mostani fos
4/14 - Jake Kirkpatrick, C (TCU) - nincs értelmes centerünk, ő az lehet bár lehet h kicsit reach
5/15 - DJ Williams, TE (Arkansas) - kell valaki Fasano mögé backupnak egy-két évet tanul és kurva jó lesz, nagy steal volt
6/14 - Martin Parker, DT (Richmond) - akár NT-t is játszhat, mert Soliai hosszútávon nem megoldás
7/15 - Jermale Hines, FS (Ohio State) - az FS poszt is need, 7. körben nagy steal volt sztem
7/16 - Damien Berry, RB (Miami (Fl.)) - poén pick hogy jöjjön egy helyi futó, csak azért ő, mert én jobban csípem mint Coopert 😊

QB-t nem sikerült húzni mert a 3. körben Stanzit, a 4.-ben Daltont a 6.ban meg még Devlint is kivitték előlem, a többieket meg nem tartottam érdemesre a Dolphins mezre (mondjuk Daltont meg Devlint se 😀) így QB nem jött