Miami Dolphins

29 feliratkozó

több mint 12 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 730 — !SuPeR6BoWL!
Majd 2 hét múlva meglátjuk mi lesz...

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 12 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
Carimi és Castonzo is inkább OT-k mint belső falemberek.
Igaz, hogy Carey upgradelhető meg szar a térde, de elég luxuspicknek érezném az ő húzásukat, pláne úgy hogy nincs kit védeni, és kinek lyukat nyitnibriareos
Annyiszor hallottam már emberektől, hogy egy igazán jó fal mögött egy nem elit futó is tud szép dolgokat művelni... én szívesen megnézném igaz-e ez a állítás. Plusz, egy jó falember "életre szóló" húzás, míg egy jó futó... hát láttuk Ronnie meddig jutott.
Az irányító már fogósabb kérdés, az a baj, hogy annyian annyiféleképpen oldanák meg a problémát, még sincs egy olyan lehetőség sem amiben nincs benne az, hogy min. kb 50%, hogy rendesen rábaszunk.

A legnagyobb problémám, hogy nem látom a koncepciót, meg a kiutat jelenleg. Ha valaki igen ossza meg velem is az élményt 😉

Mindig jövőre!
több mint 12 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 814 — StuG Life
az alapigazsság továbbra is h tedd rendbe a falakat.
OT poszton nincs égető need a kezdőben.
Szóval h a különböző needeink közül a csapat az OL-t veszi legelőrébb (lehetséges) nagyon remélem h olyat hoznak, akinek nem kell beletanulnia belső falember posztokba. Az, hogy van-e olyan OG/C prospect aki megér 1/15-öt az már más kérdés, szerintem nincs.

Ha a fal jó, akkor még hilliard is tudna PB szinten futni. Jöhet Ingram, de ha helyette húznak valami a nagy közönség számára ismeretlent a késői körökben, aki ugyanúgy hozza a yardokat, csak 500 ezer dollárért 9 millió /év helyett, akkor sem leszek szomorú.
továbbra is tartom h letradelünk és aígy szerzünk még egy 2. körös picket (álmodik a nyomor)

több mint 12 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Tehát az "ideális" sorrend így nézne ki : 1. QB , 3. RB , 4. OL ?

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 12 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 814 — StuG Life
Carimi és Castonzo is inkább OT-k mint belső falemberek.
Igaz, hogy Carey upgradelhető meg szar a térde, de elég luxuspicknek érezném az ő húzásukat, pláne úgy hogy nincs kit védeni, és kinek lyukat nyitni

több mint 12 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Végre valakivel lehet beszélgetni 😊
Nem csak beír egy három szavas mondatot v. válaszolni sem képes.
Annyi itt az egymás mellett elbeszélés.
Höri te itt nagy szakértő vagy, 100x jobban vágod az amerikai foci dolgokat mint én.
Abban teljesen igazad van, hogy bármelyik posztra elmondható az amit kifejtettem.
Semmi sem 100 %. Az sem, hogy Ingram beválna és az sem, hogy nem.
Én most már teljesen tanácstalan vagyok.
Egyik oldal azt mondja, írja : hogy, találsz később jó RB, a másik, hogy csapjál le Ingram-re 1 körben. Qb esetén azt, hogy 1. körben kell, mert elviszik, elkapkodják mindet, mert az a legkelendőbb. Más azt írja első körben sincs normális.
A falember témában + az jön, hogy 15-ön belül nem adnak rá picket (ezt te írtad), arra nem érdemes elpazarolni. De ezkben a posztokban meg kevés a választás.
De mondjuk akkor már Carimi v. Castonzo jó lenne.

Így már én is összekavarodtam, így igen izgalmas lesz a draft. 😊

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Azért is nehéz ezt eldönteni (persze sok oldalról meg lehet közelíteni), hogy milyen futó, v. milyenné fog válni az NFL-ben, mert más sz egyetem, mások az elvárások, más a taktika, más az edző és még lehetne sorolni.danyly
na és ez a többi posztra nem vonatkozik?

pont a running back az a poszt, amit a legkevésbé befolyásol a rendszer.
("fussál ahol van hely")

Kétféle buktatója van szvsz a futóknak system szerint. A triple option illetve az állandó shotgunból futás. De ilyen idén csak kettő lesz, Anthony Allen (akinek egyébként profi stílusó offense múltja is van) és Alex Green, de egyik sem számít premier prospectnek.

több mint 12 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Igen anno olvastam én ezt a cikket, de ezek is azért vannak v. születnek, hogy megdöntsük, cáfoljuk őket. Vagy bejön, vagy nem.
Azért is nehéz ezt eldönteni (persze sok oldalról meg lehet közelíteni), hogy milyen futó, v. milyenné fog válni az NFL-ben, mert más sz egyetem, mások az elvárások, más a taktika, más az edző és még lehetne sorolni.
Az mindenesetre tény, hogy futót fogunk draftolni. 😊 Ezt azért ne vitassátok el tőlem ill. azoktól akik erre gondolnak.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Nem tudom mit erőltetik nekünk Pouncey-t (tudom én csak úgy sem mi visszük el), mert előttünk úgy is elviszik.
De ezek a 3. körös RB-k sem sokat érnek : Lewis, Vereen, Todman és Ryan Williams.
Mert ha első körben nem visszük el Ingramat, akkor 1. elviszi más, 2. utána nem találunk minőségi RB-t.
De lehet nem ezen múlik.danyly
na ebből a hsz-ből egyik tagmondat sem igaz 😉Höri
Kifejtenéd mi a bajod a tagmondataimmal?
Mindenki csak írogat, de kifejteni azt már nem szoktak.
Tudom mire gondolsz, mert szerinted ez meg ez jó játékos, ezért meg ezért stb.
Légy szíves indokolj.
Előre is köszönöm.danyly
Pouncey nem fog kimenni előttetek. Már az 1/15 is csücskös is egy G/C húzásra, top25-ben nem jellemző erre a posztra picket áldozni.

A középső ill. hátsó körös futókról 3 hónapja írtam egy blogpostot http://nflscout.blogter.hu/454572/raersz_futot_draftolni

több mint 12 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Nem tudom mit erőltetik nekünk Pouncey-t (tudom én csak úgy sem mi visszük el), mert előttünk úgy is elviszik.
De ezek a 3. körös RB-k sem sokat érnek : Lewis, Vereen, Todman és Ryan Williams.
Mert ha első körben nem visszük el Ingramat, akkor 1. elviszi más, 2. utána nem találunk minőségi RB-t.
De lehet nem ezen múlik.danyly
na ebből a hsz-ből egyik tagmondat sem igaz 😉Höri
Kifejtenéd mi a bajod a tagmondataimmal?
Mindenki csak írogat, de kifejteni azt már nem szoktak.
Tudom mire gondolsz, mert szerinted ez meg ez jó játékos, ezért meg ezért stb.
Légy szíves indokolj.
Előre is köszönöm.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 12 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Az elsődleges az offense erősítése. Tudom én, hogy kell OG, OT meg C de, hogy első körben ilyet választunk nem tudom. Akkor ne nekem legyen igazam és jó sorrendben draftoljunk.
Úgy sem most derül ki, hogy jó voltak-e a választásaink.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
A 3. körben nagyon jó kis RB- k vannak.
Idén pont nem érdemes elsőben draftolni vagy másodikban, ha máshol is ég a ház.
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Nem tudom mit erőltetik nekünk Pouncey-t (tudom én csak úgy sem mi visszük el), mert előttünk úgy is elviszik.
De ezek a 3. körös RB-k sem sokat érnek : Lewis, Vereen, Todman és Ryan Williams.
Mert ha első körben nem visszük el Ingramat, akkor 1. elviszi más, 2. utána nem találunk minőségi RB-t.
De lehet nem ezen múlik.danyly
na ebből a hsz-ből egyik tagmondat sem igaz 😉

több mint 12 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Nem tudom mit erőltetik nekünk Pouncey-t (tudom én csak úgy sem mi visszük el), mert előttünk úgy is elviszik.
De ezek a 3. körös RB-k sem sokat érnek : Lewis, Vereen, Todman és Ryan Williams.
Mert ha első körben nem visszük el Ingramat, akkor 1. elviszi más, 2. utána nem találunk minőségi RB-t.
De lehet nem ezen múlik.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 12 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 869 — megbékéltem tom bradyvel
Punci feljövőben van, Ingram lemenőben. A többiek stagnálnak.
http://www.thephinsider.com/2011/4/12/2105281/miami-dolphins-nfl-mock-drafts-around-the-net-4-12-edition

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Őszintén nem. Szurkerként naná, hogy igen.
De látni kell a Pats és a Jets jóval előttünk jár.
Másrészről bennünk is sokkal több volt 2010 ben de sokszor hiába harapott a csapat a tejbetök tönkretette a teljesítményével mindenki munkáját .
Ettől függetlenül nem érzem hogy jó úton haladnánk.
több mint 12 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 869 — megbékéltem tom bradyvel
Sparano, ha nem lesz PO idén.Delonso_
Meg mernéd kockáztatni a PO-t? Én örüllnék ha 7-9-nél jobban végeznénk. De ha idén is 7-9 vagy annál rosszabb hát akkor elő a könnyekkel.

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 12 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 814 — StuG Life
Sparano, ha nem lesz PO idén.Delonso_
😂

több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Sparano, ha nem lesz PO idén.
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 860
Valahogy én is Ingram-t tudom elképzelni... ki fog akkor nálatok futni?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 814 — StuG Life
williams FA. szóval nyugodtan nyomhatnak neki zsét, engem nem zavarna.
első körben úgyis letradelünk, aztán hozunk valami belső falembert

több mint 12 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 869 — megbékéltem tom bradyvel
Nehogy rácáfoljanak véletlen erre az Okosok 😛 😛

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Williams meg Ingram?
Na ha valami nem valószínű akkor ez.
Egyszerre tuti nem.
több mint 12 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Én se húznék első körben QBt. Nálam is Ingram lenne a Miami pick az biztos.
több mint 12 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 869 — megbékéltem tom bradyvel
Ja. Hasonlítana is szervezeti felépítésben az R&R Express-re. Ronnie és Ricky között 4 év van, Deangelo és Mark között 6. Lenne gy tapasztalt és jól futó RB-nk, meg egy első körös egyenlőre csak egyetemi sztár RB. Tanulgathatna, beleszokhatna az NFL-be Williams mögött. Ráadásul később majd Deangelo-ért majd értéket is kaphatnánk...
Ez csak egy futókról való ábrándozás volt mielőtt valaki megtámadna.

Viktor!
Tudom, hogy viccből mondtad (vagy nem 😀), de most ha húznánk QB-t akkor nem szerepelne egyenlőre jobban mint Henne, sőt lehet még rosszabbul - szerintem. Falembert húzni első körben? Szerintem ez csak újjáépítő csapatnál megoldás (lásd: Detroit - Suh, Miami - Long) - ez későbbi körös megoldás szerintem. WR fölösleges. LB-kre legfeljebb későbbi körben húzva - egy minőségi cserét. Védőfal vagy secondary? Nem hinném. Ezért is reálisabb az RB húzás.

Na de azthiszem eléggé ki lett tárhgyalva a draft esély. Már csak 3 hét és végre nagy esemény :cool:

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------