Miami Dolphins

29 feliratkozó

több mint 12 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Egy Ingram és egy Williams2 :-P (Bár akkor már nem hiszem, hogy lenne Ingram - de állítólag futó csapat vagyunk)Ventura
Hát ha már QBra nem telik, akkor futni kell. 😛
több mint 12 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 869 — megbékéltem tom bradyvel
Egy Ingram és egy Williams2 :-P (Bár akkor már nem hiszem, hogy lenne Ingram - de állítólag futó csapat vagyunk)

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
lol, még oszt' DeAngelo Williams...
dobjunk ki érte értéket?Ventura
milyen értéket? szabadügynök és ugye Ricky és Ronnie is és ha utóbbi kettőből egyik sem jönne vissza Williams elég jó pótlás lenne. De ez csak ha...



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 869 — megbékéltem tom bradyvel
lol, még oszt' DeAngelo Williams...
dobjunk ki érte értéket?

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Konkrétan elég pocsék volt, bár volt egy meccse ahol valami brutál mennyiségű picket vadászott le.
Anno 3. körösnek gondolták, erre az idényre ez szépen csúszott majd emelkedett vissza.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
DeMarcus van Dyke ma volt nálunk workouton ami állítólag jól sikerült. ugye láttuk a U-ban játszani, ott engem személy szerint nem nyűgözött le de felőlem egy 5./6. körben jöhet.
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Eladó egy fehér Chambers (85) mez L-es méretben.
xshortstopx(kukacjahúpontkom)Shortstop
Hú de rég láttalak....
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Eladó egy fehér Chambers (85) mez L-es méretben.
xshortstopx(kukacjahúpontkom)
több mint 12 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Én most hirtelenjében ezt szedtem össze az idei draft-al kapcsolatosan :

Egyik oldal szerint :
1. kör : Mark Ingram, RB, Alabama
3. kör : Will Rackley, OT/G, Lehigh
4. kör : D.J. Williams, TE, Arkansas
5. kör : Shareece Wright, CB, USC
6. kör : Ronald Johnson, WR, USC

Másik oldal :
1. kör : QB Jake Locker, Washington

Harmadik oldal :
1. kör : Mark Ingram, RB, Arkansas

Negyedik oldal :
1. kör : Mark Ingram, RB, Alabama

Ötödik oldal :
1. kör : Mark Ingram, RB, Alabama
3. kör : Andy Dalton, QB, TCU

Tehát csak pár oldal szerint, de azért szinte mindenhol Ingram a nyerő.
Engem ez az Andy Dalton-os dolog lepett meg.
Ha nincs több kör írva, az azért van mert ennyire tippelt az adott oldal.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 12 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 869 — megbékéltem tom bradyvel
LOL, akkor már előre elkezdhetjük szopkodni magunkat lefelé, hogy elbohóckodjuk a draftot?

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
Kell vki wildcatbe is 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Ez a LOL

Tyrod Taylor - QB - Player

The National Football Post's Wes Bunting believes Virginia Tech QB Tyrod Taylor could be a late-round target for the Miami Dolphins.
Taylor could prove to be a nice late-round flier for a lot of teams, but the Dolphins are expected to give every consideration to taking a quarterback at No. 15. After years of whiffing on developmental-QB prospects, it wouldn't be surprising to see Miami pass on QBs entirely if the man they want isn't there in the first round.
több mint 12 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 869 — megbékéltem tom bradyvel
lol, jj! 😊
Alapból nem tudok angolul, de a translate.google-ból kinézve, talán valami ordrick féle visszavonulásról lehetett szó. talán.
Amúgy nem kaptam volna szívrohamot, mert attól, hogy egy dl játékos elvonul, nem feltétlen lesz biztos az első körös dl húzás 😛 olyan mint a mock draft...

fake! sajnos nem jött be a próbálkozásod 😀 jövöre keress jobbat! 😀





Szerk.:
Most találtam egy fajintos ki siget az egyik fórumon. Már késő berakni, de talán el lehet rajta nosztalgizáni 😀 😀

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 760 — No es importante
http://www.finheaven.com/headlines/44-headlines/354-odrick-to-retire

kemeny. lehet dl lesz az elso kor ?Fake
április bolondjaJJ
gratulalok megnyerted a szarosbracsat. tudsz olvasni.
Fake
gondoltam letisztázom a dolgot, mielőtt Ventura szívinfarktust kap ijedtében


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
http://www.finheaven.com/headlines/44-headlines/354-odrick-to-retire

kemeny. lehet dl lesz az elso kor ?Fake
április bolondjaJJ
gratulalok megnyerted a szarosbracsat. tudsz olvasni.
több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 760 — No es importante
http://www.finheaven.com/headlines/44-headlines/354-odrick-to-retire

kemeny. lehet dl lesz az elso kor ?Fake
április bolondja


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
És akkor annak idején nem kellett Brees, mert hétszentség, hogy sose lesz már válla... A fene egye meg :/Geeri
Nem teljesen így volt, ha jól tudom.
több mint 12 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
És akkor annak idején nem kellett Brees, mert hétszentség, hogy sose lesz már válla... A fene egye meg :/

Mindig jövőre!
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 814 — StuG Life
hát ennyit erről, nem látjuk többet pályán

több mint 13 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 869 — megbékéltem tom bradyvel
pfff... verjem, szegény :/ 😕

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 13 éve
kobalu91 945 — Scientist
Free agent Chad Pennington will require surgery to repair a torn ACL after suffering the injury in a basketball game.
It wasn't for bad luck, he'd have no luck at all. Pennington was just getting close to full health after a fourth shoulder surgery. He won't be ready for the start of the 2011 season, which makes it unlikely that he'll sign by the end of the summer. This could be the end of the line for the hard-luck 34-year-old.
Robilluma
Szegény embert az ág is húzza... 😕 Most kapott volna még egy esélyt, de azt hiszem ez is elszállt...
több mint 13 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Free agent Chad Pennington will require surgery to repair a torn ACL after suffering the injury in a basketball game.
It wasn't for bad luck, he'd have no luck at all. Pennington was just getting close to full health after a fourth shoulder surgery. He won't be ready for the start of the 2011 season, which makes it unlikely that he'll sign by the end of the summer. This could be the end of the line for the hard-luck 34-year-old.


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 13 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 869 — megbékéltem tom bradyvel
Hát lehet az agyonreklámozottság szól belőllem, de még mindig ingram.
ingram, mallett, egy 2. kör... én belőllem ezek szólnak - habár ugye nem lesz itt mallett-ingram. vagy az egyik vagy a másik De ingram még mindig).

Aztán meg is lenne a kezdő rb-nk, azután meg majd szerzünk valahonnan egy másik futót is...
Későbbi körben lehet falembereket húzni, vagy majd szintén szerválni valahonnan...

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 13 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
A Dolphins élénken érdeklődik a TE D.J Williams (Arkansas) után.
Elsősorban a QB Ryan Mallett-et (Arkansas) figyelték, de ligaforrások szerint Williams is képbe került.
Azt nézték nagyon, hogy működik a passz játék a két játékos között.
Az új OC Daboll, előnyben részesíti illetve többet szeretné alkalmazni a single-back play-et és a TE/H-back formációkat. Gondolom ezért is néznek még +1 TE-t. De erre miért nem alkalmas Fasano?
Henne korlátozott képességei között ez talán még alaklamazható, persze ha ő lesz a kezdő QB.

De Ingram-en továbbra is erős figyelem van. Bár a Giants és Patriots is erősen figyeli.

Előzetes tippek szerint (pár helyen) most már nem is Ingram-et szánják a Dolphins első körös választottjának hanem Mallett-et. Azért is van ez az elképzelés mert később is tudnak egy megfelelő RB-t szerezni.

De ha Mallett nem jönne össze akkor a második megoldás Colin Kaepernick QB poszton. Sokan nem értenek egyet ha ez így is történne. Én bevallom őszintén nem nagyon ismerem a srácot. A draft után okosabbak leszünk.
A héten Kaepernick edzésmunkáját figyeli a Dolphins, többek között a Titans, a Broncos és a Chiefs-el egyetemben.
A múlt héten a Browns, a 49ers és az Eagles figyelte. Nagyon kapós lett ez a gyerek.

Amerikai újságok és az NFL személyzeti osztályának elmondása szerint jól muzsikált az NFL Combine-on. Kiemelték hatalmas karját, a sebességét, a munkamorálját és éleslátását.
Bár a mutatói nem olyan rosszak az egyetemről : 4000 y feletti futás, ebből 59 TD. Ez azért szép teljesítmény. De az mondjuk az egyetem. Tehát mobilis irányítónak nyugodtan lehet nevezni.

Kérdezték is tőle : miért ez a sok futás?
Két kombinációt lehet erre felvázolni :
1. nem méri fel eléggé az ellenfél védelemét és könnyebnek v. egyszerűbbnek találja a QB futást.
2. az egyetemen a játékhívás ezt írta elő, hogy sokszor fusson.

Bár egy segédedző (nem ismert a neve) elmondása szerint olyan mint J. Webb (Minnesota, QB). Hát ez így van sok jóra ne számítson az NFL-ben.
Míg más meg azt mondta, nagyobb ígéret mint Gabbert v. Newton. Ízlések és pofonok. Mondhatnánk.

Nyilatkozatai alapján elég nagy szájúnak tűnik Kaepernick : ő No. 1. irányító akar lenni, nem érdekli ki akarja elvinni és hányadik helyen stb.
Valaki azt mondja ezekkel a szövegekkel csak el akarja adni magát ezért ezek az erős szavak.

Visszatérve kicsit a draftra bonyodalmat fog okozni a második kör hiánya. Tehát nagyon meg kell gondolni kit, mikor.
Remélem befognak válni a választottak.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 814 — StuG Life
titeket úgyis elverünk, vele-nélküle 😛briareos
Majd jövőre visszatérünk erre (akkor találkozik -legkésőbb- a 2 csapat legközelebb tétmeccsen) 😊iktriad
14-10